Nauka i technologia nowej ery – 12.03.2013

I część wykładu Tomasza Gruby na temat Świętej Geometrii zarejestrowana w Gdańsku 21 lutego 2013 roku.

II część wykładu Tomasza Gruby na temat Świętej Geometrii zarejestrowana w Gdańsku 21 lutego 2013 roku.

10 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 12.03.2013

 1. Markaba
  Ciekawe , ze pisalam o Saturnie na jakims wpiscie nie wiedzac tego co sie tutaj dowiedzialam jezlei chodzi o jego geometrie . Co jeszcze potwierdzilo moje przyposzczenia o Saturnie ze jest wykreowany jak ta cala Merkaba .
  Nie jestem milosnikiem syntetycznej energii markaba . Sorry nie rezonuje ze mna , nie czuje tego i nie jest to co jest naturalne . Nie lubuje sie w syntetycznych tworach matrix.
  To nie jest krytyka to jest to co nie czuje . Kiedys probowalam uzywac Markaba i fiasko

 2. Właśnie został Papierzem Jezuita
  Pierwszy raz jezuita na tronie.
  Jezuici mają swojego dowódce, generała zwanego czarnym Papierzem.
  Aktualnie to Adolfo Nicolas.
  Marcin Dachtera opowiada że Jezuici są na czubku władzy światowej i sterują Watykanem od tyłu, chcą doprowadzić do rozłamu w chrześcijaństwie.
  Opowiada też o tym Igor Witkowski.
  Czyżby coś jednak z czarnym Papierzem w przepowiedniach miało sens?

 3. teflon
  Hi Wszyscy
  Nie jest wazne kto jest papiezem .
  Wazne jest to ile ludzi na swiecie wsadzone jest w systemy religijne i New Age sytem czakrowy i wogole we wszystkie sytemy wierzenia gdzie jest superior . To jest wazne dla naszej swiadomosci i rozwoju kosmicznej egzystencji .

 4. Dana jest nam technologie jaka oni chca zebysmy mieli . Poszlismy na ten durny uklad . Technologia , ktora daje im pelen wglad na nasze prywatne myslenie a nam na ich nie . Wszyscy sa zchwyceni interrnet poniewaz moga gadac miedzy soba godzinami i porozumiewac sie ze zwiekszona czestotliwoscia . Zapewniam was caly czas mowia , ze nie jestesmy gotowi na technologie na , ktorej oni operuja , jest to smieszne i najsmieszniejsze dla mnie co mozna uslyszec z calej tej bablaniny wplywow UFO lub ET
  Z niektorymi z nas porozumiewaja sie przez Mind . Oczywiscie my nie jestesmy gotowi na to . Ja mysle , ze oni nie sa gotowi na staniecie twarza w twarz z istota , ktora je przewyzsza , wiec trzeba jakos ta istote upodlic i obnizyc jej wartosc . Nawet wyprodukowali taki sytem myslenia w spoleczenstwi naszym . Zauwazcie ta hierarchie madrosci ten profesor skonczyl tyle a tyle fakultetow on sie liczy , ja jestem artysta projektowania mebli i uwazam , ze duzo wiecej wiem niz jakis profesor , ktory operuje faktami i datami i imionami i wyrafinowanymi nazwami . Nie za moja wiedze tylko za otwarty umysl .

 5. Hermes Trismegistos mówił: „jak na górze, tak na dole”. Czy nie miał on na myśli
  świętości życia opisanego poprzez „złoty podział”. Następnie nie wiadomo czemu pewna grupa ludzi zawłaszczyła tą wiedzę wyłącznie dla siebie, a może wiadomo, może chodziło o dominację nad pozostałymi?

 6. 42:35

  przykład z kwadratami…

  jakie to jest proste…
  jakie GENIALNE !!!!!

  🙂

  Tomasz – thnx!

 7. @Alina
  jeśli przyjrzysz się przykładom gwiazd pitagorejskich,
  wpisywanych w siebie, zobaczysz struktury fraktalne,
  te „najmniejsze” budujące te „największe”
  choć będące tą samą figurą.

  „Jak na górze, tak na dole”…

  Oczywiście, że masoneria, Watykan, kapłani egipscy
  będąc posiadaczami tej wiedzy manipulowali nieświadomymi.
  Prawdą jest też, że do pewnej wiedzy trzeba dorosnąć.
  Udostępnienie skalpela murarzowi, może być kiepskim pomysłem hirurgicznym.

  Problemem jest EGO.

 8. Gdzieś z końcem pierwszej części Pan Tomasz mówi że: „czworokąt jest najprostszą figurą, którą można utworzyć w przestrzeni”. Delikatna pomyłka bo chodzi o czworościan (cztery trójkąty równoboczne złożone w przestrzeni), którego rzut jest w tym momencie wyświetlany na slajdzie. Na początku drugiej części też ta mała pomyłka się zdarzyła.
  Czworościan, nie czworokąt.

Comments are closed.