Nauka i technologia nowej ery – 15.07.2014

Zapis panelu dyskusyjnego poświęconego technologiom biorezonansu na I Zlocie Sympatyków NTV. Udział biorą od lewej: Jarosław Kasprzak, Helena Nieczyporenko, Mariusz Brzoskowski, Maciej Janiszewski, Krystyna Styczyńska, Jagoda, Amadeusz Kołtuniec. Panel poprowadził Janusz Zagórski.

Jerzy Zięba od ponad  20 lat zajmuje się naturoterapią,  szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom.  Książka „Ukryte Terapie” powstała  po wielu  latach analiz  badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane.
Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metody leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której  autorem jest dr. Uffe Ravnskov.

3 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 15.07.2014

  1. po co pracowac nad soba, po co sie rozwijac, po co meczyc przez te wszystkie wcielenia skoro bezduszne urzadzenie potrafi pracowac na poziomie karmy ?
    Chyba jednak wole rozwijac sie tradycyjnymi sposobami. Szkoda ze to cudo nie potrafi pracowac nad lysina na poziomie czola. Bylbym bardzo zainteresowany.
    Przepraszam za zlosliwosc, popieram biorezonas ale nie popieram nie podpartych konkretami banialukow.

  2. Jestem pod wrażeniem wiedzy, otwartego umyslu i odwagi pana Jerzego. Oby więcej takich wspaniałych ludzi. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Comments are closed.