Nauka i technologia nowej ery – 25.02.2014

W studio NTV gościmy Tomasza Grubę, który przygotował prezentację nt. energii relacji międzyludzkich.

Kolejny wykład Mieczysława Cenina.

 

16 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 25.02.2014

 1. Dziekuje Panie Tomaszu za wspaniala prezentacje.

  Czekam na nastepne…

  Mile pozdrawiam

  Miroslawa

 2. Również dziękuję za prezentację przygotowaną przez Tomka. Połączenie nauk i paranauk w spójną całość.

  1. w niektórych środowiskach zwrócenie uwagi na kichnięcie jest nie mile widziane.Każdy może kichać.W Belgii są 3 języki-ortografia jest pojęciem ostatniorzędnym.Rozumie ktoś treść-jest więc dobrze-reszta jest zwróceniem uwagi na kichnięcie.

  2. @ redmuluc – A ja dziekuje panu Tomkowi za madra wypowiedz i niech Pan Tomek , nie przejmuje sie , ta kasliwa uwaga redmuluca . Gdyby ” redmuluc” zrozumial Pana wyklad ,to z pewnoscia bylby znacznie delikatniejszy w swojej wypowiedzi .

 3. Tomaszu – to jest świetne, że wychodzisz z takimi tematami, ale wiele Twoich twierdzeń wymaga , powiedzmy: dopracowania, doszlifowania. Nie jest to zarzut, gdyż tego typu (kompleksowe) podejście i ujęcie tematu jest całkowicie pionierskie, tzn. o energii relacji międzyludzkich w kontekście „scenariuszy kontroli”, czy też „bazowych systemów przekonań” po prostu się nie mówi, z tej prostej przyczyny, że nasi kontrolerzy nie chcą stracić kontroli.

  a teraz kilka uwag merytorycznych (jeżeli Cię zainteresują, proponuję dalszą rozmowę)

  1. O drzewie powiedziałeś „wycinamy”, czy nie lepiej powiedzieć wyodrębniamy?
  2.”Budynek ze stali odcina nas od świata” – nie tylko, zwłaszcza aluminium, ale też inne materiały budowlane – nasze pole elektromagnetyczne jest odcięte od „fraktalności” świata
  3.”Spłodzić dzieci które będą…” dzieci uczą się, nie rodzą ze scenariuszem kontroli.
  4.Cztery scenariusze kontroli energii ,są ogromnym uproszczeniem; polecam enneagram.
  5.Mówisz, że piękne widoki uzupełniają nam energię, a czy nie jest odwrotnie, to co nam dodaje energii uznajemy za piękne, a to co nam zabiera jest postrzegane jako brzydkie (zauważ, że nie jest to sprzeczne z twoim twierdzeniem)
  6.Wibracja, percepcja a informacja – nie są zamienne, nie są synonimami.

  Pozdrawiam, oraz życzę wszystkim kontynuacji i dalszego rozwijania takiego spojrzenia na świat, które nam zasygnalizowałeś. To jest kwestia przetrwania, albo zaczniemy postrzegać świat w kategoriach energii, albo wyginiemy.

 4. „Kazdy jest Stworca- Nowoczesna nauka na tropie mysli emocji uczuc”/pl/ You tube

 5. witam,
  Panie Tomaszu bardzo ciekawy wykład,
  ze swojej strony dodam tylko, że skupienie swojej uwagi /obecności w tu i teraz/ jest bardzo ważne, ale jednocześnie bardzo trudne. Za dużo rozpraszaczy.
  pozdrawiam

Comments are closed.