Janusz Zagórski 2011.10.16

Linki:

3 thoughts on “Janusz Zagórski 2011.10.16

 1. Jeśli chodzi o Brzezińskiego, to nic rewelacyjnego nie powiedział, czego my byśmy dawno nie wiedzieli, z tą tylko różnicą, że my o tym mówimy szczerze, a słowa Brzezińskiego są kolejnym jego załgaństwem i obrazują jego mega dwulicowość. Brzeziński jest mocną częścią tego systemu, ba jak nie jednym z największych jego kreatorów.

  Oto prawdziwa twarz tego oszusta:

  Zbigniew Brzeziński, który czterdzieści lat temu pisał książki o ściśle kontrolowanym społeczeństwie przyszłości, w którym populacja będzie ujarzmiona przez technokratyczne elity, pojawił się wczoraj w MSNBC Morning Joe aby przewidywać, że wkrótce w Ameryce wybuchną niepokoje społeczne organizowane przez klasę średnią pozbawioną wpływu na wydarzenia polityczne.

  „Nie chcę być prorokiem zagłady – i nie sądzę, abyśmy się do niej zbliżali – ale myślę, że przesuwamy się w kierunku intensyfikacji społecznych konfliktów, wrogości społecznej, niektórych form radykalizmu i wzrostu przekonania, że to nie jest sprawiedliwe społeczeństwo”, powiedział Brzeziński, dodając, że niepokoje społeczne rozpoczną się gdy niższa klasa średnia zostanie dotknięta przez gospodarcze reperkusje i wzrost bezrobocia.

  Były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego przewiduje „bardzo poważne międzynarodowe niepokoje” będące rezultatem zmagań z głębokim kryzysem finansowym w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii, będących trzema tradycyjnymi filarami globalnej gospodarki.

  Brzeziński jest przy tym całkowicie obłudny mówiąc, że odczuwa zaniepokojenie związane z „różnicami” i „sprawiedliwym społeczeństwem”, podczas gdy bogaci się bogacą a klasa średnia staje się coraz biedniejsza. Jest całkowicie obłudny biorąc pod uwagę fakt, że cztery dekady temu napisał książki praktycznie opowiadające się za system, w którym wąskie grupy elit będą bezwzględnie kontrolować i dominować nad resztą ludzkości.

  Jednak nie jest to pierwszy raz kiedy Brzeziński wyraża obawy, związane z rosnącą wściekłością spowodowaną pozbawieniem obywateli wpływu na wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne, co może zagrozić istniejącej strukturze władzy.

  Podczas przemówienia dla CFR w Montrealu w zeszłym roku, Brzeziński, regularny uczestnik elitarnych spotkań Grupy Bilderberg, ostrzegł przed „globalnym politycznym przebudzeniem”, obejmującym głównie młodych ludzi w krajach rozwijających się, które grozi obaleniem istniejącego porządku międzynarodowego

  „Po raz pierwszy w historii, niemal cała ludzkość jest politycznie aktywna, politycznie świadoma i świadomie współdziałająca… Globalny polityczny aktywizm jest zdeterminowany przez wzrost dążeń do osobistej godności, poszanowania różnorodności kulturowej i możliwości ekonomicznych w świecie boleśnie naznaczonym przez wspomnienia wielowiekowej kolonialnej i imperialnej dominacji” powiedział Brzeziński.

  Ponieważ taki ruch stanowi zagrożenie dla monopolu władzy uprzywilejowanych środowisk, do których należy Brzeziński, można jedynie stwierdzić, że była to forma potępienia takiego stanu rzeczy. Jako jeden z głównych architektów „istniejącej globalnej hierarchii”, do której również odnosił się w przemówieniu, Brzeziński sam może czuć się zagrożony, jeśli elity stracą możliwość kontrolowania światowych zdarzeń co podkreślił w wywiadzie dla MSNBC.

  „Ludzkość jest obecnie politycznie rozbudzona i podekscytowana”, powiedział Brzeziński podczas zeszłorocznej mowy, dodając, że to w połączeniu z podzielonymi elitami „tworzy, o wiele bardziej trudny kontekst dla działań każdej potęgi, w tym obecnie wiodącej siły na świecie, tj Stanów Zjednoczonych.”

  Brzeziński jest zwolennikiem skrajnie kontrolowanego społeczeństwa rządzonego przez technokratów, dlatego perspektywa aktywnej klasy średniej mogącej aktywnie walczyć przeciw elitom nie jest czymś co mógłby przyjąć z zadowoleniem.

  W swojej książce “Pomiędzy dwoma Wiekami: Rola Ameryki w erze technotronicznej.” (ang. Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era.) napisanej w 1970 roku napisał:

  “System jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.”…

  “Wkrótce będzie możliwe prowadzenie niemal ciągłego nadzoru nad każdym obywatelem i utrzymanie stałe uaktualnianych akt zawierających nawet najbardziej osobiste dane obywateli. Akta te będą podlegały szybkiemu wglądowi przez władze.”

  Czy te cytaty brzmią jak słowa człowieka, który może wyrażać współczucie dla niekorzystnej ekonomicznej sytuacji społeczeństwa? Albo Brzeziński udaje podczas rozmowy, że nie jest człowiekiem bez skrupułów, albo nowy porządek świata, który pomógł zbudować, staje się bardziej podatny na upadek, nawet w sytuacji zwiększania presji na wściekłe i zdesperowane, coraz bardziej świadome społeczeństwo?

  Link do oryginalnego artykułu: LINK

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/brzeziski_zamieszki,p1928723202

 2. witam, nawiążę do pełnej emocji wypowiedzi p.Janusza dotyczącej jak to Nassim Haramein „postawił w kąt” naukowców gdy zapytał co dmucha ten KOSMOS.
  otóż już 20 lat temu odpowiedziałem na takie pytanie, które by zrozumieć trzeba poznać nową budowę atomu za pomocą tego modelu kosmos makro powiększa się kosztem kosmosu mikro czyli „próżnia” zawarta we wnętrzu jądra jest przelewana do przestrzeni między-orbitalnych atomu. ta „próżnia” przestrzeni to pole elektromagnetyczne.
  wyjaśnienie http://www.rozmowy.all.pl
  przy okazji zapraszam do nowej wewnętrznej budowy Słońca i Ziemi, bo teoria o magnetycznych właściwościach żelaznego jądra już upada.
  nie jest prawdą jakoby Słońce świeciło z powodu reakcji termojądrowych odbywających się wewnątrz, a wewnątrz Ziemi znajdowały się…
  zapraszam na http://rozmowy.all.pl/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=6
  lub – Forum nowe – Problemy teorii obecnej fizyki.

  szukacie na świecie, a swego „objawionego” nie znacie!

Comments are closed.