Janusz Zagórski i Paweł Nogal – komentarz do bieżących wydarzeń 21.11.14

One thought on “Janusz Zagórski i Paweł Nogal – komentarz do bieżących wydarzeń 21.11.14

 1. Szanowny Panie Pawle, ależ oczywiście, że jest banalna prosta inna możliwość zabezpieczająca przed wszelkim oszustwem wyborczym.

  Prosta sprawa: jawne wybory.
  I tyle.

  Jest tylko taki mały problem, że ludzie wstydzą się otwarcie przyznać, że dla egoistycznych i często nielegalnych powodów głosują na różnych łajdaków z niszczących w jawny sposób naszą Ojczyznę socjalistycznych mafijnych partii: PO, SLD, PIS, PSL i Palikotowców /przykładowo jak np. zgodnie zagłosowali za tym, że ćwierć miliarda rocznie będą polscy podatnicy nie wiadomo z jakiego powodu płacili ofiarom niemieckich i sowieckich zbrodni zamieszkałym w Izraelu i Rosji i pieniądze te zapewne posłużą na zakup uzbrojenia na wojny toczone przez te kraje, tylko jeden jedyny w tym parlamencie poseł z Kongresu Nowej Prawicy był podczas głosowania przeciwny temu gigantycznemu łajdactwu!/.

  Tymczasem jawne wybory są w dodatku niewykle tanie i weryfikowalne w każdym czasie. Każdy może następnie po jawnych wyborach bez problemu sam sprawdzić, czy mu nie podmienili lub unieważnili głos. Trzeba po prostu przeprowadzać wyłącznie jawne wybory. Jaki to jest problem?

  Natomiast należy twardo zgodzić się z panem Grzegorzem Braunem, że wszelka państwowa demokracja jest pomysłem z piekła rodem zawsze powodującym staczanie się kraju w socjalizm i etatyzm i jest demokracja po prostu faktycznie stanem narastającej totalnej permanentnej awarii aksjologicznej, jak ciągle głosi pan Grzegorz Braun. System referendalny – nie nazywajmy tego wszakże demokracją – rzeczywiście jest świetnym pomysłem w różnych sprawach dotyczących lokalnych wspólnot, ale demokracja jest już zbrodniczym pomysłem na szczeblu ogólnopaństwowym w sytuacji, gdy parlamentarzyści ośmielają się nie tylko zbrodniczo dotykać Praw Naturalnych ludzi niewinnych /Prawa do Życia, Prawa do Własności i Prawa do Wolności/, ale procedują nad tymi Prawami i niedopuszczalnie a swobodnie nimi zbrodniczo szafują!!

  Tu pod tym linkiem ciekawa i wręcz genialna dyskusja na ten temat panów Grzegorza Brauna z dr Janem Przybyłem: https://www.youtube.com/watch?v=rDL0dDTLEtQ

  Uprzejmie pozdrawiam

Comments are closed.