Nauka i technologia nowej ery – 26.06.2012

– Jasiek Łuszczki – nowinki ze świata technologii
– IX Harmonia Kosmosu 2012 – wystąpienie Dariusza Kwietnia, w którym mówił m.in. o tajemnicach masywu Ślęży oraz odpowiadał na pytania zgromadzonych uczestników

29 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 26.06.2012

 1. jednak byłam tam też(na scenie)… na filmiku ze skrytki, ale tylko nogi mi się załapały…

 2. Maniek coś nieprawdopodobnie sensacyjnego , materiały o Górze Ślęży. Jak najwięcej trzeba tego upubliczniać , bo historia jest zakłamywana powszechnie, żeby łatwiej można było hodować niewolników systemu.

 3. Ło to constka o „pnych” zy „TRANSFORMACJA 2012”
  Zbliżacie się tak bardzo do prawdziwej akcji, która nie pozostawi wątpliwości, że będziecie wkrótce świadkami początku końca Ciemnych. Jest to zaaranżowane i nie może być dłużej powstrzymywane. A nawet wtedy będziecie zaskoczeni tym co ma nastąpić oraz zdumieni tym, że operacja takich rozmiarów została zmontowana. Została skrupulatnie zaplanowana, aby upewnić się że aresztowania zostaną dokonane w możliwie najkrótszym czasie. Zapewniamy, że dowody przestępczych czynów każdego indywiduum zostały dokładnie udokumentowane i są wystarczające by podtrzymać stawiane zarzuty.

  Iluminaci są zszokowani prędkością z jaką obróciła się ich fortuna i nigdy nie przypuszczali, że odpowiedzą za swoje przestępstwa przeciwko ludzkości. Wychodzą również z siebie, aby uniknąć ostatecznej odpowiedzialności, ale przekonują się że odcięliśmy ich drogi ucieczki. Namierzyliśmy każdego z nich, aby nasi sojusznicy mogli szybko ich zgarnąć i nadzorujemy całą tę operację. Dla Ciemnych jest to czas odpowiedzialności, która jest nieunikniona, ale w ich przypadku zamiast przeglądać swoje życie i czyny po śmierci, stawią czoło ludziom, którzy pragną aby sprawiedliwości stało się zadość. Jest również ważne, abyście zrozumieli jak przez wieki byliście powstrzymywani i ich rolę w prawie każdym zdarzeniu powodującym ogromną utratę żyć. Wojny były aranżowane by napełnić ich kieszenie i redukować populację, co zawsze było ich celem.

 4. kol. gUrol, a dokładnie o co chodzi? Miałeś mistyczną wizję Ponownego Zstąpienia Chrystusa ze swą Armią archaniołów Gabrielów mieczem sprawiedliwości karzących występnych popleczników Szatana – Iluminatów – tylko zostało to tak a nie inaczej zinterpretowane w pryzmacie Twojego Umysłu?

 5. To powyżej to link do materiału z Gogołowa, o tym pałacu była mowa w wystąpieniu Darka.

 6. No kurcze prawdziwy hrabia i do tego taki miły 🙂 .
  Film o dworze i pozostałe świetne. Pozostaje tylko podziękować za relacje. 🙂

 7. Fajny materiał. Czy Panowie jednak nie byli lekko podpici 🙂
  Mnie także ciągnie do podziemi. W Warszawie jest także tego sporo….ale oficjalnie oczywiście nic nie ma.

 8. Zawsze kiedy pojawia się tematyka podziemii, pojawiają się ludzie pokroju gUrologa wszędzie węszący ufo, kosmitów, orby i inne ezobzdety , . My szukamy rzeczy rzeczywistych i je odnajdujemy, wszelkie ezo-kocopoły z palca wyssane jak iluminaci i replitanie nas nie interesują .

 9. ~PiSdzik: Chirurg z Izraela mówi: – U nas medycyna jest tak zaawansowana,
  ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy.
  Chirurg z Niemiec mówi na to: – Piękne osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś połowę mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po 4-ech tygodniach będzie szukać pracy.
  Rosyjski chirurg włącza się: – Panowie! Zapewne są to wielkie osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć połowę serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po 2-óch tygodniach będzie biegać jak nowo narodzony w poszukiwaniu pracy.
  Polski chirurg na to: – Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca. Zrobiliśmy z niego premiera i teraz… cały kraj szuka pracy! zwiń

 10. @Karol (h) jak (hard)
  kochany Karolku chiba/białostockie/ ni chcesz tu mi wcisnonć co Ju ar „jaskiniowiec?” :-)))
  Jeśli znajoma Ju jezd moia teoryja ło prawdzie, to pragnem obwieścić com jo upodobał sobie tom 1- SZOM :-)))
  a po za tem mom prośbe ni łobrazaj no sie chopie, bo aj sakramencko WAS I WASE PRZEŚLICNE INFA łogłondam nimal na bezdechu !!!!!
  WINCEJ ŚWIATŁA, więcej luzu, a budziem zdrowsze, byliw mi!!! :-)))

 11. W Warszawie również są podziemia, tajne przejścia. Na przykład w sądzie na Solidarności.

 12. Dorota, nagrywałem ten film patrząc na Hrabiego, bo lubię jego gestykulację i mimikę , ma facet dryg do opowieści i narreacji , ale ten rzekomy „coś” to błysk w filtrze uv na obiektywie aparatu jak nim poruszyłem . Żadnego ducha tam nie było (chyba) , jednak w jednym z pomieszczeń zamku dzieją się dziwne rzeczy, lecz to nie temat na internet .

 13. Karolu
  nie znam się na błyskach w aparatach, a tym bardziej na nich samych, więc niewykluczone, że to właśnie to, co sugerujesz…aczkolwiek niczego podobnego nie dostrzegłam w całym filmiku (i innych, które przejrzałam), choć faktycznie biegałeś z kamerą 🙂
  Darek wspomniał co nieco o tych niesamowitościach na HK .

 14. O wiele bardziej imponujące zjawiska świetlne można było zobaczyć na Waligórze , obserwowaliśmy we cztery osoby, na zdjęciach nie można było ich uchwycić niestety – nie wychodziły .

 15. Niestety , ale kawa rozpuszczalna którą kupujemy , nie jest liofilizowana na sposób jaki był poruszany w materiale (prowadzący był zdumiony , niesłusznie , że tak wielka technologia wiąże się z porannym kubkiem kawy).
  Rozpuszczalna kawa na rynku , jest produkowana tanio > a tak brzmi właściwy opis tego procesu :
  W procesie produkcji kawy rozpuszczalnej, w odróżnieniu od produkcji tradycyjnej kawy, ziarna nie są mielone, ale kruszone. Pokruszone ziarna przepuszcza się pod dużym ciśnieniem przez strumień wody o wysokiej temperaturze. Otrzymany produkt przechodzi czyszczenie i suszenie, przybierając ostatecznie postać proszku, który jest rozpuszczalny w wodzie.

Comments are closed.