Nauka i technologia nowej ery – 5.01.2016

W ramach wspólnej akcji niezależnych mediów polegającej na pomocy w upublicznieniu informacji zawartych w prezentowanym materiale szerokiemu ogółowi społeczeństwa, przedstawiamy film będący dowodem na technologiczne możliwości uzyskania przez nasz kraj niezależności energetycznej. Materiał został zrealizowany przez tagen.tv.

Zespół pana Jarosława Hołubeckiego wykorzystując i rozwijając wiedzę użytą podczas usuwania skutków katastrofy w Czarnobylu opracował nowatorską metodę oddziaływania na węgiel. Wykorzystując zasady mechaniki kwantowej skonstruowali urządzenia, za pomocą których udało im się obniżyć temperaturę zapłonu węgla, co znacznie zmniejszało jego zużycie oraz emisję dwutlenku węgla.

Kilkuletnie próby w polskich elektrowniach dały bardzo obiecujące rezultaty, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, że technologia działa, co potwierdziły też bardzo dokładne badania przeprowadzone na Politechnice Częstochowskiej. Niestety ze względu na niejasne decyzje polityczne zespół pana Jarosława nie uzyskał zgody na wdrożenie swojej technologii w żadnej elektrowni a Polska nadal zobowiązana jest do płacenia olbrzymich sum za emisję dwutlenku węgla.

Obecnie pan Jarosław Hołubecki pracuje jako kierowca TIR-a, jeżdżąc po Europie aby zarobić na utrzymanie rodziny. Poznaj kolejną historię polskiej myśli technicznej, którą zamiast wielkiego sukcesu spotkała smutna polska rzeczywistość.


125 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 5.01.2016

 1. Witam
  Pozwolę sobie dodać do wyżej zaprezentowanego filmu swoje trzy grosze
  Od września tego roku jestem właścicielem pieca Firmy Wery z Kwidzyna. Piec ma unikalną konstrukcję, nie oznacza to jednak, że jest skomplikowany. Palenisko jest skonstruowane w ten sposób aby spaliny powtórnie przechodziły przez rozżarzone paliwo (węgiel drewno, brykiet, trociny wszystko jedno) spalając się, po czym te pyły, które się jeszcze nie dopaliły są kierowane na rozgrzewającą się do czerwoności ścianę wykonaną z jakiegoś betonu termicznego na której się dopalają. Efekt jest taki, że z komina mam rzadki biały dym głównie przy rozpalaniu, a w trakcie palenia, kiedy piec osiągnie pożądaną temperaturę dym nie jest widoczny prawie wcale. Węgiel spala się tgz. krótkim płomieniem. Paliwa spalam około 30 % mniej niż przy poprzednim piecu. Piec ma wszystkie atesty , Pomysłodawca opatentował go na UE.
  Wniosek jest taki, że węgiel można również spalać w sposób w miarę czystyi nie generujący wielich kosztów.
  pozdrawiam
  Maciek z Malborka

 2. Ludzie imperializm kapitalistyczny Korporacje oraz pseudo -ekonomia robi kasę , czyli nic nie robić aby zarobić , trzodę trzymać za mordę aby nie zdechła za szybko i to wszystko ,zwlaszcza w Tym Kraju zobaczmy tutaj !!! patent w praktyce na czajnik do wody ale jest ! bez pośredników bez prowizji ot tak zwyczajnie !? osobiście zastanawiam się nad opatentowaniem spłuczki do kibla takiej tradycyjnej ze sznurkiem do szybkiego gaszenia idiotyzmów , a teraz Auto na wodę ? nie znam opracowania naukowego ale tak napisane ??? https://www.youtube.com/watch?v=fxpgKBLfQN4 zastanawia mnie jaka uczelnia Uczonych Wielkich testowała ten epokowy wynalazek ? a teraz powtórz ! https://www.youtube.com/watch?v=2Ghjq1bZQOk

 3. Mnie zamurowalo, innych chyba tez,
  tylko dwa slowa sa adekwatne:
  SABOTAZ oraz ZDRADA
  Pytanie:
  co trzeba i co mozna zrobic z sabotazystami i zdrajcami oraz kto to zrobi?
  To nie jest pierwsza informacja o ‚uciszaniu’ polskiej wynalazczosci’.

  1. to dziwi nie dziwi !? w tym przypadku węgiel,prąd,Co2, to towar , zobaczmy ile podmiotów jest „zaangażowane” w robieniu kasy ,reszta to pikuś, Goj zapłaci każdy rachunek, jak nie to Komornik .

  1. Oczywiście chodzi o tego „z góry” co twierdzi że badania zespołu pana Jarosława nic nie wykazały.

 4. Tym materiałem trzeba bombardowac politykow i społeczeństwo. Facebook, maile do posłow rządu, prezydenta. Potrzebna jakas wspolna akcja.

  1. nic nie zrobisz to światowe lobby a w europie jest wszystko szczegółowo pod kontrolą , to straszna maszyneria , główny problem jest w polskich kopalniach których niedlugo nie będzie , będą ale nowe do szybkiej eksploatacji , bez zbędnej biurokracji która w konsekwencji wyniszczyła kopalnie , oczywiscie będą to spółki zagraniczne bo My nie mamy Forsy , tarcze rakietowe , nowe garnizony wojska , elektrownia atomowa -„fokuszima” 2 nad Bałtykiem z nowoczesną technologia lat 70 , kraje zachodnie maja swoje priorytety i jest cicha protekcja dofinansowanie są setki sposobów aby strategiczne obiekty przemysłu chronić , a u Nas za 60 groszy fiskasy zmiatają firmy z ziemi .

 5. na oszczędnościach nie da się zarobić ,musi być tak , to złożony mechanizm manipulacji ,nie jakieś wykłady specjalistów analityków robiących to na zamówienie albo ograniczonych w swoim polu widzenia zakładając ze są uczciwi i akurat tego nie widzą ? http://blogpublika.com/2015/01/21/dlaczego-polski-wegiel-jest-drogi-poniewaz-jego-obrotem-kieruje-mafia-weglowa-jak-to-dziala-posluchaj-czlonka-zarzadu-kopalni/ to jest zaledwie to co pływa na powierzchni w tym wypadku niekonkurencyjna Cena to jedno z czego to wynika ? niby tani import ale to tez strefa manipulacji transferu pieniedzy udziału w zagranicznych spółkach ,nadmierna biurokracja , pseudo modernizacje , pseudo dofinansowania , zobaczmy wierzchołek ułamek upłynniania http://www.fakt.pl/slask/prezesi-zadluzonych-kopaln-zarabiaja-miliony,artykuly,588790.html jak będzie już pustynia powstaną kopalnie z obcym kapitałem nie zdziwmy się ze będą one rentowne , a jedynym zagrożeniem będą lokalne władze które w swojej pazerności będą sączyć ile się da zyski , co w konsekwencji pozbawi ludzi pracy , nowoczesne kopalnie jak i cały nowy przemysł potrafi powstać jak grzyby po deszczu i tak samo zniknąć , to nie są inwestycje narodowe , każdy dzień pracy każda tona jest skalkulowana , niema tu zabaw , sentymentów flag narodowych i podobnych zachowań .

  1. A my jak te barany. Pochodziłam po kanałach alternatywnych, pooglądałam liczniki wyświetleń i po prostu porażka. Zawędrowałam na stronę Waldemara Deski, chyba zapomnieliśmy.. petycję w Jego sprawie podpisało haha 8 tys osób. Fest. Jesteśmy egoistami, maruderami. Nic nie robimy. Nie potrafimy się zjednoczyć.. jakaś degrengolada. Po co ta alternatywa? Żebyśmy się lepiej od Innych poczuli? Że niby tacy jesteśmy świadomi w tym szambie.. odczuwam zażenowanie tym wszystkim.. Co z nami Polakami?

 6. Panie Jarosławie,
  Duzo uznania i szacunku,za to co pan zrobił.
  Nie tylko za technologię”oszczednosci wegla”,ale za udowodnienie(eksperyment w Szanghaju)ze obowiazujace prawa fizyki sa przestarzałe(delikatnie mówiac) i ze tzw.”prawa Duchowe” maja rzeczywiste przełozenie na materie.
  Jednak Polak potrafi.
  Dziekuje. 🙂

   1. Nie zwalaj na mnie tu… tu winy!! 🙂 😀 :-*
    Obywatelka 50-sortu 😀 Ostatnia z ostatnich
    Podoba mi się.. ostatni będą pierwszymi 😉

  1. 😀 To było dobre i muzyka z Timu leciała w tle !! A teraz do słuchania, bo aż się zachciało 🙂

  2. Dziękuję Ci za tę muzykę.. do rana starczy.. gra mi na Duszy dzisiaj.. Dzięki raz jeszcze 🙂 Do Miłego.

 7. Panie Jarosławie,
  czy nie kusiło pana zastosowanie tej technologii w innych dziedzinach techniki i nie-techniki? wydaje się, że zastosowań może byc całe mnóstwo, znacznie więcej niż lepsze pozyskiwanie energii ze spalania czy jak w Czechach w obróbce/produkcji kół zębatych
  szacun za dokonania
  Piotr

  1. ta technologia jest po prostu nie jest akceptowana Piotr ,z podobnymi efektami są wkłady( zaprogramowane pręty ) do np pojazdów na Lini zasysania powietrza , są właśnie tez emitery do pomieszczeń do aktywacji wzbudzania układów elektronicznych , niwelacji neutralizacji zaburzeń, albo szkodliwych efektów działania energii itd ta technologia ma dobre 30 lat jako działanie i efekt . to co Pan Jarosław wspomniał o tym nadmiarze energetycznym na obwodach , to jest to , odkrywamy to co było już znane sto lat temu , na masową skale wdrożeniową nie można liczyć , a produkty małych firm są drogie i nieakceptowane , jest było zero dofinansowania .

  2. Gdzie jest Polskie eldorado Grafenowe ? co z tym zrobiła „Nauka ” należy absolutnie uciąć fundusze na te uczelnie , komu to wlasciwie służy ? podatnikom są zabierane pieniądze a oni robią sobie z tym co chcą , zero wymiernych efektów . niedlugo miotły i taczki będziemy importować a oni marzą o lotach kosmicznych i wyciągają miliardy na idiotyzmy .

   1. Niestety jesteśmy ciągle jak to dziecko, co w ciuciubabce z opaską na oczach stara się złapać innych śmiejących się z niego. Pora wreszcie ściągnąć te klapki z oczu. Powiedzieć wyraźnie, że król jest nagi i wskazać palcem targowiczan. Nie po to jednak by rozniecać wojnę, lecz by wspólnie pomyśleć nad drogą ratunku dla wszystkich. Ci , co już przejrzeli na oczy, często są targani negatywnymi emocjami. Je także trzeba odsunąć na bok, a skupić się nad konkretnymi rozwiązaniami.

   2. konstans no tak jest „często są targani negatywnymi emocjami” bo inne metody są nie skuteczne ,jestesmy dnia na dzień osaczani ,gdziekolwiek byś nie spojrzał ? był temat GMO , jest to oczywiste , dowiedziałem o metodzie infekowania normalnych zasiewów i jest to robione na obszarze unijnym tam gdzie czesciowo dopuszczono gmo produkty itp , w ramach państwowych projektów wartych miliardy euro pieniądze podatników w nachalny sposób Lobbyści umiejscawiają mini poletka np 10 arów w ramach „doświadczeń”” badan” na areale rolniczym ,oczywiscie za zgoda rolników , uprawy gmo , i jest jeden problem za te 10 arow otrzymują nawet do 300 tys euro , pieniądze są podatników ale wszystko należy do tej znanej „firmy” , wyśmienita metoda infekcji całego otoczenia , co można wywnioskować no zasada działania tej firmy , pójdą w ruch chemikalia a później cala reszta tego systemu .i tu jest niemoc „Powiedzieć wyraźnie, że król jest nagi i wskazać palcem targowiczan.” przecież mówimy !? trwa wycinka Naszych lasów nie sprzedadzą ale wytną na poczatku , kopalnie znikają , rolnictwo złapane w pułapkę dofinansowania i kontraktacji , czy My mamy się rozczłonkować ? być w każdym miejscu jednocześnie ? tym bardziej ze Młodzi i energiczni w liczbie niedlugo 8 milionów wyjechało za chlebem ,widać to wszędzie nawet na ulicach kondensacja bandziorów , rencistów ,cześć udaje ze żyje a te znikome reszki Normalnych muszą się w tym odnaleźć , bo czyha na nich armia aparatu ucisku .

   3. Majestic zgadzam się z Tobą, co do diagnozy sytuacji, ale musimy sobie i innym zadać pytanie: Czy jest to już katastrofa narodowa czy też jeszcze możemy postać z boku i obserwować jak nasz Tytanic dryfuje? Z mojej perspektywy to wygląda tak, że obecny system społeczno- ekonomiczny nie nadaje się do uratowania. Oparty jest na piramidzie strachu przed wykluczeniem, nędzą i całym złem z tym związanym. Wyzwala w nas negatywne emocje, ustawia przeciwko sobie do walki. Musimy zdać sobie sprawę z tych mechanizmów, gdyż inaczej nie uda nam się niczego zmienić. Znowu damy się wykorzystać. Może się mylę, może nie jest jeszcze tak źle? Jednak w moim otoczeniu większość młodych ludzi jest na emigracji. Następne pokolenie rodzi się za granicą. Czy będą jeszcze mówić po polsku? To dla nas największa strata – nasze dzieci. Rozdarte rodziny. Opuszczeni staruszkowie. Czy trzeba już trąbić na alarm? Według mnie tak. Dwadzieścia sześć lat nieudolności, pazerności i zdrady. Wystarczy. Jednak samo powiedzenie „nie” to za mało. Musimy dokładnie wiedzieć, co chcemy osiągnąć, określić nie tylko zasady, ale możliwie jak najdokładniej wszystko zaplanować. W 1989 roku zwykli ludzie cieszyli się ze zmiany systemu. Tylko nieliczni zdawali sobie sprawę z tego, że czeka nas faza bardzo drapieżnego kapitalizmu. Obaliliśmy socjalizm i w nagrodę nasłano na nas hordy grabieżców. Nie byliśmy na to gotowi. Nie popełniajmy więcej takich błędów. To czego nam jeszcze nie odebrano to nasza mowa, więc korzystajmy z tego daru aby pobudzić nasze myślenie i obudzić się wreszcie z tych koszmarów.

   4. Tak konstans 26 temu dokonano zdrady wewnętrznej ani jeden działacz prawdziwej Solidarności nie zamierzał likwidować Gospodarki Narodowej wystarczyło absurdy zlikwidować a z tandety przejść na jakość .Obecnie jedynym ratunkiem jest odsuniecie partii politycznych likwidacja kompletna , a władze oddać do bezpośrednio wybieranych Rad Narodowych ,powrót do Wspólnoty Socjalnej organizmu państwa .zobaczmy kluczowe zagadnienia (Obcych Wybranych) wystarczy to przebudować na korzyść Narodu niektóre kwestie są nieaktualne ale rdzeń jest aktualny http://www.iluminaci.pl/info/45zasad-zniewolenia-polski-powojennej

   5. Niestety większość wytycznych instrukcji zniewolenia naszego narodu jest ciągle aktualna. Jednak mimo tego, że jest to dość stary tekst i powinien być znany ogółowi w dobie internetu, to ciągle dajemy się nabierać i pozwalamy sobą sterować. Zamiast działać razem dajemy się ustawiać przeciw sobie jak pionki na szachownicy. Pora abyśmy przechytrzyli wrogów. Została nam jeszcze nasza mowa, a to potężne narzędzie. Sama zmiana rządzących chociaż trudna, jest osiągalna . Nie możemy jednak pozwolić sobie znowu na brak konkretnej wizji nowego społeczeństwa. Tyle tu mądrych głów i gorących serc, pomyślmy wspólnie, co możemy zrobić dla naszego dobra.

   6. Konstans dokładnie ! Musimy się jednoczyć, od internetu po życie realne ! Mądrych głów nie brakuje, trzeba to rozsądnie przemyśleć i rozmawiać o tym jak wprowadzić Nowy Świat w życie, słowo jest tym co potrafi burzyć i budować Zasób słów jest przeogromny 🙂 To racja, jakoś nigdy się nie kończą, jak idzie się w kierunku serca ! Dziękujemy
    https://www.youtube.com/watch?v=M9LuNP8PdgQ

   7. Nic nie zbudujemy izolując się Wspólnoty , zobaczmy prawicowy pryzmat który jest zaprzeczeniem tego ,bo lansuje hierarchie a one są strukturami , tak samo jak dyktatura socjalna , jedno i drugie niema nic wspulnego z wspólnym rządzeniem zarządzaniem narodem jak i państwem to wszystko to narzucone i zwyrodniale formy dyktatury jedne i drugie będą zawsze przyczyną rewolucji upadku dyktatury i niesprawiedliwości . Wszyscy szukają alternatywy ? z jednoczesnym wyrzekaniem się elementarnej mozliwosci życia i egzystencji w wspólnocie Nasi Przodkowie Słowiańscy przez dziesiątki tys lat bazowali na tym systemie , dlaczego tak dlugo ? bo to jedyna opcja współistnienia i koegzystencji , cala reszta to jedynie zamienniki dla naiwnych , kluczem do normalności będzie utworzenie- reaktywowanie Wspólnoty Narodów Słowiańskich , niektórzy mówią ze to Polanie powinni wieść prymat bo kiedyś było tak , tak było , ale tysiąc lat temu zdradziliśmy naszych braci i kuzynów , dlatego wszystko należy ulokować w najmocniejszym Kuzynie jakim jest Słowiańska Rus -Rosja , my dalismy się oszukać Bestii do samego prawie dna , wiec każdy kto mówi inaczej jest zwykły zdrajca, sabotażysta , materialista , budujący w zamiarze struktury feudalnego upodlenia albo dyktatury Socjalnej ,czy nie dziwi karzdego ze kilkanaście klanów posiada zasoby całego świata ? i ze jest to spokrewniona rodzina ? czy jest jakiś idiota mówiący ze obecny system będzie sam w sobie zmniejszał te proporcje ? to kwestia czasu tylko gdy wszystko będzie odebrane, będzie NWO światowa Wspólnota, będzie to szczyt dyktatury jakiej jeszcze nikt nie widział !!! dlatego wracajmy do korzeni Słowiańskich i do Wspólnoty tych Narodów dając innym przykład , wiecie gdzie pozostał skrawek prawdziwej Demokracji ? wyrażony wolą narodu społeczności ? przyjrzyjcie się wyborom Sołtysa !!! kompensujmy to i dojdźmy do prezydenta , zobaczcie jakie to proste uczciwe naturalne , reszta to manipulacja i dyktatura , sami ludzie dopilnują aby nie było w tym zwiedzenia i manipulacji . NIEMA innej drogi .

   8. konstans plan zniewolenia Polski to nie jest plan Rosyjski albo Narodu Rosyjskiego , Carowi Wszech Rusi obiecano zniszczenie jego Narodu zaprowadzenie KOMUNIZMU to Oni zapłacili największą cenę około 70 milionów Rosjan , przed komunizmem Rosja Carska zmagała się z Bestią na wszystkich swoich granicach historia jest zakłamana na potrzeby bestii . Niech Każdy obejrzy pozostałe jeszcze dwie części , to zobaczy Bestie która jak cień niby jak nowotwór drenowała kraj zgodnie z tym co znaleziono w Kancelarii , a jak widać proces ten trwa dalej http://porozmawiajmy.tv/tajne-watki-historii-polski-i-zakazane-wynalazki-czesc-3-ferdynand-barbasiewicz/

  1. pięknie Gregory wspaniale Fakty !!!, ja mimo wszystko czekam na Peruna niech będę pierwszą osoba( zawsze tak mówiłem ) na tym świecie która mówi to oficjalnie . Perunie Wracaj !!!!

 8. nie chyba zablokowana strona jest, to powazne info, o tym ze niemcy powinny płacić nam 3 biliony złotych za wojne. jest powyzej 13 lat. ale może ntv ma ten news u siebie juz i dlatego blokuje..

 9. Prawie trzy biliony złotych. Tyle Niemcy powinni zapłacić Polsce za wojnę?
  Chłopiec na gruzach domu w Warszawie zbombardowanego we wrześniu 1939 roku przez Niemców
  Chłopiec na gruzach domu w Warszawie zbombardowanego we wrześniu 1939 roku przez Niemców

  Polska nie zarejestrowała w ONZ zrzeczenia się odszkodowań od Niemiec – przekonuje Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, publicysta i ekspert do spraw międzynarodowych, który przeprowadził własne śledztwo na ten temat. Precyzyjnie oblicza, ile Polsce powinni zapłacić Niemcy za straty spowodowane II wojną światową
  Ofiara nalotów niemieckich na Polskę we wrześniu 1939 roku / AP / JULIEN BRYAN

  Panuje powszechne przekonanie, że w 1953 roku Polska zrzekła się od Niemiec reparacji wojennych. Tymczasem tak niej jest – twierdzi Grzegorz Kostrzewa-Zorbas na łamach tygodnika „wSieci”. Według wyników jego dochodzenia, dokumenty i deklaracje władz PRL były publikowane w różnych zbiorach. Okazuje się jednak, że zabrakło dokumentu najważniejszego, czyli zrzeczenia się odszkodowań, potwierdzonego przez ONZ. Przyznała to samo Biuro Spraw Prawnych Organizacji Narodów Zjednoczonych.

  „Dokumentu, o który Pan prosi, nie ma w Biurze Spraw Prawnych” – odpowiedzieli urzędnicy ONZ na wątpliwości Kostrzewy-Zorbasa, który szukał polskiego traktatu o zrzeczeniu się reparacji w bazach i indeksach Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nie znalazł ich także w siedzibie Sekretarza Generalnego ONZ w Nowym Jorku.

  Fakt ten teoretycznie otwiera drogę dochodzenia przez Polskę odszkodowań wojennych od Niemiec. Jaka kwota wchodziłaby w grę?

  Obliczenia dotyczące strat materialnych poniesionych w latach 1939-45 przygotowało po wojnie Biuro Odszkodowań Wojennych przy Prezydium Rady Ministrów RP. Łączną wartość strat materialnych, które poniosła Polska z powodu III Rzeszy, oszacowano na 258 miliardów złotych z sierpnia 1939 roku – równowartość 49 miliardów ówczesnych dolarów amerykańskich. Według Zarządu Rezerw Federalnych USA kwota 49 miliardów dolarów z sierpnia 1939 r. odpowiadała w sierpniu 2014 r. kwocie 845 miliardom dolarów. Takie nominalne zwielokrotnienie wynika tylko ze skumulowanej inflacji, bez oprocentowania za zwłokę – wylicza na łamach tygodnika „wSieci” ekspert i publicysta.

  Przy obecnym kursie walutowym to kwota 2,738 biliona złotych – podsumowuje.

  Co dalej? Najpierw warto zaproponować negocjacje – postuluje Grzegorz Kostrzewa-Zorbas. Pozycja Niemiec ani w negocjacjach, ani przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości nie byłaby mocna.

  1. musiałem skopiować zamiast linku , jakaś blokada była, pewnie prawa autorskie masz racje, żeby mi się nie bekło hehe 😉

  2. Tomek spóźniłeś się 8 minut ? ” cześć Jurek spóźniłeś się 15 minut ?”https://www.youtube.com/watch?v=2Ghjq1bZQOk

 10. Pan inżynier Wiesław Wiatrak (83 l. – konstruktor Polskiego samochodu „Beskid”, opracował metodę podziemnego zgazowywania węgla, która pozwala produkować wydajnie energię z węgla, w ogóle bez zatruwania środowiska – zerowa emisja dwutlenku węgla. Metoda została przedstawiona kilkanaście lat temu…
  I ugrzęzła w podobny sposób
  http://wwprojekt.vxm.pl/

 11. { 🙂 }… 😀 …

  *Usmiecham się do Śem 🙂 & , * 🙂 się do Cię X, Ygrek, Zet…, ciepełko, pszez jakeikolwiek złości, podtextóf, cycUś //jakoś-takoś//. Nobo wiem dlaczego, lubię Sim/Was. OgÓlnie wieśe, jest taka zależność, że jeśli walczysz w imię dobra jest wierry gUt, lecz jeśli podczas walki Explodujesz negatywnom emocjom, złośćom, nienawiśćom, noto równocześnie tom U (-) _ nośćom, kreatoże-kreójesz nowe negatywne *bóty -tzw – [czorne typo.Wane]. Jezdem kreatorem Y pocza dURZo PACZE ło cem my siem myśly, paplo & czyni/czyńę tako, jako poczeba, by mnie czyniono 🙂 … x-333/pszypionem na AGeDe – sach, śyćkech 🙂 , D …

  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0

  Pees. Toje skrUt y lećuhna pszerópka, myśli {pikna} mojei spszyjaćUłky, chturna je nie http://www.humorpage.pl/obrazki/s/450_stara_ale_jara_fajka_babka.jpg saro yuno dURZo jarzy f tyn temat 😛
  Cidn.

  1. { 🙂 }…

   http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,03_kX_orig.gif
   * Kiedyś w szkole prymusem byłem
   Oj tak szczególnie na biologii
   Wtedy to dowiedziałem się, że
   Najlepsze są długie nogi 🙂
   Matmę miałem obcykaną the best
   Posiadam wspomnień pełen koszyk
   Bo z koleżanką w 3c
   Opracowałem algorytm rozkoszy
   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=p_PJM7F9_jc 😀 y pszestań śfirować, nobo wypada 🙂

   🙂 A f KÓNIEC noto, http://www.humorpage.pl/obrazki/w/442_wrzuc_monete_zebrak_telefon_sluchawka.jpg

  2. *że jeśli walczysz w imię dobra*
   dobro nie walczy – świeczka świeci a nie walczy o jasność 😛

   1. { 🙂 }. @o 14:18.

    Yurs racja es jak jóżUł, prawie y JoKum 100 & 1/2 % na tak, codo ** *że jeśli walczysz w imię dobra** ino jakbyczo toje —>
    … –> Cyt.
    … * nie wiem dlaczego, ale lubię Cię. Wiesz jest taka zależność, że jeśli walczysz w imię dobra jest ok,* 🙂 …Skondon obus 1-en to wyczasnoł.
    🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=4uIl3-9I_WU

    Pees. K A R Z D A, Z KIMKOLWIEK podejmowana walka,
    noto zy gUUUry SKAZANA JEST na przegranom 😀 … wenrzykem Jasiu, wenrzykem 🙂 …
    Nepe. zy *horobom, Brońom, Jadziom, cy inszom ani 🙂 …

   2. *nie wiem dlaczego, ale lubię Cię* znaczy lubisz mnie czy lubisz swoje wyobrażenie o mnie wszak tak naprawdę mnie nie znasz albo lubisz to co ci daję co piszę bo głaska ego alboco?

    * K A R Z D A, Z KIMKOLWIEK podejmowana walka, noto zy gUUUry SKAZANA JEST na przegranom* no widzisz jak zmądrzałeś ;-P

   3. Hmm .. ale skąd to wiesz bo nienawidziłeś i oślepłeś, nienawidzisz i ślepniesz ?!
    Hmm .. ale mówią też że sprawiedliwość jest ślepa, że miłość jest ślepa, a ty co o tym myślisz .. po mojemu może wszystko jest ślepe na swój sposób 😛

   4. Zgadzam się góralek, chociaż moje zdanie ma nic do tego, ale really this is love

   5. Według mnie…lekceważenie, poniżanie, brak szacunku, oszczerstwa, manipulowanie/insynuacje często zakamuflowane i pod płaszczykiem…………to zaprzeczenie miłości!
    Jeśli ktoś lubi takie traktowanie i tak traktuje innych i nazywa to miłością to życzę zdrowia .

   6. ale przecież Qcyp taki nie jest, nie robi tak, to dobry człowiek, wrażliwy… Nie wiem od czego zaczęły się Wasze spory, a jak nie znam przyczyny to nie mogę pomóc… Według mnie to wszystko było z miłości, ale być może kiedyś się inaczej jedliście …

 12. ok. konstans,majestic,tomek itd. itp. dziekuje narescie stukacie to o co zabiegam -staralem sie glosic -prosic i upobliczniac wsrod swoich braci i siostr w tzw. rodzinie -mysle tu o tzw.rodzinie /to byl smiech/ -i na wszelkich mozliwych FORACH i tu u JANUSZA ZAGORSKIEGO -slalem pisma do ewy-tuska i nic ??? . A teraz czytam to co serce moje pragnie i wiecj dodam NIECH ODDADZA NAM TYM URODZONYM NA TEJ ZIMI OD BUGA DO ODRY -TO CO ZABRALI NAM CWANIACTWEM -PODSTEPEM -tzw. bankokraci – i to co w/w -wymyslili TO DOBRE IDEE -MOJE IDEE TO UWOLNIC SIE Z UNI /wystapmy/ stworzmy SAMODZIELNA SAMOWYSTARCZALNA KRAINE MIEDZY TYMI RZEKAMI BEZ RZADOW SADOW -PARTII POLITYCZNYCH -ZAPRZESTANMY SPLAT WSZELKICH ZOBOWIAZAN / niech niemcy -rosjanie nam zaplaca za wyzysk i rozboj????/ itd. itp. trzeba DOKONAC TAK ABY NA WZOR KAZDEJ DOSKONALEJ ISTOTY I NAZEWNATRZ NIEJ ZADZIALALY TE SAME PRAWA!!!!!!!!! podobnie jak zrobino z internetem to zmalpowano z ISTOTY WEW- mam nadzieje ze ci rozmiesz ty ktory to czytasz ??? to tyle dziekuje i pozdrawiam

  1. Jan Piotr to czysta propaganda ,zwykła nagonka na liczby nic więcej !!! dlaczego nie wspominają o podatkach !? np samotna osoba zostawi prawie polowe w podatkach dla państwa ,ze podatek za posiadanie samochodu jest 5 razy większy , ze metr wynajmu zwykłego mieszkania to 8 euro no i oczywiscie koszty uboczne obowiązkowe , podatki gruntowe itp co da sumę 11 euro, no i co oczywiste (koszty własne woda prąd) itp , ze ubezpieczenia są kilka razy droższe , ze obowiązkowe opłaty na TV radio to 18 euro . ze godzina pracy mechanika – warsztatu sięga nawet do 60 euro , bo jest opodatkowany do granic mozliwosci i musi utrzymywać takie stawki . TO CZYSTA PROPAGANDA , jaki to pułap porównawczy ? porównajmy ilosc dni wolnych w roku , wydajność , kwestia dni chorobowych , choroba znaczy utratę pracy w konsekwencji , przejścia do egzystencji podtrzymywania życia . o ile wiem Lidl cały czas szuka nowych pracowników każdy może skosztować tego miodu za Odrą !?

 13. dodam co w/w nastukalem ???? ha ha ha -na wzor PIRATOW -ISLANDII???? gdzie 20% stanowia polacy a w mediach dziwnie CICHO O TYM ZE ZAPRZESTALI SPLACAC CO PRZEKRETAMI IM NAMIESZALI ????? ha ha ha MYSLE ZE KAZDA Z POLEK I KAZDY Z POLAKOW MA SWOJA TEORIE I BAJKE ????

 14. interesujace MICHAL Sybirak poczytalem o tych prognozach wystukanych przez ciebie czy tez ujawnionych – z mego doswiadczenia obecnie-TERAZ -malo wszelkich proproctw i przepowiedni sprawdza sie ??? jak z FENIKSA -pojawilo sie taka LAWINA istot -ISTOT – SWIADOMIE ODPOWIEDZIALNYCH -WPLYWAJACE ENERGIE Z INTENCJA POKOJU -DOBRA -poprostu rozskladaja-robia rycykling na DOBRO I POKOJ???-ha ha ha a to doskonale mi sie nastukalo???ha ha ha a co do negatywnej DECYZJI SADU NAJWYZSZEGO W SPRAWIE WYBOROW TO WIDZIMY TO TAK SAMO BARDZO KORZYSTNIE -WYBIERZEMY TAKA OPCJE ZE DOKONAMY ZMIANY KONSTYTUCJI I WSZYSTKIEGO WLACZNIE Z WYJCIEM Z UNI I UWOLNIENIU SIE SPLAT WSZELKICH ZOOBOWIAZAN BANKOKRATOW??? ha ha ha pozdrawiam i moj szcunek a wode 25/3/2016 ponalewam w miliony butelek i sprawdze jak jest FAKTYCZNIE Ha ha ha

  1. Prezydent Dud jest niepowtarzalny .wspaniale naturszczyk dla prostych/naturalnych ludzi.

 15. byc moze Majestic ,jak masz na mysli zmiany pogodowe ??? to tu w uk. cos zaczyna sie dziac -mieszkam przy kanale i obserwuje podnoszenie poziomu wody coraz dalej woda powraca a po pieciu latach pobytu to tej zimy byly az dwie noce tak minus ok.2 stopni??? to wyglada na totalne ocieplenie ??? co prawda przed paru laty wrozylem ze bada rosly tu POMARANCZE i nie bedzie potrzeby latac do hiszpani- a poznawszy troche zycie powiem tak poczekajmy a uwidzimy??? -tak samo jak w tzw. polityce rowniez NATURA swoje TAJEMNICE MA!!!-to tyle w tym temacie o ile nie bylo tu zadnej aluzji z twojej strony Majestic???

  1. no była , ale nic straconego , bo właśnie kilka dni temu się dowiedziałem ze pole północne jest stosunkowo za cieple względem minionych okresów , a to daje do myślenia ,zimno jest efektem wysysania energii do takich wniosków doszedłem , a to oznacza ze wchodzimy w bardziej rezonansową energie , a co za tym idzie albo wychodzi z tego pozbawiamy się tej wampirycznej energii . te trzydzieści stopni to aluzja do okresu letniego gdzie miliony ludzi kobiet dzieci będzie na plażach skwerach odpoczywać,opalać się , a znudzeni w imię boga będą nawracać grzesznice , do tego czasu ich liczba się podwoi , Dania Skandynawia to nie to, no i za zimno tam , wiec będą reemigrować do Niemiec ,teraz sprzedaje się kit ze jak skończy się wojna to oni powrócą , cześć mikroskopijna tak, a reszta będzie kombinować na łączeniu rodzin i będzie to trwać dekady , zresztą nikt ich do pracy nie zmusi jak maja wszystko za darmo .

  1. jan piotr, czy doszło tam do zapłodnienia !? czy te niechciane ciąże będą usuwane !??? czy doszło do przypadków porozrywania narządów rodnych !?? czy prokuratura ujawni wszystkie gwałty jakie były dokonane do tej pory przez podobnych sprawców !?? czy zgwałcone dzieci otrzymają opiekę dożywotnią psychologów a rodzice milionowe odszkodowania !?? czy wszystkie zbrodnie na tle seksualnym z ostatniego okresu można przypisać tym samym zwyrodnialcom !??

 16. Ale nudy tu ostatnio. Gdzie pan Zięba? Gdzie Madlen? Gdzie pan Nacht? Gdzie pan Grzegorz Sawicki?

 17. http://porozmawiajmy.tv/budzimy-moc-kobiet-przez-dziecko-przemawia-caly-rod-anna-brzozowska/ zamiast stukania sloneczek/apropo-byc moze nauczy mnie ktos jak to sie robi???/ i NUDY??? pOLEcam i prosze bardzo OBEJRZYJ TEN FILM Z ANNA BRZOZOWSKA I ALEXEM -SAM po obejrzeniu dowidzialem sie dlaczego sie rozwiodlem ??? i dlaczego taki KOCIOL W MOJEJ KOCHANEJ RODZINIE??? -juz podawalem w/w link ponawiam uznaje te podpowiedzi ANNY za wyjatkowo TRAFNE I PROFESJONALNE???

  1. Giertych masakruje Kurskiego oraz PO, SLD i PiS . FAKTY to ponoć FAKTY ???????? no chyba ze nastąpi era poprawności i zamienimy fakty na fakty ??! no ale chyba wszyscy chcemy całkowitego oczyszczania i nie będziemy zawijać faktów w moherowe berety ? Piszmy Petycje do władz nowo wybranych aby TV Polonia dla Polaków za granica była TV i co jest zrozumiale MIANOWAĆ Max Kolonko na PREZESA tej Telewizji zakładając ze Nowy Prezes TV i Radia ma uczciwe zamiary ? i nie zamieni TV publicznej w grobowiec MOHEROWY i kolejne zaćmienie slonca i narodu, kryjąc się za jakąś brzozą ? https://www.youtube.com/watch?v=Wuu14UNDmks

   1. No niezłe .Debil Tusk wymulił moherowe berety a ty powtarzasz jak katarynka za swoim panem, notabene folksdojczem.
    Max Kolonko to stary Prl-lowski podpierdalacz jazdy to wie w TV TYLKO NIE mAJIESTIC HIHIHIHIHIHI
    Kurski jestem wniebowzięty teraz dopiero się zacznie,przestane te pierdoły z psychiatryka oglądać hihihihihihi ?

 18. Burmistrz Kolonii radzi „”niech kobiety chodzą w grupach, to unikną napaści „” czy w ten sposób GRUPENSEKS będzie łatwiejszy !!!!!!!!!? zobaczmy porównanie jedna kobieta albo dziewczynka i 30 alibaba , albo piec kobieta -dziewczynka i 30 alibaba ?

 19. MAJESTIC dziekuje za Milesa Johnstona -to absolutna rewelacja -mialem sporo info z innych zrodel-a on potwierdza -wszelkie info kompletuje -scalam -poprzez potwierdzenia z innych info

  1. jan piotr , to ja dziękuje za każdego przebudzonego i świadomego , świat ma naturę elektryczną -energetyczną wiec warto !!! mieć taki potencjał jak Chińczycy mówią na ziemi jako istoty wielowymiarowe praktycznie rodząc się umieramy przyjmując te skafandry pojazdy zbudowane z esencji ziemi , kto tego nie zrozumie ,nie wyzwoli się , nie powie sobie ze jest przedstawicielem stwórcy , jednocześnie będąc stwórcą to niestety krzywdę zrobi tylko sobie , i będzie się jeszcze miliony lat zmagał z demonicznym i destrukcyjnym przejawem świata jako rewirem poznania siebie, wiec korzystajmy z szansy bo czas przyspiesza , a otwarte SUMIENIA na oścież to ten PIN do źródła Pozdrawiam .

 20. Sławomir Sierakowski: PiS to partia rosyjska w Polsce
  Im bardziej obóz Jarosława Kaczyńskiego będzie osłabiał państwo polskie w relacji z innymi, tym częściej będziemy słyszeć, że jest za silną Polską, asertywną polityką zagraniczną i nikogo się nie boi. Im więcej będziemy słyszeć o potrzebie polskiej polityki historycznej, tym bardziej będzie przypominać rosyjską – pisze Sławomir Sierakowski dla Wirtualnej Polski.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Slawomir-Sierakowski-PiS-to-partia-rosyjska-w-Polsce,wid,18089302,wiadomosc.html
  I tak trzymać .Wiadomo kto załatwił nam prezydenta.

   1. była tam inscenizacja ? czy zdalnie sterowany TUTEK ? czy ofiary były ofiarami , czy były to konserwy z „gazy ” ? czy udział EWENTUALNY wschodniego sąsiada był w sumie bierny , albo żaden i po prostu milczą ? Czekam Spowiadaj się Qcyp? ?

   2. A czym mielibyśmy zaatakować tego sąsiada? Przecież ani młotków ani grabi? wszystko bestia pochłonęła hihihihihihi?

  1. Majestic pisze;Czekam Spowiadaj się Qcyp?

   Widzisz, jednak masz coś w sobie z KLECHY.Teraz rozumie tą nienawiść i współczuje hihihihihihi?

   1. nie to Ty Qcyp to Twoje nowe RADIO GaGa i Tv zrobią z Ciebie Klechomana , firer powiedzial !!! CIEMNY NARÓD WSZYSTKO KUPI pamiętaj kupuj zapewne będą promocje !!

Comments are closed.