Janusz Zagórski 2011.10.02


12 thoughts on “Janusz Zagórski 2011.10.02

 1. Pan Janusz zbyt często jak zauważyłem przykleja komuś etykietę agenta SS.W przypadku Palikota tylko dlatego,że
  handlował alkoholem i wyrażał niechęć do ciągłego babrania się sprawą Smoleńską,itp sprawami.Czy wobec tego
  ta wieloprocentowa część naszego spoleczeństwa która ma podobne podejśćie do owych spraw,którego wyrazicielem jest Palikot to też są agenci SS?
  Poparcie Pana Janusza dla Nowej Prawicy która wspiera możnych tego świata,klasę bogaczy zarazem protoplastów NPŚ jest przyznam dla mnie niemałym zaskoczeniem.Aż chciałoby się zapytać,kto tu jest czyim agentem?

 2. Nooo faktycznie,jest dla mnie szokujace że pan Zagórski nawołuje nas do wspierania ruchu który głosi by walić nas pałami i wyzywa nas od len i debilii .Na pewno na Nową Prawicę nie będę głosował i dziwi mnie fakt że taki człowiek jak Pan Zagórski na tych drani poleca głosować.Coś mi tu nie gra.

 3. Pan Janusz Z. strzelił sobie samobója wspierając przedstawicieli antydemokratycznej monarchistycznej i ksenofobiczno-nacjonalistycznej skrajnej prawicy.Sile jakże radykalnie przeciwstawnej idei wolnych ludzi.Jak dla mnie to poprostu wyszło szydło z worka i w przeciwieństwie do kolegi wyżej któremu oczy zaczynają się dopiero otwierać coś mi tu nie grać zaczęło już bardzo dawno temu.
  Pozdrawiam

 4. Przyznam ze i mnie zbulwersowala wypowiedz Janusza Zagorskiego by glosowac na Nowa Prawice.Nierozumiem jak mozna z jednej strony mowic o duchowosci a z drogiej namawiac lidzi do wspierania parti ktora jawnie ustami swego przewodnicacego JKM oznajmila ze Polska powinna toczyc wojny chocby po to by nasi zolnieze sie cwiczyli!!!co jak dla mnie jest juz chore.Jesli tak mysla wolni ludzie to ja wysiadam.

 5. To może stwórzmy coś własnego! Miast utyskiwać na Zagórskiego i jego paczki.Przecież są ludziska interesujace się zagadnieniami NOL niezależnie od niego.Co za problem?

 6. Ja się w pełni zgadzam z tym, że najbliższą partią, która głosi wolność jednostki jest Nowa Prawica. „Każdy jest kowalem własnego losu” – do tej pory nie słyszałem, żeby jakaś inna partia przedstawiała taki pogląd. Pozostałe partie w większym lub mniejszym stopniu twierdzą, że sami wiedzą lepiej co dla nas jest dobre. Oczywiście nie myślcie, że to partia idealna, bo takie nie istnieją, Janusz powiedział tylko, że z wszystkich ta jest najbliższa poglądom wolnościowym.

 7. Popieram Janusza ! Nowa Prawica jest najlepszym wyborem. Palikot tylko mami idiotów a wiadomo, że ludzie nie wiedzieli na kogo głosować więc teraz będą głosowali na Palikota, który za kulisami trzyma z PO.

 8. Jeśli chodzi o politykę to jak zwykle ruch zrobił się tu niesamowity,jeszcze dorzucić religię i wojna domowa gotowa,hahaha.To coś od siebie.Sam Palikot to mnie akurat nieinteresuje już raczej ci którzy/mam nadzieję/ wejdą z nim do sejmu,szczególnie interesuje mnie „Racja”.Dlatego wacham się czy oddać głoś na Ruch Palikota czy na PPP.

 9. „”Wolność”” w wykonaniu Nowej Prawicy jest jak dla mnie bardzo nieludzka i niesprawiedliwa!!! W żaden sposób nie do zaaakceptowania!
  Nie życzę nikomu rządów w ich wykonaniu.Dobrze,że to tylko zły sen i do tego nieeee doooojdzieeee!!!.Zatem kochani inwalidzi nic wam dzięki nieempatycznej publiczności JKM nie groooziiii!!!!!! A JKM-ego symbole posyłamy gdzieeeee? W próżnieęęęęę by niezanieczyścił innych planet swym złeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 10. Hehehe,przglądnąłem sobie stare nagrania i śmiech mnie normalnie ogarnął mocarny.Pan Janusz Zagórski poleca nam film dokumentalny „Doktryna Szoku” przedstawiający świat kapitalistyczny w marzeniach Korwin-Mikkego w ciemnych barwach/i słusznie/ a z drugiej strony chce byśmy na tych łobuzów głosowali!!! Czy ktoś mi potrafi wyjaśnić o co temu gościowi chodzi???
  W przciwieństwie do was wszystkich wyżej to ja na nikogo głosować nie mam zamiaru.
  Pozdro dla myslących!!!

 11. „Nowa Prawica jest najlepszym wyborem. Palikot tylko mami idiotów…’
  Dlaczego Franek przezywa ludzi od „idiotów” ???? Tylko dlatego ze inaczej myślą? Ponoś tu miało obyć o duchowości, prawości, a rozsiewa się nienawiść i agresję. W którym kierunku zmierza polityka tej grupy ludzi?

Comments are closed.