Nauka i technologia nowej ery – 5.03.2013

W studio NTV ponownie lek. med. Jan Pokrywka i rozmowa o chelatacji.

Druga część programu Jaska Łuszczki o motywacji.

Część II prelekcji dr Jerzego Jaskowskiego, która miała miejsce na Gdańskim Spotkaniu Wolnych Ludzi w dniu 2 marca 2013 roku w Gdańsku. Tytuł prelekcji to: „Ekologia jako jeden z fundamentów nowego świata”

AKTUALIZACJA: oświadczenie lek. med. Jana Pokrywki

21 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 5.03.2013

 1. Wszystko super ale ten dziadek na dole to mie dżaźni.
  Opowiada swoje wydumane z pachy teorie bez dowodów i tylko ośmiesza poważne tematy.
  Zgoda że dookoła fałszerstwa, zgoda że farmaceutyczne leczenie w większości szkodzi ale nie zgodze sie na 100% stwierdzenia bez dowodów. 30% potwierdzam z tego co opowiadał to prawda z racji tego że bardzo dużo czytam to powiem że reszta jest naciągana.

 2. Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem państwo totalitarne jakim była Polska, mogło dostać pożyczkę od wroga jakim był ówczesny zachód i to na preferencyjny procent?Dla mnie jest to oczywiste że podział na komunistów i kapitalistów to wielka ściema tych drugich i misternie przygotowany plan od bardzo dawna w celu zniewolenia wszystkich ludzi .Wielkim testem grupy z za kurtyny był tu faszyzm kontra komunizm wcale nie różniący się między sobą a jedynie chodziło im o wyłonienie zwycięzcy w celu niewolenia ludzi.Zwycięzcą został Stalin mistrz zastraszania i wprowadzania swoich dewiacji.Test wypadł pomyślnie do dzisiaj ludzie z byłego Związku Radzieckiego są przerażeni wizją mówienia prawdy,potworności i krzywd jakie ich dotknęły.Musimy zrozumieć że robią to polityczne i finansowe
  kartele, które czasami są nawet związane z dobrze znanymi sektami i
  religiami.Kiedy kartelom nie uda się zdobyć ludzi poprzez sprytne kampanie
  reklamowe, mające na celu pranie mózgu, próbują odnieść sukces poprzez
  politykę, a następnie poprzez religię lub poprzez przebiegłą kombinację tego wszystkiego.
  Wielcy ludzie, którzy chcieli coś zrobić dla ludzkości, byli po prostu
  mordowani. Martin Luter King jest jednym przykładem, Gandhi jest
  następnym,dlatego każdy z nas powinien być jak Gandhi czy King ,wtedy mordercy nie mają żadnych szans.

 3. Qcyp pisze:

  6 marca 2013 o 10:24

  Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem państwo totalitarne jakim była Polska…..
  Wielcy ludzie, którzy chcieli coś zrobić dla ludzkości, byli po prostu
  mordowani. Martin Luter King jest jednym przykładem, Gandhi jest
  następnym,dlatego każdy z nas powinien być jak Gandhi czy King ,wtedy mordercy nie mają żadnych szans.

  Twoje „pobozne zyczenie” ,czy jest choc 10% urzytkownikow internetu interesujacych sie takimi tematami??
  Jestem przekonany,ze wiekszosc wykorzystuje siec do celow rozrywkowych,czy werbalno-zarobkowych. Zeby sprobowac cos zmienic proponuje : w obrebie stron int. z reklamami np.gier komput. zamieszczac reklamy lub linki stron powaznych,dotyczacych naszego zycia.Moze lemingi zwroca na to uwage?,trzeba probowac !!

  Pozdrawiam:kajkargul.

 4. POZDRO dla dr Jaskowskiego 🙂

  B. ciekawa prelekcja. Dużo własnych przemyśleń i inwencji badawczej.
  Temat oprysków idealnie się wpisał do dyskusji na forum z ost. „UFO…”
  Traktat Wolne Niebo – 2005r.
  Aluminium i reszta rozpryskiwanego szitu prawdopodobnie jest składową działania HAARP.

 5. kajkargul
  Nie wiem czy cie dobrze rozumiem ale w Polsce zginelo paru ludzi w nie wyjasnionych okolicznosciach I to zdaje sie pojedynczo wojskowi czy politycy . Nawet caly samolot zginal .

 6. @ Qcyp
  Dokładnie tak jak napisałeś ! A kartele nie są czasami tylko moim zdaniem zawsze powiązane z kultami>religiami>sektami. Wystarczy spojrzeć na symbolikę (np.logo)
  jest wszechobecna. A jak się komuś uda dojść do konkretnych pieniędzy, władzy czy tesz może jakieś odkrycie naukowe, to już RA patrzy.
  A nad Poznaniem znowu wspaniałomyślnie zrobili chmury….jak ja jestem im „wdzięczny”

 7. Qcyp
  Na twoje pytanie w pewnym sensie dał odpowiedz w swym wykładzie dr.Jaskowski,przestaliśmy za Gierka kształcić naród i dlatego w celu głupienia narodu można dać pożyczki, i widzisz tego efekt,a to że mamy tyle wyższych uczelni sprowadza się do tego ze ich absolwenci nie dorównują poziomu przedwojennym gimnazjum

 8. @dalmichal nie sądze żeby tezy pana Jaśińskiego trafiały w sedno sprawy .Zadłużanie Polski to podstawa przejęcia kraju przez pożyczkodawce,który z góry wie, że dług jest nie do spłacenia a w rezultacie musi być spłacony i nie muszą to być nic nie warte banknoty.Co do szkolnictwa wyższego wielu uczonych wyemigrowało za chlebem nie zdając sobie sprawy ze sztucznie podtrzymującego niedoboru technologicznego i intelektualnego przez elity bloku zachodniego.W ten prosty sposób dostawała im się śmietanka geniuszy często z Polski.Przykład dzisiejszych Chin które też są sterowane przez blok zachodni ,upadająca gospodarka ,brak nowych technologi a w rezultacie emigracja za chlebem .Nie można mówić o braku kształcenia w Chinach lub kiedyś w Polsce ,raczej powinnyśmy mówić o interesie bloku zachodniego i ich czarnych interesach o których pisałem powyżej.Black Magic, to to dobre określenie tej grupy wpływów.

 9. Tam gdzie intelektualiści i ludzie uczeni są zagrożeniem dla Black Magic, są eliminowani ,mordowani w okrutny sposób.Pol-pot studiował na prywatnej uczelni technicznej EFR w Paryż i tam starannie przygotowywany do swojej misji mordowania Buddystów uczonych lekarzy ,inżynierów ,filozofów i wielu innych .W Kambodży uczeni byli zwabiani do kraju a następnie mordowani .Sędziami a zarazem katami byli dzieciaki ,po sprawdzeniu rąk i przejściu testu wdrapania się na palmę ludzie uchodzili z życiem bądź byli zabijani. Tak samo dzieje się w Tybecie obecnie Dalajlama chyba wie że znalazł schronienie u wroga i wcale nie jest bezpieczny ,a raczej nie mogą go załatwić ,bo to by było przyznaniem się do wszystkich zbrodni w imię molocha ,pieniądza czy niech każdy sam sobie nazwie.

 10. Ok teflon ale może konkretniej się odnieś co ci nie „siadło” bo rzucasz tu jakimiś procentami
  i nic tak naprawdę z tego nie wynika.

 11. Oj! Panie! w dwa tysiące dwunastym roku to były programy na NTV! Owsianko był, piosenki ładne puszczał, z Ojcem Niebieskim sześcian zamysłu obmyślał. Kit wstawiał , ale na wesoło. A teraz co? Ten ekolog z brodą to taki poważny , straszy nas cały czas. Chyba po 20 latach zacznę palić papierosy skoro to zdrowsze. Wolę mieć bronchit niż coś gorszego. Wasza Genowefa.

 12. Ważne pytanie. Czy doktor Jaśkowski mówi tu o kremach z filtrem uv czy ogólnie o wszystkich kremach?

 13. takie spotkania jak to w Gdańsku czuć było energie ludzi , którzy chcą pokojowych zmian prowadzących do uzdrowienia jednostki i systemu. Czy ma to jakis sens o tym dobitnie powie ten krótki filmik .Pozdrawiam 🙂 http://terapienaturalne.blogspot.com/

 14. Chelatacja.
  Komisja Etyki Lekarskiej już od 2006 r. dysponuje opinią o nieskuteczności tej metody. Stwierdzenia zawarte w ogłoszeniach reklamowych, takie jak „chelatacja – sposób na zatkane naczynia krwionośne” czy „skuteczna metoda leczenia miażdżycy” – nie są poparte żadnymi dowodami naukowymi, czyli inaczej mówiąc, są wyssane z palca. W swoim czasie był to w USA rynek usług wart 5 miliardów USD. Przeprowadzone badania u pacjentów z miażdżycą naczyń wieńcowych i tętnic kończyn nie dowodzą jednak korzyści. Podanie wlewu z wersenianu, zwłaszcza w sposób niekontrolowany, może obniżyć stężenie wapnia i bezpośrednio spowodować zgon.
  Obecnie większość towarzystw naukowych, np. American Heart Association nie popiera tej formy leczenia w miażdżycy. W analizie Cochrane również nie znaleziono podstaw naukowych, które wskazywałyby na skuteczność chelatacji. Trzeba pamiętać, że nie jest to terapia obojętna dla zdrowia, jej skutkiem może być śmiertelna hypokalcemia (obniżony poziom wapnia we krwi).
  http://www.sluzbazdrowia.com.pl/artykul.php?numer_wydania=4152&art=1

 15. Mam coraz mniej mieszane uczucia co do różnych „naukowych” podstaw wielu opinii i ekspertyz , szczególnie w tej dziedzinie medycznej.
  Taka sama opinia naukowa była podstawą odrzucenia przez Komisję Europejską badań grupy naukowców szkodliwości GMO , ponieważ w wyniku badań zgineła próbka 98 szczurów (czyli w 3 pokoleniu znikły wszystkie) , a uzasadnieniem było że była to zbyt mała próbka.Przykładów mógłbym przytoczyć wiele, i każdy potwierdzający zgniliznę w kręgach naukowych, która przypomina nam dogmatyczne światopoglądy związane z religią katolicką.Nauka jest teraz zorganizowana w ten sposób , że kontroluje niemal każdy aspekt opiniotwórczy , wydając ekspertyzy i opracowania na zamówienie.Ponieważ jest to zazwyczaj organ sponsorowany przez zainteresowane wynikiem „badań” instytucje – te opinie mogą wyglądać tylko w jeden możliwy sposób.
  To jest jedna z przyczyn że nasze szkolnictwo medyczne też spada na psy – wpływy Farmy na program nauczania i sposoby leczenia przynosi ogromne żniwo, niestety bardzo dla nas niekorzystne.Skoro raka „leczy się” środkami stosowanymi podczas 1 wojny światowej jako broń chemiczną?
  Nie trzeba przecież jakiejś super inteligencji żeby zauważyć, że w sposób administracyjny robi się wszystko aby życie ludzi trwało jak najkrócej…

 16. skoro wypłucze najcięższy metal to przede wszystkim JOD, a nauka i doświadczenia udowadniają, że brak JODU zatrzymuje, blokuje metabolizm i psychikę. tylko wycięcie tarczycy to kastracja z rozumu! JOD jest czynnikiem nieodzownym dla sytemu sterowania inaczej symbolicznie nazywany jest ZŁOTEM, przy pozostałych MIRRY i Kadzidła.
  rozmowy.all.pl patrz również galeria – zdjęcie z gabinetu w którym dokonywano chalatacji. na podłodze w pomieszczeniach znajduje się „biały proszek” niewiadomego pochodzenia. u osób zdrowych poddanych „leczeniu” zachodzi zjawisko cofnięcia ROZWOJU duchowego!
  gratulacje w reklamowaniu dla p.J.

 17. Dotyczy komentarzy do materiału z 19.02.2013
  Bardzo mi miło że wzbudziłam tyle emocji, zapewniam że wiem jak wygląda literka „Ą” i jak się ją wymawia, natomiast w danej regionalnej gwarze, używamy różne intonacje – również końcówek. W różnej części Polski akcenty padają na różne literki, co do nie znajomości tematu do komentarza 15, proszę o jednen przykład. Zapraszam i zachęcam do publicznego wystąpienia podczas gdy na sali zmieniają się ciągle słuchacze i mamy ograniczony czas aż 26 min, gdzie temat wymaga minimum 2 godzin. Zderzenie z wystąpieniem publiczym jest nieporównymalnym przeżyciem z napisaniem komentarza i podpisaniem go „ksywką”, chyba że w Warszawie mówicie inaczej 🙂 i znowu dostanę lanie …

Comments are closed.