nauka i technologia nowej ery – 24.09.2013

Profesor dr hab. Ryszard Krzyminiewski z Zakładu Fizyki Medycznej UAM w Poznaniu prezentuje nowatorską metodę analizy zapisu elektrokardiograficznego.

Rozmowa z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia na temat metody analizy EKG prezentowanej przez prof. dr hab. Ryszarda Krzyminiewskiego z Zakładu Fizyki Medycznej UAM w Poznaniu.

Wykład Tadeusza Mrozińskiego, który odbył się w ramach imprezy „Powitanie Jesieni” na przełęczy Tąpadła 22 września 2013 r.

15 thoughts on “nauka i technologia nowej ery – 24.09.2013

 1. Miło widzieć Pana Tadeusza w solowym wystąpieniu w NTV.

  Dodam ciekawostkę dotyczącą datowania kultury Słowian:
  ARKAIM – Miasto swastyka (miasto MANDALA), Świątynia i Superobserwatorium: starożytna Słowiano-Aryjska horyzontalna świątynia i obserwatorium w pobliżu Magnitogorska (Syberia) Rosja, datowana konwencjonalnymi metodami, na 5000 lat – (w rzeczywistości sprzed “12.000 pne., która była palona i odbudowywana wiele razy podczas różnych etapów w historii Aryjskiej).
  http://treborok.wordpress.com/slowianszczyzna/arkaim-kolebka-slowianskiej-aryjskiej-cywilizacji/

 2. Niesamowity wykład Pana Tadeusza. Pod każdym takim powinna pojawić się bibliografia by ktoś zainteresowany mógł (szybciej) się dokształcić w temacie.

  Poza tym oprócz Tshirtów powinniście jeszcze sprzedawać DVD z nagranymi wykładami z różnych dziedzin. Pomyślcie co by się stało jakby nagle zamknęli (albo jakiś inny rozbłysk słoneczny zamknął) youtube … tyle wiedzy …

 3. Jedna rzecz mnie mocno poruszyła w wykładzie pana Mrozińskiego.
  Najwyźszy byt zapisany jako AZ AS – jest przedstawiony w głagolicy jako…
  Krzyż równoramienny (potem celtycki, koptyjski, templariuszy itd.)

  Co jest podstawą projekcji rzeczywiści w oparciu o rozkład liczb pierwszych?
  Krzyż liczb pierwszych

  UAU !!!!

 4. Wiele osób mówi o duchowości, ba nawet poucza innych jak „prawidłowo i wedle zaleceń” jej doświadczyć. Ale ilu z was „zwodziciele” może pochwalić się takim przeżyciem z tym co Niewypowiedziane?

  Bajerowanie innych jest takie proste przecież, wystarczy tylko puscić wodze fantazji a potem mieć polewke z zauroczonych lanym pustosłowiem naiwnych, nie?

  „Opiszę moje dzisiejsze doznania z medytacji z zastosowaniem wskazanych przez Ktosia mudr i mantry Om.
  Miałam zupełnie inne wizje.Takich się nie spodziewałam.
  Najpierw ,czułam dosyć długo, jak moje pole- jak gdyby dostrajało się .
  Widziałam cząsteczki dźwięku Om jak wirowały we mnie i wokół mnie.
  Jak układały …kwanty???
  ……
  (reszta pod linkiem) ”

  ( Ozyrys pisze: Wrzesień 24, 2013 o 23:21
  http://nnka.wordpress.com/2013/09/16/urszula-koziol-garsc-wierszy-z-lat-1976-1996/#comment-20983
  )

 5. Zielarz pisze:
  o Tadeuszu Z.
  ‚Pod każdym takim powinna pojawić się bibliografia’

  – – zgadza się, ponieważ wielu pojawi się skłonnych weryfikować te ‚odkrycia’ lub doszukiwać się swoistych nadinterpretacji w poczynaniach autora

 6. Tadeusz Mroziński-rewelacja.Naukowiec ,człowiek o najwyższych kompetencjach.Kupię książkę-czekam na nią i pozdrawiam .

 7. Efekt mojej rejestracji na Forum Wolnych Ludzi NTV,to hasło jaki mi przyznała NTV-oto hasło -INz9a8Q0.Pogięło was?Co mam teraz zrobić-wydłubać rylcem na ścianie hasło którym nie zamierzam sobie obciążać pamięci?Nosić w portfelu kartkę z hasłem dostępu,a w czasie wakacji nie wywozić przez granicę ,bo mnie zgarną jako szpiega?Nie potraficie być bliżej człowieka?Komputerowy NWO w NTV-takiego hasła mi nikt nigdy nie zaproponował-nawet portal z seks randkami.Życzę sobie przystępnego do zapamiętania hasła,albo pocałujcie mnie w helikopter.

  //
  Sylwek, chcesz mieć „helikopter w ogniu”?
  A na poważnie, system generuje Ci losowe hasło, które przy pierwszym logowaniu możesz sobie dowolnie zmienić, np.: na 1234. Łatwo zapamiętać 😉 Chyba poza sex portalami nigdzie się nie logowałeś. To wiele tłumaczy…

  Voytek – [Admin]

 8. elektryk pisze:
  ‚To jaki mamy dzisiaj rok ???

  🙂 taa
  – – Pogłębiać temat ale z uważnością nie zmierzania w klimat hap! hap!-idealna Uber Alles 😉
  Takie mylne wrażenie odniosłem pomiędzy wierszami

 9. http://marucha.wordpress.com/2010/01/26/genetyczne-bronie-biologiczne/
  Podsumowanie
  Badania genetyczne zamiast przyczyniać się, jak powszechnie, nachalnie wręcz głosi propaganda w mediach, do rozwoju społeczeństw, tańszej żywności, wzrostu produktywności, ochrony zdrowia, niosą za sobą zagrożenia, o jakich ludzkość nie śniła w przeszłości. Otwierają puszkę Pandory. Niosą realne niebezpieczeństw nowych, nieznanych dotychczas chorób, totalnej kontroli korporacji farmaceutycznych nad produkcja wielu lęków, kontroli korporacji zajmujących się dystrybucją żywności, a szczególnie żywności modyfikowanej genetycznie (glownie w USA), klęsk ekologicznych na skale niespotykaną, za przyczyną przenikania materiału genetycznego modyfikowanych genetycznie roślin i zwierząt do ekosystemu, i wreszcie realne niebezpieczeństwo wyprodukowania broni genetycznych mogących uśmiercić całe populacje ludzkie.

Comments are closed.