Nauka i technologia nowej ery – 5.02.2012

Współpraca a rywalizacja cz. I – Jasiek Łuszczki
Porównanie zachowań ludzi i zwierząt w kwestii tytułowej współpracy i rywalizacji. Jak wypadamy jako rasa panująca? Każdy sam powinien wyciągnąć stosowne wnioski po audycji. Cześć kolejna już za tydzień – 12 lutego 2013 r. 

Jerzy Dora i Tadeusz Dobrociński – wspólne wystąpienie na X Harmonii Kosmosu.

Nowe wieści z Fundacji Keshe
Janusz Zagórski rozmawia ze znanym już nam z zeszłego tygodnia ekspertem d/s technologii niekonwencjonalnych (prosił o zachowanie incognito, stąd występuje pod swojsko brzmiącym nickiem Zbyszek).

19 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 5.02.2012

 1. Mehran Keshe organizuje światową konferencję pokoju
  24/01/2013 — Jacolo

  Nie sposób nie poprzeć inicjatywy z jaką wyszedł irański fizyk jądrowy Mehran Tavakoli Keshe. Cel jest światły – pokój na świecie i nieograniczony rozwój ludzkości. Zachodzi tylko pytanie, na ile jest to autentyczna inicjatywa, a na ile pobożne życzenia, czy też wręcz dezinformacja?

  ================================================

  21 stycznia na forum dyskusyjnym swojej fundacji Keshe Foundation, opublikował list otwarty (link) do członków i zwolenników swojej fundacji, w którym nawołuje do zorganizowania światowej konferencji pokojowej dokładnie 60 dni od daty publikacji listu, tj. na 21 marca. Lokalizacja konferencji jest sprawą drugorzędną – ma odpowiadać wszystkim stronom, może to być równie dobrze Teheran, biura ONZ w Nowym Jorku, Pekinie czy Moskwie czy jakiekolwiek inne miejsce na świecie.
  Powodem konieczności zwołania takiej bezprecedensowej w historii ludzkości konferencji ma być nowa technologia jaka została jej udostępniona. Technologia ta pozwoli na wymuszenie pokoju na świecie.

  Fundacja Keshe przenosi się w inne miejsce. Dotychczasowa kwatera w Belgii, skąd Fundacja podejmowała swoje działania przez ostatnie 9 lat, była de facto więzieniem narzuconym przez międzynarodowy układ polityczny. Teraz, gdy operacje Fundacji będą przeprowadzane z nowej kwatery, będzie mogła ona działać już bez restrykcji politycznych oraz medialnych i w pełni realizować swoje zadania, w tym nadzorować swiatowe porozumienie pokojowe. Głównym celem jest to by każdy człowiek na świecie szczerze się pod nim podpisał i go realizował.

  Fundacja nawołuje więc wszystkich obywateli świata do tego by stali się Posłańcami Pokoju dla swoich domów, miast, narodów i ludzkości oraz by przekazali ten list wraz z załącznikami wszystkim światowym przywódcom, kapłanom, sąsiadom, braciom i siostrom. Zamierzony cel może być zrealizowany przez zamieszczanie tych informacji gdzie się da – w sieci, w portalach społecznościowych, w mediach, w miejscach pracy, pałacach i parlamentach oraz poprzez nakłanianie rządów i lokalnych przywódców do podpisania porozumienia. Można również samemu organizować lokalne i ogólnonarodowe konferencje pokojowe.

  Mehran Keshe apeluje by zająć się tą sprawą z takim zaangażowaniem jak to było w przypadku przekonywania rządów do przyjęcia nowej technologii kosmicznej. Czas rozpocząć nowy etap w dziejach ludzkości, gdzie pokój i służenie ludzkości będzie głównym celem każdego człowieka, a nie fałszywy materializm dnia dzisiejszego, którego skutkiem jest tak wiele zła.
  Trudno wyobrazić sobie by jakikolwiek człowiek szanujący pokój, czy też przywódca polityczny odmówił podpisania takiego porozumienia.Tyle Mehran T. Keshe w liście do członków i sympatyków Fundacji. Cztery załączniki to (podaję z linkami do ogólnie dostępnych kopii tychże dokumentów):
  Signing of the world peace treaty and World peace conference (Podpisanie światowego porozumienia o pokoju i światowa konferencja pokojowa)
  An Insight into the Future of Man on Earth (Spojrzenie na Przyszłość Ludzkości na Ziemi)
  The Status of Scientists (Status naukowców)
  WORLD PEACE TREATY (Światowe Porozumienie Pokojowe)

  Przykład nowej technologii – bateria Keshe

  Pierwszy z tych dokumentów wymienia szczegółowo powody, dla których powinno dość do światowego porozumienia pokojowego. Njważniejszym jest nowa technologia, którą udostępniła światu Fundacja Keshe. Pozwala ona na nieograniczony dostęp do niemal darmowej energii czy też poruszanie się w dowolnym dystansie na Ziemi w bardzo krótkim czasie – rzędu kilku minut. Darmowa energia i nowa technologia wyzwoli człowieka z ograniczeń w produkcji żywności czy też da możliwość podróży kosmicznych na dystanse ograniczone tylko rozmiarami Wszechświata. Co więcej, podróże te będą się mogły odbywać w środowisku identycznym jakie mamy tu na Ziemi. Tak więc skończą się wszelkie ograniczenia jakie dotąd trapiły ludzkość. Na Ziemi zanikną granice.

  W momencie podpisania jednego zdania porozumienia, którego treść zawarto w czwartym załączniku, skończy się podział ludzkości na narody i wszyscy będziemy reprezentować jedną ludzką rasę. Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013, tj. dokładnie na początek wiosny w północnej hemisferze. Miesiąc później, tj. 21 kwietnia planuje się podobną przysięgę pokoju dla wszystkich mieszkańców Ziemi. Będzie to też rocznica pierwszej konferencji pokojowej Ambasadorów, podczas której ustalono właśnie plan podpisania tego ogólnoświatowego porozumienia pokojowego.

  Od momentu podpisania porozumienia i złożenia przysięgi, żaden człowiek nie powinien tworzyć narzędzi do zabijania, czy też planować agresji na jakikolwiek obszar, nie mówiąc już o zabijaniu kogokolwiek. Rasa ludzka w tym momencie ma być dobrowolnie pozbawiona jakichkolwiek narzędzi do uśmiercania, a powinna zacząć się cieszyć całkowitym pokojem.

  W zamian Fundacja Keshe odda do publicznego wykorzystania wszystkie swoje technologie, włączając w to plany i działające modele. Technologie te mają służyć poruszaniu się w przestrzeni, tworzeniu energii i żywności oraz utrzymaniu zdrowia. Będą one dostępne dla każdego człowieka na Ziemi.

  Dla przeciwników konspiracji UFO i wizyt obcych cywilizacji na Ziemi, drugi załącznik będzie wielkim rozczarowaniem. Autor, Mehran Keshe twierdzi bowiem, że cała historia naszej cywilizacji była i jest dokładnie rejestrowana przez inne byty zamieszkujące nasz Wszechświat. Można to porównać do naszych obserwacji zachowań zwierząt, przy czym w tym przypadku, nagrania były odtwarzane na innych planetach, nie aby pokazać jak nasza rasa się rozwija, ale by ukazać do czego może prowadzić nieograniczona agresja i zło. Agresorzy są tu podobni do dzikiego zwierza, którego obserwuje się z daleka.

  Nagrania te zostaną niedługo udostępnione i ludzkości i każdy człowiek na świecie będzie się mógł przekonać jakiego zła dokonano na tej planecie. Ludzie odpowiedzialni za wyrządzone ludzkości zło będą też odpowiednio ukarani (chyba mowa o spisku Illuminati czy czymś w tym stylu, M.P.). Z kolei prawdziwi krzewiciele dobra i pokoju zostaną nagrodzeni przez ukazanie całości ich działań.
  Na pods. Signing of the world peace treaty and World peace conference

  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/01/24/mehran-keshe-organizuje-swiatowa-konferencje-pokoju/

  cyt.
  W momencie podpisania jednego zdania porozumienia, którego treść zawarto w czwartym załączniku, skończy się podział ludzkości na narody i wszyscy będziemy reprezentować jedną ludzką rasę. – czyżby – NWO ? –

  Nikola Tesla – Gospodarz Świata

  http://www.youtube.com/watch?v=i1GmZK_Hl1Y

 2. Jakże istotny napędzający się Problem w świecie przejętym przez popęd gonitwy szczurów. Każdy komu na sercu pokojowa istota relacji międzyludzkich w aspekcie tak cywilizacyjnym jak również własnego rozwoju, samoświadomości, poważnie przyjrzy się tej audycji
  (ps. Parę osób, które ponad pół roku zarzucały prowadzącemu pewną ‚wadę wysławiania’ (przerywnik, który im przeszkadzał. Inni widzowie wręcz przeciwnie 🙂 ,że jest mu z nim do twarzy) podczas prezentacji jego audycji, powinny dziś zrehabilitować się i pogratulować mu włożonej pracy w zniwelowanie tego ‚akcentu’ do niemalże zera. Większości prezentom ,jeśli prześledzić media publiczne, głównie radio, raczej się to nie udaje, pozostają z tym na ustach)

 3. spotkanie powinno odbyć się na neutralnym terenie znaczy się gdzieś gdzi9e każdy może przyjechać na swojim paszporcie więc kwestja gdzoie jest sprawą drugorzędn om po dacie no chyba że wizy dostarczą w sumie to misja dyplomatyczna chyba każdy jest vipem

 4. nie tylko jordżi i tematycznie też się rozwiija audycja
  a propo samic jak patrze na panteflona to zastanawiające kto rządzi państwem może pantoflarze darujmy im wybaczmy oni w domu mają nie łatwo może żona go bije i na rodaka swoją zrytą czachu i się ciśnie jak kret na zwieracz po legislacji jak będziecie za systemem chcieli po rozliczać to pantoflarze mają alibi to konflikt rodzaju
  edukacja -znaczy po wynauczać z manipulować to że ktoś ślęczał nad mikro światem mikroskopem czy czymś 20 lat nie znaczy że jest ekspertem tylko tępym narzędziem w tym dorobku bo może w innej dyscyplinie np pływaniu synchronicznym będzie genialną postacią a nie cykl patent zysk
  politycy to nie jednemu rysnek porwali co

 5. Janusz czyżby wątpliwości nie ufasz ludziom cały rok nawijasz o zmianach a tu zmiana i nie dostrzegasz czegoś no dubt dont speak sing sing i czuwać
  nie nazywajcie Polscy to Polacy tam to jest nie ludzkie
  jaka ta wasza wolność jest, żyjecie tym co kontrowersje niesie nie chcecie zmian tylko pajdy chleba ksenofobiczne marazmy to ograniczenia które widać bez względu kto i jakimi słowami się posługuje mój kontrapunkt to że ja od chleba mam łupież a nie łupie co się da nie jestem wybredny chyba ale trzeba zagadnienia hipokrytyczne od cedzać ale z jednego punktu wydawać się to wada albo drugiego zaleta to że autorytetów coraz mniej a wada to że ktoś prtzyłapie cie na kłamstwie lub zatajeniu albo manmipulacji trudno zaufanie od zyskać bo ludzkość wynalazła focha i można kogoś nim przestrzelić a co do Tadeusza D to może Jerzy D ppowinien teraz w drugą strone że na kogresie się udzielał nie będzi w ten czas miał problemów z technologią anty popkojową przekażcie koledze że dzękujemy mu że wojna będzie tańsza

 6. może nie dziękujemy tylko ja dziękuje no chyba że i wy to musićie sami się określić bo moja wdzięcznosc jest nie na sycona i chula

 7. jak coś to se żarty stroje a nie że krytykuje lub oceniam wybaczcie mi wrednemu może

 8. ssak pisze:
  „znaczy że jest ekspertem tylko tępym narzędziem ” (…) jak coś to se żarty stroje a nie że krytykuje lub oceniam wybaczcie mi wrednemu może”

  Nie wybaczam. Zajadle krytykować można poprzez strojenie żartów (to się zwie cynizmem też. Przy okazji: długo już w komentarzach pod NTV nie spotykano tu tak niezrozumiałego: stylistycznie, gramatycznie i ortograficznie tępego wysławiania myśli. Trzeba być ssakiem… 🙂 neandertalczykiem …słuszny nick. Aczkolwiek wyczuwa się w tym myślach jakąś(?)treść, szkoda że tak niedbale podawaną)

 9. Niech żyje Keshe !!! Jeśli Iran wysłał w kosmos małpę a zaraz potem chce wysłać swojego Prezydenta, to ja nie mogę się doczekać 21 marca. Kiedy nowa technologia dotrze do nas, to wyślemy tam pana Jarosława z Macierewiczem! Allach jest Wielki !

 10. bolo -wiesz temat dotyczący fundacji Keshego,a właściwie samego Mehrana Keshe jest niezwykle intrygujący.Ja bym trochę dodał z mego zrozumienia co się za tym wszystkim kryje.Ta bateria Keshe to jest plazmowy generator na który już w 2005 roku był wydany patent i rozesłany do wszystkich krajów europy w tym do polski.Dla mnie ale jest pewne ,że właściwie idzie o coś dużo więcej z moich przypuszczeń technologii udostępionych przez inne cywilizacje z warunkiem wykorzystania do celów pokojowych.Jest też dla mnie zastanawiające czy to co już kiedyś prezentował Nikola Tesla nazwane jako wolna energia,było to właściwie przedstawione w filmie Christophera Nolana -The Prestige-czy też w kiedyś w programie Sonda było trochę też o Tesli na YouTube jest film” Cierpienie wynalazcy”,szkoda że autorzy tego programu Sonda ,Kamiński-Kurek zginęli.Też trochę niejasny ten wypadek w którym zginęli.
  Wracając do Keshego technologia którą prawdopodobnie chce nam przedstawić to jest teleportacja kwantowa,czyli czeka nas niewiarygodny skok między innymi poruszania się we wszechświecie.

 11. jeżeli prawdą są te rzeczy to – fundacja Keshe – to …na obecnym poziome mentalnym ludzi i ludzisk tego świata niestety widzę to tak: rząd lub banksteria przyjmie to i schowa w szufladę, lub da ludziom ale tylko jeżeli zagwarantują sobie status quo, lub narzucą ogólny nowy podatek od energii, lub inne narzędzie kontrolowania i wyciągania pieniędzy, przecież te mafie muszą „z czegoś żyć” i być na szczycie piramidy,…
  …gorąco czekam na antytezy…

 12. antini pisze:
  ‚…gorąco czekam na antytezy…’
  – – …gorący jak koronalny wiatr słoneczny zmieniający oblicze biegunów…tych biegunów…

 13. to piosenka moja i twoja, na dziś i jutro, na każdy dzień

  Imagine ther’s no heaven,
  it’s easy if you try.
  No hell below us,
  above us only sky.
  Imagine all the people,
  living for today…..

  Imagine ther’s no countries,
  it isn’t hard to do.
  Nothing to kill or die for,
  and no religion too.
  Imagine all the people.
  living live in peace…….

  You may say I’m a dreamer,
  but I’m not only one.
  I hope some day you’ll join us,
  and the world will live as one.

  Imagine no possesions,
  I wonder if you can.
  No need for greed or hunger
  a brotherhood of man.
  Imagine all the people,
  sharing all the world…..

  You may say I’m a dreamer,
  but I’m not the only one.
  I hope some day you’ll join us,
  and the world will live as one.

  Yoko Ono i John Lennon

  pięknie ją śpiewa Eva Cassidy

 14. Grupa Jurgena Panie Keshe niech Pan przed tom datom pokaze gotowy generator free energy niech to bendzie 20 .2 2013 i pozwoli swiatu Fizykom sprawdzic jestesmy ciekaw tego generatora wszystkich nie interesuje kosmos tylko generator jesli go Pan nie ma jest Pan nie wiarygodny dla swiata dla nas Prosimy niech Pan nie szkodzi Free energy ona nie wyglonda tak jak Panskie Patenty Panie Keshe ziemia poradzi sobie bez Pana Jestesmy przekonani ze gra Pan dwie role dobrego izlego czlowieka Jestesmy przekonani ze Bog wybral innego czlowieka aby oglosil free energy
  Grupa juegena Teraz jest Pana ruch

 15. Zenart
  Iran jedno z trzech panstw, ktore nie jest w lapach Rothschild , Czego nie mozna powiedziec o Polsce

 16. Pare przykladow , zeby glebiej myslec.
  Japonia bedzie prowadzic dochodzenie w sprawie Jokushima wlasciwie to juz prowadzi sa juz dowody i swiadkowie . Co z naszym smolenskiem remote killing jest przeciez w modzie od 1960 roku .Hugo Chavez zalatwiony tym sposobem . Ale to przeciez conspiracy theories prawda?Im wiecej expose tych ganksterow to mniejsze szanse na 3 wojne swiatowa . Dopoki nic nie wiemy co jest zgrane z Keshe lepiej nic nie krytykowac.

 17. uwierzę kiedy ta technologia zawita u mnie w domu ,a na razie to sie boje,ze biedak nie dożyje marca,albo co gorsza ze sobie zakpił z ludzi na świecie,i to wszytko bujda, bo to o czym mówi Kesche,to nic innego jak technologia obcych o których szczerze słyszę od wielu wielu lat,z rożnych dziwnych przekazów ,lub opowiadań ludzi porwanych .A jako ze sam widziałem niejednokrotnie ufo ,jestem skłonny uznac te opowiadania za prawdziwe,i w dodatku ufo musi wykorzystywać podobną technologie, to by wyjaśniało ze poruszają sie z zawrotną prędkością i moga przebywać miliardy km w ułamku sek.
  Na moje doświadczenie życiowe to nic sie nie wydarzy , wręcz rozsadek podpowiada ze zginie w swoim laboratorium i napiszą ze bawił sie plazmą ,przesadził i bum….. o ile cos odkrył ..
  Ukręcą sprawę tak jak 9.11
  Dla mnie to jedna wielka ściema z ta technologią

Comments are closed.