Kosmiczne Transmutacje – czym są ? Adam Anczykowski zapowiada swój nowy cykl warsztatów

O percepcji rzeczywistości i iluzji świata w jakim żyjemy. – Adam Anczykowski w rozmowie prowadzonej przez Janusza Zagórskiego mówi o różnych aspektach postrzegania świata i siebie.


 

15 thoughts on “Kosmiczne Transmutacje – czym są ? Adam Anczykowski zapowiada swój nowy cykl warsztatów

 1. Dziękuję Panu Anczykowskiemu za Jego wspaniałe przemyślenia i wspaniałe mądre wykłady.

  1. Tak super Kalinka, jak On przeżywa to granie, niespotykane, brawo.. 🙂 Jak kupisz pianp to chcemy posłuchać jakoś jakoś grasz !!! Kiedyś musi Cie ktoś nagrać 🙂 może rodzi się nowy talent Hihihi.. :))

   1. Nie Pacus to nie dla slwy ale pasje przekrecam na inna strone .Musze sie wyzyc .
    Trafilam na ten koncert bo jeden z muzykow jest podobny do mojego taty ten w srodku z kontrabasem i zaczelam sluchac i bylo fajnie i bardzo fajnie i teraz jest genialnie posluchac pianistycznego czpiota .

   2. To super, Kalinka to się wyżyjesz za wszystkie czasy !! O to nawet chodzi w muzyce też czasami, więc już sobie Ciebie wyobrażam.
    Ps: Masz przystojnego Tatę. Buziaki Dobranoc :* 🙂

   3. A ty ileż masz latek dzieweczko żeś jeszcze nie wyżyta i gdzieś się dorobiła że masz kase na taki sprzęt albo może gdzieś dają takie pokaźne kredyty co?.

 2. Tak i nie bo mysle . ze Mike Pompeo bredzi . CIA byly czlowiek w kongresie , bral dosyc czynny udzial przeciwko Benghazi sprawie przeciwko Clinton fundacji .Moim zdaniem Trumpa rzad chce aplauzy zbierac dla siebie a tutaj Assange stal sie amerykanskim bohaterem . Czytam czasami fora i amerykanie uwielbiaja Assange . Wiec trzeba bohaterowi nie z Ameryki troche glowe przyciac . Takie mam wrazenie .
  To co tlumacza na polski to nie jest zbyt wyczerpujacy material . Jak zobacze i sprawdze to dam znac o co tam chodzi moim okiem . Ale jakos mnie nie ciagnie patrze tylko na Assange Natomiast amerykanskie domino sie dalej toczy i wiem , ze nie powstrzymaja narodu swojego bo ludzie tam zaczynaja miec czujne oko na wiele spraw . W Polsce jest totalna popelina , wszyscy tutaj maja zacme albo biel na oczach a w uszach niektorym dzwoni obca technologia i chodza do lekarzy , ktorym tez dzwoni w uszach i w kieszeni . To w kieszeni zaglusza to w uszach .
  Jak mozna sie leczyc u najbardziej statystycznie smiertelnej grupy w narodzie.

  1. Ha HA ha Co to za bajeczki???? .Czy ten wesołek wie co to są filtry Wyższej/Niższej Jaźni.????Czy on zdaje sobie z tego sprawę że doznania czysto materialne zanieczyszczają te filtry, blokują rozwój duchowy,na amen bez 2 szansy????. Czy on wie co to jest WIELKI DUCH????/CENTRUM WSZECHŚWIATA.????

   Komunikujemy się tylko i wyłączenie z naszą Wyższą Jaźnią.Za pomocą snu lub podczas koncentracji.Innymi słowy Wyższe i Niższe Jaźnie to zabezpieczenia/bezpieczniki ego aby Stwórca Wielki Duch nie doświadczał waszych dewiacji/zboczeń/programów /nawyków itd.Jako że jest nieskazitelny nie zaakceptuje nawet najmniejszego brudu mentalo-wibracyjnego.A wiec chyba jest logicznym że z wami kontakt jest awykonalny hihihihihihihihihi

   1. Qcyp Każdy sądzi po sobie . U ciebie jak widać , tak to właśnie działa i stąd takie są twoje „olśnienia – wglądy ” 🙂

   2. …alęś sobie pokomplikował dostęp do boskiego ducha i po co?… ..na dodatek mocno go sobie ograniczyłeś, a jak już sprzedajesz te własne ograniczenia ducha innym, to wiesz jaką odpowiedzialność na siebie bierzesz…
    .. skąd taki pomyśł, że doskonałość ducha bożego, bo chyba takiego ducha miałeś, na myśli, jest tylko nieskazitelnie doskonała, ..czy też tylko skazitelnie niedoskonała,.. że doskonałość bożego ducha, jest ograniczona nie akceptacją, że jest cokolwiek w nim czy jego świecie czego nie przerobi , że nie zaakceptuje, w ogóle co to słowo znaczy czy ma znaczyć kucip, nawet najmniejszego brudu,.. czy nie to wręcz boi się brudu,.. do tyła z takim strachliwym duchem, to na pewno nie jest boży duch,.. to duch co najmniej skażony brudem takiego nie niebożego pomysłu, …czyli jest to co najwyżej jakiś pomniejszy i już mocno nieboży duszek,..do tyłka z takim Bogiem Stwórcą, bo to na pewno nie jest nasz bóg stwórca,..a jedynie jakiś Bożek , co go mało umiejętnie naśladuje, jeżeli nie to Uzurpator…

 3. Adam Anczykowski Jak Pan sądzi , czy Jako Obserwator stale tutaj tworzymy i utrzymujemy swoją fizyczność , która jest zbudowana z czasu danej płaszczyzny wibracyjnej w której aktualnie egzystujemy ? Jednym słowem , aby tutaj doświadczać , mamy strój zrobiony z tego czasu .

Comments are closed.