Narada Środowisk Niezależnych – kolejne wypowiedzi uczestników

Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi: Beata Miłkowska, Alicja Zborowska, Robert Wagner, Krystyna Maciąg.


Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi: Sławomir Korn, Artur Gerula, Zofia Filipiak, Marian Waszyk.


Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi: Andrzej Sulima, Monika Stawicka, Teresa, Mieczysław Waz.


Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi: Aleksander Berdowicz, Ryszard Kłuś, Karolina Krakowicka, Teresa Łobaziewicz.


Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi: Paweł Nogal, Anna Luiza Stec, Jacek Kościółek.


Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi: Tadeusz Strzępek, Teresa Pokorska, Maciej Jamróz, Waldemar Ściepuro.


Narada środowisk niezależnych – Wrocław – 28-29.X.2017. Następne wypowiedzi oraz zakończenie pierwszego dnia narady: Roman Klimczyk, Janusz Zagórski, Balbina Bruszewska, Dorota Pasalska, Edyta Jaroszewska-Nowak, Jolanta Dal, Jadwiga Łopata, Julian Rose.


 

29 thoughts on “Narada Środowisk Niezależnych – kolejne wypowiedzi uczestników

 1. https://www.youtube.com/watch?v=zI0SaM5hfx0 w 9 minucie Paulina mowi piekne fakty rolnicy kochali ziemie i uprawiali ja a teraz wszystko stalo sie mechaniczne !!! moj ojciec kochal ziemie i piaskow /teraz rosna na tym polu lasy/ uprawiajac te piaski 6 klase osiagal plony to co 2-3 klasa . Mowi i przekazuje info =fakty o nas wszystkich i o tych cwaniakch =o karmie- kazdy czlowiek posiada torus wychodzi i wraca , to nastepna niewiasta ktora stara sie i ujawnia .

 2. dodam co w/w slucham teraz ma przekaz ze SYSTEM 15 JEST SPOSOBEM NA ZMIANE =INTERESUJACE !!! I MOWI WIELEE INTERESUJACYCH info faktow???+ Płaska/kulista czy wklęsła?? Nie ma czegoś takiego jak OBIEKTYWNA RZECZYWISTOŚĆ, mówi o tym m.in najwyzsza fizyka ale i od zawsze- mistrzowie duchowi. Mówią tez więcej: ze to MYŚL kreuje rzeczywistość (doświadczenia z fizyki!!). Może wydawać się to Wam szokujące, ale zarówno model płaskiej ziemi jak i kulistej czy wklęsłej TO TYLKO MODELE (nie zapominać o tym ze te modele powstają w naszych glowach poprzez okreslone myslenie!!!). TYLKO i AŻ poniewaz jesli określona liczba ludzi zacznie wyznawać taki model/wierzyć w niego to faktycznie w ich świecie z pełnymi konsekwencjami ów model się zadzieje (przynajmniej do okreslonych granic „anomalii”). Oczywiscie takie „kreowanie rzeczywistości” jest kreowaniem czegoś co jest podobne do SNU (ma nature snu) o czym mowil Budda i inni przebudzeni. Zatem jest to kreowanie pewnej iluzji. Jesli ludzie to faktycznie zrozumieją a raczej zrealizują- wtedy bedziemy w nowym świecie 🙂 Bedziemy wolni. Tylko dualistyczne myslenie nas wiezi, nic innego, ale jeszcze widać, ze nie szybko to chyba nastąpi skoro wielu ludzi nie uswiadamia sobie jeszcze tego. Musicie wiedzieć, że to co wydarza się w tej chwili w internetach nie jest tylko sianiem DEZINFORMACJI i przekazywaniem PRAWDY (a kazda z tych stron wyznaje podświadomie pogląd, ze jest coś takiego jak OBIEKTYWNA RZECZYWISTOŚĆ i dlatego tak mocno są przywiązani do swojej wersji i dlatego trwa WOJNA), ale wszystko zmierza do tego, aby ludzi uświadomili sobie w końcu wlasnie, ze nie ma obiektywnej rzeczywistości, a to oznacza, ze żadna ze stron nie musi tak upierać się przy swoim bo i tak kazdy bedzie widzial, ze są to TYLKO KONCEPCJE, TO TYLKO ŚWIAT SNÓW :)) Budzimy się czy wolimy bajki o jasnej i ciemnej stronie mocy?? :)

 3. Można powiedzieć, że na świecie nie ma dobra i zła, jest natomiast walka między dobrem i złem. nie walcząc wybieramy dobro i stwarzamy je. obojętność, nie. Rozum. Tak. jak walczysz już przegrałeś, bo walka to walka o miłość, a miłością powinno się być, nie o nią walczyć. Pozdrowienia i Dobranoc.

 4. Majestic, vv, jan piotr, kalina, Qcyp? Chcecie ogarnąć całe zło na świecie????? najpierw ogarnijcie dobro, wiem, to nie może być walka, krok po kroku, nauczajcie dobra, niech ta stronka bedzie miłoscią. nie dobrem nie złem, ale miloscią. pytacie jak dostrzec miłość? jak ją masz to dostrzeżesz, ale Wy nie mówicie przecież do ludzi Kocham Cię…. więc czego szukacie? dobra? czy miłości, bądzcie miłością. Dobranoc. (do wszystkich to było)

 5. Tylko miłość, dosięga najczulszych zakamarków nie musi być to na siłę, wiedza o złu. czy o hybrydach, nie cieszcie sie wiedzą, cieszcie sie miłością, który każdy ma. wiedzy nie brakuje.

  1. zostałą ona nam zapisana w księgach… a to co sie dzieje teraz złego? To politownie nad ofiarami, odwazni mówią, że nie boją się zła, co by było gdyby je dosięgli? na samym sobie…? kochali by jeszcze mocniej, czy przeminieli się w oprawców… ofiary kochają…. potrzebuja wsparcia demokratycznego, pieniędzy, wody ,jedzenia, psychologów, to wszystko jest na Ziemi. Może tak bardzo chcecie pomóc tym ofiarom, ze tyle linków o złu? spoko, jak mówiłem pomaganie jest dobre, i my pomagamy. chociaz z daleka, uświadamiać, to juz coś, ale nie wszystko, stwarzając dobro w okół siebie można widzieć też „zło” a będąc miłością, widzisz tylko miłość, znacie mnie, od 5 lat mówie, że kocham. cały czas, chcę by wszyscy kochali… wszyscy nawet zło !!!!!! zło też może kochać. i dla miłości są zbrodnie też….. i przez miłość, ale ja mówię, o miłości bezwarunkowej, niewinnej, naiwnej, niech ogarnie świat. niech ludzie nie sa na poczatku dla siebie obcymi, tylko przyjaciółmi parnerami, ludzmi. ja tego nie zrobie, do tego potrzebni sa ludzi i Wy jestescie mi bliskimi ludzmi, ja tego chcę. i zamiast wytykać zło, powiedz, jak bardzo kochasz, będziesz taki jak ja, ale nie o to chodzi, chodzi o to, że każdy indywidualnie, ma wpływ na lepszy świat ! przeciez chcac lepszego świata, musisz kochać, być dobry, indywidualnie. samotny to cecha jeszczew do ogarnięcia… w miłości samotność zanika. i dotrzeć trzeba do tych najbardziej samoptnych , chorych , pokrzywdzonych, bardziej niż do tych złych !!!

   1. i taka prawda jeszcze jedna, jak dotrzemy do pokrzywdzonego, naprawimy go, a on był bliżej zła niż ty czy ja, wiec w nim nadzieja ze pokona zło !!! jeżeli jest…. papa

   2. … którego doświadczył… a może pokonać wybaczając lub kochając innego wyjścia nie ma…. chyba,ze bedzie tych pokrzywdzonych milion, to zgładza tych co ich krzywdzili jeżeli tak na to patrzeć, badzmy miłość, niech miłość, dotrze w najdalsze zakamarki….

 6. ja sam nie mam sił, walczę…. ale wolę żyć po swojemu czyli w raju, robie to dla boga, bo on tez cos dla mnie robił i robi. może myślicie że nie zależy mi na złu by je zwalczać, zależy mi, ale nic mi nie szkodzi żyć w raju. i tylko teraz sie poświecam…. tak jak Wy. jestesmy równi hihihihi jakie piekne zakończenie… papa.

  1. ja mówię poprzez miłość, a Wy?? Odpowiedzcie. bo jak nie, to nie ma sensu to siedzieć, a jak tak………… to Kocham Was Moi Bogowie, tak tak…. nie wykluczone ze stawiam ja, nad innymi rzeczami, czyli też ego, czyli, wstawiam ja, w niektórych przypadkach, ale to dlatego, ze czuje sie tak z łaski Bożej, jakbym był jedynym kochającym. Nie chce juz nauczać, chce kochać, Buziaki… a Wy?? chcecie kochać?? 🙂 to KOCHAJCIE !!!!!!

   1. to Kochajmy !! (poprawka) jesteśmy razem…. tu . i pomyślcie czy w miłości nie zdziałamy więcej, pozawając siebie Boga, nawet zło, bo to takie forum, zdrowie…. niż tylko walka walka walka, ze sobą, i przeciwnościami, przeciwności też miłością się zwalcza, czasem są to długotrwałe zabiegi, nie musicie mi ufać, ufajcie sobie i bogu, pokażmy moc. 🙂

   2. z głebi serc, i umysłu, nie chce nauczać, jak mówiłem, czasem gdzieś odlecę 🙂 ja was poznaje z dnia na dzień…… ale już mi się nie chcę… chyba, że wykarzecie zainteresowanie nie jednak do mnie, ale w stosunku do miłości….. wierzcie ,ze miłość jest piękna… że jest juz w świecie…. to tyle. 🙁 smutno mi, bo zauważyłem na jakim etapie jesteśmy….. to nawet nie początek bez zainteresowania, zarażania miłością…. wieczne kopanie sie w tyłki, a tyle moglibysmy juz zrobić !!!!! czy cos zrobiliśmy?????? przez te 6 co niektórzy 10 lat????? zrobiliśmy????????? pytanie retoryczne….. bo wierze, ze tylko miłość potrafi coś robić. ! I Wy w to uwierzcie….. bo tak jest pa.

    Kocham Was.

 7. Potrzebuje miłości…. nie sexu, ale dążeń wspólnych z przyjaciółmi mi znanymi, dążeń, do doskonałości naszych osób… do życia w pięknym świecie dla siebie i dla innych, tyle, ze inni, maja swoj sposób na życie, niejedni naprawią zło, niejedni cieszą się życiem, spełniają, lub pomagają… niejedni są miłością, dla tych drugich…. gdzie jest ta iskra miłości jak nie tu? kto ma w polsce, lepsza do tego możliwość jak nie my ? to nas słuchają….. mnie Ciebie. niewielu może, ale słuchają…. wiec niech ich uszy słysza o dobru, niech ich umysły dostrzega miłość, by mogli coś w okół zmienić w tym świecie…. marzy mi sie, ze to wszystko eksploduje miłością……. narazie tylko ja eksplodowałem 🙂 tylko ja……. 🙁 kto mnie pocieszy? a o ile łatwiej w nas było by to, gdybyśmy nie musieli sie o to pytać. czy to w swoich domach, czy gdzies w necie, o pocieszenie, poznanie…. gdyby miłość tylko dawał nam to każdego dnia? wesoło by było, i nigdy nie przestajmy w to wierzyć…….. miłość chęć zrozumienia drugiego człowieka, to tak boli gdy tu tyle nie zgody, tak tomka pacusia to boli…. bo was kocham, nie znam wszystkich ale chce poznac wszystkich…. ile serca trzeba???????? czy to licytacja kto ma wieksze serce, czy komu szybciej pęknie??????? 🙁 moze wtedy byłby ktoś zadowolony…….. 🙁 juz sie usmiecham, bo miłosć to też uśmiech 🙂 I za nim podążają 🙂 nie emotka, ale usmiech duszy. i wzajemnych relacji.

 8. Nie bójmy sie ze jest ktos zły, walczmy o jego dobro . Koniec . Historii… 🙂 🙂 🙂

 9. Gdyby wzajemne ralacje rządziły swiatem, wiecej było by tych złych czy dobrych, a jakby wszystkie były dobre zamiast złe, boimy się że ktoś przyjdzie kogo nie rozumiemy??? ze znowu beda kłutnie? czy ze nie mamy sił na kłutnie, kłutliwi ludzie potrafia kochać?????? przecież nie kłucili by się, gdyby nie było im zle????? 🙂 gdyby nie oceniali….. np. albo gsyby szanowali sie w okól, człowieka, starszego dziecko i zlo….. nie wiem jak jest z szanowaniem zła, ale szanowaniem dobra wiem. i o to zabiegam. 🙂 bo nic nie szkodzi jak damy coś o złu, naprawdę nic, ja się martwie tylko o wasze dusze…… znowu ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja jajaajajajajajajajajajaja ….. nie mówiłbym ja, gdybyśmy byli my. pytanie jak zobrazować my? przeciez sa nowi, inni ludzie, tak nawiasem, to staramy sie i to widać, warto starania, przekształcić, w więz….. czy boimy się więzi??? czy wtedy łatwiej o skrzywdzenie?????? taką myśl mi podesłał Bóg. 🙂 i jestem w kropce, bo pierwszy raz nie mam na to zdania. 🙂 sam sie wykluczyłem jednym słowem…… 🙂 🙂 🙂 moze bardziej liczymy na kogoś niz na siebie i wszystko co tu pisałem wtedy nie ma sensu…… a może jest właśnie większy sens? ciekawe, czy w miłości świata, jest miejsce , na zwalczanie złych, czy systemów… czy bardziej na otulane niewinnych naiwnych…? 🙂 Dobra ide spać……. do rana. albo południa 😛 ech ta samotność………. zależy mi by jej nie było, albo zeby była pod kontrolą kontrolowana przez miłość…… nie zło kontrolowane przez miłość, tylko kontrolowana samotność, czyli jakieś tam dobro wspólne….. bo zło kontrolowane przez miłość, namawia miłość do złego, a zło otulone przez miłość, staje się miłością…… tak !!! Losy ludzi toczą się odkąd się urodzili…… poznać człowieka to jest to….. dać sie poznać też….. 🙂 jak ktoś nie da sie poznac, czy cos ukrywa???????? moze jest nieśmiały….. a może skrzywdzony….. a może samotny….. a może zły . obserwować zło trzeba, ale gdzie szukać zła, jak wszyscy dobzi 🙂 Szukajmy dobra 🙂 po co szukać zła?????????? i kłopotów…… klopot nie jest kłopotem gdy umiemy z nim żyć…. a żyć w prawdzie…. to żyć w milości, nie prawdzie o złu, ale o dobry człowieku i miłości…… poznawajmy tylko to !!!!!!!!!!!!! WSZYSCY !!!!!!! a świat się bardzo szybko zmieni, my go zmienimy, my ludzie…..

 10. Nie tylko od obecnych tutaj zależy miłość….. od nowych też, i wcale nie jest nas mało, zreszta co za róznica, jak jeden człowiek może czasem więcej niż całe stado otępiałych przez system….. jeden człowiek z miłością, a co by było gdbyśmy kochali wszyscy (tutaj) lub na świecie?????? Problem nawet juz nie kłopot ale problem, jest z tym co to jest miłość a co to jest zrozumienie??????? zrozumienie to życie w raju…… możesz byc zrozumiany przez boga, cieszyc sie ze rozumiesz innych i świat, i jest pieknie, a miłość, to bezwarunek, dajemy ją każdemu, nie każdemu na świecie, bo to jeszcze nie ten etap, ale każdemu z kim mamy do czynienia 🙂 🙂 🙂 na swoją miarę, a jaka jest ta miara? To widać przecież……… 🙂 PA miłości do jutra miłości…..

 11. Każdy z nas dzieli Wyższą Jaźń z ośmioma innymi osobami na Ziemi!Oznacza to,że każdy z nas dzieli Wyższa Jaźń z ośmioma innymi osobami na Ziemi. Tak zwane leczenie metafizyczne (Spiritual Healing) jest osiągane przy pomocy Wyższej Jaźni uzdrawiacza . WZayk*łsazdeaj jaJca,z *nei puazcdjeranwt iwayczraaz, iłb neza tkoo zngieocdzen, oksocmi pfeizteynctznnye ju zodbreacwnioascczi wmyom*ei anpao móc pacjentowi z jakiegokolwiek miejsca na swiecie. Nie jest to wymiana energii lecz wymiana informacji na poziomie Wyższych Jaźni.

  1. Qcyp nie z NAS.. tylko z was…. tzn. tych, którzy są klonowani z jakiejś matrycy, i nie wyższą jaźń.. tylko kod życia .. kod matrycy możliwości egzystencji tych klonów w zaplanowanych parametrach.

   CZŁOWIEK DUCHOWY TO JEDNA DUCHOWA/ ENERGETYCZNA OSOBOWOŚĆ W TRAKCIE JEDNEGO WCIELENIA.

   JEDNA NIEPOWTARZALNA INDYWIDUALNOŚĆ Z JEDNĄ DROGĄ ŻYCIA, INKARNACJĄ…

   Taki teatrzyk na 8 sznurków .. nie jest dziełem żadnej WYŻSZEJ JAŹNI O DUCHOWEJ OSOBOWOŚCI…

   Kiara.

  2. zgadza sie Qcyp !!!! Ale nie myśl tyle o jajcach 😀 Hahahaha….. szernetn wodum omi coś non padon, wi ofne dat quai on byle hasz ekspelidrum tu sei.

 12. Po przespanej nocy stwierdzam, że to pierdoły 😛 nie znam recepty na zło, wiem tylko, ze mój swiat widzi wiecej dobra niz zła, bo mam w sobie miłość, która raz jest odizolowana raz błyszczy całym blaskiem, ale to pierdoły 😛 Miłego Dnia .

 13. Witam zwykly …pacus=Tomku ;;;prosze usiadz I spokojnie przeczytaj to co napisales podczas nocy a szanowny Vojtek zamiscil a teraz podam jeden z twoich wpisow;;;zwykły…pacuś. pisze:

  8 listopada 2017 o 00:24

  Majestic, vv, jan piotr, kalina, Qcyp? Chcecie ogarnąć całe zło na świecie????? najpierw ogarnijcie dobro, wiem, to nie może być walka, krok po kroku, nauczajcie dobra, niech ta stronka bedzie miłoscią. nie dobrem nie złem, ale miloscią. pytacie jak dostrzec miłość? jak ją masz to dostrzeżesz, ale Wy nie mówicie przecież do ludzi Kocham Cię…. więc czego szukacie? dobra? czy miłości, bądzcie miłością. Dobranoc. (do wszystkich to było)
  po tej =Dobranoc sa nastepne wpisy cha cha cha czyzbys Tomku podczas snu pisal??? =skomentuje to z czym sie do nas przyslowiem ;;;w/w zwracasz ;;; jeszcze sie taki nie narodzil coby wszystkim dogodzil???? cha cha cha =MY nic nie chcemy ??? my wiemy posiedlismy praktyczna wiedze /zmagajac sie latmi ze swoim ego =tak samo jak ty I wszyscy tu w matrxsie/ MY staramy I dzielimy sie ta praktyka aby zachecic takich jak Ty tomku tu na forum I innych do WYBIERANIA =WYBOR TO OPCJA WOLNEGO STANU I TEN FAKT !!! rozni sie od chaosu =braku wyboru I odpowiedzialnosci I wszechdzialania ego =zamiescilem w/w ktos z tych podanych ISTOT w/w mowi to samo!!! nam w/w przez ciebie czy innych tu na forum brak jest potrzeby pochwal I zasczytow albo czegokolwiek =MY= dajemy szacunek I wdziecne podziekowania swemu I wszystkiemu istnieniu . Czy zauwazyles Tomku ze bardzo zadko daje sie lapac na returny I odpowiadac na „zlosliwe ” /to te osoby co pizza to maja do przepracowania ze soba co ich wnerwiw albo wkorza / fakty sa takie ze ty I ja oddychamy tym samym powietrzem a nasze serca napedza I porusza ta sama cudna istota I tylko wybory naasze sa inne!

 14. Tomku =zwykly pacusiu polecam ten link 12minuta 30 sek START=;;;;https://www.youtube.com/watch?v=zI0SaM5hfx0 I obejrzyj podpowiedzi to co w/w I napisalem wszyscy mamy serca te same I to one name rzadza poprzez wybory czyli nasze intencje =programy to to samo!!! poprostu potrzeba ogarnac mozg I swoje „ego” =jego faktycznie jest brak =jest to zbior wszystkich informacji zgromadzonych przez podswiadomosc !!! I to ona faktycznie rzadzi kazdym dotat az sam dzierzawca tego ciala =stnie sie SUWENEREM =GLOSI SWOJ STAN WOLNYM STANEM !!! to pierwszy krok ! krok drugi to wiedza=instrukcja ktora wybierze /sa rozne/ I stale =ciagle to robi w tu I teraz czasie terazniejszym !!! I to jest newsowa podpowiedz /mozg/ I umusl aby wprowadzic to co jest faktatycznymi prawami =zasadami kosmicznymi wprowadzi poprzez wdech I wydech =obserwacje kto I co za tym jest I to robi /poznaj siebie to taki news/ a puzniej samemu to sie zrobi za pomoca serca swego a wszyscy je maja ,pozdrawiam I posluchaj Pauliny szczegolowo o tym mowi co to sie na forum dzieje.

Comments are closed.