Nauka i technologia nowej ery – 10.01.2017

Janusz Zagórski w kolejnej rozmowie z prof. dr hab. Krzysztofem Michalikiem o technologii Keshe. Pan profesor nie pozostawia przysłowiowej suchej nitki na magravach i „drucianej technologii”, która z pozycji obecnej wiedzy (np. fizyki) nie ma prawa działać. Nie mniej jednak wydaje się, że być może mamy do czynienia z czymś nie znanym obecnej nauce, jakimś rodzajem pola, które tworzy magrav w oparciu o „drucianą technologię”. Pole to w dłuższym procesie oddziaływania „uszlachetnia prąd” w instalacji, a tego już żaden znany współcześnie nauce system pomiarowy nie obmierzy, zwłaszcza przyrządy typu woltomierz czy amperomierz. Z punktu widzenia – takiej techniki pomiarowej, magrav to zwykły przedłużacz, który nie ma prawa nic zmienić w obwodzie zasilania. Do tematu będziemy wracać na antenie NTV.


83 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 10.01.2017

 1. motto:
  „Nie przechodź obojętnie gdy gwałcą zdrowy rozsądek”http://audiovoodoo.org/
  „Pole to w dłuższym procesie oddziaływania „uszlachetnia prąd” w instalacji, a tego już żaden znany współcześnie nauce system pomiarowy nie obmierzy, zwłaszcza przyrządy typu woltomierz czy amperomierz.” Jeżu kolczasty, borze iglasty! A więc teraz to już nie generator, a uszlachetniacz prądu!!! 😛
  Czy ktoś kto tworzył ten opis zastanowił się choć sześć sekund nad tym co napisał? Przecież jeżeli „żaden znany współcześnie nauce system pomiarowy nie obmierzy”, to prostą logiczną konsekwencją tego jest, że również żadne urządzenie które zaprojektowane zostało by działać na prąd też tego „uszlachetnienia” nie zauważy.
  Na audiovoodoo.org takich „uszlachetniaczy” znaleźć można od groma i ciut ciut! Więc jak widać imć Ke$he bynajmniej nie był pierwszy. 😛 Tylko zamieszanie na odpowiednio większą skalę udało mu się uczynić.
  A tu – https://audiovoodoo.pl/kwantowe-zaslepki/ wynalazek za jakąś zapewne absurdalną kwotę w stosunku do tego czym jest, który też wymaga długotrwałego dostrajania. I w dodatku kwantowy! 😛 I przecież też go nikt obiektywnie nie obmierzy. 😛 😛 😛
  W kontekście powyższego, można stwierdzić, że „technologia Ke$he” rzeczywiście jest technologią, i rzeczywiście działa.
  Z tym tylko że (Radio Erewań się kłania…) niekoniecznie tak jak większość by oczekiwała.
  Z tego punktu widzenia można to nazwać technologią bo jest to przepis na coś co przynosi zamierzony efekt.
  A przepis ten jest prosty:
  1) wymyślić dowolny gadżet – im głupszy tym lepszy.
  2) wymyślić do tego stosowną legendę – im głupsza tym lepsza.
  3) Znaleźć lelenia któremu uda się ten bajer wcisnąć za stosowną kasę.
  4) cieszyć się pożytkiem uzyskanym z lelenia (technologia zadziałała 🙂 )
  Leleń w życiu nie przyzna się, że dał się przerobić, będzie potwierdzał cudowne działanie gadżetu, a przypadkiem może jeszcze napędzi następnych leleni do oskubania.
  „Technologia” ta doskonale opisana została w opowiadaniu „Nowe szaty cesarza”. Jest to opis prawdziej „technologii mindcontrol”, która dla pomniejszenia znaczenia jej skutków sprzedawana jako bajka dla grzecznych dzieci. 😛

  1. Robert Zrób doktorat z antykeshologii 🙂 Myślę , że będziesz miał szczególne fory w tym temacie 🙂

  2. Robert Aj waj , aj waj -pozdrawiam zgwałconego :))) Czyżby Ci chodziło o utrzymanie ciepłego stołka ???

  3. Robert Proponowałabym iść dalej w ocenie Keshego i nazwać Go „pedofilem” , bo gwałci naukowców, którzy zachowują się jak dzieci we mgle , jeśli chodzi o ten temat /to oczywiście nie dotyczy wszystkich naukowców/ . Koncerny paliwowe zacierają rączki w takiej sytuacji , bo przecież bardzo im zależy na utrzymaniu dotychczasowej sytuacji .

   1. ale Ci wali Gaja. Jak coś jest niezgodne z rzeczywistością tym gorzej dla rzeczywistości? buahahha

   2. Iza – Ty oczywiście jesteś pewna tego , że to jest niezgodne z rzeczywistością , bo od dawna pracujesz nad tą technologią i druty Ci nie działają 🙂 Amen 🙂

   3. Iza Powiedz mi w takim razie , co jest rzeczywistością ??? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego , że to jest wielki przeskok dla fizyków, ponieważ skoro teoria Obserwatora jest właściwa , co wielokrotnie już udowodniono , muszą oni zrobić następny krok i powiedzieć ludziom , że to oni /ludzie /sami kreują życie i to nieustannie i w każdej chwili !!! Kto się jednak na to odważy ? Przecież to jest „herezja” za którą mogliby zginąć na stosie 🙂

   4. No, z logiką to nie za bardzo jakoś… Gaju, czy naprawdę tylko na takie wnioski Cię stać?
    Koncernom paliwowym przecież zwisa kalafiorem urządzenie które nie działa Ewentualnym problemem dopiero mogłoby być tylko takie, które by działało 😛
    A jeśli chodzi o utrzymanie obecnego status quo, to można powiedzieć że Ke$he jest im bardzo na rękę, bo jak widać robi spore zamieszanie przekierowując mnóstwo ludzkiej uwagi „w maliny” 😛
    Poza tym nie wiem, czy zauważyłaś, ale ja nigdy, ale to nigdy nie wypowiadałem się co do pozatechnicznych zastosowań takich wynalazków z prostego powodu – jednemu pomaga cudowna woda z Lourdes, a innemu sprężynka z okopconego drutu. To są indywidualne sprawy – co kto lubi.
    Natomiast tu chodzi o obietnice osobnika, który po pierwsze jest oszustem, bo przypisuje sobie tytuł naukowy którego nie posiada (co jest o tym bardziej dziwne, że przecież tzw. „środowisko alternatywne” w marnym poważaniu ma naukowców – patrz Twoje „dzieci we mgle” -:P ). Po zaś drugie naobiecywał ludziom gruszek na wierzbie, co może samo w sobie nie byłoby jeszcze takie straszne, ale (i to już jest horror) udało mu się dokładnie podzielić i skłócić środowisko. I zobacz co się dzieje – Janusz chcąc zachować przynajmniej pozory obiektywizmu robi serię programów na w/w temat, zapraszając wszystkich chętnych. Profesor Michalkiewicz tracąc swój cenny czas przedstawia racjonalny punkt widzenia, natomiast niejaki Podlecki będący również częścią „nurtu alternatywnego”, który bywało współpracował z Januszem zaraz na wstępie informuje „…idiotów i dezinformatorów twierdzących, że technologia nie działa blokuję natychmiast” https://www.monitor-polski.pl/pytania-odnosnie-technologii-keshe-cz-1/ Ciekawe w takim razie do którego gatunku osobników zaliczyłby prof. Michalkiewicza? 😉
    No ale jak widzę Gaju wszystko powyższe jakoś umknęło Twojej percepcji, jeśli z całego tego zamieszania potrafiłaś wysnuć jedynie taki wniosek „Czyżby Ci chodziło o utrzymanie ciepłego stołka ???”
    Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś zwyczajnie może być przerażony postępującym zalewem głupoty i dawać temu wyraz nie będąc zawodowo związanym z żadnym lobby?
    A przez to, że sprzeciwiam się (pleniącemu się jak zaraza) płaskoziemnemu idiotyzmowi to niby o przynależności do jakiej grupy zawodowej miałoby świadczyć?
    Dom bez klamek… 😛 😛 😛
    Jeśli Janusz na serio myśli o jakiejkolwiek bezpośredniej demokracji to nie wróżę mu powodzenia. Bo taki system nie może poprawnie funkcjonować wyłącznie w społeczeństwie, któremu byle oszołom jest w stanie byle czym zrobić wodę z mózgu i dokładnie go podzielić.

   5. Robert Życie weryfikuje i potrafi zaskakiwać . To co widoczne jest niczym w stosunku do tego co niewidoczne i czeka na odkrycie . Trzymanie się starych programów , niewiele nowego wnosi . To jak grzebanie w starych ogranych płytach , które są zaledwie historią . Ludzie oczekują od nauki czegoś przełomowego , czegoś co diametralnie zmieni ich życie w korzystnym kierunku . Ateizm to kolejna klatka Matrixa . Ateista nie wie czym jest transcendencja , więc nie pokaże /w sposób świadomy/ swojego marzenia Bogu/Punkt Zero/,aby to marzenie się skoagulowało i tym samym mógł go w taki bądź inny sposób doświadczyć – bo po prostu neguje istnienie Boga . Zaawansowana technologia wymaga takiej świadomej synchronizacji , więc tu naukowiec ateista stoi przed ścianą nie do pokonania . Dlatego może sobie grzebać w historii / stare programy / i przetwarzać ją na własny użytek , ale nowe programy / świeże bułeczki / nadal pozostaną dla niego niedostępne . Tu chodzi o zrozumienie natury rzeczywistości a nie o jakąś dewocję .

   6. „Ludzie oczekują od nauki czegoś przełomowego , czegoś co diametralnie zmieni ich życie w korzystnym kierunku . „ Ależ to nie w nauce jest problem, tylko w systemie ekonomiczno-politycznym. Potencjał naukowy od jakiegoś czasu jest tak duży, że ten świat naprawdę mógłby wyglądć inaczej. Wszystko, (albo zdecydowana większość) tego, co jest potrzebne (od strony technicznej) już jest. I żaden Ke$he do tego potrzebny nie jest. Potrzebne są jedynie zmiany systemowe. Zobacz chociażby co się wyczynia (mała rozproszona energetyka) z ustawą o prosumentach.

  4. ja nie zabieram zdania mimo alergii na hohsztaplerów i jeleni. postaram się troszkę przybliżyć czemu 🙂

   gdyż doceniam te tak zwane placebo, cuda do jakich jesteśmy faktycznie zdolni a nawet rozumiem fakt iż co nie po jeden nie uwierzy w cudowną moc wody, po jakiej stąpał jezus jak za nią nie wybuli boleśnie = ekwiwalent cierpienia jakie chce wykupić na takim swoistym odpuście. by se je puścić. więc jeśli ktoś stawia sobie kamyk na półeczce by pozbyć się astmy, łuszczycy alergii rozwolnień oraz zaoszczędzić na rachunkach to ja go nie potępię tylko się uśmiechnę. ale jeśli owinie ten kamyk w sreberko i zacznie sprzedawać jako – mag- graw? to mnie liście więdną i jak mówisz uważam że szkoda luszu by coś wyjaśniać takim entelegentom. a nawiasem zadziwiająca ilość istot jaka ma się za myślące dłubała te sprężynki no nie przerażające? 😉 tym można zmierzyć i to wydajnie jak piszesz poziom prania umysłów indoktrynacji i lemingozy to prawda 😛 oni sobie nigdy nie zadali tego trudu, jedynie myślą że myślą… śnią o przebudzeniu i roją o swej wyjątkowości będąc najzwyczajniej w świecie … być może trwale upośledzeni.

   to smutne 🙂

   1. liżą z talerza komerchy, anty komerchy, system 😉

    ktoś wie jak to robić 😉 jak ich nakarmić opium by byli szczęsliwi i nie zginęli jak bezPańskie … zasoby

   2. lepiej milczeć prawda? 😀 ale lubię twoje wpisy, choć doceniam naszą moc 🙂

    a ty jak się zapatrujesz na proszek do prania tak dobry, że wcale się nie zużywa i nawet go nie potrzeba? na cukier tak słodki… na technologię tak zaawansowaną że już lepszej nie potrzeba – nas 🙂

    gdzie każda próba jej usprawniania, to tak jak w tym kawale o kosmitach co naprawiali radio, a ono wcale nie było popsute więc nie dało siego naprawić, to jak brzytew w ręku małpki 😉

    uspokój mnie że widzisz 🙂

 2. Ludzie dokonujący prawdziwych przełomów w nauce – to były najczęściej osoby głęboko uduchowione /duchowość a religie – to nie jest to samo , więc proszę tego nie mylić/

  1. Gaju na Keshe nie mamy praktycznie nic , nawet jak on sam ma dobre intencje idea była piękna i jest piękna , debata jednak pokazuje że nikogo na świecie niema na 3 minutowy pokaz w gronie niezależnych ekspertów , jeżeli to technologia przyszłości to musimy czekać, sto , tysiąc lat ? odstawić to na półkę , nie szydzić po prostu odstawić , moze to tak jakby ktoś w średniowieczu komuś radio podarował ? czyli temat zamknąć .

   1. Gaju ,w jakimś sensie Keshe odniósł sukces znaczy dal coś co jest fundamentem energii wszystkiego czyli plazma Tesla podobnie usiłował uswiadomic ludzi , Keshe naśladuje Tesle bo to zasługa i technologia Tesli nie mamy wpływu jak to robi , co robi prawda nieprawda ?, moze swiadomosc się zmieni i ludzie zrozumieją to co mają przed oczyma już wiele lat , bo aby coś skutecznie ukryć najlepiej to wystawić https://www.youtube.com/watch?v=pGDm0U5EzBY w tym przypadku jest zero formalnej krytyki i jest ona zakazana z samowystarczalnej grupy zrobiono sektę aby dodatkowo obrzydzenia nabrać , to że stali się wystarczajaco hermetyczni uchroniło ich przed zagładą , było dużo naśladowców i nic , wszystko rozbijało się o samoczynny napęd , i rezygnacja , a wystarczy pójść na skuty w pierwszej fazie dodać silnik 20 watowy , który wyzwoli energie w generatorze 2000 watów i po temacie Serdeczne Pozdrowionka Gajuś ?

 3. Chyba szkoda czasu na spotkania z tzw. „ludźmi nauki”. Jak widać otoczenie książek plus komputer nie pomagają w pewnych kwestiach. Ufo nie mają prawa latać, homeopatia nie działa, akupunktura nie leczy….
  Pozdrawiam

  1. Prof. dr hab. Krzysztof Michalik ,świetnie prowadził program na temat Elektrycznego Wszechświata mimo tego że akademicka nauka przygląda się jedynie temu , a opinia o Keshe jest jedynie opinia z punktu widzenia naukowca o określonej specjalizacji i nawet rozleglej w przypadku Pana Profesora , i o to J.Zagórskiemu chodzilo aby bieglym był ktoś z pogranicza , producent auta zawsze będzie wyrażał się w superlatywach o swoim produkcie , dopiero faktycznie ktoś kto ma nikle pojecie o samochodach próbując kilka modeli stwierdzi który się sam prowadzi jest zwrotny wygodny itd .Pozdrawiam

 4. Ja p., ile mozna o tym gadac… Przeciez sam pan Michalik stwierdzil, ze sprawe mozna zalatwic w 3 min. Jesli nie potrafia pokazac urzadzenia oszczedzajacego, tzn ze to zwykle oszustwo. Niech pokaze chocby 5% oszczednosci…

  Niedawno trafilem na filmik zachecony tytulem, ze ktos zbudowal dzialajacego magrava. Okazalo sie, ze facet wydal prawie 1000 zl na jakis kurs, z ktorego nic nie zrozumial, ale pomogli mu zbudowac urzadzenie. On i jakas wrozka twierdza, ze dziala, bo wydziele jakies pole, ktore ona wyczuwa i to pole sie powieksza. O zadnych oszczednosciach pradu nie ma mowy. Nie wiem czy sie smiac, czy plakac…

  A pan Janusz to juz calkiem zakrecony… Oszustom nie wolno zakazywac sprzedazy i naciagania ludzi ? Ok… Czy w takim razie frankowiczow tez nalezy olac, bo nikt ich nie zmuszal do brania kredytow ? Lichwa tez jest ok… ? Sprzedawajmy np. sztuczne sery jako prawdziwe, przeciez nie ma obowiazku kupowania…

  A przy okazji… Moze pan PROF. w koncu zaprezentuje jakis „inteligentny” algorytm, bo cigle gada o tej „sztucznej inteligencji”, a na razie przedstwil jedynie „system” korzystajacy prawdopodobnie ze zwyklej statystyki. Bo ja akurat tez mam watpliwosci co do wartosci tych wszelkich stopni naukowych i mam na poparcie tego wiele przykladow.

  1. ja nie oglądam, jejku ale będę płakać 😀 to nie jest inteligentna statystyka, to baza danych i interface w postaci ankiety 😀

   1. wokuł mag grajka też można stworzyć wiele ifów i elsów 😀 bo czemu nie? nauka = religia = katedry = system = … indoktrynacja?

    debiolka, stopień zawansowania 😉 nie mag ani ister

  2. @ROBERT

   Szanowny Panie,

   mam zaprezentować? Czy pisze Pan to sarkastycznie czy z ciekawości?
   Od 25 lat do dziś moje systemy były i są obecne (poza instytucjami komercyjnymi jak banki) obecne na niemal wszystkich uczelniach w Polsce i pomogły i naukowcom i studentom w dydaktyce i badaniach naukowych! Ponadto rozpoczęły się zamówienia z zagranicy: Szwajcaria, Czechy, Belgia itd. A to dowód i mój dorobek jako praktyka i to nie 1 ale kilku poważnych systemów z AI http://krzysztof-michalik.com/professional-profile/implementations/ plus wiele innych: http://krzysztof-michalik.com/professional-profile/scientific-works/
   Jeśli ma Pan wątpliwości co do stopni naukowych, to proszę samemu aspirować do najpierw doktoratu i przejść wymagane egzaminy i inne kryteria,których zwieńczeniem jest PUBLICZNA obrona pracy doktorskiej. O habilitacjach nawet nie wspomnę. Mając te zaproszenia z USA i Kanady gdy takie rzeczy czytam to żałuję, że zostałem w Polsce i wszyscy naukowcy, którzy bynajmniej na zmywak by nie trafili. Tu nadal widzę polskie piekiełko działa!

   Z poważaniem,
   Krzysztof Michalik

  1. sprzedajesz limity a puzniej płacisz kary bo musisz je przekroczyć , zachód się zabezpieczył ,podział limitów był w miarę jednolity , dlatego wykupiono limity np w krajach afrykańskich gdzie emisja jest pochodzi z ognisk i kurnych chat , Ogólnie to przekręt z emisją dwutlenku , przyroda to zamknięty cykl , i dwutlenek jest potrzebny , intensywna wegetacja w wtórnym procesie wytwarza tlen . niema ocieplenia klimatu jest jego przesuniecie , czym moze to być spowodowane ? takie perturbacje oprócz jadowitego przemysłu któremu żadne limity nie zaszkodzą , jest destabilizacja przyrody wycinka lasów w rejonie Amazonii ,na całym świecie połacie lasów, zarośli są codziennie bezpowrotnie niszczone , a opryski w atmosferze dokonują reszty zniszczenia , wszystko się robi w jednym celu woda i żywność to strategiczna bron przyszłości dlatego GMO i zasoby Wodne są przejmowane na wyłączność korporacji . sprzedając dzisiaj wodociągi komuś X jutro się dowiemy że należą do kogoś Y , korporacje zawsze kogoś celowo podrzucają aby zostać do końca w cieniu , straszne czasy nadchodzą .

 5. Dlatego trzeba temat zamknąć o Keshe , jest wystarczajaco opinii i równowagi , niema dla przysłowiowego Kowalskiego dowodu miały być oszczędności w prądzie i nikt ich niema , nie nastąpi 3 minutowa chwila prawdy . Samo działanie Plazmy , to odrębny temat właśnie dla alternatywnej nauki , eter, prana ,orgon , itp są już obecne i działają na rożnych płaszczyznach , niema sensu wspierać technologi Keshe ani jej negować , jeżeli będzie działać to samoczynnie się rozejdzie z reki do reki . a cale zaangażowanie skierować do tego co faktycznie -namacalnie działa , coś co każdy moze sam zbudować w garażu albo w piwnicy , bo nie jest wykluczone że Keshe robi jedynie” Kesz „??? wszystko jest mozliwe kto da gwarancje !? Free Energy May 2016 Kapanadze 4.8KW generator https://www.youtube.com/watch?v=Dh4xTLEwI6w to Technologia Tesli powiedzial że żyjemy w oceanie energii , ten ocean to wysokie częstości energii które są fundamentem panującej rzeczywistosci , energia próżni punktu zerowego ma to rożne oblicza naukowe , wszędzie gdzie pracują takie generatory powstaje minimalne wakuum energetyczne co się manifestuje spadkiem temperatury, te generatory są już w dziesiątkach tysiecy egzemplarzy są przekazywane poczta rodzinna pantoflowa itp , nikt tego nie tapetuje i nie będzie patentował , reżim nie skonfiskuje tego bo się przyzna że to działa , zakazy i rewizje będą jak sprzedaż energii do domostw spadnie do pulapu poniżej 70 % Andriej z Rosji i Generator Kapanadze 1kw Polskie Napisy https://www.youtube.com/watch?v=Rt2K9yxch1A

  1. Brucea Liptona też prawie zniszczyli /koledzy z pracy/ , zanim Jego wspaniałe idee ujrzały wreszcie światło dzienne . Ciekawa jestem jak się teraz czują ci , którzy Go krytykowali , niszczyli i w jakim niekorzystnym świetle sami siebie postawili ???

 6. Nauka sobie a duchowość sobie – i to jest największa nasza tragedia . Dlatego stale się tutaj wcielamy i przerabiamy na okrągło to , co tutaj w danym momencie zastaniemy . Tak więc jest prawie pewne , że WIELCY PROFESOROWIE / w kolejnym wcieleniu /zasiądą W ŁAWKACH DLA PIERWSZOKLASISTÓW i po raz kolejny będą przerabiać program szkoły podstawowej itd . Będziemy wracać tak długo do ludzkiego ciała , dopóki nie rozwiniemy się duchowo do takiego stopnia , że przekroczymy poziom reprezentowany przez ciało . Prawda jest taka , że ludzie nierozwinięci duchowo , nie są w stanie wynieść się ponad genetyczne przeznaczenie i energia Ducha , której w trakcie życia nie rozwijamy , zostanie skonsumowana przez geny . Czyli geny będą funkcjonować dzięki otrzymanej / na to życie /porcji Duchowej Energii . Duch nas stale obserwuje czy się duchowo rozwijamy – bo to jest ta prawdziwa Ewolucja i kiedy widzi , że „kręcimy się w kółko ” powtarzając te same schematy /programy / wycofuje się z naszego ciała i umieramy . Tak więc jako istoty duchowe inkarnujemy się w kółko , powracając na takim samym poziomie rozwoju duchowego , jaki osiągnęliśmy w poprzednim życiu . Dzieje się tak , gdyż nadal nie wiemy jak używać tej cudownej maszynerii jaką jest nasze ciało uzyskane dzięki tzw „Bogom” /455 tysięcy lat temu genetyczna manipulacja ludzkości , czyli wzbogacenie o geny bogów/ którą mamy do dyspozycji . Dzięki interwencji Bogów uzyskaliśmy ogromna korę mózgową /nowa kora mózgowa/ , którą tylko w niewielkim stopniu potrafiliśmy używać a Naszemu Duchowi obce były doświadczenia zawarte w nowym genetycznie ciele . Dostaliśmy więc „Corvette ” – ale nie potrafimy z niej skorzystać Od 40 tysięcy lat praktycznie się nie rozwijamy i nadal używamy tylko dziesiątej części swojego mózgu. Jesteśmy zablokowani , bo utknęliśmy w naszej przeszłości , która nas trzyma -gdyż stale rzutujemy ją na tzw „przyszłość” /a tak naprawdę na nasza teraźniejszość w której stale żyjemy/, bo uważamy , że zdolność kreacji jest poza naszymi możliwościami. Nie potrafimy wynieść się ponad swoją tutaj tożsamość i to jest naprawdę smutne .

 7. Bardzo dawno temu nie było mierników prądu elektrycznego. To nie wiem czy wtedy prąd istniał czy nie? Uważam, że nauka jest zawsze w trakcie. czyli po .i przed odkryciami…po i przed zmianą pojęć, po i przed sprostowaniami.. Być może tak należy zakwalifikować magrava.
  I jeszcze przychodzi mi do głowy określenie „nuworysz”

  1. pierwszym miernikiem był kot , to on zbierał ładunki przed burzą ,dla Tesli był pierwsza inspiracją w Naszej erze . następnie bateria z Bagdadu automatycznym miernikiem siły mocy był odbiornik tej energii .

 8. https://transformacjaumyslu.wordpress.com/ 1379 _PL_ Luis, Król skorpion z Egiptu – Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=wMRnmLPw6dU Przeoczone aspekty obecności obcych http://montalk.net/polish http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-2-obrzezany-system-12-stkowy-zmanipulowany-zodiak-rownik-galaktyczny Odkrywanie PRAWDY 2 – Obrzezany System 12-stkowy, Zmanipulowany Zodiak, Równik Galaktyczny, Apokalipsa, Adam i Ewa, Kalendarz Słowiański, Transformacja – czyli przekręt wszechczasów!

  1. Majestic Może lepiej jednak wsłuchać się w Boga w sobie – czyli nasz własny generator Mocy . Wiedza jest filozofią w akcji . Jak Ci się wydaje , co programuje nasze chromosomy? Czym jest DNA i jak funkcjonuje? Skąd ono wie jacy mamy być? Kto jest odpowiedzialny za organizacje naszego DNA? Myślimy , że tylko nasza matka i ojciec , ale to tylko część prawdy – bo oni to czynią w sposób nieświadomy. Natomiast każda nasza chwila , każde doświadczenie /w tym również doświadczenie strachu strachu/ , nasze pragnienia , zdrady, radości – to są EMOCJE , które wpływają na nasze DNA. To emocja przyczynia się do zmiany spirali DNA , gdyż zostaje w nim ZAKODOWANA . Warto więc chyba samemu eksperymentować , zamiast opierać się na artykułach innych ludzi – bo ich prawda wcale nie musi być Twoja prawdą Majesticu .

   1. Gaju ” Warto więc chyba samemu eksperymentować , zamiast opierać się na artykułach innych ludzi – bo ich prawda wcale nie musi być Twoja prawdą Majesticu .” to jest współdzielenie się info czyli taką rzeczywistością jaka Nas otacza i to co się w niej przejawia , nie jesteśmy w obecnym stanie swiadomie wszędzie być , dlatego mając tysiąc odpowiedzi wybierzesz jedna do siebie pasująca, masz wybór , „” w Boga w sobie”” jeżeli on jest tym bogiem co np Henoch widział a widział to lepiej nie , bo to jak hodowca królików w klatkach na ziemskim padole , lepiej być bogiem ponad tym Królikiewiczem . Pozdrowionka

   2. Majestic Zapoznaj się z rolą Obserwatora /fizyka kwantowa / i przestań być wreszcie królikiem hodowlanym , no chyba że tego bardzo chcesz. 🙂

   3. ” Zapoznaj się z rolą Obserwatora /fizyka kwantowa” właśnie obserwuje aby nie być tym królikiem , zobacz jak w tej ostatniej sesji którą tu zapodałem ,ofiara wyzbyła się wszystkiego (wymazano jej ) cale tysiąclecia i jej kazano reinkarnowac się jako dziecko tego współwięźnia wykorzystano właśnie fizykę kwantowa , ostatni rezonans energetyczny , i widać doskonale że ta królikarnia działa na dwóch poziomach w wymuszonym obiegu , mamy w tym ujecie czystej wody , zabrudzenie jej ,oczyszczalnie ,i powtórka , ale w tym systemie nawet ta czysta woda jest już skazona , bo przebrali już dawno miarkę , taki ping -pong , ziemia – NIEBO -ziemia , zamiana wody w parę , następnie pary w wodę, ping -pong przy akompaniamencie bogów- zbawicieli -aniołów .

   4. Gaju , przychodzi ZBAWICIEL do królikarni i mówi nie lękajcie się!!jak was przerobią na pasztety , przyjdziecie do mnie a ja się postaram abyście tutaj znowu wrócili , dokladnie jest z Ludźmi oczywiscie , doznacie po smierci raju piękną łąkę z motylami dla każdej zgrai inny link na astralną YT , gdy wyczyszczę wam z tych 2 poziomów twarde dyski jednym kliknięciem wtrącę was w ludzkie mięso a królestwa mojego nie będzie końca nad wami , wsze dusze ciała energetyczne NIGDY nie doznają tego czym jesteście , będę was zwodził w nieskonczonosc , gdy się opamiętacie że jesteście w królikarni pod kloszem zorganizuje wam armagedon, potop ,atomowy pogrom, DNA poprzestawiam, będziecie wydychać trucizny i jeść GMO ,co już tu czynelem dziesiątki razy , nigdy nie opuścicie tych dwóch poziomów bo jesteście oskubani z energii skubiemy was codziennie naiwni !

   5. Majestic Ciebie zawsze albo ktoś prześladuje , albo truje , albo goni 🙂 Dlaczego tak się dzieje ? – bo sam tego chcesz , bo tym wibrujesz , zarówno świadomie jak też podświadomie , bo nie masz najmniejszego zamiaru wyjść ze świadomości zbiorowej i trzymasz się jej jak dziecko mamusinej spódnicy 🙂

 9. ODKRYWANIE NIEZNANEGO jest JEDYNYM PRAWEM JAKIE ISTNIEJE . Jedyne , co Próżnia powiedziała swojej kreacji to – „STWÓRZ ZE MNIE COKOLWIEK ZECHCESZ , BĄDŹ TWÓRCĄ . DAM CI COKOLWIEK ZAPRAGNIESZ” Punkt Zero – to właśnie Bóg I ISTNIEJE W KAŻDYM Z NAS / w każdym naszym atomie i na wszystkich jego poziomach / !!!!!!!. To jest właśnie OBSERWATOR i reprezentuje wspaniałe ja, Ducha , główną świadomość , wewnętrznego Boga w każdej osobie . /warto tu spojrzeć na rolę obserwatora w fizyce kwantowej i jaką rolę on odgrywa , gdyż badania naukowe wskazują , że nasza obserwacja wywiera wpływ na zachowanie cząsteczek subatomowych/ Natomiast Świadomość Zwierciadło stworzona przez Punkt Zero , to zwierciadlane odbicie Punktu Zero .To punkt odniesienia albo inaczej Wtórna Świadomość /podróżnik w czasie / i to Jej istnienie umożliwiło eksplorację Próżni .

  1. Ten to juz kiedys lecial na dwie i wiecej twarzy . Moze sie centralizuje obecnie przez Boze narodzenie w nas . Cos w tym jest tylko po co to slowo Boze oj Boze Oj Boze a Boga poprostu nie ma na zewnatrz tylko sa homocapensisi ze swoja astralna negatywna i pozytywna technologia No i nawet ich nie ma bo chanellingi sie koncza i konczy sie przekaz myslowy u wielu wiec musza sie powielac w tresci i slowie Over i Over Pozostalo nam tylko ze soba pracowac i na materialach historii Ha ha ha ale historia zostala tak sklamana , ze nie jest to dobrym sposob wierzyc w to co pisza wiec trzeba samemu siedziec i kojarzyc fakty dopasowywac puzle robota na cale zycie

   1. Majestic Bo zamiast ludziom wyjaśniać , Kim tak naprawdę są – to im się pokazuje takie filmiki , żeby poczuli się jeszcze gorzej i obniżyli sobie wibracje .

   2. Gaju najgozej jak nic nie pokarzesz , zobacz ilu ludzi jeszcze myśli że świat jest na tyle piękny że nic nikomu nie zagraża nie widzieli wojen pogromów zbrodni itd , pokazuj codziennie filmy z ubojni świata w TV jaki będzie efekt !? wibracje się obniżą ? GWARANTUJE że ludzie przestali by jeść swoich braci dzień po dniu ubierać się w ich skórki , ludzie by przygarnęli wszystkie bezdomne i bezbronne zwierzaki , GWARANTUJE że codzienne relacje z wojen ale te faktyczne gdzie jest ludzka miazga od dziecka do starca , nie pozwoliła by na takie masakry i wyprawy wojenne a onz byłby ONZ , A TERAZ jakie wibracje by na ZIEMI ZAPANOWAŁY ? tak jest ze wszystkim dlatego mówię zawsze przemilczanie omijanie bo coś tam ? to czysta zbrodnia to gorzej od tych morderców na frontach zbrodni , bo przyzwolenie to grunt do działania a to jest przyzwolenie, bo jakiś Uduchowiony dewiat tak powiedzial , nie nie ,nie dotykaj, nie patrz, nie myśl, uciekajmy . a to właśnie dodatkowo wzmacnia dopinguje , dlatego Gaju pomysł nad tym , czy Ci tak sumienie mówi czy jakiś guru aby mógł być wiecznym guru Pozdrowionka

   3. przed wojna w Iraku w ONZ przemawiała „biedna” dziewczynka opowiadając co tam Saddam wyczynia na biednych dzieciach , ta relacja z frontu bezprawia miała poruszyć dobre „serduszka polityków ” i opinii społecznej , oczywiscie wszystko było wyreżyserowane ona nigdy tam nie była , widzimy tutaj przykład co daje „relacja ” jednej dziewczynki tylko . żniwem tej wojny urojonej 2 miliony niewinnych ludzi bo taki był plan polityków z serduszkami ,teraz sobie wyobraźmy gdyby tak codziennie pokazywać zbrodniarzy wojny i krew , czy wiekszosc potencjalnych ofiar , ludzi z sumieniem nie powiedziałoby stop ? podobnie zakończono wojnę w Wietnamie aby wyjść z twarzą zorganizowano „oddolny” ruch wolności te same instrumenty jedynie wektory przesunięte . obecnie bronimy upraw opium w Afganistanie nie Naszej ojczyzny , jedyne walki jakie tam są to rozgrywki miedzy kartelami i miejscowymi rzezimieszkami miedzy sobą od czas do czasu „prawdziwa” flaga wysadzi jakiś konwój aby strefę uważać za niebezpieczną .

   4. Majestic to Ty tworzysz życie w każdej chwili swojej egzystencji !!! Czy jesteś w stanie to pojąć czy dalej będziesz hołdował starym programom , w których utknąłeś ? Czy zdajesz sobie sprawę z tego CO TO JEST WIEDZA TAJEMNA ???!!! WIEDZA TAJEMNA- TO POTENCJAŁY ZAWARTE W PRÓŻNI , KTÓRE CZEKAJĄ ABY JE ODKRYĆ I ŚCIĄGNĄĆ NA TĘ PŁASZCZYZNĘ EGZYSTENCJI , CELEM ICH DOŚWIADCZANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz kilka słów gorzkiej prawdy – jak ateista ma zmaterializować swoje marzenie jak dla niego Bóg , który dysponuje nieograniczonymi środkami aby dać nam to czego pragniemy , po prostu nie istnieje ! Mechanizm materializacji polega jednak na tym , że powinniśmy zsynchronizować się z Bogiem!!! Czyli najpierw stworzyć marzenie/ oscylacja Świadomości Zwierciadła/ i dać je Bogu / synchronizacja w Teraz/, a następnie pozwolić , by urzeczywistniło się z Energii , ponieważ wyobraźnia koaguluje Energię , pozwalając na doświadczanie . Wiem , że tego nawet nie przeczytasz , bo to są dla Ciebie nic nie warte „bzdury ” . Dlatego uderzaj dalej głową w mur i krzycz gdzie się da , że Cię „Oni ” stale prześladują . Pamietaj też , że CZAS JEST ZWIĄZANY ZE ŚWIADOMOŚCIĄ A NIE ZE STAŁYMI SKOAGULOWANYMI MIEJSCAMI . TO ŚWIADOMOŚĆ OKREŚLA CZAS !

  1. warto przesłuchać te sesje i wyłapać konstrukcje , mamy tam scenę smierci i wejście do „raju „, identycznie jak wiekszosc relacji po smierci klinicznej ,obrazy uniwersalne aby dalej dogmat podsycać , albo spotkania takie np https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA . nikłemu procentowi udaje się wyjść poza klosz Hodowli -Matrixa i zapewne to „ateiści ” z sumieniem , bo dogmat jest wciągnięty do powrotu , nie wspominając o negatywnych ludziach działających wbrew sumieniu , oglądając te sesje przyszedł mi na myśl zamek w Książu gdzie zrzucano pomordowanych gdzieś w przepaść ?! Księga Henocha dokladnie opisuje hodowle jak i cala organizacje wymuszonej i zmanipulowanej Reinkarnacji do prania ludzkiego twardego dysku itp zabiegom , zobaczcie tron „boga ” https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y

   1. cześć implantów jest usuwana z ludzkich ciał jest czysto fizyczna , to efekt jak w produkcji pereł ,obce odmienne struktury energetyczne obrastają nabierają budulca z ludzkiego organizmu są to implanty założone w obecnym życiu , jest nikły procent wstawiania czegoś co wygląda na implant, idealne płaszczyzny kształty itp , te energetyczne implanty w naszej rzeczywistosci , są czysto materialnymi z osobnego wymiaru , Henoch widział na właśnie oczy tron Boga Pan Darek tak samo https://www.youtube.com/watch?v=hVZjaAw7h6U i jest Ok , a gdzie ma mercedesa lodówkę pralkę ? ale w tym przypadku nic nie dziwi że jest tron , zarządca obozu koncentracyjnego ZIEMIA aby ją do końca zniewolić potrzebuje po pracy gdzieś usiąść .

  2. Medżik jutro przejrzę, bo padam an pysk, a chcę to obejrzeć z świerzym umysłem jak wstanę 🙂 cały dzień jutro poświęcę na NTV, bo nie mam co jutro robić he he ale głównie dlatego, że mnie to interesuję,
   PS. jestem miejwięcej na bieżąco, chociaż ostatnio się nie odzywałem 😀 Staram się czytać Ciebie Oscara i Gaję, tylko, że czasem przerasta mnie ogrom tego i musze rozporżadać, odpowiednio CZASEM !!!!!!!!!!! Więc co niektóre odstawiam sobie na potem 😀 Do Jutra !! Idę lulać, Dobranoc Wszystkim 😀 :)))) …

   1. zresztą wszystkich czytam, nie ma co wymieniać, jak cos przegapię to fajne jest ze mozna jutro wrócić, jakby siedzieć nad komentarzami trochę dłuzej w oczekiwaniu na moderację, można spokojnie wszystko przejrzeć, myślę, żeby przeczytać to Twoje dłuugie o miłości co dałeś tydzień temu, i się zabieram i zabieram hee, spokojnie, ważne żeby być dla siebie. Nie? Dzięki 😉 🙂 🙂

 10. Czas z weryfikuje mowi Gaja . WIDZE , ZE NIE CZAS JEST ISTOTNY ALE SWIADOMOSC DZIALANIA .
  No wlasnie zobaczylam jak sie ludzie ucza bo nieswiadomi tylko wierzacy w cos tam w kogos tam .Nie nauczyli sie w tym czasie wierzacym ,ze nie mozna krewac wojen i ze cala ta wiara to jest cos co ich otumania i powstrzymuje przed dzialaniem i prowokacja do odwrocenia sprawy .A jednak NATO juz jest w Polsce .Czyli czas i wiara nic nie uczy ale swiadomosc dzialania zeby czegos nie bylo co jest swiatowa zakla .

  1. Kalina A wg Ciebie to polityka nauczyła czegoś ludzi – skoro stale trwają wojny na których tylko zyskują i bogacą się niewyobrażalnie , potężne koncerny zbrojeniowe ???

  2. „A jednak NATO juz jest w Polsce” No właśnie. I TV pokazuje jak „mniej wartościowa tubylcza ludność” radośnie wita nowych okupantów. A ja jeszcze wciąż pamiętam, jak radośnie żegnano ostatni pociąg z radzieckimi żołnierzami stacjonującymi w polsce. Inni jak widać zdążyli już zapomnieć… Czy coś ze mną jest nie w porządku?

Comments are closed.