Nauka i technologia nowej ery – 19.06.2012

– gość w studio: Jarosław Gil – przestrzeń łańcuchowa

– Jasiek Łuszczki (TZM) – nowinki ze świate technologii
– gość w studio: Jerzy Grzeszczuk – odkrywca chorób haptenowych

3 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 19.06.2012

 1. Każdy chemiczny atom (ten z tablicy Mendelejewa-przy.tłum. ) , może być rozbity na mniej skomplikowane elementy, te elementy mogą być rozbite na jeszcze mniejsze, które również można rozbić na mniejsze elementy, te można rozbić na jeszcze mniejsze.
  Po czwartym podziale ukaże się nam Ur-Atom (Atom planu astralnego i najmniejszy atom planu fizycznego), może zniknąć z planu fizycznego, ale nie ulega dalszemu podziałowi. http://www.torkado.de/img4/Babbitt.jpg
  W „Ur-stanie” atomów zostały zaobserwowane, dwa typy ur-atomów, które pod każdym względem są jednakowe, za wyjątkiem kierunku ich wirów i siły, która przez nie przepływa.
  W przypadku jednego z nich, siła płynie z zewnątrz z czterowymiarowej przestrzeni , przepływa przez atom i przechodzi do świata materialnego (fizycznego) .
  W drugim przypadku wypływa ze świata fizycznego przepływając przez atom i przenika do planu astralnego, to znaczy , że znika ze świata materialnego.
  Można to porównać do źródła, które tryska z ziemi, w drugim przypadku do dziury w której woda znika , wpływając.
  Atomy ze względu na sposób wpływania lub wypływania siły, nazywamy pozytywnymi, męskimi lub żeńskimi, negatywnymi.
  http://www.torkado.de/img4/UrAtomKaechle.gif
  Wszystkie atomy , które obserwowaliśmy były jednego lub drugiego typu z dwóch przedstawionych postaci.
  Na ilustracji dołączonej do książki możemy zaobserwować, że atom jest lekko spłaszczoną sferą, z lekkim wgłębieniem, gdzie wpływa siła, nadającym mu kształt przypominający serce.
  Każdy atom otoczony jest przez pole , które jest uformowane z czterech atomów wyższych stopni (planów), otaczających i przenikających go.
  http://www.torkado.de/img6/UrAtom.gif

  Trzy spirale tworzą atom, skręcając się do jego wnętrza dwu i półkrotnie, opasują go na zewnątrz i wracają do punktu początkowego. Spiralom tym towarzyszy siedem delikatniejszych spirali , które płyną w przeciwnym kierunku, tworząc laskę Merkurego razem z trzema pierwszymi.
  Każda z trzech grubszych i każda z siedmiu cieńszych spiral tworzy obwód zamknięty . Siły które krążą i przepływają przez nie , pochodzą z czwartego wymiaru, ze świata astralnego.
  Każda z siedmiu delikatniejszych spiral jest uformowana z siedmiu jeszcze delikatniejszych, następując po sobie , są usadowione pod kątem prostym, każda delikatniejsza od poprzedniej, spirale te będziemy nazywać dalej spiralkami.
  Każda spiralka jest ożywiana przez siłę oddzielnego planu, cztery z nich są obecnie aktywne, pojedyncza na jedną rundę.
  W trzech spiralach, wirach, płyną prądy różnych sił, siedem spiral wibruje wskutek bodźców pochodzących z oscylacji eteru wszystkich rodzajów, dźwięk, światło, ciepło itd., pokazują one siedem barw spektrum, dają siedem tonów naturalnej skali i reagują wszelkimi rodzajami fizycznych wibracji, rozbłyskując, dźwięcząc, pulsując, poruszają się te ciała , nieustannie, w sposób niepojęty, popisując się pysznie.

  Dziesięć liczb słońca. Trzy z nich są zawarte w Atmanie słońca lub w jego siódmym pryncypium, 7 jest promieniami , którymi świeci słońce. Atom jest miniaturowym słońcem w swoim nieopisanie małym świecie. Każda z 7 pojedynczych spirali, jest spokrewniona z planetarnym Logosem, w ten sposób, że każdy planetarny Logos wywiera wpływ na tą samą materię, z której są zbudowane wszystkie rzeczy.

  Atom, którego dotychczas obserwowaliśmy, posiada trzy rodzaje własnego ruchu, to znaczy takiego, który nie jest mu narzucony przez zewnętrzne otoczenie. Kręci się on bezustannie wokół swojej osi, tak jak kręci się kołowrotek sam zataczając jednocześnie mniejsze kręgi; posiada regularną pulsację, ściąganie i rozszerzanie, tak jak pulsacja serca.

  P.S.
  Według książki z której pochodzi to tłumaczenie
  atom wodoru jest zbudowany z 18 Ur-Atomów , połączonych siłami działającymi na zasadzie takiej , jak magnesy się przyciągają.
  Tlen składa się z 290 Ur-Atomów tworzących wyrafinowany układ energertyczny.
  290 dzielone przez 18 = 16,11 , masa atomowa tlenu to 15,999999.
  Złoto składa się z 3546 Ur-atomów
  3546 /18= 197 , masa atomowa złota 196,9666666

 2. W końcowej części programu o chorobach haptenowych przedstawiłem dwóch studentów, którzy bili się przy oknie, bo jeden się dusił, a drugiemu było zimno: http://niezaleznatelewizja.pl/2012/06/nauka-i-technologia-nowej-ery-19-06-2012/
  Poczatek o tych studentach jest w 1:07 (pierwsza godzina, siódma minuta) na drugim (dolnym) ekranie.

  To było trzy lata i osiem miesięcy temu jak ten student zachorował na SM.

  Kilka dni temu ten student oglądał program NTV o haptenach i przysłał mi email, który cytuję:

  „…obejrzałem wywiad. Nic nie mam przeciwko, bo jest to już opublikowane. Ileż czasu minęło od tamtej pory. Czuję się dobrze, ale nadal jestem pod opieką neurologa (zresztą jest to lekarz). W momencie, kiedy ostatnio się widziałem z Panem, dosłownie, kiedy to były przeprowadzone badania, lewa część ciała u mnie była strasznie chuda. W tej chwili poprawiło się, staram się robić ćwiczenia siłowe. Już trzy lata jeżdżę na zjazdy kajakowe. Więc nie mogę narzekać. Zostało mi tylko lekkie kulenie i to w chwili zmęczenia nasila się. I to mi bardzo przeszkadza. Wiadomo, że jeśli coś w organizmie uległo zmianie, nie da się tego już naprawić…”

  Koniec cytatu.

Comments are closed.