Nauka i technologia nowej ery – 29.07.2014

Zapis prelekcji Alexa Polańskiego na temat energii tachionów. W drugiej części wykładu wykonywany jest pokaz z użyciem olejku na bazie tachionów. Działanie jest na bieżąco monitorowane aparatura kirlianowską.

Janusz Zagórski w rozmowie z Tomaszem Grubą na temat organizowanego Konwentu Wiedzy Alternatywnej.

Cel i tematyka:

 • Naszym celem jest wspólne spotkanie oraz dzielenie się swoją wiedzą, przemyśleniami i doświadczeniami w takich dziedzinach jak:
 • Zdrowie oraz holistyczne podejście do człowieka (odżywianie, medycyna naturalna, szczepionki, ekologia, enteogeny)
 • Nauka i duchowość (święta geometria, fizyka kwantowa, magnetyzm wibracyjny)
 • Umysł i natura rzeczywistości
 • Historia ludzkości i planety (zakazana archeologia, ewolucja)
 • Doświadczenia „paranormalne” (NDE, OOBE, UFO, LD)
 • Mechanizmy systemu (ekonomia, NWO, manipulacja)
 • Niezwykłe wynalazki i samowystarczalne technologie
 • Praktyki rozwoju osobistego (Świadomość ciała w tańcu, zajęcia Jogi, medytacja, afirmacja)

W programie:

 • Projekcje filmowe
 • Warsztaty
 • Wykłady
 • Panele dyskusyjne
 • Pokazy
 • Koncerty (m.in. gong Tam-Tam, mis śpiewających)
 • Konkursy i inne atrakcje

Więcej na: http://konwent.fraktalna.pl/

Wystąpienie Józefa Adamowicza na XII Harmonii Kosmosu, w którym skoncentrował się on m.in. na aspektach technicznych i konstrukcyjnych wykonywanych w swojej firmie poduszkowców.

 

 

 

 

24 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 29.07.2014

 1. Ciekawe wynalazki zwiazane z wykorzystaniem energii tachionów 🙂 , szkoda tylko ,że ich działanie jest krótkotrwałe 🙁 Niestety – aby rozwinąc się na stałe , trzeba najpierw zbudować nową sieć połaczeń , miedzy neuronami . ps Czy „Oświecone ” sciany , trzymają swoje „Oświecenie ” stale , czy wyprzedzaja trwałościa swojego tachionowego Oświecenia , samego człowieka ? 🙂

 2. Ludzie, Ludziska !? tachiony to nic innego jak prana, eteroid ,orgon itp ,150 lat temu laboratoryjnie przypadkiem odkryto te energie w Francji ( udokumentowane ) wczesniej byla znana w formach okultyzmu ,alchemii itd , Tesla uwidocznil to w swoich badaniach , następnie Polak Rychnowski, udokumentował to jako oeteroid , Reich miał wgląd do tych badan i jego badania nazwano Orgon od (orgazmu ), fotografia kirlianowa ta elektroniczna to domyślne foty w teorii ,prawdziwa fotografia to na błonach filmowych i dodatkowym wysokim napięciu .a teraz mam dla Wszystkich zrudlo TACHIONOW na dobre 25 lat można lądować olej codziennie, wodę, żywność dosłownie wszystko !!! Albo być w kontakcie 24 h na dobę , przypadkowa strona , ( produkt musi być oryginalny ) anodowane aluminium najwyższej jakości oto (TYLKO przykład), Ps oryginalne są z atestem i pochodzą z usa http://www.fraida.pl/purpurowa-plytka-tesli-duza-p-3012.html

  1. Tachiony były używane do napędów statków w serialu Star Trek TNG – mieli wizje, być może kiedyś tak bedzie 🙂

 3. Bardzo pozytywnym i bardzo kreatywnym czlowiekiem jest p.Jozef Adamowicz !Szkoda ,ze nie ma strony w internecie .Pozdrawiam serdecznie i zycze wspanialych ,nowych i technicznie doskonalych projektow .

 4. Działanie olejku tachionowego? A tak pierwsze z brzegu:

  „(…) to powrót organizmu do energetycznej harmonii czyli homeostazy, co w wielu przypadkach jest po prostu spontanicznym uzdrowieniem, gdyż dzieje się niejako bez ingerencji w strukturę fizyczną człowieka.
  Jest to możliwe dlatego, że energia tachionu jest tym elementem, który łączy wszystko co istnieje z nieskończenie inteligentną platformą informacyjną Boskiej kreacji.”

  200 złotych za 2 godziny. To fantastyczne!

  Do tej pory lansowano raczej teorie, że „wszystko jest w nas”, „to my jesteśmy bogami (i boginiami oczywiście)”, „jesteśmy jednością ze Źródłem”. I tak dalej. Było to, zauważmy, dosyć męczące – rozwój duchowy, budowanie świadomości i inne pracochłonne czynności.
  Wkraczamy w nową erę, w której twarda fantastyka urzeczywistnia się przed nami w całym majestacie – można się natrzeć miksturą boskości, zassać drinka przez kolorową słomkę – i chłonąć, łączyć w homeostazie, samouzdrawiać, poprawiać aurę i para-zdolności.
  Nie wiem jeno, czy 200 zika to nie za mało jak na taki dar.

  1. Czyli nacieranie Boga Bogiem – no cóż , musimy się powoli do tego przyzwyczaić. Może ktoregoś pieknego dnia ,ktoś , pzy pomocy swojego wynalazku , obudzi i uruchomi w nas PEŁNĄ BOSKĄ PAMIĘĆ . To dopiero będzie jazda „bez trzymanki 🙂

  2. Grzegorz Odnośnie Twojej wypowiedzi / w dziale Ufo dn 31lipca 20.57 / Bóg zawsze tylko daje , bo jest prawdziwym Ojcem , bo kocha bezwarunkowo swoje dzieci , bo nie jest poborcą podatkowym . Jemu pieniądze i podatki nie sa do niczego potrzebne . On Jest kompletny a My w Nim – również jestesmy kompletni . On też nie ocenia i nie karze , bo musiałby karać samego siebie . To jest ta „drobna” różnica między Bogiem stworzonym przez ludzi ,na ich własny użytek 🙂 a prawdziwą Wieczną Boską Egzystencją .Pozdrawiam Cię .

  3. Ja również do Grzegorza odnośnie wypowiedzi, dział Ufo, cyt. […] Wydaje mi sie , że ta Pani jest nieświadoma tego co sie wokół niej dzieje a cudowne zdarzenia przenosi na scenę Mind Control[…], gdzie sugeruje, że zdarzenia, które relacjonowała są związane albo z efektami silnych emocji, albo z dużym potencjałem bioenergii.

   Grzegorz masz rację, tak bywa. Natomiast nic nie wiadomo o jakichkolwiek czynnikach, które wywołałyby w danym czasie takież emocje, ani też o faktach, które mogłyby spowodować nagły wzrost potencjału energetycznego u pani.
   Takie zjawiska, towarzyszyłyby jej przez całe życie, a w tym wypadku zaczęły mieć miejsce w określonym czasie (instalacja) i dotyczyły nie tylko tej pani, ale też jej rodziców i sąsiadów. Z drugiej strony dziwne jest, że po przeprowadzce, zjawiska te towarzyszyły pani nadal, a i senność ludzi znajdujących się w jej pobliżu, budzi zdziwienie. Raczej wygląda to na drenaż energii.
   Nie wiem czy znajdziemy zadowalającą odpowiedź, bo z infradźwiękami, jednoczesne występowanie bardzo wysokiego ciśnienia u kilku osób, może się wiązać.
   Ale coś jest nie tak, jeśli jak już pisałam dziwne objawy występują nawet po zmianie miejsca zamieszkania.

  4. No prosze a mowilam , ze w niebie na 100 km jest kameran line w ktorej jest lod i krzem potem . Wedlug mnie krzem jest zbieraczem pamieci dlatego odgranicza celestynian niebo od nas . Jakiez to dzieciece i proste( tak glupie , ze trudno w to uwierzyc ) nao moze dziecinieje na stare lata ale mam sie dobrze przy moich metdoach . jak widze to terapia krzemowa jest swietna plus olejek Jedwab albo szklo +jedwab naturalny jakis material . Plastyk wam nie sciagnie niczego z glowy tylko naturalne rzeczy sciagna .
   Od dawna jak robilam healingi to ubieralam jedwab na cialo , jako swietny protektor .
   Byly tez takie gadki , ze trzeba mrozic wode przez jej piciem . Lod jest forma krystalizacji tez czegos w platki myslowe . Platki maja piekne ksztalty im piekniejsza mysl tym piekniejsze platki .

   „””” ODKRYCIE TACHYONU
   Niemiecki naukowiec Dawid Wagner zasłynął jako twórca nauki o Energii Tachionu oraz prekursor procesu tachionizacji. Aby wykorzystać energię tachionów i wprowadzić ją do organizmu terapia tachyonu stosuje specjalnie skonstruowane „anteny”. Każdy materiał naturalny (tkanina, szkło, olej, jedwab, kryształ lub woda itp.) może funkcjonować jako taka antena, po przejściu specjalnego, opatentowanego,
   2-tygodniowego procesu tachionizacji. Wagner, cierpiąc z powodu traumatycznego bólu pleców, stwierdził niewielkie możliwości różnych rodzajów leczenia, którym był poddawany do czasu, kiedy lekarze ostatecznie spisali Jego przypadek na straty. Nie chcąc się poddać, wynalazł własną metodę leczenia- tachionizację. Nie wiedział jeszcze wtedy o tym, że Jego odkrycie pomoże tysiącom ludzi w często niewiarygodnym sposobie uzdrawiania i wpłynie na zmiany w ich życiu.”””

   No Nie nie nie znowu niemiecki naukowiec . Cos za duzo ci niemcy wiedza czyz nie . ?
   Ja wiem od kogo to wiedza
   A wy wiecie ?

 5. I Gaju do Ciebie odnośnie naszej dyskusji w dziale Ufo.
  Muszę Ci przyznać częściowo rację odnośnie „ciemnej strony” nas. Częściowo, bo to co pisałam dotyczy, mam nadzieję większości ludzi, których stać na refleksję, mających dobrą wolę i miłość w sobie. Niestety wczoraj wieczorem, po oglądnięciu jednego z fabularyzowanych dokumentów, jakby ilustracji do naszej dyskusji, muszę przyznać, że są ludzie, których ciemna strona, przejęła całkowitą władzę nad nimi. Masz rację odnośnie skażenia ich Duszy (choć Ty raczej pisałaś o Osobowości). Z wiadomości, które docierają Stamtąd, w takich sytuacjach jest możliwe coś w rodzaju resetu, ale nie całkowitego, bo energia nie może zginąć. Sama Dusza, z wcielenia na wcielenie, pogrąża się coraz bardziej. I nie pozostaje nic innego. Myślę jednak, że ileś wcieleń wcześniej, zabrakło miłości tej osobie i zostały popełnione jakieś błędy, również ze strony Przewodników.
  Nadal uważam, że miłość jest nadrzędna, jest „lekiem na całe zło”, i że w sytuacji takiej jak powyższa, choć miłości w Duszy brak, to Miłość gwarantowała jej różne szanse powrotu (do Siebie), a w końcu w sytuacji, gdy nie było właściwego odzewu, przetransformowanie jej, już w inną Świadomość.
  Niemniej masz rację, są Dusze, które zabrnęły za daleko, ale też dla całej rzeszy tych, które zmagają się z własnym cieniem, drogą jest ukochanie siebie w całości, miast pogrążać w samoobwinianu się i odrzucaniu części siebie. Według mnie to prosta droga, właśnie do zniewolenia, przez tę ciemniejszą, stronę. Toteż, tu myślę zgadzamy się, że miłość jest tym co podtrzymuje Świat, Wszechświat, Wszystko. Pozdrawiam Cię serdecznie Gaju.

  1. @Alina7 Nasze życie przypomina sznur pereł / czyli sznur kolejnych naszych wcieleń / z których jedna jest ładniejsza a inna brzydsza , jednak ostatecznie , tworzą one piekną całość . Plan fizyczny to „sala treningowa” , abyśmy mogli doświadczyć wszystkiego . Nasza dusza jest kronikarzem naszych kolejnych wcieleń . Przewodnicy mogą tylko w sposób subtelny pilnować , aby to , co sobie sami zaplanowaliśmy, przed kolejnym naszym wcieleniem , było realizowane . Jeszcze jedna rzecz – jeżeli chcemy mieć karmę , to jej doświadczamy a jeżeli nie chcemy jej doświadczać , to nie musimy . Jesteśmy w pełni wolnymi Istotami .bo przecież to Bóg doświadcza. Jesteśmy Bogiem w formie człowieka , kontynuującym ekspansję myśli w nieskończoność. Nie jesteśmy tutaj by cierpieć , jesteśmy tutaj by bawic się życiem , ale w taki sposób , by nie ranić przy tym innych ludzi. Musimy też zdawać sobie sprawe, że na tej płaszczyżnie istnienia , obowiązuje bezwzględne prawo przyczyny i skutku i warto je respektować . bo wtedy życie jest o wiele łatwiejsze., Jeżeli / z pełną swiadomościa ,odpowiedzialnoscią i oceną naszych wcześniejszych , złych czynów/ nie wybaczymy sami sobie , nie bedziemy mogli doświadczać prawdziwego dobra , bo „skłóceni ” wewnętrznie ,pozbawimy siebie takich możliwości . Nie bedziemy też mogli wybaczyć wtedy innym , co dodatkowo nas pogrąży nas w negatywizmie. Wbrew pozorom , wybaczając innym , robimy to przede wszystkim dla siebie ! , aby odzyskać spokój wewnetrzny i przyciągnąć tym samym pozytywne doświadczenia do własnego życia /Prawo Rezonansu/ Karma jet o tyle niedobra ,że kiedy tu przychodzimy ,aby spłacić poprzednią karmę , tworzymy przy okazji , nową kolejną karmę i wchodzimy w niekończące się koło karmy. Lepiej o ile to możliwe , naprawić tutaj swoje błedy , aby móc wybaczyć sobie . Miłość , jest lekiem na całe zło , bo będąc w stanie bezwarunkowej Miłości , przyciągamy do siebie rownież Miłość . Pozdrawiam Cie kochanie .

   1. Alina7 Ktoś dał kiedyś do Internetu , takie zdjęcie . Samochód maluch a na nim z tyłu przyczepiony na tekturze napis : ” Nie trąb . Robim co możem , Mocy przybądż ” 🙂 Tak więc „robim co możem” a Milość , jest lekiem na całe zło . Buziaki Kochana Alino 🙂

  2. @Alina7 Dodam jeszcze – podobno każde nasze kolejne wcielenie , jest dla nas bardziej przyjemne – bo jednak ciagle wzrastamy duchowo , nabierając kolejnych doświadczeń . W pewnym momencie , pragniemy już tylko wewnętrznego spokoju i dobrostanu , bo z nim najpiękniej rezonujemy . Wtedy tworzymy takie wibracje i ich własnie doświadczamy , gdyż energia podąża za uwagą .

   1. Gaju! Niestety tylko podobno… Właśnie to o czym pisałam, a Ty również wcześniej, część Dusz nie radzi sobie i pogrąża się coraz bardziej, powiększając swoją negatywną karmę. Dlatego tak ważna jest miłość i to o czym piszesz wyżej – wybaczenie tym istotom, bezwarunkowe. Myślę, że każdy z nas ma takie zadry, większe lub mniejsze i musi się z tym uporać. Niech Miłość rozkwita coraz bardziej, w każdym ludzkim sercu! Pozdrawiam Cię Gaju kochana, serdecznie.

 6. Sa rozne powiedzenia o szkle NO Nie !!!!
  Kiedy szklo sie bije to jest dobrze , bo jakas pamieci sie wali niepotrzebna >
  Tylko uwazajcie zeby sie nam szklane wrota niebianskie nie pobily poniewaz wtedy sie naprawde zacznie nowa epoka 🙂

 7. Filmik Alexa Polanskiego jest ciekawy ale bez sensu nadany przez NTV bo nie widzimy slaydow z projrktora wiec totalna lipa 🙁

 8. W tej konferencji Energia Tachionów – Alex Polański, zobaczcie od minuty 42:24 sek do 42:30 sek. Taki „Rods” przeleciał obok Pana Alexa, ciekawe co! widział to ktoś?

Comments are closed.