Nauka i technologia nowej ery – 4.02.2014

15. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

16. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

Na temat habitatów z prof. Zbigniewem Baciem z Politechniki Wrocławskiej rozmawia Janusz Zagórski.

O systemowej teorii kultury wykład prowadzi Mieczysław Cenin.

Janusz Zagórski rozmawia z Moniką Krzyżanowską (kynoterapeutką) i Marcinem Wierzbą (biologiem, zoopsychologiem i instruktorem szkolenia psów) na temat dogoterapii.

 

 

24 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 4.02.2014

 1. macie pewność że Jarosław Kasprzak nie jest oszustem ?

  //
  Ile razy jeszcze będziesz zadawał to samo pytanie? Mamy pewność!!!

  Voytek – [Admin]

 2. Panie Januszu mam nadzieję ze Pan Kasprzak zapłacił Panu za tą audycje konkretne pieniądze. Wtedy (jestem pewny) te konkretne pieniądzie na pewno będą dobrze wydane na rozwój NTV. Jezeli nie, to dał sie Pan wmanipulowac w mega porażkę.
  Pan Owsianko podaje wiecej konkretów w swojej audycji niz ten żenujący naganiacz.

 3. „Można żyć bez psa, ale nie warto” – to słynne zdanie dowodzi, że pies jest dla człowieka nie tylko terapeutą dzieci, ale też wspaniałym towarzyszem zabaw, spacerów, motywem i nadzieją w dźwiganiu się z choroby oraz wsparciem w traumach związanych z utratą najbliższych, samotnością i starością.
  Pozdrawiam wszystkich Przyjaciół i Miłośników Psów!

 4. Zielarz pisze: ,,Pan Owsianko podaje wiecej konkretów w swojej audycji niz ten żenujący naganiacz”

  – – Można prosisz Pana Zielarza o więcej…konkretów potwierdzających ‚żenujące naganianie’? (czy po prostu utkniemy przy pustosłowiu i trolingu, jak to często ma miejsce u ludzi szerzących zarazę niechęci, bez pokrycia…jak inaczej można taką ,,argumentację” nazywać?)

  1. jako potencjalnie zainteresowany u-leczeniem z potencjalnej boreliozy wszystko to co bylo powiedziane do tej pory przez te wszystkie niby semestry dowiedzialem sie z internetu w jeden wieczor szukania i czytania. Konkrety na jakie czekam to : kupcie (albo jeszcze lepiej zrobcie) sobie taki a taki zapper, ustawcie takie a takie czestotliwosci, podlaczcie sobie tu i tam, stosujcie diete taka a taka + suplementacja taka i taka.
   Do tej pory wszystkiego co sie dowiedzial czlowiek zainteresowany samo-leczeiem to fakt ze nalezy sie udac do CENTUM PROMOCJI ZDROWIA PANA KASPRZAKA i … wylozyc cala kase z portfela.
   Pan Kasprzak probuje uchodzic za wyzwoliciela od tradycyjnej medycyny „korporacyjnej” ale wszystko co proponuje to … wlasna przychodnia. To nie jest zadne wyzwolenie.
   Wilk w owczej skorze. Caly czas gada to samo. Szkoda ze Pan Janusz zniza sie do tego poziomu. Szczególnie boli ze mowa o powaznej chorobie.

   1. To co myślisz Panie @Zielarzu wydaje mi się jedynie subiektywne, i tak samo subiektywnie wydam własną ocenę: Rozmów panów Kasprzaka i Zagórskiego wysłuchuję z zainteresowaniem, niektóre po dwa razy, w temacie biorezonansu jestem od roku ponad, a wciąż nie mam dość tej medycznej wiedzy.
    I taka między nami różnica…
    Tak naprawdę to nie wiem do czego zmierzają Twoje zarzuty.
    Np. do cen?. Konsultanci z WCPZ mają charytatywnie wjechać do Twojego domu i dokonać na Tobie diagnostyki?
    Może nie zgadzasz się co do stawek?
    Liczyłeś ile kosztuje kilkanaście testów krwi w medycynie szpitalnej żeby stwierdzić boreliozę/patogeny inne? Skierowania od lek.rodzinnego nie dostaniesz na Twoje widzimisię profilaktyczne. Musiałbym symulować umierającego, i to bardzo długo; niewykonalne. A i tak skierują Cię na nie te badania, testy, jakie chciałbyś
    Mówisz, że wszystko rozumiesz co jest w ‚Akademii’. GRATUKUJĘ. Może nie wszyscy dysponują tak inteligentnym, błyskotliwym tempem i potrzebują więcej czasu na przekonanie, zrozumienie niuansów, wszystkiego?
    Jeżeli wszystko jasne, to na co jeszcze czekasz?….
    Jeżeli wszystko jasne, to zajmij się tematem którego jeszcze nie rozumiesz, nie poznałeś, zamiast tracić ten czas na te audycje.
    Czy skomplikowanie się wyrażam?

   2. Gregory -przestań już tu pisać,że NTV robi najlepsze wywiady ,a zielarz nie ma prawa mieć oczekiwań co do większych konkretów.Jeżeli konkretów o których pisze zielarz nie było,to oznacza,że wywiad nie spełnił oczekiwań zainteresowanego.Wygląda na to Gregory,że prowadzisz tu akcję kadzenia Januszowi kadzidełkiem i wszystko cię tu zadowala.Poczekam aż zaczniesz nawoływać do przeprowadzenia narady kogo wywalić za brak służalczości w treściach komentarzy-starym komuchem byłeś kiedyś-na to mi wygląda-opowiedz o tym proszę.

   3. S pisze: Jeżeli konkretów o których pisze zielarz nie było,to oznacza,że wywiad nie spełnił oczekiwań zainteresowanego.

    – – Słyszałeś kiedyś, że aby otrzymać konkret(ną) odpowiedź – trzeba umieć wpierw zadać konkretne pytanie?
    Czy Zielarz zadał konkret?
    Moim zdaniem nie. Zapytał o zioła bez podania zdiagnozowanej jednostki chorobowej,
    nic! ani zdiagnozowania przyczyn, ani objawów. Nie wiadomo czy chodzi mu o niego samego, czy o jego babcię, ciocię?
    WCPZ ma mu podać wobec tego setki ziół czy terapii przez NET, aby on mógł se wybrać dowolną? Uważasz razem z nim że to ma sens?..
    Zielarz napisał że: już wszystko zrozumiał, już go to nudzi, czas więc zakończyć te pogadanki…
    Czy zdiagnozował się też tak dokładnie jak się tu nudzi, ma w domu zappera, wie co mu dolega, zna koinfekcje w swym organizmie (babci lub cioci?).
    Może to wygląda ‚na kadzenie’, ale tak naprawdę pytam (i staram się mu w tym pomóc) tylko Zielarza: o co dokładnie Ci chodzi? Wyraź to…

 5. Baba Jaga pisze: Pozdrawiam wszystkich Przyjaciół i Miłośników Psów!

  To do mnie 🙂 (Również pozdrawiam) Kocham zwierzęta, nie tylko psy, czasem wydaje mi się że bardziej koty. A czasem że psy i koty bardziej od ludzi…
  Nie mam jednak zwierząt. Od jakiegoś czasu wydaje mi się, a nawet bardziej – jestem przekonany, że posiadanie zwierzęcia w mieszkaniu w bloku jest anormalne. To nie jest naturalne miejsce dla zwierzęcia.
  Nie tylko chodzi o zwierzę… Może będzie o tym mowa w Akademii Boreliozy kiedyś, że najwięcej nosicieli pasożytów to ludzie mający kontakt ze zwierzętami – łapią patogeny wzajemnie od siebie.
  Dla mnie przestało być normalne (pewnie narobię sobie wrogów, trudno) żeby mieszkać w jednym pokoju, mieszkaniu ze zwierzętami: pasożyty, smród, hałas, budzenie, brudzenie. To nie jest ich miejsce.
  Miejsce psa, kota jest na zewnątrz, kiedy taki kot czy pies jest przydatny: gryzonie, pilnowanie zagrody, domu, zwierząt hodowlanych

 6. Panie Mieczyslawie dla mnie krasnoludki istnieja…jak tez wszystko inne na czym czy kims zatrzyma sie moja mysl…Bardzo ciekawy wyklad.Dziekuje i pozdrawiam

 7. droga NTV,
  w imieniu własnym i z pewnością nie tylko, zwracam się z prośbą o zamieszczanie jak największej ilości materiałów dotyczących urządzeń wolnej energii
  bardzo wiele dzieje się w tym temacie na świecie, w Polsce mamy świetnych wynalazców, jak np. pana Dorę, Taratajcio i wielu wielu innych, pana Dionizego śledzącego na bieżąco energetyczną tematykę
  PROPONUJĘ, ABY POWSTAŁA AUDYCJA W NASZEJ TELEWIZJI DOTYCZĄCA JEDYNIE URZĄDZEŃ WOLNEJ ENERGII
  pozdrawiam wszystkich niewolników

  1. Rokospoko wyraził również moją opinię.Również oczekuję na rozmowę z panem Dorą.Chcecie umożliwiać bycie niezależnymi?-róbcie .

  2. To nic nie da , obecny stan informacji jest wystarczający , co chcesz komuś pokazać, udowodnić ? zbudować coś ?nie znasz obecnego „prawa” ? szkoda czasu na antenie, Pan Dionizy „trzyma” rękę na pulsie to wystarczy .Lepiej załóż dział na forum jaki to „koniec świata” mieli wynalazcy , to będzie najlepsza promocja . Ta maszynę która kreci się już dobre 40 lat oglądały tęgie główki Nauki powiedzieli ze działa ale nie działa !? niema żadnego wzoru aby to wkręcić ?!! co za peszek ? http://www.youtube.com/watch?v=vOWPJEq42l4

   1. Majestic-co też opowiadasz?-nie znasz obecnego prawa?-stoi magazyn ciepła na podwórku pana Dory czy nie stoi?-uogolnianie szkodzi idei.A słyszałeś o żarówce o której opowiadał pan Dora?-jak słyszałeś,że jest ,to nie uogólniaj bezsensownie,bo domy niezależnie energetycznie istnieją zgodnie z prawem.Pan Dionizy może sobie trzymać rękę nie tylko na pulsie,ale nawet na ładnych piersiach-nic mi do tego i to właśnie wystarczy kolego hamulcowy -w tym temacie.

   2. Sylwester; tak ? Co takiego istnieje ? porównujesz ta partyzantkę to ogólnego bilansu energetycznego ?porównujesz jakiś termos z energetyka , czy wiesz ze do tego trzeba tez energie z sieci , pytałeś się o koszty takich źródeł pozyskiwania energii dla wszystkich Kowalskich ? tu mi nie kituj na moje konto, wystarczajaco dobrze znam ten problem,jak ze strony pozyskiwania takowych energii, eksploatacji a co najistotniejsze budowy wszelkich instalacji, ilu ludzi będzie stać na podwójne systemy bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś skazał się na jeden system instalacji , wiesz ile kosztuje dozór techniczny takich instalacji w obiektach publicznych ? czy wiesz ze każdy podzespół musi mieć atest i autoryzowany serwis ?myślisz ze obkleisz panelami dach i to ci wystarczy; kto ci to ubezpieczy ?Skoro nic ci do tego ?To poco podnosisz krzyk gdzie tu logika ???

   3. Sylwester pisze:”nie znasz obecnego prawa?”Znasz prawo ??? chcesz mnie tu ośmieszyć czy co ?Co mi jakaś żarówka ? napędzisz ja centralne ogrzewanie co to wspulnego z pozyskiwaniem energii? wiesz ile kosztują takie wydajne żarówki ?A co do prawa to dam ci taki przykład dobrze znany” Ktoś” kiedyś wymyślił pędnik REWOLUCJA ,no i przyszło do „Niego” Prawo ,które znasz ! resztę sam dopisz aby się nie ośmieszyć, chętnie poczytam czy aby na bakier nie jestem .pomyliłeś pojęcia, wolna energia ma zastąpić kopaliny, elektrownie atomowe ,paliwo w komunikacji co tu wyskakujesz z jakimś czajnikiem na posesji wystarczy intensywne zachmurzenie , oziębienie , ponad normę i bilans ujemny, albo świeczka ,znasz energie (ciepło )geotermalne ? znasz specyfikę górotworów , znasz cala technologie z tym związaną,;chcesz bzdurami napędzać czy bzdury tu wypisujesz ? Odsyłam Ci twoje mądrości cytuje ” to właśnie wystarczy kolego hamulcowy -w tym temacie.”

 8. Znowu Personalia ?! takim sposobem klasyfikujecie się na zwykłych sabotażystów ,w ostateczności Janusz decyduje kogo Tu zaprosi, zrozumiano !? przypominam ze jest temat , problem , a w nim zawarte informacje, jeden przyswaja więcej drugi mniej ,jeden uważa ze nie warte uwagi bo mnie nie dotyczy, a drugi studiuje krok po kroku na przyswajalny i użyteczny sposób zawarte informacje.

  1. Majestic-powiedz mi w takim razie gdzie można kupić tą żarówkę o której mówił pan Dora-przekonam się czy ty przyswajasz.Tośmy się szczęśliwie zakwalifikowali-ja sabotażysta ,ty hamulcowy i tak trzymać.

 9. Ja mam sposob na borelioze oczywiscie zeby jej nie dostac . Oblac sie octem jablkowym od stop do glow przed wyjsciem do lasu , parku albo na ogrodek . Mozna tez zastosowac odstraszajace olejki zapachowe z atestem . Wszystkie te co wam smierdza sa dobre . !!

 10. @Gregory
  „Może to wygląda ‚na kadzenie’, ale tak naprawdę pytam (i staram się mu w tym pomóc) tylko Zielarza: o co dokładnie Ci chodzi? Wyraź to…”

  chodzi o informacje o mozliwosci wyleczenia sie z boreliozy we wlasnym zakresie. Srodowisko alternatywne (jak zdawalo mi sie) powinno promowac wolnosc i niezaleznosc jednostki. Tutaj promuje sie co innego. Wiecej moich wypocin wyprodukowalem zreszta pod nowszym odcinkiem telenoweli. Mysle ze wystarczy. Pozdrawiam (admina tez chociaz chyba czujnosc mu sie oslabila …)

Comments are closed.