Nauka i technologia nowej ery – 20.01.2015

Janusz Zagórski rozmawia ze Stanisławem Szczepaniakiem prezesem firmy Inwex o jego najnowszych odkryciach i wynalazkach.

Druga rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Kulisy teorii względności”. Szczegóły można znaleźć w jego e-bookach dostępnych na stronie: http://virtualo.pl/

Janusz Zagórski rozmawia z Haliną Ceglarską oraz jej mężem o ich doświadczeniach w walce z SM.

15 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 20.01.2015

 1. w skali makro ani w skali mikro zasada zachowania energii nie ma sensu ? Czyli nie jest zachowana ? To moze wystarczy znalezc sie w takiej skali gdzie „cos mniejszego” to juz jest mikro, tam mamy nierownowage, a cos wiekszego to jest midi, dodac pare drucikow by podlaczyc sie do tej nierownowagi i -tadaam- mamy wolna energie. Dodamy jeszcze ze dwa wirujace magnesiki i silniczek, znowu pare drucikow i mamy naped antygrawitacyjny nie wymagajacy paliwa.
  To juz nawet nie jest bledne.

  fundamentalny temat fali grawitacyjnej (czyli realnie generacji antygrawitacji) zostal zagajony, padly zarysy (i tylko zarysy) jakiegos realnego do zrobienia eksperymentu. Wyniki, gdyby sie jakies pojawily, moglby zmienic postac tej cywilizacji a wy sie dalej wachlujecie obrazkami wielkich fizykow. gratulacje.

   1. Nie chce zaliczac Pana Osiaka do betonu. Uwazam tylko ze jezeli „cos w tym jest” to po pierwsze potrzebuje wiecej kawy, a po drugie powinien sie tylko na tym skupic. Jezeli jego hipotezy sa sluszne (elektrograwitacja, modyfikacje rownan maxwella), to kazda sekunda poswiecona na cos innego jest strata czasu.

 2. No i to jest mały krok ku wielkiej Rodzinie 🙂 ……..

  Ps. Materiał nic mnie nie obchodzi, wypowiadam się na temat słów Pana Zielarza.

 3. ciekawe info od pana Stanisława… wypróbuję C+soda
  ciekawym, co to za błyskotka na piersi? ktoś wie?

 4. Patenty, patenty i jeszcze raz patenty, to znacz na wiele lat ograniczenia, ograniczenia i jeszcze raz ograniczenia.

 5. >>Patenty, patenty i jeszcze raz patenty, to znaczy na wiele lat ograniczenia, ograniczenia i jeszcze raz ograniczenia<<

  To znaczy stagnacja wręcz degradacja .. nie rozwój!

  1. Bestia i Nierządnica wprowadziła patenty dodatek do wyścigu szczurów , po to aby mieć patent na patenty 1% populacji posiada 99% zasobów wszystkiego co jest na ziemi, a tendencja jest rosnąca !” to znaczy na wiele lat ograniczenia” tu nie chodzi o ograniczenia akurat w tym przypadku ,

   1. Patenty, patenty i jeszcze raz patenty, t o znaczy na wiele lat ograniczenia, ograniczenia i jeszcze raz ograniczenia .. t o znaczy stagnacja wręcz degradacja a nie rozwój!

Comments are closed.