Nauka i technologia nowej ery – 08.05.2012

– Jasiek Łuszczki (TZM) – nowinki technologiczne
– rozmowa z Andrzejem Burdziakiem — Boska Matryca — inteligentny Projekt

11 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 08.05.2012

 1. Jeżeli dopuszcza się te drukarki typu 3-D o czym to świadczy? Trójwymiarowe otoczenie? Zastanówmy się…. o co tu chodzi? Kto i kogo przygotowuje na tego typu „wynalazki”?

 2. Panowie Morfeusz i Neo strasznie się zmęczyli wyjaśnianiem struktury rzeczywistości, ale jakby ich spytać , czy cokolwiek z tego rozumieją, żeby tak odpowiedzieli z ręką na sercu ,to pewnie odpowiedź byłaby przecząca.
  Krzyż liczb pierwszych to nie są, żadne prostopadłe do siebie wirujące krzyże, choć słowo wir wydaje się bardziej przybliżać do prawdy. Krzyż liczb pierwszych to jest torus ,najzwyklejszy w świecie torus fraktal uniwersum. Spirala Fibonacciego rozpięta na siatce krzyża co 120 stopni, czyli co 8 promieni na krzyżu przecina, punkt przecięcia półosi z promieniem, odliczając kręgi zgodnie ciągiem binarnym (2 4 8 16 itd). Przecina na 1 pierwszym kręgu jeśli wychodzimy od jedynki punkt 1 potem na drugim kręgu punkt 33 i tak w nieskończoność. Spirala Fibonacciego , ciąg binarny i torus pasują bardziej do fraktalu wszechświata a nie jakieś wirujące połączone ze sobą krzyże.
  Rodin opisał swojego torusa na bazie liczby 36( mod 36 ) , oby się nie mylił i cewka zbudowana na podstawie liczby 24 byłaby efektywniejsza.
  Dlaczego mogłaby być efektywniejsza , bo funkcjonowałaby na 4 żywiołach. Liczba 4 zawarta w krzyżu , to 4 żywioły.
  Warto by zacząć rozpracowywać torus od strony fizyki żywiołów, a nie jak to Plichta imputuje dla oszołomienia publiki.
  Elektrony hehehehe , co to jest widział to ktoś kiedyś ?

 3. P.S.
  Mówienie, że liczba 2 ,3 są liczbami pierwszymi w świetle krzyża liczb pierwszych jest nieporozumieniem , wszystkie liczby pierwsze leżą na pół osiach o numerach 1,5,7 11,13,17,19,23 . Pół osie zaczynające się od 2 i 3 nie zawierają ani grama liczby pierwszej, w takim razie samo 2 i 3 nie mogą być liczbami pierwszymi.

 4. P.S.
  Jeszcze odnośnie ciągu binarnego (1 2 4 8 16 32 64) , wyznacza strukturę trójkąta Pascala, Trójkąt Pascala łatwo przerobić na Sierpińskiego. Sierpiński to merkaba a merkaba to święta geometria. Łatwiej to wszystko połączyć w bardziej logiczną całość.

 5. Boska Matryca to bardzo ciekawe ujecie naszego bytu. Ten krzyż który prezentuje p. Andrzej który non stop obraca się w okol swojej osi to Ty i Twoja świadomość w danym momencie. Nie mam możliwości rysować, wiec wyobraźcie sobie małe kolko w środku i w pewnej odległości drugie kolo. Te małe kolko to nic innego jak Twoja Dusza-Nadswiadomosc – Świadomość – Podświadomość a nieskończona liczba tych promieni to Twoje nieskończona ilość linii czasowych w których Ty odgrywasz role-byt na Ziemi. Cala rzecz polega na tym na którą linię czasową/rzeczywistość kierujesz/skupisz swoją uwagę/FOKUS. W świecie Boskim istnieje nieskończona ilość wymiarów. Ta ogniskowa który jest rzutnikiem naszej widzianej obecnie rzeczywistości to nasze MYŚLI. Najpierw jest myśl która jest mierzalna czyli wszystko jest ENERGIĄ. Myśl tworzy wszystko włączając nasze ciało/DNA.
  Jak Stewart Swerdlow często powtarza: ” nie podoba Ci się to co widzisz, zmień film” czyli zmień sposób Twojego MYŚLENIA.
  Cala przestrzeń czy hiperprzestrzeń to jedna wielka matematyka-geometria. Oczywiście.
  Wspaniała audycja. Liczba 3 oznacza PERFEKCJA W KREACJI.

 6. Ten krzyż ale z małym kółkiem w środku to specyficzni punkt w czasie i kosmosie (struktura atomowa). To jest znaczenie jednego z języka hiperprzestrzeni tj. archetypu, który opisałam.
  Dźwięk, kolor i archetypy=hiperprzestrzeń

 7. Dzień Dobry Wszystkim,
  Bardziej czuję, niż rozumiem to o czym mówią o matrycy Panowie. Moim skromnym zdaniem zaczynamy, jako cywilizacja, dosięgać już tak głęboko w strukturę świata, że musimy zdawać się na intuicję i odczuwanie oraz odbiór informacji channeligowy (tak, tak). Myślenie nic tutaj nie da. Świat, poniżej stałej Plancka, jest światem ducha i przenika wszystko. Jest nie do ogarnięcia i tutaj się zgadzam z Panami.
  Dziękuję za wykład.

 8. pytanie podstawowe – skąd się biorą te cyfry, znaki i działania +/-?
  z TEGO co zwane jest „Słowem” czyli Bajtu.
  Tworzenie Bajtów odbywa się na podstawowym CHIPIe, jest to działanie Chwały oraz 24 bram w różnych pozycjach otwarcia tworzą 0/1. krzyż tworzą pierścienie gdy nie ma zewnętrznego odczytu. Chwała – Ciężki – KABOD występuje w kształcie kuli, a nie dysku. opisałem, że była widywana i nazywano zjawisko „kulistym piorunem”. TO esencja początkowa i końcowa przemian Chwały Boga.

  animacja działania Procesora –
  http://www.youtube.com/watch?v=98qImz9eLtA&feature=youtu.be

 9. dla Mańka
  Może TORUS, może TOCZECH, a może TOLECH – SIĘ obRAca, może ktoś widział elektrony – nie wychodziłbym tu przed szereg i przed zapoznaniem się z cz. III i IV wykładu – nie imputowałbym Morfeuszowi i Neo nieznajomość teMaatu, a Peterowi Plichcie chęć oszołomienia publiczności. Już samo to, iż opowiadają i rozważają Krzyż – Koło 24-o szprychowe, a nie 36-o świadczy o tym, kto zna się i orientuje w temacie MaaTRIx.
  Istotą wykładu jest, że BYTuJeMy w Matrix – w konkretnym wymiarze LICZBowym posiadającym swoją określoną ABSOLUTną strukturę.

 10. 😀
  Seria o krzyżu liczb pierwszych , jest przedstawiana w bardzo pomysłowy i atrakcyjny sposób, za co panom Morfeuszowi i Neo należą się duże brawo. Na pewno będę oglądał następne odcinki z dużym zainteresowaniem. 😀

 11. Temat drukarek 3D
  Piramidy pewnie też wydrukowali .Bo jak na czasy obecne jest to ,jedyny sensowny pomysł który się klei.

Comments are closed.