Manifestacja: Smoleńsk i 9/11 w Poznaniu

Poznań, 11 września 2010 (Sobota), godzina 17.00
(Stary Rynek – przed budynkiem ratusza)

MANIFESTACJA:

„11.09.2001 – 10.04.2010
DWIE TRAGEDIE – JEDNO KŁAMSTWO!”

Panie i Panowie, koledzy i przyjaciele ze wszystkich alternatywnych stron internetowych, portali, stowarzyszeń, środowisk i forów – oto nasz czas.

Żeby wpływać na naszą rzeczywistość trzeba coś robić. Przede wszystkim trzeba pokazać elitom polityczno-medialnym, że nie jesteśmy idiotami, że myślimy sami za siebie, domagamy się prawdy, że istniejemy, widzimy co robią, jak nas okradają i zakłamują rzeczywistość – że mamy tego dosyć i domagamy się respektowania naszych naturalnych i niezbywalnych praw jako wolnych istot ludzkich.

Nie wystarczy pisać artykuły i wymądrzać się na forum. Trzeba wkroczyć w realne życie, stanąć odważnie z podniesioną głową wśród ludzi i bez najmniejszego strachu wypowiedzieć swoje zdanie oraz domagać się traktowania nas z godnością, a nie jak totalnych idiotów zachowujących się niczym głupie stado owiec, które można nieustannie wodzić za nos i wciskać każdą ciemnotę.

To jest bardzo ważne. Jeśli nie będziemy mieli na to odwagi, jeśli nie będziemy walczyć o swoją godność i jeśli strach przed opinia większości lub lenistwo nie pozwoli nam jasno i głośno wypowiedzieć swojego zdania i zamanifestować naszego sprzeciwu – nie mamy wówczas prawa narzekać na swój los i biadolić na sytuację, która jest zła a i będzie pogarszać się z miesiąca na miesiąc. Jeśli będziemy wiecznie bierni, jeśli nie zaczniemy robić CZEGOKOLWIEK, jeśli poddamy się jeszcze przed tą „walką” o normalną ludzkość – to zachowamy się dokładnie tak, jak globalna elita stara się w nas programować.

Czas działać. Pisać na forum, pogadać w warzywniaku z sąsiadem, czy poczytać strony internetowe można zawsze. Ale póki nie zaczniemy realnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, nie będziemy jawnie i publicznie wyrażać swoich poglądów i dzielić się nimi z wszystkimi bez strachu – będziemy nadal chodzić w miejscu.

Dosyć więc wymówek, dosyć biadolenia i fatalizmu. Jeśli chcesz coś realnie zrobić, by sprzeciwić się globalnej elicie i planom NWO – musisz być 11 września z nami. Niektórzy z Was będą pewno szukać łatwych wymówek – „To nic nie da”, „To jest za daleko”, „Ile to mnie będzie kosztować” itp.,itd. Dosyć tego. Takim zachowaniem właśnie ułatwiacie im zadanie. Lepiej zrobić cokolwiek, niż nie robić nic. Taka udana manifestacja zrobi o 1000x większą robotę i więcej wniesie energii niż setki artykułów o opinii wyrażanych jedynie w sieci.

Tak naprawdę będzie to dla nas test, sprawdzian na ile jesteśmy tylko zdeklarowani coś robić i na ile faktycznie chcemy to powstrzymać. Ci, którzy tam się stawią (oprócz oczywiście faktycznie niemożliwych do przeskoczenia sytuacji) udowodnią, że mają „jaja”, że chcą coś zrobić i się nie boją.

Musimy pokazać, że tacy jak my ludzie istnieją, że wiemy o tej całej zakłamanej i zmanipulowanej rzeczywistości i mamy tego dosyć.

Prośba do wszystkich:
– reklamujcie te manifestację wszędzie gdzie możecie, rozmawiajcie z każdym, wysyłajcie maile do znajomych, przyjaciół, do wszystkich stron i portali o tej tematyce, do wszystkich środowisk zajmujących się ta materią, rozdawajcie ulotki, wyślijcie info do wszystkich lokalnych mediów – sami też to zrobimy w swoim terenie, ale im więcej maili tym większy efekt .Każdy kto będzie chciał wersję ulotek niech przyślę prośbę na mój mail mikolajrozbicki@vp.pl a prześlę mu wersję do drukowania.
– Twórzcie także własne hasła, transparenty, bannery, flagi, napisy na kartkach na manifestację oraz ulotki (o szeroko pojętej tematyce NWO jak i samo 9/11 i Smoleńska) w miarę Waszych możliwości, by rozdawać ludziom na Starym Rynku. Jeśli możecie zamówcie sobie koszulki z odpowiednimi napisami.
– Jeśli będziecie na manifestacji dokumentujcie ją, nagrywajcie i róbcie zdjęcia, by informacja była rzetelna – media będą nas „umniejszać”.
– Ktokolwiek może wspomóc logistycznie, materiałowo lub finansowo nasze przedsięwzięcie – proszę o kontakt z organizatorem
– Proszę administratorów stron, forów i portali o patronowanie tej manifestacji i reklamowanie jej na stronach głównych do czasu 11.09.10 – jeśli tylko jest to możliwe.

Plan manifestacji:

1. Przemowa wstępna o kłamstwach i manipulacjach globalnej elity
2. Przemowa o wielkim kłamstwie 9/11
3. Przemowa o manipulacjach w sprawie tzw. „Katastrofy Smoleńskiej”
4. „Wszystko jest OK” – happening w tematyce manifestacji
5. Rozdawanie ulotek ludziom, skandowanie haseł

Zasady manifestacji:

Manifestujemy pokojowo, nie życzymy sobie akcentów rasistowskich ani antysemickich. Nie dawajmy pretekstu rządzącym do pokazywania nas jako nazistów, ekstremistów czy szaleńców pałających nienawiścią.

Proponowane hasła:

11.09.2001 – Tak działo NWO – 10.04.2010
Smoleńsk 2010 – przestańcie kłamać, żądamy prawdy
Smoleńsk 2010 – kolejny krok na drodze do NWO
Zadawaj pytania – żądaj odpowiedzi! 9/11 i Smoleńsk 2010 – Zmowa milczenia…
Dość zmowy milczenia!
Media i politycy Was okłamują!
Apel do mediów i władz: Nie róbcie z nas idiotów! / Przestańcie kłamać!
„Wypadek, wypadek, wypadek…” – wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą (Goebbels)

Pokażmy swoją siłę, pokażmy ilu nas jest.

Liczę na Was wszystkich.

Mikołaj Rozbicki

Organizator: Mikołaj Rozbicki (506 – 299 370)
Współorganizatorzy: Filip Blicharczyk, Bartek Kmieciak, Jacek Owczarczak,
Manifestacja jest zgłoszona w Urzędzie Miasta i jest całkowicie legalna

Przesłanie manifestacji:

Wydarzenia z 11 września 2001 w USA oraz 10 kwietnia 2010 w Polsce to przykłady w jak medialno – polityczne układy na skalę międzynarodową potrafią zakłamać i zmanipulować prawdę.

Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych „wyjaśnień” przyczyn zarówno zamachów „terrorystów” z 11 września jak i katastrofy Smoleńskiej pokazuje jak potężne siły są zaangażowane w tuszowanie prawdziwych kulis tych tragedii.

Ty – zwykły obywatelu – nie masz znać prawdy – masz wierzyć w oficjalną wersję i dalej spać spokojnie, byś nie zagrażał garstce pociągających za sznurki super bogatych i wpływowych globalistów oraz ich odwiecznemu planowi Nowego Porządku Świata (New World Order – NWO)

11 września 2001 dokonano rzekomych „terrorystycznych ataków” w USA – wydarzenie to stanowi jedno z największych kłamstw współczesnej historii. Tego dnia elity tego świata spreparowały wielki mit Al Kaidy oraz prymitywnych arabskich terrorystów zagrażających całemu zachodniemu światu. To wielkie kłamstwo podtrzymywane przez kompleks polityczny, militarny i wspierany przez medialną propagandę stanowiło pretekst do wywołana dwóch niesprawiedliwych wojen, oraz posłużyło jako pretekst do ograniczania wolności i swobód obywatelskich. Do dziś – w dziewiątą rocznicę tych wydarzeń pomimo ujawnienia oczywistych kłamstw i manipulacji odnośnie tych wydarzeń mit 11 września wciąż funkcjonuje jako oficjalna wersja rzeczywistości kształtująca naszą polityczną i społeczną rzeczywistość.

Ani media ani politycy nie chcą powiedzieć nam prawdy i kłamią dalej!

10 kwietnia 2010 ważna część polskiej elity sprzeciwiającej się postępującej globalizacji i centralizacji władzy na świecie zginęła wraz z polskim Prezydentem w samolocie udającym się na uroczystości upamiętniające zbrodnię katyńską. Pomimo licznych pytań, wątpliwości, nieścisłości i podejrzeń najważniejsi polscy przedstawiciele oraz media całkowicie pomijają najważniejsze kwestie – czyniąc z tego tematu temat tabu a ludzi dociekających prawdy wyśmiewając i nazywając ich szalonymi i niepoważnymi „teoretykami spiskowymi”. Opinia publiczna i niezależnie myślący ludzie są poddawani emocjonalnemu szantażowi – albo mówisz tak jak mówi oficjalna wersja i wówczas masz prawo głosu, albo jesteś totalnie niepoważnym człowiekiem, ekstremistą, szaleńcem z niebezpiecznymi poglądami, którego trzeba uciszyć.

Całkowicie jednostronne i tendencyjne prezentowanie (zarówno przez polityków jak i przez media) okoliczności, przebiegu wydarzeń oraz narzucanie określonych „wyjaśnień” przyczyn katastrofy Smoleńskiej karze zadać nam fundamentalne pytanie:

– czy nie mamy do czynienia z kolejnym wielkim kłamstwem, która ma drugie dno?

Zapraszamy na manifestację
na Starym Rynku
przed budynkiem Ratusza
11 września 2010, godzina 17.00

Bądź z nami!

Pokaż swój sprzeciw medialno-politycznym kłamstwom i manipulacjom globalistów!

3 thoughts on “Manifestacja: Smoleńsk i 9/11 w Poznaniu

  1. Szaleńcze teorie spisku, leżały zawsze u podstaw uprzedzeń, podziałów, nienawiści między ludźmi, prowadząc ostatecznie do największych zbrodni na masową skalę…Aż przyszło opamiętanie…

  2. Praktyka byłaby wtedy gdyby istniały na ewentualny spisek niezbite dowody a takich jak w przypadku katastrofy prezydenckiego samolotu brak! Zatem wszystko nadal pozostaje w swerze teoretycznej.Jeżeli kogoś mielibyśmy w tej sprawie nazwać zamachowcem to chyba tylko samego Kaczyńskiego.How!

Comments are closed.