Komunikaty bieżące NTV – 4.07.2014

Komunikaty bieżące NTV.

6 thoughts on “Komunikaty bieżące NTV – 4.07.2014

 1. Popieram Janusza w sprawie nagrywania i rozpowszechniania wylacznosc powinno miec tylko NTV. To jest fundacja a nie dzialalnosc nastawiona na buissnes wiec za prace ktora wklada w to wszystko NTV nie ma wynagodzenia. Oni moga liczyc tylko na nasze dofinansowanie,a podejrzewam ze to i tak za malo,wiec ludzie zastanowcie sie zanim napiszecie cos negatywnego.
  Pozdrawiam ekipe NTV.Dzieki ,ze jestescie.

 2. „wyłączność powinna mieć tylko NTV” a jak nie to kroki prawne tak pisał moderator. Tak rodzi się DYKTATURA na co się nie godzę i protestuję.

 3. Czyli jednak podstawowym celem nie jest wolne propagowanie wiedzy ale zbieranie klikniec na yt. Jestem mocno rozczarowany, przeciez w zaden sposob to, ze ktos cos opublikuje nie pozbawia Was mozliwosci publikacji. Moim zdaniem kazdy, kto to publikuje powinien dostac medal i zachete do dalszej aktywnosci a nie grozby od Drewniaka. Taka postawa bylaby uzasadniona co najwyze gdybyscie finansowali sie sami a nie z datkow. No to widac, ze wolnosc i alternatywnosc to tylko hasla na potrzeby zdobywania datkow.

  //
  Wysłuchaj jeszcze raz ze ZROZUMIENIEM wypowiedź Janusza w tej kwestii: http://youtu.be/-sqeM0Bt8r0

  Voytek – [Admin]

 4. Co klasa to klasa.
  Wprawdzie nie do konca zgadzam sie z sama teza (pierwsze dotarcie przez kogos do materialow dotyczacych zdrowia, zappera, diety, oczyszczania organizmu moze byc przelomowe i czas publikacji oraz odpowiednio wczesne otwarcie sie na pewne sprawy moze byc dla kogos w efekcie kwestia zycia lub smierci. Uwazam ze im wiecej tych materialow w roznych miejscach netu tym lepiej, nawet pirackich) NIEMNIEJ jest roznica pomiedzy „prosze uszanujcie” a „usuncie bo zablokujemy”.
  Pozdrawiam

 5. … a w sumie to przeciez mozecie potraktowac jako swoja reklame. To bedzie chyba naturalne ze osoba ktora nigdy nie slyszala o NTV i trafi na piracki material z imprezy zada sobie pytanie „co to byla za impreza ?” „kto to zorganizowal ?” „co tam sie jeszcze fajnego dzialo ?” – i trafi do Was. Nauczy sie wiecej.

  No chyba ze chodzi o ilosc klikow w YT ale wtedy wypadalo by to powiedziec wprost.

  //
  Ale o tym było mówione, nawet na antenie nie tak dawno temu Janusz dziękował za 10 mln. kliknięć na YT.

  Voytek – [admin]

 6. Myślę czy Janusz nie popełnił błędu….Uzasadnieniu nie można niczego zarzucić,ale czyżby?-warto przemyśleć.Podajmy przykład-kupujesz bilet na koncert U2-i nagrywasz koncert swoim telefonem i umieszczasz go na YT.Co zrobiłeś?-przedstawiłeś swoje dzieło artystycznego ujęcia tematu-nie filmujesz sprzętem profesjonalnym,stoisz gdzieś gdzie tobie nie wolno stać,bo tam stoi kamera NTV,znaczy telewizji kontraktującej z U2,podajesz treść którą sam wybierasz-np.występ U2 plus pijane dziecko z narąbaną mamuśką,albo cóś tam.Panie Januszu….myślę,że popełnił pan błąd podyktowany emocjonalnym podejściem ,a krytyczne wpisy są zasłużone ciężkim -betonowym podejściem do sprawy.Niezależne filmowanie jest niezależnym filmowaniem i nie ma co się tarmosić,dlatego,że się nie chce wystopować i spojrzeć z innego kąta.Pan musi-powinien-proszę wybrać,być filmowany i kontrolowany,bo gdyby się zdarzyło,że pan Brzozowiec da wykład narąbany,to to trzeba będzie koniecznie to obejrzeć-bo pan tego na 100 proc. nie puści,również pana należy pokazać,jak poczuje się pan nieco inaczej,ale tego panu nie życzę-jak już to razem ze mną,żeby miał pan akceptowalne usprawiedliwienie.Kiedyś tam -bardzo dawno temu odbył się proces o którym Dziennik Zachodni pisał,pisał nie tak i odbył sie proces po którym Dziennik drukował przepraszam-na mocy wyroku.Sprawa dotyczyła kilku osób znanych w Polsce-świat muzyki.Kiedy Dziennik pisał-ja jako młody i bez doświadczenia myślałem,że cel zostanie osiągnięty,ale bohater sprawy powiedział mi tak-Sylwek-nie szpakuj tak-dzięki za reklamę-nie ważne ,czy dobra,czy zła,a zła jest najlepsza.Proszę więc oczekiwać bardzo krytycznego filmu o NTV-nie mojego autorstwa,bo to nie moja specjalność,ale proszę też cieszyć się,kiedy ktoś go na zlocie Wolnych Ludzi w końcu zrobi-tak poza kontrolą.Takie smaczki-np. pana rozmowa-nie podsłuchiwana-kiedy słyszy pan np-rób tą gminę k-wa na co czekasz,a ja ci dam walutę i będzie dobre na dzień dobry-np.Proponuję panu wrzucić na luz i walnąć się na wartości-to dobry punkt startu-poleżeć na nich i na chwilę zapomnieć o pieniążkach z YT.Pozdrawiam.

Comments are closed.