Korespondencja Janusza Zagórskiego z Brukseli – 20.11.2014

Korespondencja Janusza Zagórskiego z Brukseli bezpośrednio z konferencji „Covert Harassment Conference 2014” dotyczącej kwestii mind control, stalkingu oraz technologii przemocy elektronicznej. W rozmowie uczestniczą organizatorzy konferencji: Peter Mooring, a w roli tłumaczącej Beata Zalewska, współorganizatorka.


15 thoughts on “Korespondencja Janusza Zagórskiego z Brukseli – 20.11.2014

 1. Fajnie ze są takie wydarzenia, że nagłaśniane są coraz bardziej , bo ludzie zrozumieją co się z nimi dzieje, że to nie są żadne choroby ,a zwyczajnie ataki energetyczne.
  Szeroko pojęta psychotronika wykorzystująca wiedzę lecznicza do tworzenia chorób i zabijania.
  Dobrze by było gdyby można było zorganizować jakąś pomoc szeroko rozumiana medyczną i prawna takim ludziom.
  Właściwie intencje tych ataków są ; zabić, wywołać chorobę, sparaliżować, spowodować pomieszanie zmysłów lub całkowicie przejąć świadomość i sterować nią.
  Przejmowanie świadomości bywa na różnych poziomach zależnie co chcą przez takiego człowieka wykonać.
  Gama jest bogata od ‚jasnowidza”…… lub „jasno słyszącego”, który spisuje i publikuje ich przekazy we wszystkich możliwych przestrzeniach, publikacje od ‚cywilizacji”, opiekunów duchowych , literatura , sztuka , film, muzyka . Ale wszystkie inne opcje włącznie z przestępstwem, morderstwem i terroryzmem są możliwe do uzyskania przez zaprogramowanego i sterowanego czlowieka.

  Zawsze przejmowany jest mózg, albo śmierć kliniczna, albo wylewy, albo depresje i wielki strach.
  Nigdy nie spotkałam się ze zdarzeniami radosnymi i szczęśliwymi przy przepinaniu ludziom świadomości do programującego.
  Takie mają taktyki najpierw wybraną osobę testują i ćwiczą sytuacjami traumatycznymi ( one służą do obniżania w ludziach wibracji) , następnie wprowadzają w stan w którym niejako jest odłączona świadomość ( żeby nie było reakcji obronnych i wiedzy na ten temat w pamięci ) , w tym czasie tworzone są wizje zastępcze.
  W tym samym czasie wkładane są czipy, ( tym razem mogą być to tylko wiązki skumulowanej energii) , które powodują stały kontakt ale również brak możliwości całkowitego rozróżniania i identyfikacji oprawcy oraz reakcji .
  To perfidny podstęp manipulacji ludzką świadomością, przez który ludzie czują się wybrani, mający misje i wielkie role do wypełnienia wobec innych.

  A jest to użycie technologii , która nimi manipuluje, są na smyczy energetycznej z którą sobie nie radzą , bo nie zdają sobie sprawy że zostali przejęci.

  W momencie używania nanotechnologii przejmowanie świadomości i przygotowanie do efektywnego ataku jest dużo łatwiejsze. nie zdajemy sobie sprawy jak precyzyjnie mogą zadowalać na człowieka nawet niesłyszalnym dla niego dźwiękiem i podprogowymi przekazami w filmach.

  Dlatego bardzo zaniepokoiło mnie to kameralne spotkanie dla ofiar ataków energetycznych…. pozytywne intencje organizatorów to jedno , a możliwości techniczne służb specjalnych , to drugie.

  Bardziej by mnie zainteresowały relacje uczestników tego spotkania, ale za jakiś czas, bowiem , technologiczne sposoby manipulacji ludźmi mogą być sterowane bez problemu i mieć różne czasowe skutki.

  Kiara.

 2. Dzień Dobry.
  Adres ntv1.pl itd. znalazłem szukając informacji o przygotowaniach
  a i później wynikach Covert Harassment Conference Brussels 2014.

  Długo już nie pisałem po polsku. Pisuję w innych językach.
  Wierzę więc, że wybaczą mi czytelnicy, widzowie jeśli pojawi się jakiś błąd
  ortograficzny czy też słowa przejęte z innych języków.
  Historia jest długa, więc postaram się skrócić.

  Jestem Targeted Individual – Osoba Wycelowana żyjąca na stałe poza granicami Polski. Posiadam zaświadczenie od Centrum Międzynarodowego ICAACT
  o mnóstwie RF Chipów naimplantowanych do mego ciała przez nieznanych sprawców.
  Oczywiście nielegalnie, bez mojej wiedzy i wbrew mojej woli.
  Najsilniejszy sygnał RadioFrekwencyjny detekowany jest w pobliżu
  ucha. Od wielu lat jestem ofiarą jakichś chyba eksperymentów badawczych
  dotyczących rozwoju nowej, nieznanej broni. Nieznani sprawcy strzelają bronią elektromagnetyczną, bronią radio-częstotliwościową, bronią wycelowanej energii – DEW – Directed Energy Weapons, bronią magnetycznej radiacji skalarnej. Jest używana broń mikrofalowa, akustyczna, Mind Control – broń Ujarzmiania Umysłu itd..
  W wielu w krajach Europy i świata żyje pewna ilość Osób Wycelowanych – Targeted Individuals, które są zdalnie sterowane i atakowane jakąś chyba szajką nowoczesnych sprawców, zdalnie manipulujących życiem bezbronnych cywilistów za pomocą fal
  elektromagnetycznych, skalarnych, i innych. Tortury są to okrutne.
  Oczywiście prawie nikt nam nie wierzy, tak samo jak w Polsce i indziej.
  Są tylko wyjątki, sporadycznie nawet i WEB redakcje, które pomagają
  nam przynajmniej z nagłaśnianiem od czasu do czasu.
  Dlatego bardzo pozytywnie mię zaskoczyło, że pierwsza TV, chyba biorąc pod uwagę
  całą Europę środkową, zaczęła publikować prawdę o okrucieństwach
  Mind Control – Ujarzmiania Umysłu.

  Bardzo trafne stanowisko było napisane w poprzednim komentarzu:
  „Nigdy nie spotkałam się ze zdarzeniami radosnymi i szczęśliwymi
  przy przepinaniu ludziom świadomości do programującego.”

  I ten pogląd osoby życzliwej, przejecielsko nastawionej
  skłonił mnie do napisania tego komentarza, zwłaszcza że takie pytanie
  zadała już kiedyś pani Dr. Rauni Kilde, również Osoba Wycelowana,
  pochodzenia z Finlandii, żyjąca obecnie w Norwegii, jedna
  z wykładowczyń na CHC Bruksela 2014.
  Pani Rauni zadaje pytanie kierowane tym sprawcom, dlaczego sprawcy
  atakują falami negatywnymi, wywołującymi ból, stres, zmartwienie, złość ?
  Przecież tak samo instnieją fale pozytywne, wywołujące radość, spokój, dobroć.
  I wtedy zaistniałby przysłowiowy raj na świecie. A tego ci złomyślni sprawcy nie chcą…

  http://www.cez-okno.net/clanok/kontrolne-programy/byvala-finska-ministryne-rauni-kilde-svedci-o-kontrole-vedomi/byvala-finska-ministryne-rauni-kilde-sve

  http://www.youtube.com/watch?v=hL60C1hcZZk

  1. Obcokrajowiec ,” żyjąca na stałe poza granicami” znakomity odsetek bywalców NTV są poza granicami .Posiadasz fizyczne -namacalne dowody na istnienie w Twoim organizmie tych Chipów ? na jakiej zasadzie to stwierdzono oprócz Twojej obserwacji ,diagnozy , zaburzeń ? Pozdrawiam

 3. Ja w to wierze co piszesz ale jak znasz Szwecki to napisz na fora Szweckie . Ja bylam ofiara tego na Tasmani .
  Bo tamte cyborgi w Skandynawi jeszcze sie nieprzebudzili zrobisz dobra robote dla ludzkiego gatunku . Oni znaja dobrze angielski . wiec pisz w jakim jezyku umiesz i dostepnym dla nich .
  W Szwecji nawet podobno nie wierza , ze im caly czas sypia chemikalia na glowe .
  Kazdy moze zrobic zdjecie nieba i ewidentnie to widac ale oni kompletnie reaguja na to jak zombie . Widze ich mentalnie w tej chwili i straszna popelina z tego narodu . Zreszta mialam rodzine taka troche szwecka wiec wiem co to za ludziska bardzo obedient to government .
  Jezeli chodzi o przyjemne fale jak to mowisz . Tez manipuluja przyjemnymi sprawami .Szczegolnie kombinacje roznych partys – imprezy i tam kiedy sie wszyscy bawia zaczynaja swoja swawole reptalianska -technologiczna wtedy . O podlozu alkoholowym -drugowym i sexualnym , gamblerskim takze . ETc.
  W Polsce jest paru ludzi o ktorych wiem maltretowanych tego typu bronia o ktorej piszesz mialam z nimi kontakt telefoniczny mailowy a nawet personalny .

  Fale pozytywne to chciej raczej z clego serca ze swojej esensji a nie od nich . Pamietaj jak ci cos daja to zawsze chca cos w zamian .

  Dr. RAUNI KILDE
  Sluchalam jej interwiu https://www.youtube.com/watch?v=eLIrZg8kaqM.
  Wszystko co ona mowi ma sens .

 4. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć chociaż w jakich miastach Polski są używane te sprzęty w jaki sposób oni atakują i jakie posiadają możliwości czyli jakie możliwości tego sprzętu zostały przez nich zauważone, a może nawet jakie osoby się zdradziły i jakie techniki zostają używane albo jaki język jaka płeć jeśli coś mówią itp np czy za granicami Polski też mówią po Polsku itp. Troszkę więcej szczegółów bo to że mają negatywne zamiary to wiadomo. Moim zdaniem to zapewne jakieś służby specjalne ale jakie to nie mam bladego pojęcia zresztą bo albo o tym wiedzą minimum lub biorą w tym udział. Powiedzmy że mam podejrzenia na ten temat i to dosyć sporo i to co przypuszczam aż mnie przeraża ale zawsze miło by było z kimś się wymienić konkretnymi doświadczeniami

  Pozdrawiam Anonimowy Słuchacz

  1. Tak sa to sluzby specjalne ale nie polskie , ktore wspopracuja z innym moze angielskim . Oczywiscie bardziej w jezyku angielskim sie to rozgrywa poniewaz ja w nocy slyszalam kolo mojego ucha jak meski glos powiedzial po angielsku „sometimes ” To znaczy „czasami ” Reszte nie slyszalam .Chyba sie kapnal , ze ja to slysze .

 5. Anonimowy sluchacz
  Od kiedy Polska przylaczyla sie do NATO , secretny space program z amerykansko-abgielskiej marynarki wojennej i lotniczej ma mozliwosci dzialania na terenie Polski i Na zasadach tak zwanej wymiany technologii przedewszystkim przestrzennej . Ktos kiedys na forum pokazal miejsca gdzie sa lotniska wojskowe . postaraj sie znalezc .

 6. Znalazłem to akurat żaden problem. Ale co ma lotnictwo do problemu mind control i broni elektromagnetycznej??

  A co do wymiany to chodzi ci że mind control oraz inne programy z tym związane są związane z badaniami i rozwojem technologicznym??

  No i interesuje mnie to najbardziej jak namierza się kogoś bo żeby użyć broni a nie robić coś na ślepo trzeba najpierw cel namierzyć i to bardzo precyzyjnie bo inaczej skutki takiego czegoś mogłyby być na dużej ilości osób widoczne??

  Pozdrawiam Anonimowy Słuchacz

  1. Trzeba isc do secret space program i zobaczyc jaki wplyw ma na mind control ludzkosci jest stosowany na ludziach .No kochany anonimie nie wyjasnili nam precyzyjnie jakie metody na nas stosuja ,wybacz (sekret jest sekretem ) Jakby wszyscy o tym wiedzieli co oni zamierzaja robic z nami to napewno bysmy sie sprzeciwili juz kilkadziesiat lat temu .

 7. No dobra ja słyszałem po Polsku i to na pewno polacy też uczestniczą nawet powiem więcej po kilka godzin dziennie ich czasami słysze i głupio się wyraże czuje. Dosłownie polski akcent bo nawet się nie mylili w wyrazach dość trudnych a to dla obcych służb by był problem. No i precyzja ich jest niesamowita po prostu mnie szokuje jaki to musi być sprzęt

  Anonimowy Słuchacz

 8. No wiem ja też nie wiem ale zawsze szukając wspólnych cech można coś określić. Wspólnych cech u różnych ludzi. Tak mi się po prostu wydaje.

  Jeśli chcesz to możesz pytać co wiem a czego nie wiem zawsze może coś to da. Acha i jeszcze jedno może to głupio zabrzmi ale czy ktoś słyszał co ci mówili do ucha?? Sprawdź jeśli coś od nich słyszysz

  Pozdrawiam Anonimowy Słuchacz

  1. Ciekawe wnioski sie nasuwaja . Bo ja jestem w Polsce i slyszalam slowo angielskie . A ty slyszales (Anonimie ) po polsku . To znaczy wspolpracuja juz i jak uzywac mind control przez technologie sa pobrane przez polskie sluzby specjalne jak to nazywacie w Polsce . Jezeli mowia do mnie po angielsku to znaczy wiedza , ze jestem na pszporcie australijskim tutaj .Nic dziwnego Australia ma pine Gap i genialny system wiezowy . Jak ja ich za to nienawidze . Ochydna ekipa ludzka , ktora sprzedaje ludzkosc .Ci co w tym siedza maja wirusa w mozgu tak jak zionisci zydowscy . Nie jest on jeszcze ropoznawalny przez normalnych naukowcow ale juz gnostyckie scrolls o tym mowia w Nag hammadi z 400roku N E .
   Ekipa pracujaca dla draconskiej niewidzialnej jeszcze wielu ludziom cywilizacji .

 9. Mógłbym o tym mówić i opowiadać ale wolę zostać anonimowy stąd anonimowy słuchacz;) Lubię prywatność dlatego wole pozostać anonimowy:) Natomiast moge troszkę jeśli chcecie anonimowo wam poopowiadać tego co ja spostrzegłem i co przeżyłem:)

  Pozdrawiam Anonimowy Słuchacz

  1. Nie interesuje mnie to co przezyles jak jestes anonimowy Ok Dosyc mamy sekretow na ziemskim padole wiec wez sobie swoje sekrety schowaj do kieszeni .
   Nie bede rozmawiala z zadna zakamuflowana istota .

Comments are closed.