Kod ludzkiej aury – 30.12.2014

W studio NTV gościmy Reginę Sidorkiewicz, która w rozmowie prowadzonej przez Janusza Zagórskiego zdradza nam tajniki ludzkiej aury i nie tylko….

81 thoughts on “Kod ludzkiej aury – 30.12.2014

 1. Fetysz 21 wieku „wysyłanie promieni miłości jako panaceum na wprowadzanie światowego zamordyzmu zwanego NWO”.

  Cel NWO jest ogólnie znany choć pewnie nie uświadomiony jeszcze w masach SKALĄ SZYKOWANYCH ludziom POTWORNOŚCI. W skrócie można scharakteryzować go tak:

  „Francuski prawnik Patrice Andre: Transhumanizm gorszy niż faszyzm

  Transhumanizm jest oparty na teorii Nietzschego i teorii faszyzmu. To jest projekt do produkcji niewolników nowego tysiąclecia. Etapy projektu :

  Francuski prawnik – Patrice Andre twierdzi, że sodomobraki – to tylko widoczna część góry lodowej. Za nimi znajduje się coś bardziej strasznego, niż faszyzm. Jest to tak zwana teoria płci genderteoria lub genderizmu .

  Wszystko, co wiąże się z terminem „gender”, wprowadza na rynek nowy świat destrukcyjnej ideologii, która jest objęta słowami pewnej swobody wyboru tożsamości płciowej lub słów wieczny kolektor (diversiti) obiektów kopulacji.

  I rzeczywiście genderizm został opracowany przez inżynierów społecznych jako pierwszy etap zniszczenia ludzkości, ale nie ostatni. Celem genderizmu – całkowicie zatrzymać płodność i reprodukcję ludzi w sposób naturalny.

  W kolejnym etapie – Postgenderyzm – prawo do „kontynuacja życia” zostaną sprzedane 100 najbogatszym ludziom świata, jak woda czy chleb.

  Autorzy projektu nie ukrywają, że nie można już pozwolić ludziom na „wolne” korzystanie z „naturalnego seksu” i „bezpłatnego posiadania dzieci.” Gospodarze świata idą do prywatyzacji /monopolizacji „prawa do nieśmiertelności” (prawo do prokreacji lub dzieci) i przekształcenia go w bardzo opłacalny Geszeft/ Biznes w trzecim etapie „ewolucji”.

  Trzeci etap ewolucji nazwali „transhumanizmem” mający służyć celom i założeniom świata humanizmu bogaczy (mistrzów ludzkości). Pod tą maską transhumanizmu, według niektórych naukowców, leży najbardziej straszne oblicze faszyzmu w każdym momencie życia na Ziemi.

  Źródło :

  http://3rm.info/publications/53673-francuzskiy-yurist-transgumanizm-uzhasnee-fashizma-video.html
  https://adnovumteam.wordpress.com/2014/12/27/wojna-domowa-na-ukrainie-27-12-2014r-112-dzien-rozejmu/

  Jako panaceum na to jeleniom się wmawia iż „wysyłanie miłości” zapobiegnie ich zakolczykowaniu. To klasyczna technika robienia durnia w durnia poprzez wkręcanie go w beznadziejną i nieprzydatną czynność by ją wykonując dureń nie myślał i nie strzygł uszami na otaczające go zewnetrzne bodźce jakie mogłyby mu uświadomić BEZCELOWOŚĆ podejmowanych przez niego działań jakie to mu działania są wmuszane do czynienia OGÓLNIE PRZYJĘTĄ MODĄ, PROPAGANDĄ, czy akceptowanym przez system SPOSOBEM BYCIA bo nie oszukujmy się tym co dla MATRIXA jest niebezpieczne to SZLACHETNA POSTAWA a od „wysyłania miłości” do niej „długa i żmudna droga”. Co zawiera w sobie Szlachetność, jaką gamę zachowań pozostawmy „słownikowi” sami skupiając się na temacie „czyli rzeczonej „miłości”.

  Aby wysyłanie „promienia miłości” miało jakiś sens jego propagowanie musi oddziaływać na fizyczny świat. Najłatwiej widać to po zakończonej medytacji jak jasność pomieszczenia w jakim sie dana osoba znajduje jest JAŚNIEJSZA niż to wynika z oświetlenia. Jeśli nie ma „zmiany” nie ma też efektu „nasiadówki z miłością”.

  Oczywiście osoba medytująca musi umieć pozbywać się wszelkich nakładanych na nią ograniczników, wkładanych w „serce” (czy inne czakry) kryształów czy innych hamulców mających osłabiać siłę jej medytacji czy przekierowywać efekt na „działanie wręcz odwrotne”.

  „Zmiana jasności” (czyli efekt medytacji) może być lokalna albo globalna. Aby medytacje miały jakikolwiek sens w ich obrębie muszą się znajdować jakiekolwiek inne osoby czyli zasięg takich „zmian jasności” powinien być przynajmniej rzędu kilkudziesięciu metrów. Wtedy dopiero można mówić o lokalnym zmienianiu wibracji Ziemi czy istot poprzez to oczyszczone pole przechodzących bo dopiero wtedy zachodzi ich interakcja czyli oczyszczanie siebie w tej oczyszczonej chwilowo przestrzeni (im słabsze efekty medytacji tym jej zanik szybszy bo „sąsiedzi pracują dniami i nocami by cały świat był w yahwistycznym szlamie unurzany po czubek głowy). Efektem zadowalającym jest utrzymywanie się takiej strefy od medytacji do medytacji ale…..

  IM COŚ JAŚNIEJ ŚWIECI tym więcej astralnych „kapo” jest ściąganych w dane miejsce zainteresowanych tym co „świeci”, „dlaczego” i tym JAK NAJSZYBCIEJ ZAPOBIEC TEMU. Czyli przyciągane są (podrzędne) „judaistyczne aniołki” starające się groźbą, strachem, przekupstwem czy podszywaniem sie pod „mistrzów duchowych” odwieść czy wykoleić takie medytacje. Przyciągane są także błądzące dusze, upadłe dusze, głodne duchy ….. a osoba medytująca zaczyna mieć doznania z pogranicza opętania.

  Jeśli jest silna duchowo i przełamie te początkowe niedogodności a jej „siła świecenia” osiągnie poziom „wojewódzki” czy „krajowy” (rozległość 0bszaru obejmowana zmianami podczas medytacji) na jej głowę zaczną się ściągać kolejne chmury w postaci różnego rodzaju satanistycznych bractw czy sekt udających „światowe religie” zaniepokojonych tymże świeceniem. Zaczynają się po namierzeniu personalne ataki psioniczne na taką medytująca osobę. Zaczynają się także ataki fizyczne by wejść w jej biopole i udając „przyjaciela” wyciągnąć z niej sekrety jakie będzie można użyć w przyszłości jako „teczka” do szantażowania. Będzie pouczana, nakłaniana, szantażowana, wyśmiewana ….. wszystko by ją złamać i odwieść od medytacji. Będzie także doznawała szykan związanych z pracą, będzie atakowana jej rodzina, małżeństwo ….

  Żeby mówić o „czyszczeniu Ziemi miłością” opisane wyżej zmiany muszą mieć charakter minimum kontynentalny czyli efekt medytacji przynajmniej chwilowo musi być tak silny by przełamać szlam wszystkich żyjących na danym kontynencie istot. Inaczej będzie jak wpuszczenie „kropli białej farby do oceanu czarnej” BEZUŻYTECZNY.

  Taki efekt medytacji widać już na zmianach na wykresie Shumana w postaci żółtych, czerwonych czy białych plam. Taki efekt widać także w życiu medytującego gdyż jego istnienie i działalność zagraża egzystencji i panowaniu demona yahwe. Ponieważ „sąsiedzi” zawsze kochają wysokorozwinięte duchowo osoby wyżej wymieniona osoba potrafiąca dokonywać takich zmian spoprzez swoje uduchowienie jest Z MIEJSCA obiektem satanistyczncyh, kabalistycznych, voodooistycznych rytuałów MAJĄCYCH ZA CEL ZABICIE TAKIEJ OSOBY. FIZYCZNE ZABICIE CZARAMI.

  I tak w taki o to sposób kolejny frajer/ka marzący o podniesieniu wibracji Ziemi jest wyłapywany ze stada baranów i eliminowany by yahwistyczny nazizm i rasizm wiecznie wraz z lichwą i wojnami królował na Ziemi.

  ——

  Jak już pisałem wcześniej tym czego naprawde boi się system to SZLACHETNA POSTAWA. To każdy człowiek przede wszystkim wynosi Z DOMU. Aby nie wyniósł mamy MATRIXOWY system szkolnictwa, promowane takie a nie inne wzorce zachowania w mediach itd.

  Tym co kiedyś było nośnikiem takiej postawy jest kobieta-matka. Dziś kobiety tresuje się we dwóch wzorcach zachowań:
  1) zimnej wyrachowanej suki gotowej dla kariery iść po trupach,
  2) zdziry myślącej tylko o zaspokajaniu własnych (głównie seksualnych) potrzeb.

  Czy takie osoby wychowają potomstwo w SZLACHETNOŚCI? Nie więc problem z głowy.

  Innym problemem jest „nić porozumienia”. Aby dwie osoby mogły się porozumieć muszą współbrzmieć ze wspólną wibracją jaka jest używana do ich kontaktu. Czy w/w suka czy zdzira zna pojęcie „BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ”? Czy potrafi takie uczucie WYPROMIENIOWAĆ w świat? Jak są hodowani żydzi (wedle ich pamiętników)? W sterylnych warunkach przy całkowitym braku wyższych uczuć. Pragmatyzm i wyrachowanie na korzyść dla siebie.

  Taka osoba nie będzie rezonować z „wibracją miłości” bo jej nie zna. Bo MA JEJ NIE ZNAĆ bo inaczej byłą by miękka i nieprzydatna demnowi yahwe i jego duchowym mackom na Ziemi (czyli rabe) w zaprowadzaniu tu miłej mu nienawiści, wojen, gwałtów…. Wszędzie się czyta iż „reptylianie są tu by uczyć się miłości” ale się nie nauczą nie znając pojęcia miłość. Ba ona nawet do nich nie dotrze jako „wysyłana wibracja” jak są obuci w wielopiętrowe warstwy pancerza ze szlamu swojej „religijności”.

  Żeby ich wyzwolić z „pancerza” trzeba albo go rozbić wysyłając energie (i ich wnętrze zarezonuje wtedy z „energiami miłości”, znaczy ma na to szanse) albo czekać na cud iż się sami nawrócą. Jaka jest szansa na zajście tego „cudu” jak codziennie są UTWIERDZANI iż droga krwi i gwałtu jaką idą to „DROGA JEDYNEJ MIŁEJ BOGU POBOŻNOŚCI”?

  Nad wyraz wysoka, nie?

  Dlatego za poprzedniego cyklu zamiast być „nawracani” Zbawiciel ich wybił prawie co do jednego dając im szanse narodzenia się w warunkach gdzie rasistowski i antyhumanitarny jazgot ich rabe nie będzie miał miejsca (nie będą wykolejani udającym wiarę rasizmem zwanym judaizm). Teraz, za tego cyklu, będzie dokładnie tak samo co zresztą jest zapisane w wielu pismach isniejących od tysiącleci. Pismach tendencyjnie ukrywanych czy przekłamywanych w tłumaczeniach by ktoś miał pożytek ze stad zindokrynowanych baranów. Bo kapłani mają z baranów ZYSK, i z ofiar i z religijnych wojen więc oni sami z „baranowa” (i zycia na cudzy koszt) nie zrezygnują a wręcz na odwrót. Będą coraz bardziej zmasowaną religijną propagandą czy wymuszaniem na politykach określonych rasistowskich zachowań dbać by w baranowie było jeszcze bardziej baraniej. Bo to JEST W INTERESIE KAPŁANÓW CZY INNYCH RABE czczących demona yahwe (mają z tego układu (cyrografu) korzyści).

  ——–

  Wróćmy do „dzisiejszych kobiet” i problemu „wysyłania promienia miłości”.

  Z czym się im to kojarzy jeśli na prawo i lewo są INDOKTRYNOWANE że wszystko wokoło żyje by spełniać ich zachcianki?

  Z czym im się kojarzy „miłość”? Z szybkim numerkiem? Z kolejnym szczeblem „kariery”?

  Jakie uczucia w trakcie medytacji będą wysyłać takie osoby medytując „miłość”?

  RZĄDZE, FANTAZJE EROTYCZNE, ZBOCZENIA WSZELKIEGO RODZAJU…..

  Czy te „wibracje”, przeprogramowywujące także innych, „PODNIOSĄ ICH DUCHOWOŚĆ”?

  Nie, więc kolejny cel MATRIXA zostanie w ten sposób osiągnięty. CEL SAMODEPRAWACJI LUDZKOŚCI.

  DEPRAWACJI JAKO „PODNOSZENIE JEJ WIBRACJI”.

  A co jest głównym celem MATRIXA? SPRZEDAĆ BAŁWANOM JESZCZE WIĘKSZY ZAMORDYZM I TYRANIE POD NAZWĄ WYNIESIONE, UDUCHOWIONE SPOŁECZEŃSTWO. SPRZEDAĆ IM TYRANIE POD NAZWĄ RAJ.

  Tak się robi baranów w baranów na duchowość.

  Cynicznie ich dojąc wykorzystując ich podatność na hasełka dotyczące tzw. „wyższych uczuć”.

  ———-

 2. Panie Januszu jeśli dalej będzie siał zamęt zniszcze pana dla prawdy

  //
  Chyba zes sie gosciu z choinki sylwestrowej urwal, albo ci petarda za blisko glowy odwalila…

  Voytek – (Admin)

  1. Nieprawda, chce tylko wykazać bzsens czynienia pewnych „polecanych” czynności które są SYZYFOWĄ PRACĄ jeśli wczesniej nie uprzątnie się FIZYCZNIE danego terenu wymuszając zamknięcie wszelkich bluźnic zasyfiających dany teren swoimi „religijnymi” niskimi wibracjami, zamknięcia wszelkich rzeźni, ołtarzy satanistycznych etc… z WYGONIENIEM poza granice wszelkich „wyznawców” satanizmu paskudzących dany teren swoimi „modłami. Wtedy po takim fizycznym uporządkowaniu terenu zdecydowanie łatwiej jest podnosić jego wibracje przy pomocy medytacji jak i sam efekt jest dłuższy i silniejszy. Łatwiej jest też taki jednolity teren chronić przed napływem judaistycznego syfu z zewnątrz stawiając na jego obwodzie STRAŻNIKÓW przez co w jego środku tworza się naturalne warunki do lepszego wychowywania wartościowych, nie deprawowanych „niską szlamistą aurą” bijącą od bluźnic, pokoleń.

   Co zaś do „kobiet” to one są z racji swojej „emocjonalności” idealnym celem architektów NWO, jacy bezpardonowo wykorzystuja ich „uczuciowość”, dlatego też na ich przykładzie łatwiej mi uwypuklać pewne sprawy. Że nie wszystko co w propagandzie jest „wzniosłe”, „krystaliczne” czy inaczej mówiąc „polukrowane” jest takie od podszewki. Że takie słowa mają zmiekczyć kobiety by ulegając „burzy emocjonalnej” (osławiony „kisiel”) dały się łatwiej zmanipulować na czynienie rzeczy bezużytecznych czy wręcz pomagających NWO się wkorzeniać w teren bo należy pamiętać iż za poprzedniego cyklu to kobiety (Amazonki) były sprawczyniami wyginięcia nazistowskiej żydowskiej hydry szturmującej Europę te 3500 lat temu. I teraz by to nie miało miejsca architekci NWO specjanie deprawuja kobiety by były w tej roli już bezużyteczne.

 3. Myślę że Niechciana Prawda nie chciał tym wpisem poniżyć żeńskiej części populacji na Ziemi.
  Wzbogacanie polskiej kultury przez Żydów

  Żydzi chętnie i często chełpią się rzekomo ogromnym wkładem, jaki wnieśli do polskiej kultury. To prawda. Niektórzy istotnie ją wzbogacili – ale byli to niemal zawsze Żydzi, którzy porzucili własną cywilizację, a przeszli do cywilizacji łacińskiej, nierzadko zostając katolikami, jak np. Marian Hemar.

  Co nam zaś dała cała reszta? Teatrzyki z wyszynkiem, pornografię, wulgaryzację stosunków międzyludzkich, ogólne schamienie, oszustwa w interesach… no i oczywiście wspaniały humor szmoncesowy, z niezrównaną finezją poruszający się najczęściej po tematyce kopulacji, wydalania, klozetów, pieniędzy, oszustw biznesowych itd.
  Tu między innymi najlepiej sprzedający się trend kulturalny dla młodych mas Polaków :
  http://m.zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,106543,16351409,Dr_Misio_i_medycyna_niekonwencjonalna_na_Przystanku.html

  Zawsze można iść w zaparte ,że to są oszczerstwa i pomówienia , ale warto zatrzymać się na chwilę i zaobserwować to co dzieje się nie tylko w naszym najbliższym otoczeniu , a w skali globalnej. W poniższym linku znajdziecie o wiele ciekawsze informacje.
  http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html

  1. „Kto może oczyścić mętną wodę? Wystarczy zostawić ją w spokoju a sama się oczyści. Kto może zapewnić rozwój duchowy ludzkości? Wystarczy pozwolić, aby społeczny harmider trwał nadal, a uduchowienie ludzi będzie stopniowo rosło”
   Tao-Te-Ching
   „Jest pożywka, jest pasożyt”.
   Głupiec wybija pasożyty, mądry człowiek usuwa pożywkę.

   1. Księga Drogi i Cnoty, uznawana niekiedy za pierwszą filozoficzną księgę w języku chińskim. Jest częścią podstawowego kanonu taoizmu, systemu religijno-filozoficznego, który narodził się w Chinach za panowania dynastii Zhou.
    No tak zapomniałam że Chińczycy już dawno oczyścili swoją mętną wodę z tej pożywki i odzyskali czystość duchową 😉

   2. „Kto może oczyścić mętną wodę? jak zwykle ograniczone pole myślenia ,przecież Naród jest pożywka ,będziemy czekać na co ??? chyba naród usunąć i po problemie!? a może tak nieco perspektywicznie pomyslec i odgrodzić drogi dla mąciciela ???””” aby społeczny harmider trwał nadal””” przecież to szatański pomysł ,może tak kurtynę podnieść pokazać sprawców harmideru ? czy to nie jest stopień uduchowienia ? nie dajmy się wprowadzać w konteksty wyrwane z panującej rzeczywistosci patrzmy na przyczyny na inicjatorów , a nie na patologie wynikająca z manipulacji .Pozdrawiam Wszystkich w Temacie

   3. …A bardzo madry dla zdrowia zastosuje i jedno i drugie
    Odstawic pozywke to madre. Ale pasozyt aby przetrwac zacznie zjadac ciebie.
    Lubimyposugiwac sie metaformai, analogiami, lecz przyjrzyjmy sie ich zdrodlu…pochodzenia rzeczywistego

 4. Dlaczego dzieci w pewnym wieku (7-12 lat) dostają NAGLE „małpiego rozumu”?

  Bo w tym wieku budzi się w nich możliwość odczytywania aury planety, czyli tego ŚRODOWISKOWEGO SZLAMU jaki otacza ich domu. One nie rozumieją konsekwecji czynności do jakich poprzez iterakcje z tym judaistycznym wyziewem są nakłaniane. Dla nich to kolejna zabawa dawana przez „niewidzialnego przyjaciela” jaka w realnym świecie skutkuje dziwnymi często kryminalnymi zachowaniami dzieci.

  W miejscach gdzie nie ma ani żydów ani ich bluźnic ( także bluźnic innych odżydowskich sekt) tego problemu NIE MA bo nie ma szlamu deprawującego dzieci od małego. Szlamu karzacego im czynić miłe „demonowi yahwe” rzeczy. Tam się dzieci chowają NORMALNIE na szlachetne osoby jakich system się PANICZNIE BOI.

  Tam gdzie są żydzi i ich „światynie” dzieci „chowają” się w morderców, narkomanów, pijaków, złodziei …. bo to im każe czynić SZLAM wypływających z żydowskich bluźnic (i modłów).

  Prosta i celowo niedostrzegana przez „uduchowionych” zależność bo zamiast „czynić” łatwiej szpanować „uduchowieniem” bezmyślnie powtarzając pro-systemowe brednie znane jako ezo-papka dla „wyniesionych”.

   1. proponuje wszystko sprawdzać na sobie np mocna kawa a później kwas z ogórków hahaha i co mi służy a tobie nie i innym też nie dlaczego? Odpowiedz! hihihihi bo mamy inny gen reptylko
    Ludziom z niebieska krwią nie służy tylko alkohol,tytoń ,słodycze,narkotyki a jak się trafi np rybka i jeszcze jest się mistrzem przyrządzania miniam niam,I jeszcze piesek tez coś musi jeść a na ryżyku i warzywkach długo by nie pociągnął hihihihihi… 🙂

   2. …kiedyś napisałeś do kogoś reptylku ” jak jesz mięso to współczuj sobie” a tu teraz rybka smażona dla ciebie mniam mniam więc współczuj sobie — to taka hipokryzja typowa cecha ludzi z niebieską krwią hehehe :)))))

   3. Podstawa to ZROZUMIENIE (problemu), ROZPOZNANIE (sił), WALKA.

    Podstawa to oddzielenie spraw ważnych od nieważnych a co ważniejsze wyrzucenie ze swojej świadomości nachalnie wciskanych tam propagandą NWOwską ściem i podstępów. Ludzkość jako taka walczy z przeciwnikiem podstępnym, kłamliwym i godowym dla doraźnej korzyści na każdą potworność. Walczy z przeciwnikiem który w „sztukach magicznych” czy rytuałach ma praktykę od tysiącleci. Walczy z przeciwnikiem jaki ludzi (swoich wrogów) umie prześwietlać na wylot. Walczy z przeciwnikiem jaki wydając się z pozoru NIEZWYCIĘŻONY jest zależny od tych ludzi w stopniu tak wielkim iż niewyobrażalnym.

    Podstawa to zrozumieć iż prawdziwa walka odbywa się w świecie energii. Tam widać wroga w pełni, tam z nim można walczyć tam spływają „korzyści” czy „niekorzyści” z odejmowanych fizycznych działań. Jeśli się nie ma „czucia energii” lepiej nie dawać się kusić „otwieraniem czakr”, „zapraszaniem duchowych przyjaciół” etc … bo jak pisałem wróg do przeżycia potrzebuje człowieka. Jego ENERGETYKI dlatego też ludzie są przytłaczani „niskimi energiami” gdyż w ten sposób łatwiej łamać ich naturalną „energetyczną” obronę i „intruz ma kolejnego żywiciela”.

    Jaki jest cel Ludzkości? Co zamierza dzięki niej osiągnąć?
    Jaki jest cel okupantów Ziemi, co „nagonką na duchowość” próbuje ugrać dla siebie?

    To są dwie podstawowe kwestie warunkujące wszystko inne w tym które „medialne” informacje i którzy „liderzy wzniesienia” są dla ludzi bezpieczne a które nie. Wróg jak pisałem potrzebuje człowieka do życia. Potrzebuje jego „ognia”. „Ognia” jaki znany też jako dusza dostaję się od Boga przy urodzeniu i szczerą czystą wiarą w niego podsyca.

    Celem wrogów jest TRWANIE w obecny stanie, trwanie z mnóstwem osób jakie będą im ten „ogień” fundowały za friko zwiedzione płaczliwymi, ślitaśnymi hasełkami o „wznoszeniu” czy „duchowości Ziemi”. Spośród takich osób byty okupujące Ziemię wybierają sobie nowych nosicieli i ich bezpardonowo przejmują najpierw próbując wchodzić w iterakcje po dobroci a na końcu siłą. To jest CEL wroga, w ramach obecnej wymuszanej przez „Kosmos” przemiany znaleźć jak najwięcej nosicieli w jakich zdoła on bezpiecznie przetrwać WIZYTACJĘ BOGÓW by po ich odlocie na nowo odbić ze ZŁEM jaki znany jako judaizm niszczy Ziemię. Oczywiście ludzi (czytaj biologiczne pokrowce) dla wroga bezużyteczne czyli te zużyte czy te zbyt uduchowione i przez to niezdobywalne będą chcieli oni wystawić do wiatru i wybić w sponsorowanej przez siebie wojnie by ukrywając się we wnętrzach wyselekcjonowanych nosicieli OSTATECZNIE ZWIEŚĆ „tych jakich powrót jest zapowiedziany Pismami”.

    Jaki jest cel Ludzkości w związku z tym. Skoro walka wprost nie wchodzi w rachubę (chyba że ktoś odkryje w sobie instynkt samobójcy czy inne mistyczne moce) pozostaje DOTRWAĆ do finału. Pozostaje PRZETRWAĆ nie dajać się ani opętywać ani wybić w zaplanowanej przez żydów i nachalnie rozpalanej 3 wojnie światowej. Przetrwanie zależy od WIBRACJI czyli jakości energii danych Narodów bo one poprzez różne iterakcje przyciągają albo odstręczają różne „wydarzenia” czy „byty”. Zwykłą probalistyka, jak ktoś o nawet najbardziej niesamowitej żywotności będzie ciągle „podcinał sobie żyły” zwłaszcza „tępymi” (czytaj brudnymi) ostrzami to prędzej niż później wykituje od złapanego od tych „ostrzy” zakażenia.

    Jeśli Naród (jako zbiorowość) daje się infekować obcymi wrogimi energiami to na początku przestaje mu się wieść (mówi się iż „Bogowie się od niego odwrócili”), potem zaczynają wstrząsać takim krajem kataklizmy, nieurodzaje, zamieszki aż na końcu upada. Po prostu pewne energie przyciągają podobne i jak się ich lokalnie zbierze ZA DUŻO to w wyniku ich superpozycji wywołują w materialnym świecie takie zdażenia jakich są nośnikiem. W procesie tym (upadku) bardzo pomagają klątwy jakich jak już pisałem wcześniej całe „everesty” uczynni sąsiedzi zrzucają na głowy Polaków za samo ich istnienie.

    DLATEGO TAK WAŻNA JEST CZYSTOŚĆ czyli JAKOŚĆ ENERGII DUCHOWEJ.

    Jak się dba o czystość Narodu?

    Poza opisanym wcześniej dbaniem o czystość terenu na jakim dany Naród żyje z BEZPARDONOWYM wyrzucaniem (BO TO WOJNA O PRZEŻYCIE) z jego przestrzeni energetycznej wszelkich wrogich „wiernych” i ich budowli znaczenie ma jakość członków tworzących dany Naród bo też zgodnie z probabilistyką z chama król się nie narodzi (ma na to zerowe szanse) ale kolejne chamy jak najbardziej.

    Naród można traktować jako wielką rodzinę, jeśli nią nie jest i nie staje wzajemnie we własnej obronie WYGINIE. Szybkość tego zależy od wielu czynników. IM BRUDNIEJ, IM NARÓD NIESIE ZE SOBĄ NIŻSZE EGOISTYCZNIEJSZE WIBRAQCJE jego ZAGŁADA JEST SZYBSZA.

    Aby Naród jako masa przetrwała i się za niego uważała musi mieć ze sobą wspólne elementy. najczęściej wymienianymi w tym kontekście jest JĘZYK (niszczony obecnie), HISTORIA (zakłamana), KULTURA (niszczona obecnie), CNOTLIWOŚĆ (niszczona obecnie), EKONOMIA (możliwość przetrwania, niszczona .. ) …. i tak dalej. Na Naród składają się też BOGOWIE (religia, wymazana ponad 100 lat temu), BOHATEROWIE (podstawieni zdrajcy do czczenia) …..i tak dalej. Te wszystkie elementy tworzą energetyczny twór jakiego ŻYWOTNOŚĆ odzwierciedla żywotność Narodu jako całości, jest jego Drzewem Życia.

    Na niższym poziomie „narodem” jest RODZINA czyli związek kobiety i faceta. Energetycznym wyrazem jego jakości jest jakość WODY z siłą OGNIA. OGIEŃ (mąż) broni, zdobywa pożywienie … a każe (w ramach PARTENOGENEZY) wypala w kobiecie SWÓJ WZORZEC MĘŻCZYZNY (ARCHEOTYP). Jeśli OGIEŃ (jego czystość i moc) będzie słaby potomstwo będzie nikłe chuderlawe, chorowite i niezdolne do bohaterskich czynów. Dlatego, z uwagi na rzeczoną PARTOGENEZĘ, pierwotne kultury tak dbały by kobiety się nie łajdaczyły (kult dziewictwa) bo „pierwsza noc z łajdakiem” wkodowywuje jego obraz i zamiast „króli” mamy „drani” jako dzieci.

    OGIEŃ daje Narodowi życie, WODA daje Narodowi TRWANIE

    Kobiety rodzą, pielęgnują, karmią ale także PRZEKAZUJĄ (są nośnikiem dla dzieci, ich pierwszym kontaktem) języka i kultury. To one opowiadając bajki INSPIRUJĄ DZIECI do takich a nie innych zachowań. To one śpiewając pieśni przekazują dalej pamięć o HISTORII narodu. One też jako (GENY) sprawiają czy dzieci będą samodzielne, zdrowe, czy też kalekami bez szans na odchowanie własnego potomstwa, etc. W Mahabharacie była nawet potężna wstawka jak w obliczu „kradzieży krów” ( co jest literackim odnośnikiem do „lunarnych kobiet”, nieskażonych genetycznymi defektami Amazonek”) złamano najważniejsze PRAWO jakie obowiązywało w Królestwie po to by JE ODBIĆ dając szansę kolejnym pokoleniom na wychowywanie zdrowych dzieci. Ponieważ rola kobiet w zachowaniu Narodu jako Narodu jest NEWRALGICZNA parcie na ich niszczenie czy deprawacje jest taka zmasowana bo jeśli ich WODA będzie słaba to rzeka jaką tworzą kiedyś WYSCHNIE a przez to nie będzie już komu i z czego Narodu tworzyć.

    Kolejnym szczeblem i wzorcem dla dzieci są dziadkowie którzy juz podrośniętym wnukom opowiadają „dawne dzieje” szczegółowiej ucząc kultury, historii, religii czy pamięci o ważnych ludziach (wodzach, królach, bohaterach). Uczą dzieci legend etc….

    TO WSZYSTKO WRAZ Z WOJNAMI PADŁO ZWŁASZCZA W OBLICZU CORAZ NACHALNIEJSSZEGO PROMOWANIA OBCEJ INWAZYJNEJ KULTURY NAZISTOWSKIEJ/ ŻYDOWSKIEJ. Bez tego nie będzie Narodu bo jego „energetyka” jako całości się rozpadnie aż zaginie (rozpłynie się w innej).

    A jak nie będzie Narodu to KTO SKORZYSTA na „wznoszeniu Ziemi”?

    Dlatego podstawowym problemem jest przywrócenie tego co wojnami czy inwazyjną kulturą czy nazistowską propagandą nam zostało jako Narodowi zabrane czy wykoślawione. I tu bym bardziej proponował sie skupić nad zachowaniem „polskich wibracji” niż roztrząsaniem ile jest „duszków w duszkowie”. Takie gadki są fajne ale nie na tę porę. Takie gadki są fajne ale jak Przodkowie przylecą i nie odnajdą wibracji Narodu to …. ROZWALĄ TO CO ZASTANĄ i na nowo zaszczepią nowe życie.

    I kto się wzniesie jak będzie martwy po tym procesie?

    Należy o tym pamiętać oddając się roztrząsaniu tematów z „filmików YT” jakie w większości jak KONIE TROJAŃSKIE podrzucane są gawiedzi przez okupantów Ziemi jako mylne tropy.

    Odblokowanie mocy wymaga odpowiedniej i zgodnej z wymaganymi wzorcami energetyki. Tego się nie uzyska nosząc w sobie stada pasożydów czekających tylko aż frajer „odpali Kundalini” by go przejąć. Prawdziwe moce odblokują ci co przylecą. A oni z filowaflami też nie będą gadać bo zostawili tu na ziemi CZYSTY i HONOROWY NARÓD i taki zamierzają odnaleźć wracając.

   4. @Niechciana prawda: Odblokowanie mocy wymaga odpowiedniej i zgodnej z wymaganymi wzorcami energetyki. Tego się nie uzyska nosząc w sobie stada pasożydów czekających tylko aż frajer „odpali Kundalini” by go przejąć.

    Prawdziwe moce odblokują ci co przylecą. A oni z filowaflami też nie będą gadać bo zostawili tu na ziemi CZYSTY i HONOROWY NARÓD i taki zamierzają odnaleźć wracając.
    *****
    Hmmm…uni „przylecą” i „odblokują” – no to wygląda na to że @Kiara ma w tym temacie/aspekcie inną/swoją prawdę którą głosi też rzec by można jak ty z przekonaniem…więc jaka jest prawda z tymi mocami/odblokowaniem mocy – bo widać że ile ludzi tyle prawd…chcianych/niechcianych !?

  1. „Prosta i celowo niedostrzegana przez „uduchowionych” zależność bo zamiast „czynić” łatwiej szpanować „uduchowieniem” bezmyślnie powtarzając pro-systemowe brednie znane jako ezo-papka dla „wyniesionych”.”

   Ja wam powiem co macie czynić a ja będę czynić co innego. Popisywanie/szpanowanie jest modne dowartościowujące tych wartościowych a nawet jak widać dochodowe jak się dobrze zakręcić – 500zl za wystąpienie to powiem wam więcej wiedzy płynącej ze Źródła :)))

   1. Jak sobie tak postanowisz Kucypie, to tak się dokona.. pamiętając o „mózg jest zaprogramowany do skupiania się na złych wiadomościach.” I takie ma zadanie, chronić nas przed niebezpieczeństwem, ale trzeba mu powiedzieć: stary nie przesadzaj z tymi wyimaginowanymi niebezpieczeństwami :-).
    2015 dla mnie the best.. tak jak następne 🙂

 5. Nie można zniszczyć „pożywki”. Ona musi zmienić swoje właściwości na trujące dla pasożytów nie niszcząc samej siebie.
  Witam i serdecznie pozdrawiam Ekipę NTV.

  1. @Julka Wystarczy podnieść swoje wibracje , gdyż wtedy stajemy się właśnie niestrawni , czyli niekompatybilni , dla „pasożyta” .

   1. Gaja pisze:@Julka Wystarczy podnieść swoje wibracje , gdyż wtedy stajemy się właśnie niestrawni , czyli niekompatybilni , dla „pasożyta” .

    Czyli jesteśmy nie strawni dla samych siebie hihihihihihihi:):):)

  2. Pożywką są te kody osobnicze wzmocnione pańszczyzną (a przypominam, że pańszczyznę sami sobie zafundowaliśmy/jedni kmiecie innym kmieciom/ a nie jacyś żydzi). Nie ma „zbawienia” masowego. Ścieżka jest indywidualna a pojęcie „naród” zostało zapożyczone od tych „znienawidzonych” żydów hahah /jaja jak berety/.
   „Oćce” zza kurtyny mówią- jest jedna Rasa- rasa ziemska /Jedność w Różnorodności/. I dodają- Ja Jestem Tobą…
   PS Kiedyś przyglądaliście się jakiej pralni mózgów przechodzą żydzi, takiej samej jak reszta, zresztą. Manipulatorzy wiedzą o was wszystko / – wszystko jest tak przewidywalne – 12 typów osobowości/, a co wy wiecie o sobie? Nico… i to jest komedia.

   1. No, Sama widzisz Iza 🙂

    Powiedz Pieskowi żeby był Kotkiem, zbij Go, zagroź że zabijesz nawet jeśli nie będzie Kotkiem. Będzie się bał ale dalej będzie szczekał a nie miauczał. Czy odwrotnie 😉 Nic nie da się zrobić, więc nie ma sensu dyskusja jakakolwiek z Ludzkością. Skoro wszystko jest interakcją od skali mikro po makro, to chwasty zawsze zaduszą pierwiosnki. A nie urodzi Wierzba Gruszki. A gruszki będą rodzić gruszki i gruszki będą chciały się na gruszy rodzić i nie śliwki. Czy więc można dyskutować z Wierzbą?

    Otóż oprócz i obok nie zamiast tego motorem represji jest pieniądz a demonem Mamon i znakiem jaki objął całą Ziemię siejąc chwasty w sercach i umysłach.

    Tak ja to widzę, taka jest moja koncepcja https://www.youtube.com/watch?v=7fF9J_FUZD8 🙂

 6. Mirra pisze:…kiedyś napisałeś

  No właśnie Kiedyś……….!!!!!
  Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Zwłaszcza dotyczy to ludzi czyszczących zapisy Telegoniczne prawie co dziennie hihihihihihi

  1. @Kucyp: Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Zwłaszcza dotyczy to ludzi czyszczących zapisy Telegoniczne prawie co dziennie hihihihihihi

   ***
   hmmm…aha…i tak oto się wyczyściłeś :)))))) żeeeee kiedyś nie jadłeś zwierząt/nie brałeś udziału w zabijaniu zwierząt a teraz bierzesz udział w zabijaniu/pożerasz zwierzęta !?
   hmmm….a idźta w cholerę z takim za przeproszeniem przeczyszczeniem/brudną niebieską krwią

   1. Hmmm…bo ktoś wymyślił post od mięsa/ssaków/ptaków a rybę potraktował bezmięsnie – ale idiotyzm co nie…a był czas że dawaliśmy robić sobie wodę z mózgu !?

   2. @Kucyp a ty jak myślisz dlaczego ryba dopuszczalna jest w czasie postu ? czyżbyś uważał że ryba jest bezmięsna że to nie jest żywe zwierzątko ?

 7. Im sie wiecej swieci tym wiecej nagromadzilo sie w sobie czarnej materii 🙂 Coz za paradoks ale chyba tak jest 🙂 .No i z balck stars biora free energie a pozatym Black goo okrzyknieto obecnie jako inteligentna substancje , ze jest rozlane wlasciwie to cos po calej galaktyce w roznych to plazmicznych formach( zreszta ja to widzialam ) . Najsmieszniejsze jest , ze nasza galaktyka ma wiecej czarnej materii niz jasnej . Ja lubie czarny kolor i to bardzo deep black ma cos w sobie i dla mnie jest on bardzo elegencki . Wiec nazwe swoja rzeczywistosc ELEGANCE UNIVERSE.
  Nie wiem teraz i powaznie sie nad tym zastanawiam ,czy energia blysku z zewnatrz jest dla nas pozytywnym zjawiskiem czy bardzo oslepiejaco depraujacym .
  Chyba zaczne nosic czarne okulary od dzisiaj 🙂

 8. Myślę, że wszystko co się robi na zewnątrz siebie jest formą walki i tracenia swojej energii. A wysyłanie swojej energii miłości w eter w nie wiadomo jakim celu to już chyba najbardziej naiwny sposób tracenia tejże energii. Powtórzę, że nieskazitelny wojownik strzeże swoją energię jak drogocenny skarb. Najbardziej mnie denerwuje jak prowadzący i nie tylko mówią: my Polacy jesteśmy odpowiedzialni za to i za tamto i przyszywają mi łatkę odpowiedzialności za wszystko zło, które dzieje się w Polsce. Brak im odwagi na wskazanie z imienia i nazwiska osób, czy nacji odpowiedzialnych za konkretne czyny. To takie niesmaczne jak te polskie obozy. Pani Regina wg mnie za bardzo wspiera się autorytetem papieża, który dla mnie nie jest żadnym autorytetem, jakby bez niego nie mogła zaistnieć.

 9. Sama ziemia jest portalem od gory i dolu . Ten film to pokazujehttps://www.youtube.com/watch?v=lEV5AFFcZ-s

 10. Iluminatii maja kontrakt z Tesserrac trzymac ta sytuacje w tej pozycji jaka widzimy . Mam nadzieje , ze za naszego zycia sie skonczy ten kontrakt . Wtedy swiatlo wyjdzie za Tesserrac i bedzie inna rzeczywistosc .

  1. Najlepszy kabaret to będzie jak się okaże Że to my jesteśmy Iluminati a nasi bracia Aliens tylko podrzucili/przypomnieli nam o naszej boskości 🙂

   1. Kucyp pisze:
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    5 stycznia 2015 o 08:38

    Najlepszy kabaret to będzie jak się okaże Że to my jesteśmy Iluminati a nasi bracia Aliens tylko podrzucili/przypomnieli nam o naszej boskości

 11. Powtarzam wpis Majestic do ciebie.
  Majestic zwroc uwage na syntetyczny nasz universe z 7 pokladmai zbudowany w ciaglym ruchu ten geometryczno przestrzenny stwor naszego universe. http://jh290.cgsociety.org/art/physics-lightwave-3d-maths-photoshop-dimension-4d-cube-hypercube-tesseract-wormhole-blue-557343.
  Moze cos w pamieci ci zostalo z tego zobacz . Te poklady tworza granice oddzielajace . Szybko musimy to wyczatowac i rzucic -rozszerzajac na swiadomosc . Swiadomosc jest potrzebna i tylko wtedy swiatlo z nas sie samo otworzy ( mozna to nazwac bajecznym stanem )

 12. Wyglada na to , ze milosc nie wystarcza potrzebne sa trgedie zeby siebie kompletnie zlamac w degradacji i upadlosci I CIERPIENIU i wtedy to co zacznie swiecic z ciebie bedzie 100% PELNA SWIADOMOSCIA WSZYSTKIEGO .

 13. No to witamy nasza pogode:)https://www.youtube.com/watch?v=pEEMi2j6lYE
  Ciekawe w jakiej czesci Tesseracc jest astralny swiat i gdzie EVP(reverse speaking) Peggy Kane mialo kontakt w jakim pokladzie Tesseracc.
  Ciekawe tez w jakiej pozycji ruchu jest Tesseracc i jak jest napedzany jaka magia do tej pozycji , zeby miec pelna moc Saturna i jego wplywu na nasze zycie . Nieunikniona rzecza jest , ze zyjemy w liczbach i astrologii jak jestesmy w tego typu ruszajacej sie figurze geometryczno- przestrzennej .:)
  Tesseracc jest sila napedowa naszego universe i fale czestotliwosci sa wytwarzane przez caly jego ruch . Najmniejszy jest ten ruch w miejscu gdzie jest jego pierwsza przestrzen(tam chyba jest swiat reptalianski jako pierwszy tutaj skupiany tylko na pozeraniu i konsumowaniu ) . Czy ruch powoduje przemieszczanie sie fal energetycznych i kreowanie fizycznej struktury , Czy ta struktura naszej esensji jest wrzucona z innego parrallel universe moze o takiej samej strukturze ale o innych wlasciwosciach kreacji i przemieszczania sie moze nasz soul wrzucany jest z poza Tesseracc wogole od prime creator . Nie wiem to sa pytania skierowane do mnie i do Was .
  Jedno jest pewne , ze najbardziej bruzdzi nam tutaj kosciol szarlatanow i sztanow na Ziemi zbyt duzo czarnej mazi mentalno- fizycznej idzie z ich strony .

  1. Kalina , oczywiscie faktycznie musimy trawić nie swoje, to nie jest nasza kreacja,zbyt bolesne są aspekty aby to tolerować wiec to nie nasze i dobrze ze mamy tego swiadomosc, Pozdrawiam 🙂

   1. „ze zyjemy w liczbach i astrologii jak jestesmy w tego typu ruszajacej sie figurze geometryczno- przestrzennej .:)” rzeczywistosci zostały świadomie skonstruowane dlatego ma to logikę w liczbach a liczby są wykladnikiem energii jedno nie wyklucza drugiego dlatego trzyma się to w sensie ,i się zapętla w sobie .

   2. Majestic od dawana kilka cywilizacji chce nam uzmyslowic zeby nie ruszac simierdzacych bomb atomowych ale dziwolongow nazistowskich w obszarze ziemskim jest duzo -Wspolpracujacych z kosciolem szatana no i Watykanem takze . Pentagon a Watykan to jedno i to samo . Ale ludzie dalej jezdza do watykanu zobaczyc papieza i w nosie maja sekretne programy zbrojeniowe .To jest crazy .
    Jedyna nadzieja jest wposzczenie przez wieloprzestrzenna cube z zewnatrz w odpowiedznim niekontrolowanym czasie inne cywilizacje z parallel universe zeby tych gnojkow wojskowych szarlatanow manipulatorow kompletnie ubezwlasnowolnili . Tylko problem lezy w tym , ze Cube jest manipulowana przez illuminatii obecnie i jej technologie .

  2. Pomyślałam ze moze mówisz właśnie o black goo Kalina .
   To właśnie taka maź mentalno – fizyczna .
   Pojawia jej sie coraz wiecej .
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   1. Panda, przykro mi tak wypadło ? i jest z tego „crazy” . Pomysłem po co tracić czas i pieniądze , wiara jednak czyni cuda wystarczy jedynie skrawek parszywego hologramu a reszta sama się wyświetli ? jak wyszukiwarka wystarczy kilka liter a reszta sama się ustawi w kolejce ?! Pozdrawiam Panda i sukcesów w gromieniu reptyla i GMO

 14. Black goo . Jest inteligentny , A wiec moze opanować ciało ( przejąć kontrole nad człowiekiem ) . Był celem intensywnych badań wojska . W roku 1983-1988 zabił 22 z 43 badaczy – popełnili samobójstwa -spowodowal obsesyjne myślenie o samobojstwie .
  Reszta naukowców miała poważne fizyczne bole . Moze wiec doprowadzać ludzi do samobójstwa . Moze byc użyty jako broń , mozna nim kontrolować całe narody .
  Mozna go znalezc w wielu miejscach na ziemi , w Londynie w kanałach sciekowych ,,
  w Indian River Lagoon , w Pennsylvania i w wielu innych miejscach .
  http://m.youtube.com/watch?v=LL0rQbHP9lA

  1. Majestic tez Cie pozdrawiam serdecznie 🙂
   Widziałeś dzisiejszy wpis o mind control ?
   Tak jak i Ty mysle ze musimy ujawniać wszystkie działania skierowane przeciwko ludzkości . Dlatego ze milczenie jest wspoludzialem , zezwoleniem i cichym wyrażeniem zgody na to . .
   Nie możemy sie bronic jesli nie znamy zagrożeń .
   Nie możemy udawać ze ich nie ma . Bo wtedy nie będziemy w stanie nic zmienić.

   1. Panda;nic nie mówiąc masz zero szans,i wiesz to doskonale , na uświadomienie ludzkości społeczeństwa o śmiertelnym zagrożeniu , każdy dzień zwłoki to ofiary teraz za rok, pięć lat itd „”Dlatego ze milczenie jest współudziałem”” oczywiscie to jest bezapelacyjne , tu nie chodzi o jedna patologie skierowano przeciwko Nam niemal wszystko ,nie wszystkie społeczeństwa dały się tak lawinowo osaczyć , istniejący horror moherowo -dogmatyczny wchłania wszystko bo wyroki pana są nie znane , niema prawdziwego zarzewia , jakiejś mądrości życiowej itp , zobacz czym się zajmują ludzie co to zmieni ? komu to potrzebne ? sami wylansowali to wszystko „mohery ” co mnie to obchodzi ? istne średniowiecze nie tylko w przenośni https://www.youtube.com/watch?v=6Td-xYjs7A0 Serdecznie Pozdrawiam Panda MOC Z NAMI 🙂

 15. Dziekuje Pando za ladny komentarz :):)
  Niektorzy maja talent wyrazac sie logicznie na temat i chwytac to co jest wazne dla naszego zycia na ziemi .
  Wlasnie to Black goo widzialam w formie eterycznej (i musze powiedziec , ze jest cholernie inteligentne az do bolu ):)

  1. Majestic , przyznaje Ci racje we wszystkim co piszesz . Znam bardzo
   dobrze postawę ludzi , nawet moich znajomych ,
   sąsiadów i w Polsce i tu gdzie mieszkam tez .
   Zamknięci w swojej maleńkiej bance obojetnosci , ignorancji ,
   pomiędzy praca , tv i supermarketem , nie widza i nie
   chca widzieć i wiedziec .. Zobacz reakcje np na wprowadzenie GMO ,
   choc to nie jedyny problem .. To prawda , daliśmy sie osaczyc . Ale przybywa tych którym
   sie oczy otwierają na rzeczywistość w której żyją , chca zmian .Niektórym w tym pomogliśmy mówiąc głośno o tym co sie dzieje . Im nas wiecej tym większa sile mamy . Każdy z nas tu ma swoją drogę rozwoju i ka

   Ale nic nie mówiąc , pozostając obojetnymi i nie reagując nie mamy żadnych szans .

   1. Posłał sie sam post wiec dokończę mysl (-:
    Każdy z nas ma swoją drogę rozwoju i kazda jest dobra jesli prowadzi do odzyskania wolności przez
    LUDZI .
    MOC Z NAMI MAJESTIC , pozdrawiam serdecznie

  1. 😀
   Nad modrem rucajem leleń „wode” pije 😛 , a cegło Un tak pije ?
   Musi muuu goronco 😀
   🙂

 16. Dosyc ciekawa historia faceta , ktory intuicyjnie czatowal Tesserack (Przestrzenna cube)naszego universe .
  czasami nie moge uwierzyc jakie podbne historie byly w moim zyciu jak czytam niektorych ludzi zyciorysy albo slucham zYou Tube .
  W moim zyciu zdarzyly sie dwie podobne sytuacje z ogniem a ja niczego nie kombinowalam .Moze sama w sobie bylam ciekawa kombinacja bez pamieci mojej istoty 🙂

  John Robert Hendricks (September 4, 1929 – July 7, 2007) was a mathematician specializing in magic squares and hypercubes.
  In the summer of 1951, he had just graduated from University, and was working in a fire-lookout tower near Campbell River, British Columbia.
  He liked this job because it gave him lots of free time to indulge in his magic hypercube studies. Suddenly his tower was surrounded by the largest forest fire in Canada up to that time, and he barely managed to escape. He was relieved when he return after the fire to find that his precious notes had also survived.

  1. 😀
   We frajdej jezdzem PE-KA-ESEM zy moiom y zy pełnem kosikem „kontrabandy”. 😛 Tylo wlaze y na soionco /nobo wszyćke stołki zaimane/ popacze wy o O-koło , noto łodras wszyćkie „michy” jakna powyszem ^^^ łobrasku 😀 Nobo moia gada, rzem taki wesoły, rze gdze ino pujde, noto wszyndzie mnie wyśmiejom 😀 noi cy mom wspułodcuwac, cy wspócówać sobie 😀 ???
   🙂 Jo to tyn zy brodo i wy beretce 😛

   1. 😀
    Tak rup, tak mi dobzze 😀
    😀
    —-
    Ale jo mom inszo pośbe ? Ino asz strah sie bać 🙂

 17. 😀 333 x (czysta czydzieści czy)
  „Zbudujemy dom wokół nas,
  i ponad nami.
  Zbudujemy dom wyżej gwiazd
  miendzy wiersze 😀 Enej – Zbudujemy dom
  nad głowami.
  Zbudujemy w sercu nowy świat
  już bez granic.
  Zbudujemy dom wokół nas,
  między ludźmi których znam.”

  😀 3-majta sie.

  1. Iza pisze:
   ,,Kto może oczyścić mętną wodę? Wystarczy zostawić ją w spokoju a sama się oczyści. Kto może zapewnić rozwój duchowy ludzkości? Wystarczy pozwolić, aby społeczny harmider trwał nadal, a uduchowienie ludzi będzie stopniowo rosło”
   Tao-Te-Ching
   „Jest pożywka, jest pasożyt”.
   Głupiec wybija pasożyty, mądry człowiek usuwa pożywkę

   …A co zrobi „bardzo madry” dla zdrowia: zastosuje i jedno i drugie
   Odstawic pozywke jest madrym posunieciem. Ale pasozyt aby przetrwac zacznie zjadac ciebie (madrego)
   Lubimy posugiwac sie metaformai, analogiami, lecz przyjrzyjmy sie ich zdrodlu…pochodzeniu rzeczywistemu najpierw
   No i co autor mial na mysli piszac ze 2-3 tys lat temu: „jest pozywka jest pasozyt”
   Myslal o zbawieniu ludzkosci? , czy raczej o…relacjach miedzyludzkich na planie sasiedzkim, czy ewentualne rozrachunki na planie wlasnego Umyslu…
   Tak sie wlasnie obala aforyzmy , sorry, musialem, nie mozna tego tak zostawiac

   Czym rozni sie madry czlowiek od bardzo madrego?
   Przy zalozeniu, ze ten pierwszy,jak znajdzie sie w problemie, to potrafi z niego wyjsc… 😉 Znacie to?

   1. 😀 CHa 🙂
    Iza pisze 😀 „Głupiec wybija pasożyty, mądry człowiek usuwa pożywkę” 😛 Łod Grzesia.
    „Tylko źli ludzie porywają kobiety, ale tylko głupcy szukają pomsty z tego powodu.”
    😀

Comments are closed.