Nauka i technologia nowej ery – 13.05.2014

Czwarty odcinek cyklu programów dotyczący problemu szczepień i szczepionek. W programie m.in. o tym jak lekarze powinni rozmawiać z rodzicami dziecka o szczepieniach, a także jak rodzice mają rozmawiać z lekarzami o szczepieniach swoich dzieci. Pokazany został także przewodnik dla lekarzy i pielęgniarek (wydany przez Medycynę Praktyczną) o tym jak rozmawiać o szczepieniach, a w zasadzie o tym jakich technik użyć (sic!) aby przekonać do szczepień. Z Przemysławem Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP rozmawiał Jarosław Kasprzak.

Prelekcja Włodzimierza Zylbertala na I Zlocie Sympatyków NTV.

Włodzimierz H. Zylbertal – filozof, astrolog, psychotronik, badacz i popularyzator tematyki „zjawisk paranormalnych”, autor wielu książek i publikacji prasowych poświęconych tej dziedzinie. W latach 1992 – 2001 wykładowca astrologii, numerologii i ekofilozofii w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Jest też wykładowcą podstaw psychotroniki w krakowskim Studium Psychotroniki im Juliana Ochorowicza.

Uznany i ceniony popularyzator astrologii i psychotroniki. Od wielu też lat aktywny współtwórca filozofii ekologicznej. Twórca powstałej w Laboratorium Energii Subtelnych i wciąż doskonalonej unikatowej metodologii pomiarowej energii subtelnych. W latach 2008 — 2010 opracował też technologię programowania pamięci materii, z powodzeniem wykorzystywaną w wielu dużych projektach.
http://www.labes.edu.pl/

W studio NTV gościmy Optymalnych z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych: Prezesa Stowarzyszenia – Bogdana Tkocza oraz panią Celinę Chacińską (doradcę żywienia optymalnego) i Marka Konopkę (doradca żywienia optymalnego). Rozmowa dotyczy żywienia optymalnego i diety optymalnej w oparciu o prace dr Jana Kwaśniewskiego. Poznajemy także historię pana Marka Konopki i etapy stosowania żywienia optymalnego u niego oraz uzyskane rezultaty co dokumentuje króciutkim klipem filmowym.

 

 

13 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 13.05.2014

 1. Włodzimierz Zylbertal – rewelacyjny wyklad. I to jeszcze „z glowy” ! Ten to ma szybkie polaczenie „z internetem” 😉

   1. @ Alina7 To prawda, imponujacy sposob przekazu .Pozdrawiam Cie Alino , pozdrawiam tez Wszystkich .

   2. Już się stęskniłam za Tobą Gaju. Brakuje mi nieco teraz w NTV, audycji poświęconych wewnętrznemu rozwojowi, duchowości. Mam na myśli też techniki, takie jak dwupunkt, które każdy chętny, mógłby stosować w uwolnieniu się z wszelakich niekorzystnych programów, w transformowaniu siebie, swojej świadomości. Marzą mi się internetowe kursy dla zainteresowanych. Trochę wprawdzie jest materiałów, ale mam cały czas niedosyt. Stosowałaś może dwupunkt?

  1. @Alina7 Witam Cie serdecznie Alinko , ja tez sie za Toba stęsknilam. Takie kursy to swietny pomysl i z pewnoscia wiele osob ,skorzystaloby z przekazanej tam wiedzy. Troche eksperymentowalam z dwupunktem ,ale chyba musze jeszcze nad tym , nieco popracowac 😉 Tak jak Ty kochanie , czekam z utesknieniem na audycje poswięcone duchowosci i wewnetrznemu rozwojowi .

   1. Gaju. A ja zastosowałam dwa razy dwupunkt w ekstremalnych dla mnie sytuacjach, z rozpaczy. Trochę przesadzam z tym ekstremum, ale w 1-ym wypadku groziło mi wyważanie drzwi i wymiana zamka za spora kwotę, w drugim utrata wszelkich danych w komputerze, gdzie dopiero co, włożyłam mnóstwo pracy w instalację od nowa wszelkich programów i przenoszenie danych na nowy komp. To zadziałało, natychmiast. Nie będę się teraz rozwodzić nad tym. Krótko. Nie stało się tak, że sam zamek się naprawił, czy też system operacyjny, o którym informatyk powiedział, że jest „kaput” – samonaprawił się, ale.. natychmiast, dosłownie w sekundzie po wykonaniu dwupunktu, w jednym i drugim wypadku, spłynęła do mnie informacja, (do mojej głowy), co zrobić, a wcześniej, próbowałam wszystkiego. Przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Bo w 2-m wypadku, pomimo, że instalowałam już od nowa system i miałam świadomość, o czym mnie poinformowano, że czeka mnie instalacja programów, moich danych od nowa, tu – niepodzianka. Po instalacji MIAŁAM WSZYSTKO i tu ten cud, bo informatyk, z którym się porozumiałam, stwierdził, że nie znał takiego przypadku.
    Pozdrawiam Cię najserdeczniej jak mogę, Gaju.

 2. te porady dla lekarzy to wyjęte z jakiejś pani domu albo pytania na śniadanie, jak ktoś nie chce szczepić to nie zaszczepi zero dyskusji z zastraszonymi urzędasami. uczenie się asertywności w kontaktach z pielęgniarką jest dobre dla ludzi którzy mają nadmiar czasu i uwielbiają dyskutować najpierw z innymi rodzicami, potem z lekarzami, z sanepidami, następnie sądami.

 3. Wszystkie powyzsze wyklady i spotkania z ciekawymi ludzmi , niosa wartosciowe tresci , za co serdecznie dziekuje NTV. Ale ja jeszcze kilka slow odnosnie wykladu Pana Zybertala . Fizyczna realnosc ,jest skonstruowana u swoich podstaw z czestotliwosci swiatla zwanych luksonami. Nie jest to wiec tylko swiatlo widzialne dla ludzkiego oka, lecz kazde swiatlo. Czym zatem jest Bog ? Pole Higgsa jest mozgiem wielkim jak Wszechswiat i jest On niewidzialny. Oznacza to istnienie w stanie „boskiej laski „, wewnatrz „Boskiego Umyslu”. To co robimy jest snem, jestesmy wiazka swiatla w Boskim Umysle. Nauka znalazla wiec dowody, na istnienie Boga

  1. @Majestic Masz racje Majesticu ,tez tak mysle . Pozdrawiam Cie serdecznie .

   1. @Gaju ,tak nieobecność karzdego Pretorianina Duchowego jest zauważalna ,ciesze się ze nasze drogi prowadza do jednego celu Świadomości i czystości sumienia ,rocznica Monte Casino o tyle piękna co sławna,kiedyś przechadzałem się po innych cmentarzach wojennych, Polskich, Sowieckich ,tam jak wszędzie panuje krzycząca cisza ,rożne ideologie zmusiły tych w wiekszosci młodych ludzi do złożenia swojego życia aby fizycznie się czemuś przeciwstawić ,oddać to co najcenniejsze ,a dzisiaj buduje się kapitał polityczny na szczątkach poległych okrada się ich rodziny ,namawia się do agresji na innych .W takich miejscach powinno się zapewniać ludzi i narody ze NIGDY WIĘCEJ , „ponoć” jest gdzieś zapisane „nie zabijaj ” a się toleruje wojny jak i uboje rytualne święci kawałki mięsa z stygnącą krwią ,do tego oficjalnie nigdy nie pokazano relacji z wojen , nigdy albo szczątkowo dzieci albo młodzież nie zaprowadzono do rzeźni ? kto ma w tym interes aby te oficjalne i legalne mordy i pogromy trwały w ukryciu? Pozdrawiam Serdecznie Gaju

 4. Co do tych optymalnych to gorszych bzdur dawno nie słyszałem. Żeby dieta oparta tylko na tłuszczu mogła być zdrowa, bez warzyw i owoców, LOL! W ogóle ludzie wyglądają jakby się z choinki urwali.

  1. Najbardziej mi się podoba zapraszanie wegan do ich kółka tłuszczowego, może będą tuszonką częstować?, wszak wszyscy jesteśmy jedną wielką polską rodziną 😉 wegetarianie także zapraszają optymalnych, wszyscy będziemy się tak zapraszać wzajemnie prawie jak na wiecach wyborczych. Mniemam, że optymalni, zwolennicy tradycyjnego polskiego tłustego żarcia doskonale kumają temat
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Psi-smalec-Przerazliwy-skowyt-zarzynanych-psow,wid,16610308,wiadomosc.html

Comments are closed.