Nauka i technologia nowej ery – 1.07.2014

Druga część programu poświęcona bezpieczeństwu systemów operacyjnych na przykładzie Microsoftu Windows XP.

Kolejny odcinek cyklu „Szczepienia – jak jest naprawdę”, w którym jest omawiany kodeks etyki lekarskiej oraz kary dla lekarzy niezgłaszających NOPów, a także o profilaktyce szczepień.
Nagraniu towarzyszyła burza, stąd w tle mogą być słyszalne jej odgłosy.

Prelekcja prof. dr hab. med. Ryszarda Andrzejaka wygłoszona na konferencji „Medycyna naturalna w leczeniu i profilaktyce nowotworów”, która odbyła się w Krośnie w maju 2014 r.

 

11 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 1.07.2014

 1. tak słucham i słucham , jakie XP ?? , kto używa w kompie ?? przecież ten system ma 10 lat . czy ktoś wykopał jakieś archiwum ….. Bardzo proszę zrobić program o Windows 8 , nikt tego nie ogarnia to można omówić , myślę że byłoby bardzo ciekawie . Mam kilka komputerów i musiałem XP zastąpić 7 , ale W8 nikt nie ogarnia , proszę o wykład . Dziękuje .

  1. Ja mam W XP bo to najlepszy z tych calych pomylonych systemow. A co do W8 to wystarczy 15 minut i rozpracowany przynajmniej mi tyle zajelo. Jest specjalnie zagmatwany aby ludzi wprowadzic w gniew ale jakos tam dziala.

  2. jak sie tak zastanowic to przeciez w ntv nie powinno sie w ogole promowac (no a co to jest?) windowsa tylko darmowe, otwarte systemy operacyjne …
   kurs „zblizenia sie” do linuxa dla opornych (jakis knoppix, jakas pokazowa instalacja i pierwsze kroki) bylby bardziej cenny dla calego srodowiska niz klikanie w XP.
   Sa przeciez ludzie ktorzy nie siedza w temacie i nie wiedza nawet ze istnieje cos poza windowsem …

   promowanie windowsa to promowanie w pewnym stopniu NWO.

  3. hihi, xp ma już chyba 13 a nie 10 lat 😉 dobry byłby wykład gdzie w Win8 są funkcje znane z xp i czy w ogóle są albo czym zostały zastąpione, można to wszystko znaleźć ale właśnie w formie szybkiego wykładu byłoby to pomocne, niestety są sytuacje że zmuszeni jesteśmy korzystać z 8… tak samo dobry byłby wykład w przypadku androida a konkretnie przydatnych systemowych aplikacji do androida: co jak i po co, jest dużo przydatnych aplikacji ale zwykle zajmuje dużo czasu obczajka

 2. @Berecik
  Wg. statystyk http://goo.gl/6YqnfN Windows XP ma około 28% rynku, czyli jest na drugim miejscu. Windows 7 ma około 47%, a Windows 8 około 10%.
  Stytyski widowsa XP podciągane są głownie dzięki korporacjom, które mają tysiące komputerów nadal używających XP.
  Swoją drogą to ja też nie rozumiem dlaczego prezentowane są tutaj filmy dotyczą systemu operacyjnego, który nie jest już oficjalnie sprzedawany ani wspierany przez producenta i który nie jest najpopularniejszym systemem operacyjnym.

  1. tak wykryto to na zwykłych zdjeciach gra światła i cienia , należy napomnieć ze piramidy są obdarte ze skóry ,materiał został użyty do budowy domostw w okolicznych miastach ,i nie wiadomo czy ta wierzchnia warstwa tak samo wyglądała ?ale to nic nie zmienia zakute pały naukowe uważają ze miliony niewolników je zbudowały a precyzje osiągnięto dzięki obróbce miedzianymi narzędziami ,nawet jeden „udowodnił” ze precyzyjne otwory wykonano rura podsypywana kwarcowym piaskiem ! i pomyslec ze biorą za to pieniądze podatników .Puma Punku tez według „profesjonalistów” tez została wykonana za pomocą narzędzi z stopu miedzi i kilku innych metali,jakiegoś czasu armia dostała pozwolenie urządzenia tam poligonu, rozwalili resztę co było jeszcze nie rozbite, komuś zależało aby tam nic nie zostało https://www.youtube.com/watch?v=kkhnTP5Fs4o

   1. „materiał został użyty do budowy domostw w okolicznych miastach”

    chłopi z kamieniarzami zdarli fachowo powłokę tak, żeby było 8 ścian? 🙂 (w równonoc w południe) No to chyba byli lepsi od samych budowniczych Piramidy… 😉

Comments are closed.