Materiały z zerwanej audycji na żywo 4.12.11 – Dariusz Kwiecień we Wrocławiu

W czasie naszej audycji 4.12.11 w momencie emisji ciekawego materiału filmowego z udziałem Dariusza Kwietnia doszło do niezrozumiałego zerwania łączy. Okazało się, że w archiwum nie ma pierwszej części audcyji.
Tym samym w formie newsa podajemy ważne materiały z archiwum jakie mamy w komputerze.
Na początek zapis wideo z wypowiedzi Dariusza Kwietnia na temat zaskakującek obecności symboliki okultystycznej na zabytkowym budynku wrocławskiego basenu.

3 thoughts on “Materiały z zerwanej audycji na żywo 4.12.11 – Dariusz Kwiecień we Wrocławiu

 1. Ojejku, panie Kwiecen, fantazja coraz bardziej ponosi, nieprawdaz?
  Tak sie sklada ze bafometa wymyslili inkwizytorzy ktorzy torturowali Templariuszy zeby wydobyc od nich wyznania na temat rzekomego kultu diabla ktory rzekomo uprawiali.
  A wizerunek koziolka w odwroconym pentagaramie wymyslil francuski okultysta Ephilas Levi w XIX wieku i opisal w swojej parodystycznej i napisanej z przymruzenim oka ksiazce DOGMATY I RYTUALY WYSOKIEJ MAGII. Jak sie czegos nie wie to sie nie wypowiada na temat bo wychodzi belkot. Naczytales sie pan belkotu pseudospecjalistow na necie i zgrywasz pan „experta”.
  Rownie dobrze mozna by stwierdzic ze Zaklady Kompielowe to Swiatynia Cuthulu lub Dagona i Hydry. :)))) Zanim sie pan rzucisz na to jak wyglodnialy to wyjasniam ze to wymyslone przez Lovecrafta bostwa do jego opowiadan horrorkow w latach 20 XX wieku. lol lol lol.

 2. Anglicy mają Icke’a. Polacy mają Kwietnia. 🙂
  Kilkadziesiąt lat temu Kwiecień miałby za sobą już połowę terapii w znanym ośrodku w Stroniu Śl. Teraz nazywa się to myślenie alternatywne. 🙂

 3. Przecież to co Kwiecień mów, że dwie Niemieckie organizacje jak LEBENSBORN i AHNENERBE próbowały stworzyć super żołnierza i w tym celu w obozach koncentracyjnych dokonywali jakichś praktyk genetycznych i przeszczepów na ludziach części zwierząt jest wierutną bzdurą i absurdalnym wymysłem Kwietnia. W tamtych czasach po pierwsze medycyna nie dysponowała wiedzą by czegoś takiego w ogóle dokonywać, a poza tym od czasów wojny nikt o takich niedorzecznościach poza Kwietniem nie mówi! Gdyby choć promil prawdy był w tym co mówi o tym Kwiecień to na 100% nie jedna osoba po wojnie znalazła by się oficjalnie, która by coś takiego powiedziała. Na 100% też znalazła by się nie jedna gazeta czy redakcja by to w demokratycznych już czasach prześledzić i ogłosić. Tymczasem to wszystko jest tylko kłamstwem i wymysłem Kwietnia sprytnie wplecionym w znane historyczne fakty, obliczonym na znalezienie niszy w tajemnicach III Rzeszy, którą takimi bredniami Kwiecień z rozmysłem wypełnia. I w dodatku wie, że nikt mu tego nie udowodni, że zmyśla i kłamie. Każdy może jak Kwiecień powiedzieć, że ma te informacje od jakichś starców, którzy jeszcze żyją, a przeżyli wojnę.

Comments are closed.