Komunikaty Redakcji NTV – 25.02.2016

Janusz Zagórski o warsztatach Adama Anczykowskiego.


Komunikat Janusza Zagórskiego o seminarium Romana Nachta.


Janusz Zagórski o terminie tegorocznej Harmonii Kosmosu 2016.


 

4 thoughts on “Komunikaty Redakcji NTV – 25.02.2016

 1. Brawo Brawo Brawo Panie Januszu…. w końcu na spokojnie bez gonitwy z wykładu na wykład i spragnieni nowej wiedzy i przeżyć na spokojnie będziemy mogli spędzić ten czas na Harmonii Kosmosu. Mi osobiście brakowało tych dodatkowych dni, bo to przecież cudowny czas relaksu i odpoczynku pod Ślężą…. Dla mnie jak zawsze od paru lat Harmonia Kosmosu to wydarzenie R O K U …, Zakopane pozdrawia…

 2. ”Przygoda” moja i NTV z Adamem Anczykowskim rozpoczęła się od maila, którego otrzymałem od Włodzimierza Osińskiego. Włodzimierz napisał mi w mailu o Adamie i zapytał co o tym myślę ?
  Oczywiście po zapoznaniu się z tym co Adam prezentuje uznałem bez wahania, że owe treści są ważne, a co za tym idzie należałoby by z nimi dotrzeć ludzi.
  I to rozpoczęła się batalia niczym w amerykańskim filmie…
  Wiedziałem, że Janusza Zagórskiego nie jest łatwo przekonać i gdy zadzwonię do niego
  i powiem mu o Adamie, to nic z tego nie wyjdzie, a Janusz powie, no ok, ale przecież takich jak On ludzi jest sporo i każdy ma coś cennego do przekazania.
  I tu świadomość sama podpowiada, że trzeba użyć innej drogi, a taką drogą jest dyplomacja i
  udział w grze pewnych autorytetów, a takim autorytetem jest Paweł Nogal.
  Więc, zadzwoniłem do P.Nogala, naświetliłem mu co i jak, wysłałem materiały na skrzynkę i na facebooka.
  I teraz pozostało już tylko tyle, aby Paweł Nogal używając odpowiednich argumentów poszedł do NTV i przekonał Janusza (co zaznaczam nie jest łatwo) do tego, aby Adamowi umożliwić zrobienie wykład w NTV.
  I Paweł poszedł do Janusza i go przekonał….. , A, dalej potoczyło się tak jak wszyscy wiemy …..
  W, tym wszystkim pojawią się też coś co nie jest zbyt widoczne, ale możliwe do zobaczenia, że po prostu ludzkim życiem rządzą 24/h – przekonania.
  Te przekonania z jednej strony pomagają nam zbierać doświadczenia w tej ”kosmicznej wycieczce”, a z drugiej strony zakleszczają nas w tym, w czym jesteśmy przekonani ….

  Ale, przychodzi moment w tej podróży, że to wszystko co widziałeś, to wszystko co słyszałeś i wiesz przestaje mieć już znaczenie. Pojawia się wtedy tylko jedno stwierdzenie – to tylko i wyłącznie człowiecza percepcja, buduje takie modele rzeczywistości….
  Owe modele są prawdziwe, jak i nie prawdziwe.To tylko modele ! Pomagają nam one w naszej wewnętrznej nierównowadze przetrwać i zarazem w tej wycieczce na którą wybraliśmy się zebrać doświadczenia, aby w końcu doświadczyć prawdy…..
  Prawdy, która nie jest absolutna, nie jest względna i nie jest jakakolwiek inna.
  Jest ona tutaj i jest ona żywa w Tobie………..
  I możesz nawet z nią porozmawiać tak jak rozmawiasz z bratem, siostrą, dziećmi, żoną…
  I bądź pewny, że ta czysta świadomość, żywa świadomość nigdy Ciebie nie zignoruje i odpowie Ci na…. – Twoje pytania….

  Tymczasem pozdrawiam ”kosmicznych wędrowców”

 3. jaka szkoda że przesilenie nie jest ciut później..nauczyciele nie mają szans na to Harmonię Kosmosu bo to końcówka roku szkolnego… a tak chciałam być :(((((((((((

 4. Na Anczykowskiego walą widzę stare baby głównie. To pewnie za sprawą baneru na którym prezentuje on swą erekcję. Trudno o lepszą reklamę interesu.

Comments are closed.