Nauka i Technologia Nowej Ery – 22.11.2016

I Forum Wynalazczości Alternatywnej czyli XI Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków Konstrukcji i Pomysłów. Po kilkuletniej przerwie Forum w odświeżonym wydaniu powróciło do kalendarza, miejmy nadzieję, już corocznych imprez organizowanych przez Janusza Zagórskiego. Prezentowany materiał to przygotowana przez Janusza prelekcja, w której omówił i pokazał historię poszczególnych edycji tej imprezy w latach 2001 – 2010.


Technologia Keshe budzi wiele emocji, są jej zagorzali zwolennicy, jak i zdeklarowani przeciwnicy. NTV będzie pokazywać ten dwugłos, pozostawiając widzom wybór co do słuszności jednej czy drugiej opcji. W tym materiale zarejestrowanym podczas I Forum Wynalazczości Alternatywnej, które odbyło się we Wrocławiu w listopadzie 2016 r. ze swoją prezentacją wystąpił pan Marcin z Poznania. Na początku był wielkim orędownikiem tej technologii, spotykał się  z samym Keshe… jednak analityczny umysł pana Marcina wyłapywał wiele niespójności w tej narracji, co na przestrzeni lat zweryfikowało podejście do tematu zarówno samej fundacji jak i technologi.


117 thoughts on “Nauka i Technologia Nowej Ery – 22.11.2016

  1. Tak, świetnie się stało, że ktoś dokonał takiego podsumowującego przeglądu zagadnienia. A ponieważ cała sprawa rozwleczona jest w dość długim przedziale czasu, to wiele „smaczków” może ludziom umykać, szczególnie kiedy ktoś zbyt pilnie nie śledzi działalności pana K. Tak więc dobrze, że ktoś przedstawił taki syntetyczny obraz całości, tym bardziej że jak wynika z początku nagrania jest to ktoś, kto początkowo też dał się w to „wpuścić” ale w trakcie całej zabawy przekonał się z kim ma naprawdę do czynienia.

 1. Dziennikarz Tomasz Maciejczuk brał udział w programie „Prawo Głosu” na antenie rosyjskiej stacji telewizyjnej TVC, z udziałem zaproszonych gości i publiczności. Atmosfera była z czasem coraz bardziej napięta – uczestnicy wciąż przerywali sobie nawzajem i mówili podniesionymi głosami. Rosjanie wyraźnie nie zgadzali się z poglądami przedstawianymi przez Maciejczuka.

  Sytuacja zaogniła się podczas rozmowy na temat oligarchii na Ukrainie i zarobków prezydenta Petra Poroszenki, a także wyboru miliardera Donalda Trumpa na prezydenta USA. Szczególnie agresywny był rosyjski politolog Siergiej Michiejew. Już w jednym z wcześniejszych programów groził Maciejczukowi, że ten „dostanie po zębach”.
  Sama awantura zaczyna się od ok. 23:45.
  https://www.youtube.com/watch?v=noCi15MbV2c

 2. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezes-naczelnej-izby-lekarskiej-oburzony-swobodna-dyskusja-w-telewizji-na-temat to tez TEMAT TECHNOLOGI ZABIJANIA POLEK I POLAKOW =O KESHKE MAM BRAK WIEDZY CHOCIAZ Z POCZATKU SIE ZACHLYSNOLEM a teraz badam temat jestem na etapie byc moze to kolejna SCIEMA!!!!!!!!!!!!! JAK W/W CUDOWNYM REPORTARZU TV. POLSKIEJ U KURSKIEGO CO TAK WSZYSCY PSY NA NIM WIESZALI!!!!!!!!!!!! POWIEM TAK PO OBEJRZENIU TEGO REPORTAZU LZY MI SIE ZAKRECILY I JAKBYM MIAL TA WIEDZE 40 LAT TEMU NIGDY NIE POZWOLILBYM SZCZEPIC MOICH DZIECI NAWET JAKBY CHCIELI MNIE ROZSTRZELAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. dodam udalo mi sie uratowac jednego wnuka przed szczepieniami MOLESTOWALEM MEGO SYNA I SYNOWA ABY NIE DALI ZASZCZEPIC Z CZEGO JESTEM DUMNY I CIAGLE DZIEKUJE MOJEJ SYNOWEJ

 4. Wreszcie jakiś rozsądny głos o „wynalazkach” które nie działają. Aż dziw, że tylu ludzi dało się nabrać.

  1. To jest rozsądny głos? 🙂 Jeśli myślisz, że udało się ludzi nabrać na ten „głos rozsądku”, to radze poczekać z „owacjami” bo taką mamy teraz „specyfikę czasu”, że każde działanie manipulantów, obraca się przeciw nim 🙂
   Tak w ogóle, to piszesz to z pozycji nieświadomości, czy z polecenia służbowego – jak ta banda trolli na stronie Marka Podleckiego? 🙂
   Bo ja np. nie widzę w tym ani rozsądnego głosu, ani TYM BARDZIEJ analitycznego umysłu, tylko czyjeś czyste, przemyślane WYRACHOWANIE. Wolno mi mieć inne zdanie? 🙂
   Tak się składa, że znam się co nieco na tym, jak MANIPULOWANE jest społeczeństwo i napiszę więcej o tym w kolejnym komentarzu.
   Teraz ograniczę się tylko do stwierdzenia, że to są zwykłe, podstępne działania ubierane w tzw, „dobre chęci” – takie jest moje zdanie i bardzo szybko czas pokaże, kto ma rację.

   Rynek energii, to kolos, który dźwiga całe narody, więc jego UTRATA, to koniec świata dla tych, którzy go kontrolują, a początek normalnego życia, dla ludzkości.
   Ponieważ świadomość zbiorowa „PĘDZI JAK SZALONA” w kierunku totalnej zmiany, więc SPANIKOWANI kontrolerzy, usiłują utrzymać rynek pod kontrolą, w związku z tym, prowadzą ZACIĘTĄ wojnę informacyjną na terytorium świadomości zbiorowej społeczeństwa i wojna ta przybiera coraz to inne strategie, nowe strategie, bo stare już nie działają 🙂
   Obśmiewanie już nie działa, więc teraz wchodzą w środowisko z „referatami”, których zadaniem jest „subtelnie podcinać skrzydła” nowej świadomości 🙂

   To wojna o utrzymanie kontroli nad świadomością zbiorową, w której NAJWIĘKSZYM WROGIEM są ci, którzy „myślą inaczej”. Te łatwe w manipulowaniu masy nie potrzebują takich referatów, bo im wystarczają telewizyjne BREDNIE o tym, jak to cywilizacja jest rozwinięta i jak to w tym świecie pełnym nędzy, chorób i wojen, żyje się nam super!
   W wojnie dąży się do tego, że – jeśli chce się zwyciężyć, to druga strona musi się PODDAĆ. Poddanie następuje ZAWSZE w ŚWIADOMOŚCI
   To jest taktyka wojenna, a nie naukowy referat, ale wrócimy jeszcze do tego.

   I to się wpisuje w taką właśnie TAKTYKĘ ZAATAKOWANIA świadomości zbiorowej Polaków, która ma ROZBUDZONE NADZIEJE do życia „na swoim”, poprzez wejście w środowisko alternatywnej świadomości, aby „rozbijać” te nadzieje „krok po kroku”. Najprościej jest to robić w takich tematach, których ludzie nie ogarniają, więc ich nie zweryfikują sobie. Powstaje wtedy „słowo” przeciw „słowu” – i komu tu bardziej uwierzyć? Wtedy ludzie poddają się EMOCJOM i zaczynają tracić nadzieję, a utrata nadziei oznacza poddanie się i KAPITULACJĘ.
   Po komentarzach, nie tylko na tej stronie, widać, jak łatwo ludzie PODDAJĄ się, bo ludzi nieobytych w takich wojnach, łatwo można oszukać i pokonać.
   Jednak po INTRONIZACJI Polska jest POD BOŻĄ OCHRONĄ i w związku z tym :

   ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM – DZIŚ JESZCZE Z BUTÓW WAS WYPie..Li
   tak, jak jak na końcu tego klipu: https://www.youtube.com/watch?v=hUFPooqKllA !!! 🙂

   Ostatni program Pospieszalskiego pokazywał, jak ta okupująca Polskę zaraza zaplanowała „uderzenie” w – już nie pojedyncze osoby, ale w całe segmenty środowisk internetowych broniących się przed tą zarazą, pod FAŁSZYWYM ZARZUTEM jakoby były one związane z propagandą rosyjską!
   A dzisiaj ta gówniana rezolucja parchów z PE, oczywiście autorstwa PiS-Fotygi, pokazuje, w jak szerokim zakresie szczurze plemię zaplanowało ten frontalny atak, posądzając broniące się przed nimi społeczeństwo – przed całą tą żydowską dezinformacją, kłamstwami i ta nachalną wojna informacyjną – o bycie „ruskimi agentami”!
   Słusznie strona rosyjska nazwała to PRZESTĘPSTWEM INFORMACYJNYM: http://fakty.interia.pl/swiat/news-msz-rosji-rezolucja-pe-to-przestepstwo-informacyjne,nId,2311168 !!!

   Oczywiście można zapytać, co z tym wszystkim ma wspólnego technologia keshe? Otóż MA, bo wojna z nami jest prowadzona na CAŁYM TERYTORIUM świadomości zbiorowej i to jest ewidentne działanie na ROZBIJANIE jedności środowiska świadomości alternatywnej, przed którym szczurza zraza panikuje, jak nigdy dotąd! 🙂
   To jest zaplanowane działanie i wyciągniemy to sobie na światło dzienne – pokażemy to całemu światu! 🙂

   Nawet gdyby ta technologia faktycznie nie działała, no to co z tego? Czy świat by się prze to miał zawalić, że od razu do tego taki TYTUŁ został utworzony w „pakiecie”?! A może wolna energia w ogóle nie istnieje, co? Ktoś zaprzeczy? 🙂
   Jeśli nie działa „taka” technologia, to znajdzie się „inna” – a cóż co kurwa za problem, żeby od razu takie NIEDORZECZNE TYTUŁY tworzyć?! 🙂
   Edison, kiedy próby mu nie wychodziły, to nie nazywał tego PORAŻKĄ, tylko NIEDZIAŁAJĄCYM ROZWIĄZANIEM, więc o czym my tu w ogóle mówimy?!
   No więc skąd to słowo: „ILUZJA” w odniesieniu do LUDZKOŚCI, jeśli nie w celu ewidentnej MANIPULACJI mającej na celu poddanie się świadomości – zwątpienie, które skutkuje określonymi EMOCJAMI, a te – jak wiemy – materializują się?!

   W całej tej szopce, którą potwierdza także tytuł tego „referatu”, to trzeba przyznać, że tytuł się manipulantom udał, ponieważ „działa w dwie strony”, więc można równie dobrze ując to tak:
   „Czy taka strategia działania manipulantów, to dla nich NADZIEJA, czy to tylko czysta ILUZJA, że uda im się ZNOWU OSZUKAĆ społeczeństwo? 🙂

   W zasadzie można od razu udzielić odpowiedzi, że naiwna wiara w powodzenie tej podstępnej „akcji”, to CZYSTA ILUZJA! 🙂

   1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Fanatyzm

    wiara + brak wiedzy i takie sa efekty.

    zajelo mi troche czasu ale zrozumilem ze „te portale” zamiast skupiac wolnych ludzi skupiaja najczesciej fanatykow.

    i tak dobrze ze tutaj jeszcze moze wystapic czlowiek ktory mial jeszcze odwage wejsc do sali pelnej fanatykow i im to grzecznie wytlumaczyc. gdzie indziej bylby uznany za agenta koncernow naftowych i ukamienowany a co najmniej wyproszony ze sceny.

   2. W jednym akapicie piszesz „BOŻA OCHRONA”, a w drugim „kurwa”.
    Wartość tych ejakulacji intelektualnych jest taka sama jak nadwyżek energii, jakie „wyprodukował” Keshe.

   3. Obserwatorze ,widze ze lubisz wpadac w skrajnosci.
    Mozesz miec swoje zdanie,ale daj go tez innym,zanim zaczniesz kogos wyzywac od manipulatorów itp.
    Bo jednostronne patrzenie na daną osobe,rzecz,temat,bez równoczesnego obejrzenia drugiej,”trzeciej” strony ,nie swiadczy zbytnio dobrze o „badaczu” danego zjawiska.
    I wystarczy, ze pojawi sie ktos kto zakwestionuje, prawdziwosc poglądu „badacza”,który zdolał tylko przyjrzec sie danej rzeczy z jednej strony,(bo akurat ta najbardziej mu sie podoba i chciałby, aby była jedynie słuszna,bo „ładnie wygląda”) a ten ktos mowi o 1,2 a nawet „3”stronie tego samego „przedmiotu”.
    Taka postawa nazywa sie fanatyzmem,lub slepą wiarą, co na jedno wychodzi…
    Bo równie dobrze, ktos ciebie moze zaraz zwyzywac od frajerów,naiwniaków i fanatyków.Dobre checi ,to dopiero „płytki w piwnicy”…a gdzie reszta „budowli”? 🙂
    Szanuj innych zdanie,jesli chcesz aby i twoje było szanowane.”Piłka jest w grze” i dzien sie jeszcze nie skonczył,a raczej noc…

    „rado’sław”.

   4. Macie PROBLEM ze zrozumieniem zdania: „Nawet gdyby ta technologia faktycznie nie działała, no to co z tego? Czy świat by się przez to miał zawalić”?!! 🙂 Gdzie tu jest FANATYZM ?! 🙂 Skoro macie jakiś problem z czytaniem, to uprzejmie wyjaśniam, że zdanie to oznacza, iż:

    TO BEZ ZNACZENIA CZY TA TECHNOLOGIA DZIAŁA CZY NIE DZIAŁA bo WOLNA ENERGIA ISTNIEJE i WSZYSTKO JEST Z NIEJ ZBUDOWANE i NIĄ „NAPĘDZANE” – TAKŻE LUDZIE! 🙂

    Ale jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć sensu prostej wypowiedzi, to jak ma zrozumieć podstawy budowy i działania świata, w którym żyjemy? Więc o czym mamy rozmawiać? Skłócać chcecie tutaj ludzi i to was DEMASKUJE, ale możecie od razu zameldować przełożonym, że to się nie uda 🙂

    a poza tym to niby dlaczego słowo „kurwa” miałoby stać w sprzeczności z BOŻĄ OCHRONĄ? To jest dopiero fanatyzm! 🙂

    a teraz…
    Janusz – i jeszcze do tego ta „żaba”, która nie ma nic wspólnego z medycyną naturalną?! 🙂 To jest ściema, aby skompromitować środowisko medycyny naturalnej w świadomości zbiorowej Polaków. Idę o zakład, że ten przypadek rzekomej śmierci, został WYMYŚLONY właśnie w takim celu (przypomnijcie sobie do czego manipulanci są zdolni, na podstawie tego, co mówił Ole o „teatrze”, jaki odstawiają) i stąd telefon z tzn-u. Teraz tego nie udowodnię, dlatego jedynie „zakład”, ale to wyjdzie na światło dzienne, bo to się też WPISUJE w całość zaplanowanych działań, przez tych psycholi. Żydowski tvn chce was SKOMPROMITOWAĆ i jest to częścią SZERSZEGO PLANU działań mających za zadanie ZNISZCZYĆ m.in. to ŚRODOWISKO. Kiedyś próbowali, nie udało się, więc tym razem przygotowali się znacznie LEPIEJ.
    Nie zapominaj- cie, jakie macie PLANY i że one „komuś” KOLIDUJĄ, więc to są działania na skompromitowanie, wewnętrzne skłócenie i zniszczenie środowiska, aby tym samym zniszczyć plany związane z Republika Ślężańską. Stopniowe, ale w „szerszym” ujęciu. Świadczy o tym także to, co miało miejsce u Pospieszalskiego, jak i to, co skrytykowała strona rosyjska.

    Zastanówcie się, dlaczego AKURAT z ludźmi z tego środowiska chcą rozmawiać na temat „żaby”? Czym sobie na ten „zaszczyt” zasłużyliście, że aż sam tvn fatyguje się? 🙂 Pamiętajcie, jak potraktowali Jurka Ziębę. Obecne „znaki na niebie i ziemi”, pokazują, że te przygotowania sa znacznie „solidniejsze”.
    Chcą was (i nie tylko was) zniszczyć w świadomości zbiorowej społeczeństwa, natomiast wykluczeniem możliwości bronienia się zaatakowanych przez nich środowisk, ma być posadzenie o działalność o charakterze „ruskiej agentury dezinformacyjnej”.
    TO SĄ DIABELSSKIE SKURWY…NY A NIE LUDZIE i TO CO ZAPLANOWALI ŚMIERDZI NA CAŁY ŚWIAT!

    Oczywiście NIC IM Z TEGO NIE WYJDZIE i JAK WSZYSTKO DOTĄD tak i to POGRZEBIE ICH SAMYCH, ale NIE WYKLUCZONE, że MOGĄ PRÓBOWAĆ KOMPROMITACJI a nawet ZNIESŁAWIENIA poszczególnych osób.

    Marek Podlecki, na jednym ze zlotów „łańcuch życia” powiedział publicznie, że próbowali go zastraszyć właśnie w taki sposób, kiedy próbował zorganizować konferencję w sejmie na temat tej technologii. Jakiś dupek powiedział mu, że jeśli nie zaprzestanie się tym zajmować, to … podrzucą mu kompromitujące go zdjęcia… itd.
    To pokazuje do czego szczury są zdolne posunąć się w DEZINFORMACJI i NISZCZENIU ludzi/środowisk.

    Nie wiem, co naprawdę myślicie na temat tego zdarzenia, oczywiście możecie sobie myśleć, że to był jakiś „przypadkowy koleś” – wasza sprawa, ale radze być czujnym, bo to oni są mistrzami OSZUSTWA, KŁAMSTWA, MANIPULACJI, PODSTĘPU, SPISKÓW ….itd, a nie WY. Tutaj będą udawać „skrzywdzonych świętoszków”, a ja się pytam, w jakim celu wchodzi w środowisko ktoś, kto je swoim wykładem/komentarzami dzieli? Po co udzielają się tutaj tacy, którym nie odpowiadają poruszane tutaj tematy? Mało w internecie jest miejsca w sam raz da nich – gdzieś, gdzie będzie sie im podobało? Czy to są jacyś chorzy psychicznie masochiści notorycznie zmuszający się do czytania/słuchanie/oglądania tego, co im totalnie nie odpowiada? 🙂

    Poza tym – jeśli ta technologia nie działa – to jaki sens miało zastraszanie Marka Podleckiego? Czy nie lepiej byłoby pozwolić mu się skompromitować, jeśli ta technologia okazałaby się bezużyteczna? Po co to całe OŚMIESZANIE i ATAKOWANIE tej technologi?? Jaki sens ma atakowanie czegoś, co i tak nie działa?! Przecież wystarczy pozwolić ludziom, aby doszli do tego wniosku sami, prawda? No więc dlaczego tak zawzięcie atakują tę technologię? Dlaczego tak zawzięcie usiłują WMÓWIĆ społeczności, że ona nie działa? Czy to nie przypomina tego, jak – z drugiej strony – próbują nam wmówić, że jesteśmy wolni i żyjemy w wolnym, demokratycznym świecie/ państwie?!

    Czy WOLNEMU człowiekowi trzeba nieustannie WMAWIAĆ, że jest wolny?! 🙂 Czy człowiek nie powinien tego sam CZUĆ?

    Analogicznie jest z technologią, która „nie działa”, a mimo to jest nieustannie ATAKOWANA, no więc w jakim celu, skoro ona i tak nie działa? 🙂 Czy to ma sens? Czy to jest logiczne? 🙂

    I nie patrzcie na to, co wypisują tutaj kundle systemowi, udający przypadkowych internautów, tylko ZAWSZE TRZYMAĆ SIĘ SWOJEGO WŁASNEGO WEWNĘTRZNEGO PROWADZENIA bo ono NIGDY NIE KŁAMIE! 🙂

    Zastanówmy się, dlaczego W OGÓLE mamy rozstrzygać to, czy ta technologia działa, czy nie działa akurat w tym momencie, kiedy to TAK BARDZO dzieli środowisko? Dlaczego nie poczekać z tym, do czasu, aż ODZYSKAMY NASZ KRAJ? Przecież to już „tuż tuż”, a WIDAĆ, że to BARDZO DZIELI ŚRODOWISKO i kundle systemu jeszcze ten spór PODSYCAJĄ! Niby w jakim celu to robią? W imię prawdy? 🙂 Naprawdę tak bardzo im zależy, żebyśmy poznali prawdę i nie trwali w błędzie? 🙂 Ależ się WZRUSZYŁEM tą ich DOBROCIĄ !! 🙂 🙂

    Prawda jest taka, że jest z nami toczona ZACIĘTA WOJNA INFORMACYJNA aby nas złamać, zniszczyć… itd. i tę wojnę MANIPULANCI PRZEGRYWAJĄ z KRETESEM! Nawet Kill-ary to powiedziała publicznie: https://www.youtube.com/watch?v=LyjnEm8DZkI – wszędzie szczurzyska przegrywają tę wojnę – w całym świecie i stąd ich ZBRODNICZY POMYSŁ, aby podjąć intensywne działania – silne uderzenie w podnoszące się z kolan społeczeństwo, by siebie pokazywać nieświadomemu (jeszcze) społeczeństwu, jako tych, którzy RZEKOMO mówią prawdę o tym, co się dzieje w świecie, a tych wstających z kolan, czyli świadomych, jako „ruską agenturę dezinformacyjną”! Tak właśnie to diabelstwo działa i w taki sposób zaplanowało jeszcze silniejsze UDERZENIE w broniące się przed nimi społeczeństwo! Fora internetowe też są ich pełne i to oni próbują nas ciągle KONFLIKTOWAĆ, SKŁÓCAĆ – pod każdym PRETEKSTEM!

    Po co się w to mieszać? Zwróćcie uwagę, jak NA SIŁĘ usiłują sprowadzać wszystko do KONFLIKTU, więc po co im w tym pomagać? 🙂

    Szczurze plemię jest w PANICE i JEDYNE co im pozostało, to SIANIE ZAMĘTU w umysłach, a naszym zadaniem jest się od robionego przez nich ZAMĘTU ODWRÓCIĆ i zająć się KREOWANIEM NOWEJ RZECZYWISTOŚCI. Szkoda czasu na JAKIEKOLWIEK spory z nimi – „pies ich je…ał”! 🙂

   5. Wbijcie to sobie wreszcie do główek / albo jak kto woli – do „ZAKUTYCH ŁBÓW”/, że dla tych , którzy uwierzą w to , że to nie będzie działać – TO NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ a ci , którzy będą mieć głęboką wiarę /podbudowaną emocjami /w to , że to działa TO TAK SIĘ STANIE , !!!!!!!!!!!!!!!! TU TRZEBA GŁĘBOKIEGO POROZUMIENIA Z POLEM MORFOGENETYCZNYM , którego nie zapewni „umysł binarny” !!! Tutaj niezbędne jest posiadanie „Umysłu Analogicznego”!!! Co to znaczy , że ktoś jest ANALOGICZNY ? To znaczy , że żyje w ” TERAZ ” w KREATYWNYM MOMENCIE – w którym znajduje się poza czasem, wolny od przeszłości i emocji . „ANALOGICZNY UMYSŁ” – TO JEDEN UMYSŁ gdzie GŁÓWNA ŚWIADOMOŚĆ I WTÓRNA ŚWIADOMOŚĆ -SĄ CAŁKOWICIE ZSYNCHRONIZOWANE I FUNKCJONUJĄ JAKO JEDNA ŚWIADOMOŚĆ !! ! W tym stanie czwarta , piąta , szósta i siódma pieczęć SĄ OTWARTE !!! PASMA WIRUJĄ W PRZECIWNYCH KIERUNKACH jak koło w kole , TWORZĄC SILNY WIR , który powoduje , że myśli znajdujące się na frontalnym płacie czołowym ULEGAJĄ KOAGULACJI I SIĘ MATERIALIZUJĄ . /a dla przypomnienia , bo już wielokrotnie była tutaj mowa na Forum NTV ,na ten temat ,to ” binarny umysł” to są dwa umysły- czyli umysł powstały w wyniku kombinacji ludzkiej osobowości i wiedzy wynikającej z doświadczeń uzyskanych za pośrednictwem ludzkiego ciała BEZ KONTAKTU Z NASZYM GŁĘBOKIM , PODŚWIADOMYM UMYSŁEM. Binarny umysł opiera się całkowicie na wiedzy , percepcji oraz procesach myślowych zachodzących w nowej korze mózgowej . Jest on całkowicie związany ze świadomością pierwszych trzech pieczęci a czwarta , piąta , szósta , siódma pieczęć SĄ ZAMKNIĘTE !!!!!!!!!!!!!!!. a pasma energii okalające ciało poruszają się rownolegle do siebie i NIE TWORZĄ SILNEGO WIRU JAKI JEST NIEZBĘDNY DO KREACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / TAK WIĘC – WARTO TO CHYBA WRESZCIE PRZEMYŚLEĆ DRODZY NAUKOWCY , JAK SIĘ BIERZECIE ZA TAKIE WYNALAZKI !!! Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i przytulam do serca . Buziaki dla wszystkich 🙂

   6. Zwracajmy też uwagę na takie określenia, jak „sekta”, czy „fanatyk” pod adresem tych, którzy mówią o tej technologii i ją promują. Kundle systemowi działają wg. schematów, których zadaniem jest m.in. przyprawienie komuś „odrażającej twarzy”, czyli takiej, która się społecznie źle kojarzy 🙂

    Stanisław Michalkiewicz mawia, że Żydzi uprawiają taki rodzaj „biznesu”, którego celem jest przyprawienie Polakom twarzy ODRAŻAJĄCYCH MORDERCÓW.

    Podobna zasada stosowana jest w każdej dziedzinie walki z nami, na całym terytorium świadomości zbiorowej, tzn, że jeśli szczurze plemię „coś” ZWALCZA, to ma się to nieświadomemu (jeszcze) społeczeństwu JAK NAJGORZEJ KOJARZYĆ, żeby nawet nie próbowało interesować się tematem i zgłębiać go, żeby ta „odrażająca twarz” spowodowała „odepchnięcie” od zainteresowania się tematem.
    W związku z tym, mamy określenia pod adresem tych, którzy sprzeciwiają się temu, co szczurze plemię nam narzuciło, typu: demagog, populista, faszysta, antysemita, fanatyk, sekciarz… itd, – jedno „krótkie określenie”, żeby nie wdawać się w tłumaczenie „dlaczego trzeba ich unikać”, które ma wywoływać natychmiastowy odruch typu: „a – to ci fanatycy/to ta sekta/populiści/faszyści/antysemici…”, wtedy – zamiast zainteresowania tematem – pojawia się uśmiech politowania, niechęć – generalnie negatywne skojarzenia… itd.

    Ziemkiewicz zapytany o Aleksandra Jabłonowskiego, np. odpowiedział, że w ogóle go nie kojarzy, a było to po tym, jak Wojtek zaistniał już w internecie, jako „ruski agent”, czyli po tym, jak żydowscy agenci rzucili się na niego, żeby przyprawić mu taką właśnie „odrażającą twarz” – twarz „ruskiego agenta”, ponieważ był jednym z tych, którzy zniszczyli wojenne plany w Polsce tym szczurzym parchom. W odwecie usiłowali zniszczyć jego wizerunek w świadomości zbiorowej Polaków, bo jest dla nich ZAGROŻENIEM, gdyż jest inteligentny, trzeźwo patrzy na to, co się dzieje, widzi to, czego nie widzą inni a poza tym ma obycie z obiektywem kamery i solidny „warsztat” komunikowania się ze społeczeństwem, czyli CENNE talenty, których nie mają wszyscy a które są ZABÓJCZE dla obłąkanych, ludobójczych szczurów.
    Nie udało im się go zniszczyć, więc Ziemkiewicz – aby się nie pogrążyć – „nie zaryzykował” odpowiedzi, tylko udał, że nie wie o kogo chodzi, ale – mimo to – starał się przyprawić mu twarz „odrażającego (swoim słownictwem/manierami) Stonogi”…

    Kiedy „ktoś” usiłuje przyprawiać innym „odrażającą twarz ” sekciarza, fanatyka, ruskiego agenta, ruskiego dez-informatora, anty-szczepionkowca (bo ktoś taki to dopiero jest zagrożenie dla „dobrze poinformowanego” przez władze społeczeństwa! 🙂 ), czy choćby „odrażającą twarz” zwolennika/ów naturalnej medycyny, która kończy się śmiercią, lub CZEGOKOLWIEK innego, to znaczy, że weszło się w KOLIZJĘ z interesami szczurów.

    W interesie szczurów jest nam WSZYSTKIM przyprawić twarz odrażającego społeczeństwa, którego ŚWIADOMOŚĆ trzeba SPACYFIKOWAĆ dla… „dobra demokracji”!! 🙂

    Gdyby udałoby im się to zrobić, to cała reszta, czyli wymordowanie nas na prze-różne sposoby, poszłaby im już „gładko” – patrz ustawy, jakie szczurze plemię, udające Polaków, przygotowało sobie w TYM WŁAŚNIE CELU!!!

    Więc mając na uwadze właśnie taki „czyjś” INTERES, warto to sobie UŚWIADOMIĆ, zanim „komuś” uda się to zrobić i – jeśli takie zamiary dostrzegamy – to natychmiast NISZCZYĆ IM WSZYSTKO, co planują, zanim uda się im COKOLWIEK zrealizować, bo plany tych PiSdnietychPOpierdoleńców, są zawsze WCZEŚNIEJ widoczne, ponieważ ich realizacja poprzedzana jest ZAWSZE „przygotowaniem gruntu” w świadomości zbiorowej społeczeństwa, tak, jak jest to robione teraz.

    To jest wojna, w której BRONIĄ jest „SŁOWO” – najpotężniejsza broń, jaka istnieje, od użycia której ZAWSZE zaczynają się WSZYSTKIE pozostałe działania

   7. gaja nie komplguj se 😉 prostota…

    nie powielanie starego 😉

    apropo dezinformacji masz rację i ładnie to opisałeś obserwator. dodała bym okolicznościowo, że w zasadzie ciężko zrozumieć jak księżyc wstaje, a co dopiero fakt że nie możemy się mylić … (prosto) więc nie ma takiej technologii jaką byśmy chcieli i uruchomić co by nie działała i zadziałała..

    a po za tym sama dyskredytacja tematu.. wolnej czegokolwiek. .. na wagę złota? 😉 w ogóle nie wolno im przyzwolić na uwolnienie myśli więc i umysłów… kontrola i akcyza,…,…

  2. Tyle sie nasluchalam O Podescie–John David Podesta is the former chairman of the 2016 Hillary Clinton presidential campaign. He previously served as chief of staff to President Bill Clinton and Counselor to President Barack Obama ,– ze inni juz nie robia na mnie wrazenia . Serialny killer byl w rzadzie amerykanskim na wysokiej pozycji . Przed taka prawda staneli Amerykania .

   1. AnonYm Witaj , zawsze mam w podświadomości Tych co z Nimi Rezonuje , i gdy nawet Ich tu niema, to wiem że są ,nieobecni a obecni ,i tak już chyba zostanie !? Serce się Raduje ,i dla Ciebie Serdeczne Pozdrowienia ? Moc w Nas i z Nami

   2. Tak AnonYm
    Widzialam to juz w wielu wersjach . Ochydne . Tylko dziwnie nic jeszcze nie robia w tej kwesti natomiast coraz wiecej Amerykanow juz nie moze zapomniec i chyba ludzie sie za to zabiora . Ostatnio jakis byl nalot na te obiekty normalnych ludzi i zaczeli sprawdzac co maja w srodku w tej pizerni . Widzialam ujecia na filmie sciany puste i obdrapane w niektorych miejscach Chyba pozdejmowali te ochydne pedalsko pedofilskie obrazy Bo juz ich nie bylo na scianach . Ale sie nie zdziwie jak zlinczuja tych gnojkow , ktorzy prowadza pizzowo pimmpongowy sex na dzieciach .

    Tylko gdzie jest Julian Assange . Jak dal dyla to by bylo fajnie .
    Mamy wrazenie , ze jakies sa rozlamy sa w tych gornych warstwach I niektorzy zaczynaja troche madrzec albo nie chca trzymac z pedofilami . A jest ich duzo I coraz wiecej w dosyc dominujacych gornych sferach .

  3. @OBSERWATOR
   Z definicji – TECHNOLOGIA jest to przepis na wykonanie (z określoną tolerancją) czegoś co ma spełniać założone funkcje. Czyli mówiąc po ludzku ma działać.
   I to ma działać niezależnie od czyjejś wiary, czy intencji. Wychodząc więc z definicji, określanie gadżetów Ke$he-go mianem technologii już jest nadużyciem.
   Edison, kiedy próby mu nie wychodziły, to nie nazywał tego PORAŻKĄ, tylko NIEDZIAŁAJĄCYM ROZWIĄZANIEM, więc o czym my tu w ogóle mówimy?!
   Od czasów Edisona życie poszło trochę do przodu. I po pierwsze ludziom nie są potrzebne NIEDZIAŁAJĄCE ROZWIĄZANIA, choćby były ich setki. Ludzie potrzebują choćby jednego, ale DZIAŁAJĄCEGO! Bez żadnych warunków!
   Po drugie, różne psy można powiesić na Edisonie, ale nigdy nie był on aż tak bezczelny, żeby sprzedawac ludziom coś, co kompletnie nie działa, wmawiać im, że jeśli nie działa, to ich problem i jeszcze w dodatku to coś określać mianem technologii. 😛
   Tak więc cała sytuacja z zabawkami Ke$he-go przypomina hstorię ze skeczu Krzysztofa Jaroszyńskiego z cyklu „Poradnik pedagoga z placówki pozaszkolnej” w której usiłowano zbudować „działający model purchawy”. W ostateczności jednak okazało się jednak że Purchawa nie służy do zabawy. Purchawa służy do robienia 😛 😛 😛
   Więc powodzenia! 😛 😛 😛

   @Gaja – z tym szafowaniem zakutymi łbami to ja bym na Twoim miejscu uważał. Historia zna takich manipulantów, którzy posługiwali się identycznymi argumentami. Powodowało to jedynie powstanie głębokiego poczucia winy u ludzi (nie jestem godzien…), a to służy jednemu celowi – totalnej kontroli.
   Tego rodzaju „dobroczyńcom ludzkości” już dziękujemy. Zbyt wielu ich już było.

   1. Robert Ograniczony twórca , nie dostanie nieograniczonej technologii , to chyba proste . Twoja uwaga jest czysto religijna i nie ma nic wspólnego z prawdziwa duchowością , więc …………….

   2. Robert Czy nie przyszło ci do głowy , że to właśnie ci rzekomo „zdrowo i trzeźwo myślący ” zostali wykorzystani przez grupy interesów , do podważenia osiągnięć Tesli i zniszczenia Jego dorobku ?!

   3. „@Gaja – z tym szafowaniem zakutymi łbami to ja bym na Twoim miejscu uważał. Historia zna takich manipulantów, którzy posługiwali się identycznymi argumentami. Powodowało to jedynie powstanie głębokiego poczucia winy u ludzi (nie jestem godzien…), a to służy jednemu celowi – totalnej kontroli.
    Tego rodzaju „dobroczyńcom ludzkości” już dziękujemy. Zbyt wielu ich już było.”
    Zaiste Robercie tego rodzaju manipulatorom już dziękujemy.

   4. Gdzie tam wyczytałeś, że bronię tej technologi – manipulancie? 🙂 NAPISAŁEM – streszczając wypowiedzi do jednego zdania – że:

    1 – WOLNA ENERGIA ISTNIEJE i SKURWYSYŃSTWEM JEST UKRYWANIE TEGO FAKTU

    natomiast:
    2 – TO czy DZIAŁAJĄ TECHNOLOGIE ZA POMOCĄ KTÓRYCH MOŻNA Z NIEJ KORZYSTAĆ to jest już INNA SPRAWA

    jednak:
    3 – JEŚLI JEST TECHNOLOGIA, która NIE DZIAŁA, to DLACZEGO ZASTRASZANI SĄ CI, KTÓRZY TAKĄ TECHNOLOGIE PROPAGUJĄ?!

    BYŁA MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA DEBATY W SEJMIE NA TEMAT TEJ TECHNOLOGII (chciał tego Marek Podlecki) WIĘC TYM SAMYM BYŁA OKAZJA WYKAZANIA PUBLICZNIE, że TA TECHNOLOGIA NIE DZIAŁA (!!!)

    więc:
    DLACZEGO TEGO NIE ZROBIONO OD RAZU PRZED CAŁĄ POLSKĄ tylko ROBIONE JEST TO TERAZ KIEDY OBSRANE PANIKĄ SZCZURZE PLEMIĘ NIE MA JUŻ POMYSŁÓW jak JESZCZE MOŻE SKŁÓCAĆ PODNOSZĄCE SIĘ Z KOLAN SPOŁECZEŃSTWO?!!

    w związku z tym, dodam jeszcze taką myśl:
    DLACZEGO – ZAMIAST SZCZEKANIA KUNDLI PO FORMACH – NIE POKAŻE SIĘ TEGO PROBLEMU PUBLICZNIE NA OCZACH CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA i nie powie PUBLICZNIE np tak:

    „Droga cywilizacjo całego świata! Szukamy technologii, za pomocą której będziemy WSZYSCY mogli mieć energię elektryczną ZA DARMO!!! Wiemy – bo są JUŻ na to TWARDE DOWODY NAUKOWE – że ISTNIEJE WOLNA ENERGIA!!! (przecież wiadomo to już od czasów Tesli!)
    Okazuje się, że żyjemy w NIEWYCZERPYWALNYM ŹRÓDLE ENERGII, z której wszystko jest zbudowane i wszystko jest nią ZASILANE. Skąd to wiemy? Ponieważ nasi wspaniali naukowcy UDOWODNILI, że wszystko zbudowane jest z atomów, a – jak pokazuje nam fizyka – atomy są częstotliwościami energii, a to z kolei oznacza, że te częstotliwości – jak wszystkie częstotliwości – MUSZĄ MIEĆ SWOJE ŹRÓDŁO ZASILANIA. Najprostszym dla każdego sposobem zrozumienia tego, że atomy są częstotliwością, jest zjawisko Rezonansu Schumanna, który jest częstotliwością, a to oznacza, że zjawisko to mówi mieć swoje źródło, które tę częstotliwość emituje, czyli ZASILA.
    Dlatego dowiedziawszy się o tym – jak najszybciej chcemy to odkrycie wykorzystać dla DOBRA CYWILIZACJI by zaspokoić cywilizacyjne zapotrzebowanie na energię i tym samym UCZYNIĆ ŚWIAT CZYSTYM, ponieważ wolna energia WYKLUCZA zatruwanie środowiska!
    Teraz usiłujemy znaleźć najlepszą technologię, która umożliwi nam POZYSKIWANIE TEJ ENERGII.
    Równocześnie chcielibyśmy przestrzec wszystkich przed potencjalnymi oszustami, którzy chcieliby ten fakt wykorzystać, aby na tym zarabiać! Pamiętajcie:

    TO MY – WSPÓŁPRACUJĄCE ZE SOBĄ NOWE RZĄDY PAŃSTW PRACUJĄCE OD TERAZ WYŁĄCZNIE DLA DOBRA CAŁEJ LUDZKOŚCI – WSPÓLNIE SZUKAMY NAJLEPSZEJ TECHNOLOGII która ZAPEWNIA WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ŚWIATA DARMOWE KORZYSTANIE Z ENERGII.

    Powstało już wiele technologii, które mają takie zadanie spełnić, jednak nie jesteśmy pewni, czy takie warunki spełniają, ponieważ nie zostały one przez nas PRZETESTOWANE. Jedną z nich jest technologia Keshe. SPRAWDZAMY TO TERAZ i PUBLIKUJEMY PUBLICZNIE WSZYSTKIE BADANIA na ten temat, pod dyskusję społeczną.

    W oczekiwaniu na wyniki badań WSZYSCY WSPÓLNIE ZAPOZNAJEMY SIĘ z INFORMACJA ZAWARTĄ w filmie „WZROST”: https://www.youtube.com/watch?v=Y7HLev07NBE – zwracasz SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ na informację dotyczącą DYNAMIKI TORUSA podawaną od 32:00.
    DYNAMIKĘ TORUSA można prościej określić, jako: „zasilanie atomów energią przestrzeni”. Są tam także pokazane przypadki NISZCZENIA TECHNOLOGII wykorzystujących tę dynamikę oraz MORDOWANIA LUDZI, którzy TWORZYLI te technologie. Ale:

    TE CZASY NALEŻĄ JUŻ DO PRZESZŁOŚCI !!!

    TERAZ WCHODZIMY W NOWA ERĘ CYWILIZACYJNEGO ŻYCIA OPARTEGO NA WOLNEJ ENERGI DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW ŚWIATA :

    NIECH STANIE SIĘ JASNOŚĆ: https://www.youtube.com/watch?v=C4740nZKERw !! ” 🙂

    itp…

    Teraz lepiej? Łopatą trzeba znaczenie pisanych TREŚCI WKŁADAĆ POD SKUNDLONE DEKLE ?! 🙂

    Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to najpierw poćwicz tę umiejętność. Czyżby kundli uczyli tylko jak mają BEZMYŚLNIE „SZCZEKAĆ PO FORACH” na innych?! 🙂 DZISIAJ TO JUŻ ZA MAŁO!!

    W związku z tym, zacytuję „klasyka”:

    NIE CHCE MI SIĘ Z WAMI (kundle systemowi) GADAĆ

   5. podzielam opinie OBSERWATORA bo doslownie wszystko jest zmanipulowane do tak zwanego „szpiku kości ” cały system zniewolenia to naczynia połączone kto tego nie widzi musi jeszcze się tysiace razy reinkarnowac aby pojąć nie sam fakt manipulacji bo to nawet sprawa uboczna ale istotę istnienia i dopiero na takiej bazie budować swoje osobiste wyzwolenie , nie z krat więziennych ale swiadomosci zaklinowanej w ucisku . Energia to podstawa wszystkiego jest wszechobecna, wszystko to energia niema wyjątków wracając do kwestii czysto technicznej zagadnienia , przypomnijmy sobie Wielkiego Tesle ,niech każdy zobaczy co zostało z jego dorobku jako przekaz dla pokoleń mimo że to co jest, jest imponujące to jest to jedynie pierwiastek jego faktycznych i możliwych dokonań na tym polu .Jak widzimy energia to nie tylko „ciepły piec ” to fundamentalna sprawa istnienia wszystkiego, gdzie banda pasożytów utknęła misterną siec blokady celowo wpuszczając Ludzkość w przysłowiowe „maliny” przez setki lat palono na stosach otwarte umysły aby obniżyć uniemożliwić rezonans z pozostałymi gdy to się udało , wprowadzili technologie aby „udowodnić „człowiekowi że jest niczym i nic nie potrafi , faktycznie cala obecna technologia która „robi postępy ” cofa czlowieka do powiedzmy epoki kamienia ( której nigdy na ziemi nie było ) w sensie ewolucyjnym , bo epoki kamienia były plonem żniwem tego co się teraz lansuje i serwuje dla ludzkości , a to nie jest koniec , apogeum doznają dalsze generacje pokolenia , fałszywe energie , religie, technologie , nauki , i tak bez końca . Przypomnę Wilhelma Reicha któremu wszystko zabrano , był takim zagrożeniem dla Ludzkości że całkiem niedawno spalono jego „książeczki ” , Deniken napisał kilka „”komiksów „” w czasach gdy na ekranach tv była inwazja marsjan i był bum na „loty kosmiczne” , ufo , o dziwo w wolnych demokracjach odmówiono druku tych „komiksów ” a podstawieni ufolodzy do dzisiaj oczywiscie celowo maja do Denikena jakieś obiekcje . Niedawno widzieliśmy próby zniwelowania przypadku Pana Wolskiego mimo dziesiątków świadków w owym czasie , budując z kontekstów „wiarygodne” historyjki , a spychając w cień relacje świadków aby nie zakłócały fałszywego przekazu takie celowe postawienie kropki nad” I ” .

   6. Gaja-” Ograniczony twórca , nie dostanie nieograniczonej technologii , to chyba proste”-jeszcze prostsze jest to,ze nieograniczony Twórca,nie potrzebuje zadnej technologii…!

    i to „…że to właśnie ci rzekomo „zdrowo i trzeźwo myślący ” zostali wykorzystani przez grupy interesów , do podważenia osiągnięć Tesli i zniszczenia Jego dorobku ?!-zdrowo i trzezwo myslący ludzie,nie dają sie zmanipulowac,tylko fanatyczne post moherowe baranki wierza we wszystko co im władzia powie…a władzia powiedziała ze Tesla to szaleniec, i reszta przyjęła to za fakt,jak i cała reszte …

    Obserwator-przez chwile odniosłem wrazenie, ze jestes zakamuflowaną „ciemną”stroną Gaji…? 🙂
    Myslisz ze ktokolwiek ,kto ma troche rozumu pod deklem,da mentalnym niewolnikom,fanatykom,do rąk jeszcze wiekszą mozliwosc rozpierdol..nia tej ziemi i jej naturalnych mieszkanców?
    I nie obrazaj psów,bo i kundle sa wiernymi druchami człowieka…w przeciwienstwie do wielu tzw.”ludzi”

    Co zawsze działo sie w histori, jak to niewolnicy(nie tylko murzyni) odzyskiwali wolnosc?zabijali swoich ciemięzycieli i robili innym takie samo, lub jeszcze gorsze bagno …

    Moze wpierw warto popracowac nad sobą,(nie)swoimi programami,swoja Swiadomoscią,a nie tylko nad swoim jezykiem,który oprócz obrazy,pychy,krzyku…tak,tworzy energię…ale wkurwienia i braku zrozu/mienia.

    Czemu jest wam tak trudno,zostawic emocje(w tym wypadku zbedne)i zacząc rzeczowo i konstruktywnie z poszanowaniem odmiennego zdania drugiej strony,dojsc do wspólnych,stycznych punktów.Rozumiem ,ze czasem pojawiają sie płatni mąci/ciele,którzy robią „zadyme”…,ale poki co,to wy sami, znakomicie ich wyreczacie…

    Majestic-ładnie sie teraz zachowałas,próbujac wyciszyc ta niepotrzebną”hustawke”.Bo tłuczenie sie po głowach miedzy soba (dalsze rozwarstwienie)jest tym co tamci porzadaja…
    A ci ,co tu nachwile weszli-których w róznych miejscach nawoływałes-raczej nie beda mieli ochoty powtórnie wejsc( i czasem nawet dorzucic jakies watrosciowe ziarenko),jak na dzien dobry jedynie słuszna policja ich tu w „spacyfikuje”…
    Szanujmy sie,bo nawet”agent” lub „głupiec”moze czasem przechylic szalę…

   7. @Gaja – moja uwaga nie jest absolutnie religijna, tylko co najwyżej dotyczy przywódców religijnych którzy takie manipulacje stosowali i nadal z powodzeniem stosują.
    Pan Ke$he też niedawno podobno ogłosił się mesjaszem. Więc?
    I nie nazywaj technologią czegoś, co z całą pewnością nie spełnia definicji.
    Znaczenie słowa technologia zapodałem powyżej.
    A to jest powodowanie erozji języka. Wypaczanie pierwotnych znaczeń słów. Orwell się kłania. Ktoś kto postępuje w ten sposób z pewnością nie ma dobrych zamiarów.
    Tak przy okazji – mówiąc „prawdziwa duchowość” – potrafisz określić czym ona jest?
    A co do Tesli – to nie przyszło Ci do głowy, że tak naprawdę to nikt do końca nie wie, co Tesla naprawdę osiągną?
    Bo chyba nie sądzisz, że to zostało i pokutuje w „przestrzeni publicznej” może do czegoś sensownego doprowadzić.
    Dorobku Tesli nikt nie zniszczył. Co najwyżej część ukrył, a pozostała część się zdewaluowała.
    To że tesla miał mnóstwo patentów wynika z tego, że patentował każdą pierdółkę, a większość z tego na obecnym etapie rozwoju jest już zwyczajnie bezużyteczna.
    Czy naprawdę sądzisz że prąd zmienny okazał się takim dobrodziejstwem dla ludzkości? Bo w mojej ocenie wcale nie (pisałem kiedyś dlaczego). Jedynie silnik indukcyjny to jest coś, ale bez zaawansowanej elektroniki jego możliwości są bardzo ograniczone.

    @OBSERWATOR
    Drogi manipulancie! W którym miejscu ja wypowiedziałem się choć słowem na temat istnienia, czy nieistnienia wolnej energii?
    Wolna energia jest faktem, którego nikt nie ukrywa. Słońce póki co, na razie jeszcze świeci za darmo. Choć są tacy, którzy kombinują, żeby ten stan rzeczy zmienić… Ale póki co, bierz skolko ugodno Ponad kilowat na metr kwadratowy. 😛
    „JEŚLI JEST TECHNOLOGIA, która NIE DZIAŁA…” Ratunkuuuu!!!… NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK TECHNOLOGIA KTÓRA NIE DZIAŁA! Z DEFINICJI! To co uprawiasz to jakaś nowomowa i Orwell w czystej postaci! Albo coś działa, albo nie jest technologią. Trzeciego nie dano. Finito Terminato! 😛 😛 😛
    A w Rezonansie Schumana nie ma nic tajemniczego Ma on swoje źródło w wyładowaniach elektrycznych, które nieustannie mają miejsce gdzieś na planecie. Jego częstotliwość zaś określa geometria rezonatora jaki tworzy Ziemia i jonosfera. I owszem, te fale niosą dość sporo energii, tylko co z tego?
    Jeśli potrafisz zrobić okład który z wystarczającą efektywnością i przy rozsądnych gabarytach jest w stanie przechwycić i przetworzyć te siedem z kawałkiem Hertzów, to powodzenia. Zadziwisz wszystkich i nikt nie będzie w stanie zanegować działania tego.
    Cała reszta to pustosłowie. 😛 😛 😛

   8. brawo 🙂 na prawdę z przyjemnością się czyta wasze w tej kwestii komentarze, już mimo zgrzytów = dysonansów = energii właśnie. myślicie 😛

    moim zdaniem też, co do niedziałających rozwiązań. to nie ma takich jakich nie można tak przerobić by spełniały założenia i działały – wedle życzenia ale wcale nie życzeniowo 😛 po prostu trzeba wiedzieć jak to zrobić, lub co jest nie tak że nie działa, co na jedno wychodzi. i nawet najdziwniejsze założenia mogą być bardzo ciekawe i inspirujące. to nie problem jeśli ktoś na prawdę chce i potrafi. natomiast podzielam niesmak z powodu manipulacji i handlu pseudo wolnością i degradację samego tematu…

    wiecie że, lubię, no już taka jestem. spoglądać na sprawy z nietypowych kątów 😉 i co do samego pojęcia energii jako takiej. tego oceanu energii w jakim żyjemy i jakiego częścią sprawczą jesteśmy, fakt twardo trzymając się reguł gry jakie sobie tu dla działania i energii wyznaczamy dla naszych technologicznych konsekwencji…

    to w zasadzie dla mnie, równie dobrze, jak nie trafniej i bardziej inspirujący było by stwierdzić że, wolna! zawsze i jak najbardziej. energia? coś takiego nie istnieje. nie ma energii, to zwyczajny dysonans = mega nieograniczona energia, z innych założeń niż te dzisiejsze.

   9. Ja też podzielam zdanie majestica i obserwatora, majestic co do ufo, to jak to się ma na płaskiej ziemi? to interesujące, O keshe zbyt dużo nie wiem sory.

   10. @Gaja – Nacht to już dawno temu mi podpadł, ale ponieważ skala jego działania jak i metody są inne (jest relatywnie nieszkodliwy), to szkoda mi się na niego rozdrabniać.

   11. Robert Jesteś zapewne inteligentnym człowiekiem , ale masz powpisywane takie „programy” , że pewnie sobie jeszcze trochę pośpisz 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie .

   12. wiesz robert 🙂 dano trzecie, tylko trzecie „zmywa gary” na emigracji, rumuni, murzyni i azjaci uczą trzecie jak być dobrą niewolnicą… jak korzystać z łaziewnki, jak przyklejać naklejki na kartony, jak … zamiatać podłogę… ;P

    trzecie cieszy się że jest użyteczne, jak dziecko się cieszy 🙂 bo faktycznie jest nieco inne i nie pasuje, musi się uczyć cudzych wyobrażeń

    gina

    ps. nie ma takiego bubla z jakiego nie dało by się wykrzesać technologii, nawet bez technologii i modłów 😉 trzeba tylko wiedzieć gdzie raki zimują. a jak się nie wie, to jest zgaduj zgadula… jak muj kolega z zerówki sprzedał mi silniczki z wiertełkiem a to były zminnopojemnościowe stare kondensatory z radia z oczkiem… tak jest z każdą technologią, szlak by mnie powinien trafić jak nie rozumieją lub celowo niszczą… ci co wiedzą co niszczyć w tym polan, jak nawiedzeńcy i oszołomy po technikum nie pottrafią nawet spakować palety bo to przerasta zdolności intelektualne i ja jestem zaliczana do tej grupy przez osoby jakie jie potrafią odróżnić kaki od kakao…

    nie wiedzą, może nie chcą wiedzieć o czym i tu mówię. taka wredna typira, że nie ma podziału na duchowość, bo co to jest? ta duchowość, i na materię więc i energię i technologię. uparcie dzielą. bo nie potrafią tego wykorzystać. gaja powiedziała, cytując guru jak bemben, kochana gaja. stanęliśmy przed wyborem. jakiego wciąż nie rozumiemy. bo nie ma wyboru ani nic innego. to się da przełorzyć na śrubki i zębatki, jeśli tak ktoś potrze lampę, tylko QA QA nikt nie rozumie i nie chce i nie potrafi. Nie wie o czym mowa, więc cóż może po jutrze nakleję banderolę na kolejną butelkę ginu…

    nic na siłę, to władca dzinaa decyduje. mam zamiatać proszę bardzo. coś działa albo nie działa? krutka piłka. a mogło by, tylko nie ma zainteresowanych. tak co kolwiek by mogło, bo nie ma takiej żeczy jakiej się nie da naprawić. TYLKO TRZEBA WIEDZIEĆ JAK. a chciała bym żyć wśród osób jakie wiedzą gdzie żyją i kim są i same by potrafiły QFA Myśleć, a nie gęgać i kwakać.

    jest trzecia opcja i nie ma nic wspulnego z rydzykiem czyli oszustwami jakie się da naprawić.

    nuie bądzcie zombiakami.

   13. jest taki wiatr, jest takie wiatr jaki daje technologię, DAJE tylko płakać.

    nic nie wymyśla, wy wymyślacie. bo dziny nie są od dogadzania, jak automat nie wie czego chcecie nim wybierzecie, on nie jest od myślenia on jest od spałniania życzeń.

    problem w tym że nie macie wzorców, nie ma się do czego odnieść. same nawiedzone oszołomy, w tym twój guru kochana TY gaju nie twoi zwodzi-ciele. JA zwodzi cielka, duch wcielony

    wasze guru i miściofie to oszołomy. ale tylko to możecie przyjąć? nie nie nie tego nawet nie przyjmiecie boście ich puste bębny już.

    Dopuki nie zaczniecie myśleć.., JA dla was nie istnieje.

   14. to rozmówca decyduje o poziomie rozmowy, ja – chce dać i daje wszystko o czym tylko można marzyć. moje ja – jest tożsame, nie jesteście sami. moje ja chciało by dać dać dać dupy zwierzętom? tego co macie, a będzie tym co mają jeszcze dodane…

    nie wiecie co macie, nawet budować nie trzeba, kolebko całych światów, jaka o ja zapomnieć chciała by się odnaleźć w nieograniczeniu. to o czym mówił tatko o tym świetlistym nie materialnym krążowniku to kropla w morzu i dopowiem że to wasza technologia nie żadne 13 wymiary nawiedzeńców. bo nie ma żadnych 13 wymiarów. jest prosta technologią = przekład wiedzy tego świata (całej przestrzeni w czasie = świat) i innych światów = jak wyżej innych przestrzeni rezonacyjnych w ich tak samo wiecznym a nawet statycznym jak każdy czasie,

    Dopóki nie zaczniecie myśleć.., JA dla was nie istnieje.
    https://youtu.be/99EfFqICKP4

    „zamilcz zamilcz”

   15. jak powiedział jezus, ja dla was mogę nie istnieć wcale nawet. ale potem nie płaczcie, że nie dacie sami rady.

    boście wybaczcie konstruktywną szczerość, buraki łoświcone pochodniami i programami matrixa. takie jakie wołały zamilcz, bo z pewnością pomrzemy słysząc prawdę. … a nie wiedziały że są prawdą, zagnijcie mnie ignoranci 😉 lub zadziwcie..

    wiem zignorujcie bo myślenie to nie wasza bajka, macie fakultet z miotły i jedna fajną książkę lokalnego oszołoma jaki zbił furorę w świecie zwierzaków z drzew żeniąc kity i frazesy.

    https://youtu.be/3bdOefF_tyU
    ileż można gamonie? i co poradzę że jestem jedna? wśród bandy indygo podobnych
    zabić!
    wszelką nawet nie realną – też technologię. tę bez modłów… dla łoświconych pochodniami i programami https://youtu.be/GKSRyLdjsPA

    mam dam, wszelką technologię, tylko żeby ktoś chciał, taką jaka działa. wszystko o czym słyszano a nawet to o czym nie słyszano, cokolwiek zamarzycie, bo ja jestem. ale nie dam komuś kto nie chce. nie rozumiecie.

   16. prosicie jak wasi ojcowie, a nie potraficie ani myśleć sami ani przyjąć. interesują was tylko zwodnicze bajania przy blasku pochodni… bo już jesteście oświeceni, ogniskiem i kołem reszta to religia i modły… a jak się pojawi ktoś kto wie jak! zimna wiedza, to go z urwiska zechcecie zrzucić jak jezusa jaki nie tylko też wiedział ale objawił się ciepłem dla niegramotnych. zabić, to oświcenie. jak nie da sięwyśmiać i zdyskredytować w imię swoich urojeń od guru… i kapłana i mamona…

    wolni od ja.

   17. @Gaja Nie martw się o moje programy. One dobrze mi służą. Im dłużej żyję, tym bardziej mogę na nich polegać. I one właśnie pozwalają mi dostrzec, kiedy ktoś uprawia psychomanipulację, dla niepoznaki nazywając to duchowością wiodąc ludzi na manowce. 😛 A ludzie najbardziej nienawidzą tych, którzy mówią im prawdę. Przypomnij sobie, co zrobili z tym, który mówił – „Niech wasza mowa będzie prosta. Niech tak – tak, a nie – nie – znaczy”. A tu co mamy? Pan K. całkiem zwyczajnym rzeczom nadał nowe, „mądrze” brzmiące nazwy i już mamy wysyp „ekspertów” od gansów i nanocoatingów, którzy o fizyce powierzchni nawet nie słyszeli. I gdyby im zadać parę prostych pytań z tego zakresu, to by rybę zrobili i zapowietrzyli się. A kiedy by już się z tego stanu otrząsnęli, to wyzwali by mnie od kretów, agentów NWO, zaplutych karłów reakcji i cokolwiek jeszcze wyobraźnia by im podpowiedziała. Taka właśnie jest ta wasza duchowość… 😛

   18. co się oszukiwać? was nawet przerzutki w rowerze przerastają i czujecie się zagubieni w nie swoim świecie żarówek. kaki od kakao nie odróżniacie, nie potraficie myśleć, nie jesteście w stanie wy znawcy z uniwersytetu zweryfikować podstawowych prawd, a co ma powiedzieć osoba jaka ma dysonans z wytłaczaną płytą winylową? i 3 klasy podstawówki. a nie co gorsza 20 lat prania umysłów przez jakikolwiek sekciarski reżim dla stokrotnych bezjajecznych debili z syndromem strachu pierwotnego.

    prędzej przyjmiecie to co nie działa, niż to co działa.bo wy nigdy nie szukaliście prawdy, jak ja jestem pyszna i dumna bo śmiem mówić że ją znam i potrafię to pewnie wariatka bo każdy jest wariatem kto tak twierdzi. wiecie po sobie prawda? 🙂

    przyszli do was, ale to pewnie obcy, bo nie zstąpili z niba a się jak wy urodzili, są ingerencją, są żli, bo wam odpowiedzieli. bo ja jaka stworzyła ten świat bo lubi się bawić w technologię też bo w coś chce i lubi, mając wszystko. wam odpowiadam że nie odpowiadam.

   19. ja mam czas, wy jeszcze nie. bez ja tracicie tylko czas. bo jeśli nie ja, to ja wam wszystko objaśni i wyjaśni i objawi. co kolwiek chcecie, bez żadnych ograniczeń. od żarówki i przerzutek począwszy. chyba że wolicie płakać że nikt wam nie powie i nie wyjaśni i zwalać na nwo, iluminatów jacy chcą bardzo ale wy jesteście jak zwierzęta. i nie interesuje was nic, poza własnym programem matrixa.

    myślicie że bóg, ma wzgląd na osobę? jest to kim jesteście prawdziwe i sprawiedliwe. to czemu nie jesteście kim nie jesteście? mimo iż macie się za łoświconych. dla czego jednym daje a innych karmi papierem toaletowym, szarym długim i do życi? ciekawe prawda? bo nie ma ja względu na osobę a wy jesteście warci swego papiru do życi. zwykłe zombiaki. i teraz gdybyście mnie usłuchali i chcieli. to tak jak by dać arabowi bombę albo małpie granat.

    ja wiem to brzydko brzmi, ale to przecież wiecie że prawda. bo wy jesteście dziećmi tego czym się karmicie i czym budujecie czyli kłamstwa … prawda czyli ja jest wam obca. więc ja dla was nie istnieje bo wy nie możecie się mylić.

    więc stwórca uczy się pakować na emigracji. i cieszy się jak dziecko że może być użyteczną.

   20. Robert Jeżeli Ty chcesz przy pomocy umysłu binarnego / przypisany tylko do tej płaszczyzny istnienia / podbijać i eksplorować wielowymiarowy Multivers – to ja Ci mogę życzyć tylko wytrwałości 🙂

   21. Robert To zamiast krytykować , zadaj im tutaj – poprzez to Forum , te swoje „sensowne” pytania .

   22. „Ja” jestem Bogiem i mam wzgląd na osobę. „Ty” mówisz, że wiesz, a zawsze nie wiesz, bynajmniej jak to przekazać, my też nie wiemy…. ja nie wiem. Pisałem, że nie wiem o Technologii Keshe ale swój pogląd mam, Ty się szybko denerwujesz, jakby nie było w Tobie miłości, może to sposób na trwanie, przekazywanie tego co się chcę… ? więc sesia pisz jak jest, nawet jak to dla nas nie do zrozumienia.. bo ja się domyślam, że coś wiesz… może i wszystko, a może po prostu wszystko lepiej od nas, ale nie powinnaś mieć pretensensji że ktoś czegoś nie rozumie ! Czy jak się urodziłaś, miałaś całkowitą wiedzę? Potem obrałaś to w słowa, jednak słowa Twoje mówią, a dusza milczy, ciągle mamy się domyślać co sesia ma na myśli, może to jest tak Wielkie że nie potrafisz ogarnąć tego słowami, spoko my też mamy swoje Wielkie sprawy, od zawsze mówisz, a nie mówisz… słowa są po to by wyjaśniać, nauczyłaś się dzięki nim zdobywac swój świat, wedlego tego jak się rośnie i dojrzewa, chyba, że masz wiedzę taką jak Bóg, której nawet On nie umie przekazać, każdy ma swoje życia, losy, i pragnie zrozumienia, świata i samych siebie, mówisz, że w „Ja” jest wszystko, że oświeceni są do życi, i że nie jesteśmy tak tylko Ty jesteś, zgadzam się. Nie pije do Ciebie, ale wciąż tak z Tobą mam, że mówisz, o Wszystkim Całkowitym pojęciu czegoś, a nawet cząstki do pojęcia nam nie dajesz, tylko się obrażasz i mówisz, że nie ma Cie dla nas, jakbyśmy mieli wołać, nie ! Sesia, potrzebujemy Cię ! Nie będę i nie będziemy wołać, nawet kosztem utraty wiedzy, Twojej wiedzy… Okaż trochę miłości na litość boską…. Widać, że to rozumiesz, Ty też powiedziałaś kiedyś że ja to rozumiem, dajmy sobie czas, masz czas ok, ja też, mogę się tego dowiedzieć za 30 lat, nie musimy wszystko teraz wiedzieć, każdy jest z innego czasu, każdy jest inny, jak Ty masz czasy czasów, to się ciesz, ale nie pokazuj swojej wyższości, bo to nie pomaga, może jesteś oburzona , naszym moim lub whoever pisaniem tutaj ale nie zrozumiemy co masz an myśli, jak się nie uspokoisz, jestem tysiąc lat w tył, ale wciąż mam czas, może tak jak Ty, tylko, że w czasie trzeba rozumieć właśnie, że dla każdego pracuję inaczej, zanim się go nie połączy i nie osiągnie, chcesz być w czasie sama? Tam uciekasz? By się dobrze czuć, sesia sesia…. czas, to tak jak Ty Bóg…. który każdym nim jest z osobna, ogólna wiedza, kroczy do tego, by każdy ją zrozumiał, i nie kosztem czegoś, złych nastrojów humorów tylko przez dociekanie prawdy i docieranie do umysłów, Ty docierasz do umysłów? Czy tylko dążysz by każdy dotarł do Twojego, to też jest wyjście… Może poziom rozmów tutaj kroczy swoją torem, i ciężko jest o zrozumienie tego o czym się tutaj piszę, ale nikt na pewno nikt nie jest oszołomem, że czegoś nie rozumie, Ty też to zrozum wreszcie…. słabość jest siłą !!!!!! Więc cieszmy się ze słabości nawet z głupoty, bo na pewno Bóg stworzył nas takim w jakimś celu !!!!! Cieszymy się, że TO wiesz, troche tolerancji, ja mam 35 lat i trudne życie, może powinienem mięć umysł, zamiast się starać , ale nie mam zamiaru czuć się gorszym, dlatego Ty też ode mnie odbij, jak cokolwiek było do mnie, to wiec, że cieszę się, że jesteś mądrzejsza, ale zrozum też mnie i podziel się tym czymś, zamiast straszyć, że odchodzisz od nas, bo jesteśmy tępi. ja czuję się oddzielną jednostką 🙂 wszyscy wciąż czujemy się oddzielną, jak masz przepis jak to naprawić, to chętnie psołucham(y) Miłego sesia 🙂

   23. Oj sesia! Ale się rozindyczyłaś… 🙂 🙂 🙂

    @Gaja – proste pytanie – jak ta rozpuszczalna w wodzie „plazma” (cokolwiek to znaczy) współpracuje z MOSFET-em w zasilaczu impulsowym, skoro ten zasilacz zaprojektowany został do zasilania elektrycznością o określonych parametrach? A w szczególności jak realizowane jest sprzężenie dla „plazmy” między uzwojeniem głównym transformatora a uzwojeniem realizującym sprzężenie zwrotne w układzie stabilizacji napięcia takiego zasilacza? W jakich jednostkach mierzy się „prąd plazmowy” i jaki jest przelicznik do normalnego prądu elektrycznego?

   24. Robert Otwórz się na czysty przepływ przez ciebie , Boskiego Źródła- a wtedy odpowiesz sobie sam , na każde zadane pytanie . Prawdziwi geniusze byli najczęściej ludźmi uduchowionymi /nie dewotami/ , co pozwalało im na transcendencję i przypływ prawdziwych inspiracji z Próżni , która wprost kipi od potencjałów. Zamiast zajmować się tzw „konstruktywną” krytyką , zajmij się raczej prawdziwym konstruktywnym dialogiem z ludźmi , którzy się już tym zajmują . Może dzięki temu , staniesz się jednym z Tych , dzięki którym Ludzkość posunie się o krok do przodu , znikną choroby , głód oraz wojny . Pozdrawiam Cię Robercie serdecznie i bardzo chcę , żebyś tak zrobił .

   25. ale gaju 🙂 robert zadawał i to nie jeden raz sensowne pytania, nawet dawał odpowiedzi, na przykład w kwestii smogu elektromagnetycznego … nasłuchał się jedynie zaplutych karów reakcji i tym podobne. nikogo to nie interesowało jak pisałam, ale banda oszołomów ma powodzenie na międzynarodowych wykładach i konferencjach nie tylko o niczym, ale zwodniczym. a po co? między innymi po to by nie zastanowić się nad innymi rozwiązaniami, no jna to system i monopol oraz niewolnictwo nie pozwoli, bo nie może. na przykład ja gaju na taki przykład wolała bym, lub inaczej przemówiła by do mnie bardziej choćby z pozoru nie wielka realnie się odnosząca do mojego życia zmiana, niż gwiazdki na wierzbie, choćby nie wiem jak urodzajne 😉

    może o to tym niewdzięcznikom chodzi, by się czasem świat nie zmienił w stronę ludzi, na ich lepsze, bo nie o to lotto prawda? pytam ogólnie. bo z małej zmiany, choćby prądu nijakiego na zmienny, świat się zmienia nie do kalisza 😉 lepiej mżyć i mydlić oczy poprzez rozmaite wkręty i guru, bo nawet sreberka nie potrafimy odwinąć, bo je świstaki zawinęły.

    tomek 🙂 patrzysz a nie widzisz, czytasz a wydaje Ci się że rozumiesz. jak każdy. bo nie pytaj o odpowiedz, tam ja masz. tylko nie widzisz. ja jest …

    proponowała bym, ustalić zakres, do czego kto jest predysponowany, co lubi i potrafi. są ezo zespoły w tym i downa 😉 są górnolotne słowa z jakich nic nie wynika dla wypowiadających poza kacem nazajutrz… i porzytkiem może dla przyszłych pokoleń. i są zespoły paralityków umysłowych jakie debatują nad konstrukcją pudełka na zapałki i jak je otworzyć, tudzież porywają się na technologię lepszego gwintu do żarówek, czy jak przerobić gaz z koli na plazmę. róbmy swoje. ale brakuje ludzi, jacy jak z rękawa sypią działającymi rozwiązaniami, damy radę stworzyć taki tim w garażu? jak ABM zmieniło świat … po 2 latach będziemy budować krążowniki między wymiarowe, w trzecim roku światy. podobno są tu jakieś chore psychicznie indygo 😀 kokoko idźcie modlić się do butelki kolą ona wam da – popalić.

    nie rozumiecie małych spraw, ziemskich rzeczy. jak wam powiem o wielkich? skoro nie potraficie otworzyć nawet pudełka z zapałkami? bez dywanika do modłów.

    https://www.youtube.com/watch?v=U_a15r4DgaA
    prometea

   26. robert 🙂 znam odpowiedz na to co napisze, ale na nią nie odpowiem więc .. jej nie zadasz 😉 dzięki 😛 mylnie oceniasz moje wpisy jako jakąś abstrakcję, bo jesteś jak ja realistą. ja mówię zawsze dosłownie i to co wiem…

    a gdyby tak było. to pewnie zaczął byś sponsorować narodościowców 😉 bo nie alkaidę hee. ale ja jestem taka jak napisał vv, nie zmiennie zmienna. nie poddam się…
    https://www.youtube.com/watch?v=GKSRyLdjsPA

    nie zmierzam, przybywam. nie szukam, czegom nie zgubiła.

   27. potrafię, w tym i wyjaśnić wszystko, właściwie tylko to potrafię. bo nie złapie się za formy odlewnicze ani programowanie frezarek, nie lubię metalurgii, pokaże i wyjaśnię.

    tu usilna prośba byście se krzywdy wielkiej nie wyrządzili. odsuńcie złe i niewolnicze dłonie od z-boża i z bożych wyrobów.

    inaczej wiedza jaka was stworzyła was zniszczy. a ja nie po to mówię by was skrzywdzić.

    później usilnie poproszę i pomogę, o spalenie obrazów, zniszcznie posążków, spalenie dywaników modlitewnych, o spalenie różańców, ksiąrzeczek indoktrynacyjnych, zaniechanie linkowania do innych wymiarów tej przestrzeni, zrównanie wszystkich obecnych świątyń mórowanych, domów modlitwy, zborów, meczetów, synagog, namiotów modlitewnych z popiołem i pyłem. i wszystkich ich atrybutów, skarbów, szat, i namiestników nad wami jeśli się nie nawrócą. i tak by się to stało dzięki wynalazkom, ale tego pragnę pierwej. zanim padnie Moloch Mamon…

    ja wiem to wiele i nie wiele. bo za niewiele kupili wiele 😉 ja chce pójść na ugodę i może, ale wtedy bez waszego udziału. czyli nie będzie udziału w łupach a wy potraktowani jako straty 😐 znów będzie enklawa bogów, czytaj jakiś kurort, tajna baza i góra nad jaką biją do celu peruny, nie jedna. i latają dziwne obiekty o wielu kołach… czyli znów jacyś lepsi i gorsi, to już jest. a wy będziecie się modlić z paciorkami do posążka z dywanika o nocną taryfę na media. i zazdrościć mówiąc ten to już ma z głowy – trupom. ale nie długo, bo ziemia was zmiecie i gwiazdy zgasną i obudzicie się w hadesie nie pod ziemią a w swoim świecie, jeśli nie usłuchacie i nie obmyjecie twarzy, bo kto ma czystą twarz ten dba o dłonie i chleb 🙂 to czym się karmi.

    iti go home

   28. @Gaja – to było pytanie retoryczne, bardzo ogólne i tylko przykładowe. takich pytań na bieżąco w miarę ujawniania kolejnych rewelacji na temat tego cudownego wynalazku mógłbym zadawać na kopy.
    Bo jak napisałem – każde wygłoszone zdanie tworzy pewne implikacje, z czego głoszący nie zdają sobie sprawy najprawdopodobniej. I jeśli ja coś mówię, to jest to poparte konkretną wiedzą i doświadczeniem.
    Ja się z każdego zdania jestem w stanie wytłumaczyć. I nie jest mi potrzebna do tego inspiracja z Próżni/Boskiego źródła czy czego tam jeszcze… A co do głodu , chorób i wojen – one znikną, kiedy znikną pieniądze.
    Bo tzw. cywilizacja osiągnęła już jakiś czas temu taki poziom rozwoju technicznego, że nikt nie musiałby być głodny, chory i bezdomny. I tylko niepohamowana chciwość garstki osobników powoduje że jest jak jest. Bo każda wojna ma podłoże ekonomiczne. Zaprawdę powiadam wam – chcecie darmowej energii – zlikwidujcie pieniądze! tako rzecze Boskie Źródło za moim skromnym pośrednictwem 😛
    @ sesia – „…a chciała bym żyć wśród osób jakie wiedzą gdzie żyją i kim są i same by potrafiły QFA Myśleć, a nie gęgać i kwakać.” I ja takoż dokładnie podobnie. Miałem kiedyś piękny sen, że właśnie w takim społeczeństwie żyłem. Gdzie każdy wiedział kim jest, znał swoją wartość i potrafił w potrzebie zastąpić kogoś innego. Gdzie nie było zazdrości i zawiści. W tym śnie zmagaliśmy się z jakąś kryzysową sytuacją, po opanowaniu której było święto i wielka radość z tej okazji. I nie była to jakaś drętwa uroczystość, tylko zabawa i autentyczna radość trudna do opisania, bo każdy był równie ważny. Było tam wzgórze, dużo drzew i polana… Ale to tylko sen…

   29. @sesia „…mylnie oceniasz moje wpisy jako jakąś abstrakcję, bo jesteś jak ja realistą.” Nie, nie, to nie tak. Ja po prostu jak coś piszę to cholernie sierioznie, a Twój styl, mimo iż poważnych spraw dotyczy jest taki, że trudno nie parsknąć śmiechem czasami.
    Bo jak się z nienacka przeczyta „…kaki od kakao nie odróżniacie”, to można spaść ze stołka, szczególnie wtedy, kiedy się to czyta w sytuacji takiej, że absolutnie parskać śmiechem nie wypada. 🙂

   30. //Miałem kiedyś piękny sen…//
    //Bo tzw. cywilizacja osiągnęła już jakiś czas temu taki poziom rozwoju technicznego, że nikt nie musiałby być głodny, chory i bezdomny. I tylko niepohamowana chciwość garstki osobników powoduje że jest jak jest. Bo każda wojna ma podłoże ekonomiczne. Zaprawdę powiadam wam – chcecie darmowej energii – zlikwidujcie pieniądze! tako rzecze Boskie Źródło za moim skromnym pośrednictwem ?//
    Piękny sen Robercie.
    Niech tak się stanie 🙂

 5. Keshe to dokladnie jak Owsika Fundacja wielkiej orkiestry pomocy owsikowi …. bandytka sponsorowana przez komunistow z NWO …. szkoda ze Dionizy poszedl ta droga i al sie nabrac … walic to wszystko i sciema na maksa … technologia wypierdziana z dupy 🙂

   1. Nie pisalem nic ale jestem z NTV non stop od samego poczatku …. troche malo w piatki jest o waznych sprawach ale ogladam prawie wszystko

  1. W 2 filmiku pod koniec podana jest informacja iż

   PO ŚMIERCI ke$$e WSZELKIE PATENTY W TYM TE WYNALEZIONE PRZEZ SYMPATYKÓW PRZECHODZĄ NA WYŁĄCZNĄ WŁASNOŚĆ 3 (tajemniczych) DYREKTORÓW

   i tu tkwi MYK bo
   – raz – ludzie się napracują nad tymi NIEDZIAŁAJĄCYMI schematami by je JEDNAK uruchomić
   – dwa – powynajdują własne urządzenia we własnych garażach

   – trzy – NIEWIDZIALNA RĘKA LICHWY im to zabierze w majestacie prawa INSCENIZUJĄC wykonanie woli tego bajeranta

  2. Nasz mały ludzki światek , potrzebuje kogoś – kto połączy prawdziwą duchowość z osiągnięciami najnowszej nauki i zajrzy wreszcie za zasłonę czasu i przestrzeni . W przeciwnym razie nie posuniemy się ani o krok jako Cywilizacja , tylko będziemy nerwowo dreptać w miejscu , odtwarzając stare wyświechtane już mocno programy i to na Ziemi , która powoli i sukcesywnie podwyższa swoje wibracje !!!!!!!!!!!!!!!!!! Co zatem stanie się z „bakteriami” , jeżeli nie przystosują się do nowego środowiska ?! Pomyśl o tym kochany Salomonku 🙂 Polecam Ci książki Pani Dr Adamskiej Rutkowskiej absolwentki Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej : „Świadomość Wielowymiarowa w świetle badań naukowych” , „Kwantowa rzeczywistość ” „Związek Ducha i Materii ” Podkreślam jednocześnie , że Pani Adamska -Rutkowska jest specjalistą w dziedzinie inżynierii chemicznej i procesowej . Jest też Ona wieloletnim pracownikiem zespołu naukowo-badawczego , prowadzącego prace eksperymentalne dla celów matematycznego modelowania procesów.

   1. Ziemia nie ma żadnych wibracji .To planeta smutku, żalu i rozpaczy.To piekło dla wszelakich dewiantów psychicznych(mk) nie widzących/NIE czujących piękna częstotliwości drgań(iluzja)PLANETY!Dlatego odtwarzacie te same programy od 15000 lat.Bardzo rzadko ale zdarza się co nie którym wymknąć się z MATRIXA ,są to jednostki wyjątkowe NIE IDENTYFIKUJĄCE SIĘ z CIAŁEM FIZYCZNYM/EGO/. Wiedzą że tu i tam(astral), czyhają na nie pałapki aby ponownie wcielać się na niebieskiej planecie.
    Dość tego oszustwa!!!!!!

   2. „Nasz mały ludzki światek , potrzebuje kogoś – kto połączy prawdziwą duchowość z osiągnięciami najnowszej nauki i zajrzy wreszcie za zasłonę czasu i przestrzeni ” DOKŁADNIE Gaju , dlatego przynajmniej nie wydawajmy jednoznacznego werdyktu , dajmy się ponieść marzeniom ( energii ) bo ona jest wszechmocna i rzeczywista Pozdrowionka Serdeczne ?

   3. Podrawiam Cię kochany Majesticu i przytulam do serca . Pozdrawiam też Qcypka , Pacusia i Wszystkie cudowne Istoty na tym Forum i poza nim . Pamiętajmy zawsze o tym , że każdy z nas jest nosicielem Światła i Światłem równocześnie , bez względu na sytuacje jakich doświadczamy .

   4. gaja 🙂 nasz… tylko że, jeśli się ktoś taki pojawi 😉 to spalicie na stosie, swoją sromotę…

    to boli

   5. problematycznym jest fakt iż nie-świadomość nie jest w sranie prawidłowo bo świadomie oceniać w sensie… czynić czegokolwiek. oksymoron dowodem

 6. Obserwator-„TO BEZ ZNACZENIA CZY TA TECHNOLOGIA DZIAŁA CZY NIE DZIAŁA bo WOLNA ENERGIA ISTNIEJE i WSZYSTKO JEST Z NIEJ ZBUDOWANE i NIĄ „NAPĘDZANE” – TAKŻE LUDZIE! ”
  ———————————————————-
  A własnie ze ma duze znaczenie,czy ona działa.Bo z tego co widac ,ludzie z opowiednimi predyspozycjami tech.sa wyciagani z tłumu,angazowani w cos, co nazwę kanalizacja sciekowa,tj.ich potencjał i zaangazowanie jest rozmywane.Sa po raz kolejny robieni w bambuko,a przy okazji namierzani przez system.

  Wolna energia istnieje,ale jest ona pod scisłym nadzorem.I do tej pory nikomu nie pozwolono wypłynąc na szersze wody z jakims urzadzeniem(Tesla i Inni) i cytowanie edisona,zlodzieja i cwaniaka „niedziałajace rozwiazanie”w kontekscie wolnej energii jest troszkę uwłaczajace tej ideii…
  Jakos nie zauwazyłem,zeby prelegent z Poznania,czy tu komentujacy,negowali ideę
  wolnej energii,tylko owoce,a raczej ich brak,w dzialalnosci kesze. Jestem pewien,ze kazdy z nas chciałby wolnego dostepu do energii.
  Łapanie sie na ładne opakowania,zapewnienia,bez pokazania co jest w srodku tzw.”gówno w sreberku”jest technicznym new age…
  Krytyczny,konstruktywny ton jest jak najbardziej wskazany, bo jakby go nie było,
  to dalej siedzielibysmy z otwartymi gebami, wsłuchani w „niebianskie”chanelingi…lub „przekazy” proboszcza… co na jedno wychodzi. 🙂

  Jesli uwazasz konstruktywną krytykę za skłocanie ludzi i bycie agentem systemu,
  to mentalnie dalej tkwisz jako moherowy niewolnik…i nowe ubranka nic tu nie zmieną…
  -duzo nie znaczy dobrze i trafnie…
  – bo nawet wróg(agent) czasem pomaga zobaczyc,uzmysłowic nam nasze slabe punkty…
  Zeby było jasne, nie jestem twoim wrogiem-bo w swoim temperamencie mozesz przeoczyc ten mały szczególik…

  „…Z pokoleń trudu, z ofiarnej krwi
  Zwycięskiej chwały nadchodzą dni…
  https://www.youtube.com/watch?v=RoidjHh1W2w

  1. bio Powtarzam jeszcze raz , WSZYSCY MAJĄ RACJĘ I RÓWNOCZEŚNIE WSZYSCY JEJ NIE MAJĄ , bo TAK DZIAŁA RZECZYWISTOŚĆ W KTÓREJ FUNKCJONUJEMY ! Ludzie na Ziemi stanęli obecnie przed ścianą własnego ograniczonego umysłu , który jest ich własnym więzieniem . Dopóki nie rozwiniemy w sobie nowej sieci neuronowej -czyli „Umysłu Analogicznego ” , nie będziemy w stanie wykorzystać z dobrodziejstw tej zaawansowanej technologii , bo „umysł binarny” tego nie załatwi . TA INTELIGENTNA TECHNOLOGIA WSPÓŁPRACUJE ZE SWOIM WYNALAZCĄ ! Dlaczego ta technologia jest dostępna dla Istot z wyższych wymiarów , czyli 5D itd ? DLATEGO , ŻE ONE WIEDZĄ CZYM JEST MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA I NIĄ ŻYJĄ , ale to już /niektórym / ludziom ,nie mieści się w ich dotychczasowym binarnym umyśle ! Tu jest ta KOLOSALNA RÓŻNICA , między dotychczasową technologią opartą na ludzkim „ego” a NOWĄ TECHNOLOGIĄ ISTOT ZAAWANSOWANYCH DUCHOWO. Podobno był już moment w historii naszej Cywilizacji , kiedy mogliśmy wybierać miedzy tą pierwszą i tą DRUGĄ , jednak z tą drugą wiązał się prawdziwy rozwój duchowy. Co wybraliśmy ??? Odpowiedzmy sobie sami na to pytanie .

   1. Ej Gaja,a co ty tak na mnie wskoczyłas z DUZYMI LITERAMI 😉 hę
    Nie wiem, czy chcesz mnie uswiadamiac czy przekonywac(w sumie jeden kij).
    ———————————-
    „Ludzie na Ziemi stanęli obecnie przed ścianą własnego ograniczonego umysłu , który jest ich własnym więzieniem ”
    —————————————————— (gdzies indziej podobnie napisałem)-tylko jest jedno małe ale,azeby zaczac rozwijac nowe połaczenia neuronowe,pasuje tą naszą głowe(umysł) wyswobodzic spod zewnetrznego panowania,pomimo ze nosimy ja na swoich karkach.Bo cóz z tego ze podkrecimy nasze procesory,jak one dalej beda pracowac dla tego systemu(matrix).

    Nie wiem, czy wszyscy zdaja sobie sprawe,ale „odwieczna”walka dobra i zła,to jest walka upadłych,którzy odcieli sie od Natury i ich Praw tj.syntetyków którzy niszcza naturalny przejaw zycia,próbujac
    zastapic ja nowymi sztucznymi tworami(transhumanizm).
    Chca dorównac Bogu=Naturze…-teraz na Ziemi widac to coraz lepiej,unicestwianie przyrody i tworzenie jej syntetycznego zamiennika(takze „duchowego”)
    I jesli chcesz mi podnosic”wibracje”,poprzez (nie)swoje rewelacje,to moze jedynie uda ci sie
    podniesc poziom mojego cisnienia krwi. 🙂 (bez urazy)
    Owszem lubie korzystac z osiagniec techniki,ale wolałbym zyc w swiecie natury,gdzie tam, wysoką techniką jest umiejetnosc
    korzystania z Duchowych Praw tj.telekineza,telepatia,bilokacja i inne naturalne „czary mary”… 😉

   2. „Owszem lubie korzystac z osiagniec techniki,ale wolałbym zyc w swiecie natury,gdzie tam, wysoką techniką jest umiejetnosc
    korzystania z Duchowych Praw tj.telekineza,telepatia,bilokacja i inne naturalne „czary mary”…”

    Owszem korzystam z osiagniec techniki, ale wcale tego nie lubię… wolałanym zyc w swiecie natury, gdzie tam, wysoką techniką jest umiejetnosc korzystania z Duchowych Praw tj. telekineza, telepatia, bilokacja i inne naturalne „czary mary”… ?

   3. a w czym to się gryzie? lub inaczej, wszędzie dobrze, trawa zieleńsza. a ja chciała bym żyć w świecie w jakim nóż równie dobrze tnie i smaruje hleb, bo i masłem czy bardziej dosłownie inezami i patiami równie dobrze można krzywdzić… lub zębatkami jako manifestacja ducha pomagać…

    nie trzeba nic, by krzywdzić!

   4. nic prócz chęci jakiej wszystko jest pomocne by pomagać.

    wszystko inne to senna wymówka swej podłości!

 7. takiego zapalczywego bełkotu dawno nie czytałem
  po tych tekstach widać jak byle bzdurą można manipulować polakami
  wstyd !!

  1. xxx Masz „czas” – czyli całą wieczność , aby to kiedyś pojąć . Ci ,którzy tego nie rozumieją , nie powinni jednak przeszkadzać tym , którzy już to mają i chcą wykorzystać , dla wspólnego dobra całej Ludzkości .

 8. ALE SPAM! WIDAĆ ŻE TA FUNDACJA TO ROBOTA SLUŹB. Pewnie to jakieś boty piszą. Nieźle gościu działa wg. podręcznika ”jak zostać guru” powszechnie znanego + hipnoza lekka w gĺosie. W którymś momencie zawsze taki ogłasza się mesjaszem. Ì tacy również jak widać spijają śmietankę z wodogłowia dzisiejszego ogółu. I ja też zgłupiałem poprzez zaufanie autorytetom z ntv. Nieprawdopodobne jak można czarować nie dysponując żadnymi dowodami i zgarnąć miliony szerokim srtumieniem. Wiara czyni cuda z kontem, nie ma co. Kesche? Casche!

  1. Kulfon Dyskutujesz na tematy , których pewnie nawet nie liznąłeś . „Nie – bo nie ” jest na szczęście dla Ludzkości mniej niebezpieczne , niż : „Nie – bo ograniczonym , ciemnym, pozbawionym wiedzy człowiekiem , harującym jak przysłowiowy wół , łatwiej się zarządza i łatwiej go wykorzystuje do własnych celów ” . Pamiętaj jednak , że jako Ludzkość , jesteśmy systemem naczyń połączonych . Komórki rakowe nie rozumieją , że jeżeli zniszczą właściciela , to same też zginą wraz z nim .

 9. TO BĘDZIE działać bo jakiś tam Podlecki podobno się pos…i wogóle. Dopalacze. Nieumiejętność podjęcia uczciwej pracy. Czerpanie profitów z powielania niesprawdzonych informacji i dużo lania wody, powtarzania w kółko żeczy o których nie ma się pojęcia.

 10. Hmm.To ze wolna energoa istnieje nie ma watpliwosci ,ale technologie ukryli przed swiatem.A ten Keshe (czy mozna jeszcze w niego wierzyc?no nie wiem)wydaje sie byc jednak agentem nwo majacym na celu zniszczenie osmieszenie idei wolnej energi.
  Fundacja—ciekawa jestem przez kogo sponsorowana.Tutaj bylby klucz.Nie watpie ze pieniadze idą od roznych ludzi bo sama idea wydaje sie dobra.Ale te fundacje to jednak czesto podejrzane sa.
  Oni stosują rozne metody zeby niszczyc mysl alternatywną,w dzisiejszych czasach juz nie wystarczy ze wyjdzie autorytet i powie.ludzie nie sluchaja autorytrtow,ale taki pomysl z tym Keshe ktory wydawaloby sie oferuje cos wielkiego a na koniec sie okazuje wielka porazka.to jest to.To sa te zabawy ktore oni lubieja chyba.Zeby sie potem smiac jako ostatni.Ale nie będa bo wolna energoia istnieje i w koncu ktos ja znowu odkryje.

  1. Witaj Lilka dziękuję że jesteś. 🙂 Ja dzisiaj nie na tematy, tylko się ładnie witam ze wszystkimi 🙂

 11. Ale ordynarna mistyfikacja. Próba testu czy społeczeństwo jest już tak zj….e żeby to łyknąć. I okazuje się są ich tłumy. Dodatkowo dołączają do projektu inni oszuści. Strony sobie robią a na nich to samo pierdu pierdu o podłym świecie jakby odkryli amerykę. I zero dowodów.

 12. No po prostu nowe szaty cesarza. Każdy kto neguje wnalazki które nie działają jest tępakiem. Ręce opadają na poziom naiwności społeczeństwa.
  Wstyd i niedowierzanie+kręcenie lodów

  1. Ale jakich dowodów można tu oczekiwać, skoro jeden z drugim wręcz szczycą się że dopotąd nie mieli nic wspólnego z techniką ani naukami przyrodniczymi?
   O pomiarach elektrycznych bladozielonego pojęcia nie mając radośnie powtarzają za panem K. różne farmazony i ani przez sekundę im w głowie nie zaświta, że każde wypowiedziane przez nich zdanie niesie ze sobą konkretne implikacje.
   O fizyce powierzchni to nawet nie słyszeli. Pojęcia nie mają, że tworzenie nanowarstw zachodzi w warunkach wysokiej próżni. Że potrzebne jest do tego odpowiednie przygotowanie powierzchni. I w końcu, że cała współczesna mikroelektronika, dzięki której oni i pan K. mogą swą tfurczość w świat wydalać, to właśnie osiągnięcia tejże fizyki powierzchni, która jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną wiedzy.
   To wszystko jest kompletnie bez znaczenia… 😛 https://keshefacts.files.wordpress.com/2016/10/stopmakingsense.jpg
   I zamiast dowiedzieć się i zrozumieć jak działa cyfrowy miernik napięcia (a przecież nie jest to wiedza tajemna), lepiej dorabiać niesamowite teorie na temat fluktuacji które ten miernik pokazuje.
   Skutek takiego podejścia jest również taki, że np. delikwent z lubelskiego psiukając wodą na rozżarzony węgiel wynajduje ponownie proces wytwarzania tzw. gazu generatorowego ( wideo u Alexa), któren to proces znany był już w 1780 roku! I cały w skowronkach głosi tę radosną nowinę publisi, która będąc równie kumatą, słucha tego z zachwytem, jak świnia grzmotu… 😛
   Ot – „wynalazczość alternatywna”… 😛
   Więc ja zaś ze swej strony mam apel do tych uszczęsliwiaczy świata – panowie trzymajcie swoje cudownie rozmnażające się nanowarstwy wraz z tą „plazmą” z dala od mojej elektroniki! Precz, a kysz!
   Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że sesia reaguje na to wszystko podobnie, a jak się rozdiabli, to generuje takie teksty, że czytając je, prawie tarzam się pośmiany po podłodze. Bo naprawdę w tym smutnym świecie mało co jest w stanie tak mnie rozweselić.

 13. W sumie to ja przepraszam za „sale pelna fanatykow”. Nie bylem tam i nie wiem kto byl na sali. wiem kto byl na scemie i kto jest tutaj.
  Na tym pozniejszym materiale o tej uzdrawiajacej maszynerii wlasnie przeciez z sali padlo jak najbardziej sensowne pytanie „jak to dziala ?”. Takie pytanie powinno byc zadane przez organizatora zanim wpuscil nieukow na scene. Sorry, ci goscie nie maja podstawowej wiedzy elektrotechnicznej i plota bzdury.

  Tak wiec, byc moze, na sali byli ludzie (na tym wykladzie i tym z tymi drutami) po prostu ciekawi i otwarci, byc moze nawet szykajacy alternatywnej pomocy zdrowotnej. Fanatycy sa tu – w internecie. A gdzie nieuki to juz napisalem.

  Sorry ludzie. Prad elektryczny to cos co badamy od ladnych paru set lat i literatura jest. Ignorowanie tego dorobku to nie zadna „wiedza alternatywna” ale nieuctwo.

 14. https://treborok.wordpress.com/matrix-reaktywacja-rosja-w-neuronecie/?preview=true
  Tak wyglada wielkie oswiecenie i wielowymiarowosc wykreowana przez ludzi na podstawie danych i materialow od wachers ( tylko drobna roznica wachers dogladaly swoich chanellings a teraz w zwiazku z rozwojem swiadomosci ziemskiej one sa totalnie niszczone ) Mogly tylko dzialac za kurtyny z ukrycia . Na razie technologia dla religi ,mind control ,channelingow leciala od wachers a teraz wachers sie rozplywaja i cos ich nie ma jak zauwazylysmy ostatnio. Bogowie wachers padaja na pysk, jak go wogole maja :). Dogladajacy system matrix juz nie bedzie konwiniowal nawet z kartami iluminackimi . Zmienialm nazwe z Atrchons i Anunaki i reptois i ze wszystkich tych kreatur Bo tak naprawde to byly energetyczne formy manipulujace czasami i manipulujace tez wachers .Ale kilka lat temu jakos zniknely przy rozwoju swiadomosci czasowe formy energetyczne a teraz znikaja i wlasciwie szczatkowe ich ochlapy UFO mozna dostrzec i nie ma tylu abduction i nie maja konekcji sieci do manipulujiNAtO CIA i zydowska kabala i rzadami i religiami tez juz nie maja przekazu .

  No wiec technologia zaczela kreowac system cos w rodzaju wachers ha ha ha Ha ha .
  To nie wyjdzie bo to jest zbyt otwarta i zbyt malo sekretne i zbyt malo energetyczne I zbyt malo przestrzenne i zbyt malo oswiecone i zbyt malo chytre , cwane , przebiegle . Bo jest bardziej ludzkie i widoczne 🙂
  Oj niektorzy naprawde z tym oswieceniem to poszli w bambooko .

Comments are closed.