Kontakt

Studio NTV Sobótka
e-mail: ntvwroclaw@gmail.com
skype: niezaleznatelewizja.pl
adres:  Świętego Jakuba 4,
55-050 Sobótka (zobacz na mapie)

Janusz Zagórski
kom.: 533 885 883 (najłatwiej dodzwonić się w godz.: 12 – 15 oraz 17 – 21)
e-mail: januszzagorski8@gmail.com
www: niezaleznatelewizja.pl


18 thoughts on “Kontakt

 1. Chcialbym wesprzeć działalność NTV ale potrzebuję danych do przelewu. Pod filmami jest nr konta, potrzebuję jeszcze nazwę odbiorcy tytuł przelewu.

 2. Panie Januszu piszę na gorąco po opublikowaniu radosnych wiadomości z Barrington; uważam że Wielka Deklaracja jest tym radosnym głosem nadziei i naszym -słuchaczy- obowiązkiem jest jej udostępnianie gdziekolwiek możemy. Uważam że możemy też zaufać, że nie jest to kolejne zwiedzenie aby udostępniać swoje dane podpisując tę Deklarację.
  Proszę o opublikowanie pańskiej (zespołu) opinii w tej sprawie na gorąco w najbliższym spotkaniu na YT. Każde nasze zadziałanie nawet podpisaniem prowadzi do możliwości zablokowania zamiarów obcej nam władzy.

 3. Witam. Przed kilkoma minutami na moich oczach youtube usunął filmik Pani Ewy Pawela o testach PCR. Przykro mi z tego powodu…zacząłam przeglądać i publikowac linki które Pani Ewa tam umieściła ale nie zdążylam ich wszystkich przejrzeć. Piszę o tym z nadzieją, że wasze publikacje internetowe macie gdzieś zapisywane i to nie ginie bezpowrotnie…Pozdrawiam. Aleksandra Wojnicka

 4. Witam. Cieszę się że p. Janusz jako jeden z niewielu jeszcze pamięta co jest przyczyną tego wszystkiego co się obecnie dzieje. Wszelkie media zataczają coraz szersze i coraz bardziej odległe kręgi od sedna, czyli oszustwa. Omawiają skutki, ale nic nie mówią o przyczynie. Mam pewna teorię na podstawie zebranych informacji, która może wskazać, że wirus wcale się nie wydostał z laboratorium i raczej na pewno nie jest niczym nowym. Niestety podanie tego do wiadomości praktycznie w każdym serwisie powoduje natychmiastowe banowanie, a potem usuwanie wielu trojanów w moim komputerze. Cała masa teorii spiskowych „wisi” na forach i nic z tym nie robią, a moje wpisy natychmiast znikają. Pozdrawiam Antek

 5. Panie Januszu,

  Prgne podsunac link ze statystyka ogolna liczby zgonow do 30 wrzesnia w Szwecji. Wszystko wskazuje na to, ze do konca roku Szwecja nie bioraca udzialu w covidowskim cyrku zamknie sie w statystycznej sredniej roczny zgonow.

  W przeciwienstwie do Szwecji gdzie sluzba zdrowia leczy i diagnozuje, w Europie i Polsce sluzba ta pozwala ludziom umierac przygotowujac sie na covidovanie. Nic przy tym nie robiac w celu leczenia dostepnymi lekami poczatkowych faz choroby .

  Oto link: https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/

  Warto by o tym ludziom powiedziec.

  Pozdrawiam i wspieram

  Marek Gromada

 6. Administracja Trumpa zamieściła na kartach wyborczych- „ballots” niewidoczne znaki wodne technologią „QSS block chain encription” do identyfikacji pochodzenia kart. Następujący link, w języku niemieckim, opisuje sytuację: https://youtu.be/QAJKcQphnqo
  Pozdrowienia.

 7. Witajcie czy ja mogę liczyć na jaką kol wiek pomoc:

  Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/cele/pomoc-dla-pawla-chrostka-subkonto-404-1
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję….

 8. Witajcie, mam dla Was pewna sugestie, sugestię tematu, a w sumie całego środowiska. Od kilku lat obracam sie w pewnych kręgach, i miałem okazje obcować z tym środowiskiem, wielokrotnie skłaniało mnie do zastanowienia jak osoby prowadzące wykłady wspominały o Izraelu, od początku również przyglądałem sie działaniom Damiana który posługuje się pseudonimem Mestosław, miałem z nim nawet potyczkę słowna po której zaczął mi się jawić jako przedstawiciel komunistycznego totalitaryzmu nawołujacy do posłuszeństwa pod pozorem pieknie brzmiących haseł. główne postaci z tego świata które jeszcze warto wymienić to nie kryjaca się z pochodzeniem Żydówka Samia Al-Hameri która to działała przy wprowadzaniu do polskich aptek pierwszej medycznej marihuany, pochodzącej nie skąd indziej jak z Izraela, kolejna osoba to Maciej Lorenc, działają sobie ramach tak zwanego Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, które moim zdaniem jest Izraelskim organem marketingowym, mającym na celu monopolizacje przyszłego polskiego rynku narkotyków. Polecam Wam przyjrzeć sie tematowi gdzyż jest on ściśle połaczony z aktualną obszerną akcja wprowadzania nowego „pieknego” świata, w przypadku zainteresowania tym tematem, proszę nie odczytywać tego listu.
  Pozdrawiam

 9. Hi,

  How are you doing? I am reaching to offer a simple 3 step process of guest post on your website.

  1. I will send you some interesting topic ideas for a guest post
  2. You will choose one topic out of those topic ideas
  3. I will then send you a high- quality article on the topic chosen by you

  I would just expect you to give me a do-follow backlink within the main article. So, shall we start with step 1?

  Best,

  Heral Metha

 10. Dzień dobry.
  W pierwszych słowach dziękuję, że jesteście i poruszacie ważne dla nas tematy. Wczoraj rozmawiając z kilkoma znajomymi i doszliśmy do wspólnego wniosku, że trzeba coś zrobić w kwestii zakupów od lokalnych dostawców, małych , rodzinnych firm. Musimy zacząć od siebie, od rynku lokalnego. Jeśli my nie pomożemy sobie, to kto nam pomoże. Teraz jest dobry czas, aby nagłośnić akcję ” Kupujmy lokalnie, Kupujmy blisko, Kupujmy od polskich producentów” . Wiem ,że duże sklepy kuszą promocjami, naklejkami i większość to tam właśnie robi zakupy. Ale może czas postawić na nasz lokalny rynek, małe zakłady usługowe ( szewc, krawiec), na bazary, rodzinne firmy, bo jeśli nadal będzie wszystko blokowane, to dużo takich, polskich firm z tradycjami upadnie i zostaną tylko duże, zagraniczne korporacje. Czas zakupów świątecznych, mikołajki, prezenty do Szlachetnej Paczki. Może tak uda nam się wygrać , może Polacy wezmą sprawy w swoje ręce. Myślę, że warto poruszysz ten temat, podać oficjalnie listę firm, które maja polski kapitał. Podać nazwy marketów , gdzie kupując pomagamy sami sobie, naszym dzieciom. Uświadamiajmy ludzi, że nie zawsze to co się opłaca jest tego warte. Kupujemy dzieciom drogie klocki firmy Lego, a można by kupić klocki równie dobre, ale polskiej firmy Cobi. Jako TV macie duży zasięg i może warto nad tym teraz się pochylić. Teraz jest najlepszy czas, bo dużo ludzi będzie robić większe niż zazwyczaj zakupy. Powodzenia życzę. Próbujmy zmieniać nasze myślenie i uczyć młode pokolenie, jak w trudnych czasach pomagać sobie nawzajem.
  Pozdrawiam
  Anita

 11. Dzień dobry, chciałam zadeklarować pomoc w zakresie wykonania analizy psychometrycznej kandydatów (chodzi o sprawdzenie kandydatów do zarządzania). Analiza jest oparta na bazie nauk HUNY. Na podstawie zdjęcia „istoty” mogę sprawdzić, jaki ma charakter, czy jest to osoba z silnym charakterem, czy jest zdolna do negocjacji, czy jest osobą konstruktywną czy wręcz przeciwnie?To odczytuję na pierwszym etapie analizy (odczyt woli).II etap odczytu mówi nam o podświadomości danej istoty: czy osoba jest pozytywnie nastawiona do świata i do ludzi czy jest empatyczna, jaki ma zasób sił witalnych. Jeśli odczyt kończy się na tych dwu wykresach człowiek ten jest wolny od innych sił, które mogłyby nim sterować. Wszystkie programy, podczepienia, opętania widać na odczycie.Na dalszym etapie jest możliwość sprawdzenia poziomu inteligencji lub także stanu poszczególnych czakr-gdyby to było niezbędne czy potrzebne. Wyniki odczytu są niezwykle wiarygodne- opis technik znajduje się w jednym z tomów HUBY pt.Analiza psychometryczna-auto Max Freedom Long.

 12. Panie Januszu,
  26.11.2020
  Wyrażam głębokie ubolewanie z powodu tego co stało się dzisiaj. Zaczęłam oglądać program z korespondencją z USA w tle, ale musiałam zatrzymać nagranie, bo od 9 zaczynałam pracę. Jak chciałam wznowić około 16 odsłuchiwanie programu, pojawił się komunikat o usunięciu konta z YouTube. „Zatkało” mnie kompletnie. Mam nadzieję, że ma Pan gdzieś archiwum tych nagrań. Może jest możliwe udostępnianie ich inną drogą niż YouTube np odpłatnie?
  Pozdrawiam serdecznie z ogromną wdzięcznością za te wszystkie programy, które otwierają nam oczy na wiele spraw, o których nie mamy pojęcia, a także podnoszą na duchu – tak ja ta dzisiejsza audycja, której nie udało mi się wysłuchać do końca. Maria Mroziewicz

 13. Hi,

  I hope you are doing well. I want to contrbute a guest post article to your amazing website.

  This would need simple 3 steps.

  1. I will send you some interesting topic ideas for a guest post.
  2. You will then choose a topic out of those.
  3. I will send you a high- quality article on the topic chosen by you.

  I would just need a do-follow backlink within the main article. Please let me know if we shall start with the step 1?

  Best,

  Umer Ishfaq

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *