Nauka i technologia nowej ery – 02.10.2012

Jasiek Łuszczki – transhumanizm cz.2

5 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 02.10.2012

 1. jestem pacjentem i lekarzem w jednej osobie, juz 20 lat temu moim zyczeniem bylo , aby zyc 150 lat:)) a , wiec ? zycze nam powodzenia „najpierw szukaj krolestwa Bozego, a wszystko inne bedzie wam dane” pozdrawiam

 2. @iwona sądzę że piszesz o Krolestwie Bożym które jest w nas ,a nie gdzieś tam ,bo jeśli na zewnątrz to 150 lat będzie trudno osiągnąć.

 3. A co będzie z biednym kompleksem medyczno-farmaceutycznym?
  Obawiam się że niełatwo dadzą się puścić z torbami, bo na czym mieliby zarabiać?

  Ciekawe jak w tym ruchu/przedsięwzięciu plasuje się nasz dr Pokrywka (niedawna audycja w NTV). Może to jego rozwiązanie/propozycja by wystarczyło?

  Co do grupy 2045, to jeszcze przed etapem 3 okaże się (sądzę) że to błędna droga – to wyniknie ze zrozumienia że mózg nie pełni aż tak wielkiej roli, jak się obecnie niektórym wydaje. Abstrahuję od innych nieporozumień i kwestii etycznych …

 4. A po co mam żyć 1000 lat w tym beznadziejnym świecie którego osią rozwoju jest militaryzm a celem kolejne wojny? Te głupawe badania finansowane są przez elity rządzące światem. Mam podniecać się czymś co spowoduje że te głupki będą nieśmiertelne? To wiemy nie od dziś że do tego zmierzają – aby stać się realnymi bogami. Może niech realizują swoje popieprzone pomysły na własnym ciele w zamkniętych pokojach. Banda zboczeńców.

 5. I tym nęcone są elity mają w perspektywie długie życie, życie wieczne lub choć pewność że ich dzieci będą miały w tym przyszłość bo lepszej nie chcą lub nie potrafią wymyślić. Kiedy społeczeństwa budowały ich potęgę musieli dużo wcześniej się orientować że to jest osiągalne gdyż starożytna wiedza przetrwała do dzisiaj pomimo grabieży i mordów jakie dotknęły ostoje kultury ocalałe z przeszłych kataklizmów. Wystarczyło dobrze sformułować cele i sprawić żeby urabiany stale ogół własnym kosztem go zrealizował. A teraz ogół nie jest już potrzebny skoro wystarczy te 500.000 wybranych (o których mowa na tym pretensjonalnym klocku w lamerica) jako baza dla generacji zmodyfikowanych genetycznie służących. Chyba że cele im się pozmieniały bo instalują w nas swoje obleśne nowo nano gówna. W każdym x 1 nie wyklucza 2. Jest to już dla mnie oczywiste że w świecie o którym się mówi jako skoku w nową jakość bytowania adekwatnie stajemy wobec nowej jakości kontroli i manipulacji gdyż stare metody nie będą już możliwe. Porażające wiadomości o funkcji wodoru i teorii przeszłej długowieczności naszej rasy nasuwają pytanie czy warunki które tam panowały nie spełniają się właśnie na naszych oczach. Przykładem jest tutaj aktywność wulkanów i poziom emisji co2. Jak wiemy gaz ten jest w stanie zmienić ludzką świadomość i zwiększyć percepcję jako że zmienia się aktywność mózgu .
  Być może poziom wodoru w ziemskim powietrzu także zainicjuje jakiś czynnik zapewne oczywiście Słońce. Chemoślady zaburzają oczywiście cały ten proces wymiany energii pytanie na jak długo w końcu ile można wdychać to aluminium i całą resztę której nie chcę pamiętać.

Comments are closed.