Janusz Zagórski 2011.10.23

10 thoughts on “Janusz Zagórski 2011.10.23

 1. Chłopie co ty pleciesz??? Jakie wysysanie przez tajemne siły ? Skoro ja egzystuję bez ubezpieczenia już oo 20 lat!!!

 2. Jak wszędzię chodzi tylko o użytkowników a nie opiniotwórców. A Ty powyżej jesteś skończony i nikt tu nic Ci nie pomorze.

 3. http://youtu.be/d59lpZk7aco
  Powstrzymać Projekt Cheops — prawda o rytuałach 11.11.2011 przy piramidzie!

  Już 11 listopada tego roku przy piramidzie Cheopsa ma odbyć się rytuał mający rzekomo uruchomić piramidę i „uratować” Ziemię, przed jakimiś kataklizmami. My twierdzimy, że jest to gruba prowokacja niezbyt przyjemnej istoty, która chce tutaj dostać się na naszą planetę, a wraz z nią wielu nieprzyjemnych kolegów… Nie możemy na to pozwolić i dlatego działamy!

  W całej tej akcji ratuje się rzekomo Ziemię przed kataklizmami roku 2012 — przez uruchomienie piramid. Wszystko jest robione według poleceń istoty zwanej EN-KI (czasem Samuel — jest z tym zamieszanie, ale trzymajmy się EN-Ki). Nikt w tym projekcie nie wie tak naprawdę kim ta istota jest, jakie ma intencje wobec nas i interes w tym, by niby nam pomagać, jak tak naprawdę działają piramidy i do czego można je używać, nikt nie zadaje sobie pytań dlaczego nagle władze egipskie udostępniają na własność na kilka dobrych godzin piramidy dla ok 1000 osób dla akcji, która przecież — rzekomo — ma uratować Ziemię i znieść nad nią kontrolę NWO…

  Uczestnicy PCH twierdzą, że „co złego może się zdarzyć, skoro bęziemy razem wysyłać energię miłości”… Moi drodzy — to jest RYTUAŁ a nie zabawa, rytuał podany przez tak naprawdę n/n istotę. Gdyby oni robili to sobie wg własnych zasad, terminów i z własnej inicjatywy przede wszystkim — moglibyśmy o tym rozmawiać. Ale w ten sposób uczestniczą oni w grze na zasadach innej istoty obiecującej ratunek… Przed czym? Przed transformacją, przed zmianami! To chcemy ich czy nie? A może ratujmy NWO?

  Sprawa jest prosta — jeśli my, jako ludzkość nic nie zrobimy, nie wyrazimy swego zdania w tym temacie wszechświat uzna, że taka właśnie jest ludzka wola, że taki jest poziom świadomości tutaj pozwalający na stare chasła i slogany o zbawieniu i ratowaniu świata nabrać ludzi. Niestety nieobecni nie mają racji, a zatem jeśli my się nie wypowiemy wyjedzie na to, że oni reprezentują całą ludzkość. Czy naprawdę chcemy tego?

  Dlatego rozpoczęliśmy akcję informacyjną na ten temat i proponujemy wspólne medytacje indywidualne i wspólne jako wyrażenie naszej woli, że to jest NASZA planeta, należąca do ludzi, że jesteśmy tutaj u siebie w domu i nie życzymy sobie ani obcej ingerencji, ani obecności na tak zmanipulowanych zasadach. Jesteśmy świadomi, wolni i suwerenni w podejmowaniu decyzji co do naszej planety i wspólnej przyszłości naszej cywilizacji!

  Można też wysyłać maile z takim przesłaniem na adres mailowy Projektu Cheops:

  cheops@projekt-cheops.com

  Prosimy zatem o reklamowanie tej inicjatywy, rozsyłanie jej wszędzie gdzie można i wspólne działanie w tej materii, albowiem sprawa jest naprawdę poważna.

  WIĘCEJ NA:

  WOLNALUDZKOSC.PL

  TV WOLNA LUDZKOSC

  CZAS PRZEBUDZENIA

 4. Ja sie pytam z kim pan tak naprawde wspolpracujesz Panie Zagorski skoro pozwalasz Pan na swojej impreze propagowac jeden wielki ezoprzekret jaki jest Projekt Cheops?

 5. Cheops1 to jedna wielka farsa,a Pan Zagórski jest dla mnie takim pomieszaniem z poplątaniem.Z jednej strony umysł niezwykle światły i analityczny a z drugiej kompletna zaćma i ciemnota.To mnie właśnie odstręcza od tego człowieka.Dlatego też jako lokalnego patrioty bardzo mnie to boli.Wobedz tego jestem niejako przez to zmuszony do pierwszego kontaktu z kolegami rosyjskimi niż z Panem Z.
  Pozdrawiam
  Świadek

 6. nie jestem biegły w fizyce mechanicznej ale jednak nasuwa mi się proste pytanie w kwestii „zderzaka” i proszę o wyjaśnienie.
  gdzie w zderzaku jest ODIZOLOWANY UKŁAD ? czy tam jest próżnia, że nie można używać zwykłych zasad mechaniki, wydaje mnie się, że jeśli nawet jest oparty, związany jednym punktem z obudową to on właśnie jest punktem oparcia dla wszelkich sił, a na pewno są dwa punkty choćby miały wielkość nano. może to tylko duży żyroskop.
  WSZELKIE energie ich wyzwalanie i akumulacja nie jest związana z przeskokami elektronów na orbitach TYLKO nakręcaniem STRUN o których ani matematyka ani doświadczenie fizyczne nic NIE WIE. czytaj wykład – o nowym modelu atomu i tworzeniu energii na
  http://www.rozmowy.all.pl
  stąd wszelkiego rodzaju znaki zapytania nad dziwnymi zjawiskami np. otrzymywaniem większej energii od włożonej tzw.perpetum.. filmy tube … generator kapanadze…
  gdyby w zderzaku występowały jakieś odizolowane układy które oddziaływałyby ze sobą „tajemniczo” to byłby to doświadczalny dowód na
  istnienie tzw. nielokalności kwantowej.- jak to nazywa Einstein „magiczne oddziaływanie na odległość”.
  zderzak jest prostym urządzeniem opartym na dźwigni dwustronnej ze zmiennym punktem oparcia i akumulacją energii w strunie. kwestią jest tylko wytworzenie odpowiedniego środowiska reakcji materii z energią.
  trudne?
  więc może łatwiejszy temat, że nie myślisz zbiorem swoich neuronów tylko …
  http://www.rozmowy.all.pl
  a wtedy tacy psychiczni od CHEOPSA (jak wyżej i od piramid) NIE będę tobą sterować.
  czuwaj !

 7. a tak dokładniej skoro jako „REDSWA pisze:” to jesteś neuronem CZYLI białkiem czy polem elektrom. które przeskakuje po białku, bo skoro ja eljasz nie jestem białkiem to może jestem POLEM elektr. skaczącym po czymś wydajniejszym niż białko.
  „REDSWA pisze:” jest jednym z dowodów na używanie JEDYNIE neuronów w swoim życiu czyli sprowadza się to do CHAOTYCZNEGO naciskania klawiszy i wpisywania dziecinnego pliku „hahahahahahahahaha” a gdyby tak dołączyć plik dźwiękowy z zapisem uruchomionego aparatu głosowego byłoby tylko słychać „K..K..K..K.K”

Comments are closed.