Komunikat o planowanych imprezach – 28.01.2016

8 lutego 2016 przy okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu rozpoczniemy w niezależnej telewizji internetowej NTV publiczną debatę na kluczowy we współczesnym świecie temat najnowszych technologii zdolnych zdalnie oddziaływać na system nerwowy człowieka i sterować w ten sposób zachowaniami całych populacji.

Więcej: http://niezaleznatelewizja.pl/?p=3785&preview=true


Janusz Zagórski w krótkiej informacji na temat seminarium Romana Nachta, które odbędzie się we Wrocławiu w dniu 12 marca 2016 r.

Więcej: http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/seminarium-romana-nachta/


6 thoughts on “Komunikat o planowanych imprezach – 28.01.2016

 1. Komu służy Roman Nacht i jego cudowna Holopatia?

  Komentarz nr: http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/otwarte-forum-tematyczne-22-01-2016/comment-page-1/#comment-80736. Zbyszek pisze: Twój komentarz oczekuje na moderację. 27 stycznia 2016 o 13:36

  Z jednej strony NTV uważa mnie za personę non grata, ale z drugiej, Wasze umysły zaprogramowane przez reptilian, odmawiają spełnienia mego żądania o skasowanie mojego adresu i nazwy użytkownika? Wiem, że paraliżuje Was strach przed zwolnieniem blokady mojego komentarza, ale prawdy i tak nie zatrzymacie.

   1. Sprawdziłem czy link do oryginalnego mojego artykułu z 2014 r. jest aktywny. Niestety nie jest. Artykuł jest dość długi i wielowątkowy, dlatego był podzielony na wiele części (wymuszony ilością dopuszczalnych liter w jednym wpisie). Wklejam Ci jedynie jedynie część III.

    Holopatia. Część III.
    Zappery to walka, a kto walczy, ten od miecza ginie. Oznacza to, że leczenie objawowe jedynie nakręca spiralę zbrojeń, a nigdy nie usuwa przyczyny choroby. Wszystkie choroby, nieszczęścia, wypadki i inne ciosy losu są wewnętrzne, wiec żaden zewnętrzny; lekarz, żadne lekarstwo, żaden aparat nie może mogą usunąć przyczyny wewnętrznej. Szczególnie gdy przyczyna tkwi na innym poziomie, to urządzenia wykonane z trójwymiarowej materii jest bezużyteczne. A jak w tym świetle wypada holopatia? Zacząć należy od ukrytych znaczeń tego wyrazu, składającego się z dwóch innych wyrazów, a każdy z nich ma kilka znaczeń. Jest to istotne, do odkrycia podstaw manipulacji.
    Interpretacja i tłumaczenie z języka greckiego, jaką podaje Roman Nacht, w czasie 10:31, sprowadza się do: holos = całość, a patos = uczucie, co razem oznacza: „cały człowiek musi czuć się dobrze”, na poziomie fizycznym, psychicznym, mentalnym itd. Teoria bardzo zgrabna, ale ukryte cele obnaża fałszywa interpretacja greckiego wyrazu patos, gdyż nie jest to żadne dobre odczucie, czy samopoczucie, a wręcz przeciwnie, patos = cierpienie. Wg Słownika JP stad wywodzi się wyraz: patologia, czyli nie żadne uzdrawianie, lecz degenerację. Dlatego patologia jest nazwą; nauki o chorobach, stanu chorobowego organizmu, jest także nazwą oddział w szpitalu ginekologicznym oraz badanie zwłok, czyli patomorfologia, oraz jako nazwa nieprawidłowych zjawisk występujących w życiu społecznym, dewiacje, zboczenia itd. W wywiedzie tym można odnaleźć inne elementy negatywnego programowania słuchaczy, np. energetyzowanie próbki alkoholu, zaś resztę można wypić, bo i tak w każdym alkoholu są m. in. kody śmierci, taki dar dla ludzkości od demonicznego Dionizosa. Druga znaczenie słowa patos dotyczy uczyć. I tutaj autor jest nieco bliższy prawdy, bo rzeczywiście chodzi o programowanie uczuć, bo to one są pożywka dla całej astralnej dziczy. Jednak niektóre tajne programy na receptach są fabrycznie zaszyte, tzn. niewidoczne dla użytkownika. Jednak są one jak wirus, który jest uruchamiany dopiero na sygnał właściciela, czyli wszystkowidzącego astralnego oka.

    Zanim ktokolwiek, bezmyślnie podda się programowaniu holopatycznemu, warto zadać sobie elementarne pytanie, które brzmi: Czy ukryte działanie, aktywujące się automatycznie we wskazanym czasie np. przez tajny sygnał z anten GSM. Celem głównym jak zawsze jest utrzymywanie niewolnictwa, poprzez wszelkiego rodzaju uzależnienia. Ich mechanizmy są często takie same, ale najpierw trzeba troszeczkę pomóc, aby zyskać zaufanie, a następnie ograbiać na wszelkich płaszczyznach, z pieniędzy, zdrowia, energii itd. aż do końca marnego życia. A więc, czy holopatia pomaga usunąć cierpienia, czy wręcz odwrotnie programuje cierpienie oraz instaluje program destrukcji. Ten mechanizm programowania jest dosyć powszechnie stosowany przez korporacje Matrixa.

   2. Zbyszek , no i ładnie rozłożyłeś to na czynniki pierwsze „A więc, czy holopatia pomaga usunąć cierpienia, czy wręcz odwrotnie programuje cierpienie oraz instaluje program destrukcji.” warte dyskusji. Dzięki

   3. Ale no fakt jak i sama nazwa wskazuje. Zresztą nawet gdyby, te programy jakich są nauczane nasze komórki przez to urządzonko, miały najszczytniejsze cele. Tak zwane wzorce wibracyjne zdrowia i tak dalej. To – Niewątpliwie jest to Sprzeczne i Nie jest zgodne z Naszym własnym Wnętrzem, więc jest Patologią, jaka musi się odbić bardziej nieciekawie. Wprowadza rozłam między naszym wnętrzem, nami samymi a naszym własnym ciałem, stawiając je sobie przeciwstawnie i w sprzeczność.

    No dzięki Zbyszek 🙂

   4. Analogicznie nasze organizmy na poziomie komórkowym, są niczym innym jak wyspecjalizowaną Społecznością.

    I teraz wyobraźmy sobie że z jakiegoś powodu jakaś społeczność strajkuje albo wprowadza strajk włoski, czy inną formę zasygnalizowania swego rozpaczliwego położenia.

    No i co robimy? Bombardujemy je z Satelit, nadajników GSM tak by przestały się buntować, ba zapomniały że miały coś do zasygnalizowania, a grzecznie poszły robić swoje jak zombiaki z mordą w kubeł.

    I dokładnie tak działa holo-patia tyle że elektrodami na poziomie naszych komórek.

    Czy chcieli byśmy być tak traktowani? No nie wydaje mi się. Czy chcemy tak traktować nasz organizm?
    Zamiast rozwiązać problem, zrozumieć jego podstawi i przyczyny pomóc na prawdę czy też zmienić być może błędne nawyki, czy inne przyczyny.
    No wygodniej nieposłuszne komórki zamknąć w wariatkowie, ubezwłasnowolnić, odciąć od nas samych i wgrać nowy program, zgodny z ISO. W 19 wieku leczyło się tak też Ludzi Elektrowstrząsami, z Padaczki, … To niemal to samo, System Represji, Kontrola na poziomie świadomości jednostek w społeczeństwach. To dokładnie to samo.

Comments are closed.