Janusz Zagórski – 24.06.2012

– wrażenia po Harmonii Kosmosu 2012
– materiały z 16 UFO Forum

13 thoughts on “Janusz Zagórski – 24.06.2012

 1. Jestem duchem z Wami. Niestety nie mogłem być na zjeżdzie. a szkoda/dla mnie/
  Musze koniecznie uczestniczyć w grudniu. Gratulacje dla Janusza za to wszystko
  co robi razem z zespołem,

 2. :-))) cyt. zy eioba.pl
  Kosmici: najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują. 😉

 3. Takie kule o kolorze pomaranczowym w ilosi 7 wodzialam w 1996 badz 1997 roku w Hanowerze.Zmienialy one formacje az w koncu po ok.20 minutach blyskawicznie zniknely.To bylo cudowne i od razu zadalam sobie z tego sprawe ze uczestnicze w czyms wyjatkowym .

 4. Kolega to oczywiście Karol Sawiak 🙂 Pozdrowienia od komandosów ze Ślęży 🙂 i od Hrabiego.

 5. Ostatnia wyprawa do Riese zaowocowała nawiązaniem współpracy z wnuczkiem jednego z generałów biorących udział w zamachu na Hitlera w 1944 roku w Gierłoży. „Hrabia” w dowód uznania dla naszej pracy udostępnił nam swój pałac jako bazę wypadową do badań Ślęży i okolicy. Ów pałac mieści się w Gogołowie. Przez władzę ludową został doprowadzony do ruiny. Z inicjatywy założyciela Zielonogórskiej grupy poszukiwawczej Karola Sawiaka, doszło do porozumienia, które daje nam możliwość spotykania się i eksploracji terenów okołoślężańskich oraz Riese. W okolicy znajdują się zdewastowane i opuszczone kopalnie oraz budowle militarne z okresu II Wojny Światowej. „Hrabia” oferuje nam pomoc w postaci dokumentów, zdjęć oraz tłumaczeń. Umożliwił nam kontakt z byłymi pracownikami organizacji Todt, a co najważniejsze, przekazał nam historię zamachu na Hitlera. Istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania pałacu, po wcześniejszym umówieniu się poprzez kontakt telefoniczny. Zamierzamy organizować tam spotkania. Nareszcie mamy możliwość prowadzenia prac na neutralnym terenie, wspomagani przez ludzi, którzy podzielają naszą pasję i żyją historią II Wojny Światowej.

 6. Na prośbę Jana Moltke podaję jego numer 530 488 726 – jeżeli ktoś by chciał idnywidualnie poznać historię zamku i z „Hrabią” napić się herbaty parzonej na wodzie z zamkowej studni znajdującej się w podziemnej części obiektu (polecam – smak rewelacja) proszony jest o kontakt telefoniczny lub smsowy . Janek chętnie oprowadzi po części pałacu . Wskazany datek na utrzymanie pałacu . Janek wybacz – robiłeś to bezpłatnie , ale prywatny czas i poświęcenie też kosztują . Jako ciekawostkę podam że w zamku nie ma prądu, oświetlenie jest na świeczki i lampy naftowe.

 7. Najciekawszym z wydarzeń w pałacu jest możliwość przenocowania w komnacie z duchami, pierwszym z mieszkających tam duszków jest chłopiec, który wypadł przez balkon i stracił życie, poza tym pojawia się tam jego siostra i mama. Sama Devi Dominika postanowiła właśnie tam zaśpiewać mantry dla dzieci….

Comments are closed.