Nauka i technologia Nowej Ery – 30.09.2014

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Waldemarem Gajewskim będąca zapowiedzią wrocławskiego seminarium na temat „Złotej Proporcji”.

Zapowiedź listopadowego seminarium Jerzego Zięby, aktora książki „Ukryte terapie”.

Piąta rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą, autorem książki „Ukryte terapie”, poświęcona roli cukru w naszym organizmie oraz jego zawartości w produktach spożywczych.

Zapis wystąpienia Łukasza Zgiepa z SGGW nt. „Sharing economy jako ekonomii przyszłości:”, które miało miejsce na „Konferencji Dobra Wspólnego” w Warszawie w dniu 25 września 2014 r.

Janusz Zagórski i Krystyn Herwy rozmawiają z bioterapeutą Wiesławem Jarosławskim na stałe mieszkającym w Kanadzie i tam praktykującym.


17 thoughts on “Nauka i technologia Nowej Ery – 30.09.2014

 1. > Zapowiedź listopadowego seminarium Jerzego Zięby, aktora książki „Ukryte terapie”.

  he he he, bez urazy Panie Jerzy, ale niezły ptaszek z tego aktora

 2. Nareszcie o cukrze powiedziano trochę prawdy, może się przyda gdyby komuś wytłumaczyć, bo tak z rozmów domowych nie za wiele wynika a tu mamy to poparte wiedzą i praktyką Pana Zięby. Dziękuję i proszę o więcej, wydaje mi się, że temat został lekko zasygnalizowany, może jeszcze Pan Jerzy w następnym odcinku dopowie więcej o cukrze. Pozdrawiam.

  1. gereon Cztam książkę : „Rozświetlanie siebie i Swiata” Barbary Zgorzyńskiej Jest do kupienia tylko w taniej książce/za 5 zlotych/ i wg mnie jest wartościowa . Porusza tematy :Bioenergoterapia Channeling, Uzdrawianie Duchowe . Kupiłam ją po wysłuchaniu wykładu i Pani , która jest chirurgiem fantomowym / You Tube,/ / Konferencja Jana Taratajcio cz IV /. Może odszukam zaraz link do tej wypowiedzi to podeślę /

 3. to nie rodzice psują dzieci panie Zięba, proponuję obczajkę jadłospisu pierwszego z brzegu przedszkola albo szkoły: drożdżówki, jogurty, serki, wszystko na słodko bo inaczej dzieci by nie chciały jeść 😉 moje dzieci też „nie wiedziały” co to cukier dopóki nie zetknęły się z „normalnym” światem, bo przecież w szkole uczą że cukier jest potrzebny, pożywny i zdrowy, że jogurty i „mleko” słodkie serki są wartościowym jedzeniem, może w szwecji jest inaczej, ale u nas koncerny zachodnie ustalają co jest zdrowe i pożywne, jakie leki i szczepionki są skuteczne etc

   1. Każdy rodzic powinien chociaż spróbować wyjść ze swojej klatki ,,enklawy bezpieczeństwa” i ruszyć w trasę wziąć wodę i iść.Jeść to co się znajdzie na drzewach i krzakach,wciąż jeszcze naturalne jedzenie.Nie brać żadnego niepotrzebnego sprzętu. Po jednym takim dniu i nocy pod gołym niebem dziecko przestaje się bać tego całego chłamu powraca uśmiech i zadowolenie a i my mamy świadomość prawdziwej Miłości do własnego potomka i wszystkiego w okół.Tak czynią Aborygeni są niszczeni i mordowani, ponieważ jest to prosty sposób na bycie poza chorym nieszczęśliwym społeczeństwem a jednocześnie wspaniała droga do Wolności.

   2. @Qcyp
    ja tam nie widzę żeby dzieci bały się współczesnego świata, wręcz przeciwnie są zakręcone internetem tabletami, grami, facebookami – to jest treść ich życia, obserwując swoje dzieci i dzieci znajomych widzę że do momentu jak nie pójdą do szkoły to jeszcze zachowują się „normalnie” ale to szkoła i sami nauczyciele wkręcają w to dzieciaki, u mnie na dzień dobry dzieciakom rozdali tablety i lekcje angielskiego polegały na logowaniu się w jakiejś głupawej aplikacji i zabawami z avatarem 😉
    Raczej dzieci są znudzone i smutne kiedy braknie im kontaktu online ,,,

 4. stomil pisze: @Qcyp
  ja tam nie widzę żeby dzieci bały się współczesnego świata, wręcz przeciwnie są zakręcone internetem tabletami, grami, facebookami

  Weź ich w plener a przekonasz się co się będzie działo, 🙂

Comments are closed.