Nauka i technologia nowej ery – 14.02.2012

Gościem programu był dr. Jacek Juzwiszyn, matematyk. Odbyła się także rozmowa telefoniczna z Petrosem Karapliosem o sytuacji w Grecji.

4 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 14.02.2012

 1. Panie Januszy , robi Pan ciekawe programy , tylko prosiłbym bardzo , żeby nauczył się Pan nie przerywać gościom , oraz zwięźle się wypowiadać , bo po mimo ciekawych tematów , problemem jest oglądania Pana rozwlekających się wypowiedzi i przerywania gościom .. poza tym , proszę może przygotować sobie zarys scenariusza łącznie z pytaniami , a Pan raczej powinien sie ograniczyć bardziej ukierunkowania rozmowy a nie przejęcia głosu rozmówcy .. mam nadziej e, ze Pana nie uraziłem i proszę dalej robić programy, są dość wartościowe , ale błagam , proszę nie przerywać rozmówcom !!

 2. Świetna praca panie Januszu !!!
  Nie wydaje mi się żeby musiał Pan cokolwiek zmieniać w Swoich audycjach tak jak sugerował Panu wcześniej Patry$ !
  Gdyby Pan miał postępować tak jak ,,Wszyscy,, to byśmy nie mieli niezaleznatelewizja.pl
  Oby tak dalej 3mam kciuki i zabieram sie za promowanie Pana Telewizji
  Pozdrawiam serdecznie !!!

 3. panie dr. Jacek Juzwiszyn, wychodzi p. z błędnych założeń podstawowych -nakowych, dość sprytnie wykrywa jednak błędy, coś stara się zmodyfikować i znowu grzęźnie w błocie głupoty, zapraszam do wyjaśnienia tematu na www. rozmowy.all.pl
  źródłem masy jest pole elektrom. to przestrzenie między-orbitalne stanowią o masie człowieka czyli to jest te zewnętrzne pole, porównuje masę protonu z ładunkiem elektronu !, ładunek elektronu jest taki sam jak protonu bo to jest pozyton umieszczony na skale zwanej protonem, a jeśli go tam nie ma to neutron, a różnica pola stanowi o ładunku. proszę zajrzeć do NOWEJ budowy atomu, i świadomości jako Procesora z POLA. najpierw jest pole a potem prąd elektronowy lub pozytonowy – wektor Pointinga.
  nie wiecie o istnieniu STRUN i ich roli jako akumulatora energii
  doświadczenia są święte i nie można ich zmieniać, ale teorie do tych doświadczeń wynikają z poziomu głupoty dr. i prof. gdzie statystycznie biorąc jast taka sama jak w całej społeczności (udowodnione).
  napisane to zostało i opublikowane już 20 lat temu.
  itd, itd.

Comments are closed.