Nauka i technologia Nowej Ery – 3.09.2013

Program zrealizowany przez NTV Warszawa.
Rozmowa Janusza Zagórskiego z Małgorzatą Górska na temat urządzenia „Quantec” i możliwości zastosowań w terapii różnych dolegliwości.
http://www.quantec-analiza.pl/

Rozmowa z pisarzem dokumentalistą – Igorem Witkowskim.

11 thoughts on “Nauka i technologia Nowej Ery – 3.09.2013

 1. Myślę że quantec to ściema jeśli już komuś pomoże to na zasadzie placebo, intuicyjnie wyczuwam naciągactwo i w tym przypadku tak to czuję, same ceny mówią za siebie nie za wysokie bo mało by było naiwniaków i nie zaniskie by nie stracić wiarygodności, czemuś taniemu nie ufamy.

  //
  A zapoznałeś się z tematem? Znasz zasadę pracy Quanteca? Miałeś okazję „pobawić” się tym wynalazkiem, że tak wydajesz opinię na nie.
  Poczytaj historię maszyny Hieronymusa (wujek google pomoże) – to jakby wczesny prototyp takiego urządzenia. Potem pomyśl i dopiero wydawaj wyrok.

  Voytek – [Admin]

 2. Poznalam dzialanie urzadzenia -na biezaco rowniez korzystam z tego urzadzenia mimo ze jestem bioterapeuta wspomagam sie innymi metodami -bo jak wiadomo samemu jest najtrudniej sobie pomoc,codziennie widze działóanie Quanteca na sobie jak rowniez mojej rodzinie i zwierzetach Quantec jest niesamowity mysle ze to nie urzadzenie ale Energia ktora przekazuje informacje poprzez komputer! POLECAM KORZYSTANIE Z QUNATEKA JEGO DIAGNOSTYKA I DZIALANIE JEST POPROSTU MAGICZNE I KOSMICZNE! A EFEKTY POTWIERDZAM MEDYCYNA AKADEMICKA!!

 3. Od jakiegoś czasu poziom merytoryczny NTV zmienil się na lepsze. Jest więcej odpowiednich ludzi – na pewnym poziomie. Przynajmniej wiem o czym jest mowa , nie ma historii wyssanych z palca (fantazjowania).

 4. Czy Quantec działa w drugą stronę tzn. czy można go tak zaprogramować że będzie niszczył zdrowie lub zmieniał cechy charakteru. Jeśli tak to morze to być dosyć groźne urządzenie.

 5. A ja nic nie komentuje, bo jestem laikiem, ale czytam I slucham I za to co robicie kochana redakcjo KOCHAM WAS. Wysylam wszystkim pozytywne mysli. Pozdrawiam

 6. Bardzo ciekawy temat zaprezentowany przez p.Małgorzatę Górską.

  Chciałem tylko wprowadzić drobną korektę. Mowa jest nie fotonach, lecz o biofotonach.
  To biofotony przenoszą własnie te informacje, o których mówi p. Małgorzata.

 7. Zastanawia mnie tylko jak w swiecie naszego syntetycznego systemu Solarnego moze sie znalezc organiczna Kometa .
  Zakladam
  Kometa moze nie jest organiczna forma a jezeli jest to jest albo przechwycona tak jak byla przechwycona Organiczna Ziemia albo druga opcja jest, ze sluzy za sztucznego straszaka.

 8. Nasuwa mi sie jeszcze jedno problematyczne zagadnienie do przemyslenia i to bardzo problematyczne .Jak mamy sie zachowac w obliczu naszej smierc naturalnej na Ziemi moze ona nie jest wogole naturalna tylko UFO abduction . Dlatego nic nie wiemy przed narodzeniem sie i po narodzeniu co z nami bedzie .

Comments are closed.