Nauka i technologia nowej ery – 18.02.2014

23. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

24. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

Na temat habitatów z prof. Zbigniewem Baciem z Politechniki Wrocławskiej rozmawia Janusz Zagórski.

O chorobach nowotworowych z lek. med.  o dwóch specjalnościach choroby wewnętrzne i medycyna paliatywna – Anną Pokryszko rozmawia Janusz Zagórski.

 

 

8 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 18.02.2014

 1. Jesli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o piemiadze . Jesli chemioterapia jest
  tak skuteczna to czemu tak niewielu zostaje pozornie wyleczonych ? Mówię pozornie bo wcześniej czy pózniej choroba powraca . Statystyki WHO sa nieprecyzyjne bo po 5 latach od stwierdzenia choroby u pacjenta zostaje on uznany za całkowicie wyleczonego . A to ze za miesiąc np następuje nawrót choroby nie jest brane pod uwagę jesli chodzi o statystyki . Mam kilku znajomych w takiej właśnie sytuacji . Wielu innych odeszło pomimo wielu serii chemio i radioterapii . Ale mam tez znajoma ze zdiagnozowanym rakiem piersi , wielkość guza 1,7 cm na 1, 4 i rekomendacja natychmiastowej operacji i po niej radioterapii . Czas oczekiwania na operacje był kilka tyg i znajoma wraz z mężem nie chcieli zmarnować tego czasu i zaczęli szukać w necie roznych info o raku . Znaleźli metodę dr G, kupili wyciskarke do warzyw i tak zaczęła sie ich samotna walka z choroba . Doszły do tego inne rzeczy wspomagające te metodę. To juz minęło 4 lata , nie ma przerzutow , był PET . Środowisko lekarskie bardzo nieprzychylne odniosło sie do ich decyzji , padało wiele niemilych słów . Znane sa tez właściwości roznych ziol które pomagają w taki czy inny sposób hamować rozwój komórek raka czy nawet niszczyć je . Istnieje wiele odkryć na temat leczenia raka ale sa one skutecznie blokowane przez Wielka Farmacje . Bo na nich nie da sie zarobić .

  1. Proszę się zainteresować metodą dr Huldy Clark, czyli biorezonansem DIRP.
   Bardzo skuteczna metoda pozbywania się patogenów z organizmu.Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o zdrowie.

   1. Małgorzata , zakupiłem ten 3 zakresowy polski rezonator i niestety działa !!! moja uwaga dużo pic płynów przed i po sesji i zaczynać z umiarem stopniowo , prawie dostałem zatorów bo cale świństwo musiało być gdzieś wyrzucone do tego stosowałem OPC aby krążenie było pełne , jest to poniekąd metoda inwazyjna ale skutki wręcz natychmiastowe i najlepiej stosować to profilaktycznie ( rezonator ) nie czekając na jakieś symptomy choroby, to moje spostrzeżenia. Pozdrawiam

   2. Przed zastosowaniem aparatu warto wzmocnić w kolejności jelita, nerki i wątrobę.Można ziołami, ja mam BICOM 2000 i zastosowałam terapie wspomagające , bo jak ruszy oczyszczanie to bywa boleśnie.Pozdrawiam wszystkich walczących o własne zdrowie.Trzeba o to zadbać samemu, nie oddawać się w ręce ludzi dla których nic nie znaczycie.Powodzenia.

 2. Zostaliśmy oblężeni przez wszechobecna chemie , trucizny to chleb powszedni ,specyfiki to tez chemia dlatego jest jak jest .To błędne kolo dyskusji , i o doraźne efekty ,dyskusje prowadzące na manowce w wyścigu o zdrowie.Zmiana percepcji i uświadomienie przyczyn to właściwy tor rozważań ,zazwyczaj krzyk podnoszą ci którym się przytrafiło ,choroby , bezprawie, niemoc w serwowanej nienormalności . ” Istnieje wiele odkryć” i owszem, w wszystkich dziedzinach !!!! „sa one skutecznie blokowane ” przecież to widać !!!! Jedynie co można życzyć to wspulnego zdychania ,bo z baranami to jedyna droga ,świadomy odsetek nie poradzi sobie z takim tumanem zaklamania ,a ci co robią ten cały gnój z pełną premedytacja ,niech będą przeklęci na wieczność ,na wszystkich obszarach ludzkiej egzystencji .

 3. Wpadla mi do reki ksiazka Julii Schopick „Nieznana Medycyna” i sporo tam jest o Naltreksonie i jego leczniczych wlasciwosciach. Mowil tez o nim dr Pokrywka . Lek wspanialy , ale ma niestety wielka wade , jest tani , wiec koncerny nie sa nim zainteresowane . Inna wada jest to ,ze on rzeczywiscie leczy a wyleczony pacjent , to brak pacjenta .

Comments are closed.