Nauka i technologia nowej ery – 6.05.2014

Drugi odcinek nowej serii programów dotyczący problemu szczepień i szczepionek. Z Przemysławem Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP rozmawia Jarosław Kasprzak.

Wykład lekarza medycyny Jana Pokrywki, który się odbył na I Zlocie Sympatyków NTV.

Na zakończenie cyklu wykładów przygotowanych przez dr Mieczysława Cenina, rozmowa w studio, którą przeprowadził Janusz Zagórski, będąca podsumowaniem całości.

8 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 6.05.2014

 1. Szanowni Państwo,

  proszę wybaczyć, że nie na temat, ale potrzebuję pomocy w odszukaniu pewnych państwa materiałów.

  Jakiś czas temu oglądałam wasz program dotyczący schorzeń związanych z niedrożnością tętnicy szyjnej. Były to chyba dwa odcinki ze starszym Panem w roli głównej, który opowiadał o skuteczności zabiegu udrażniania tętnicy szyjnej (chyba w leczeniu alzheimera). Prowadzącym rozmowę był pan Janusz.

  Czy ktoś z redakcji byłby tak miły i pomógł odszukać te filmy?

 2. Bardzo mi się nie podoba co ten pan Przemysław Cuske opowiada. Jest mocno nakręcony i wielokrotnie opowiada totalne bzdury. Ponadto chciałam „specjalistę” poinformować, iż pielęgniarki nie są personelem pomocniczym, powinien się w tej dziedzinie trochę poedukować, szczególnie w przepisach prawa, (tak dużo o nich mówi). Od pana zieje totalna nienawiść i „czarna” energia. Życzę panu dużo zdrowia (wszelkiego)

  1. Nie zauważyłem, aby od Pana Cuske ziała nienawiść natomiast od Pani ją czuć. Poza tym jeżeli już Pani coś pisze, to proszę używać języka polskiego. Nie wiem np. co to jest pilegniarka? A i wypada zwracając się do kogoś pisać z dużej litery np. Od Pana, chyba, że to było zamierzone. Pozdrawiam.

  2. to jak pielęgniarki nie są personelem pomocniczym to co wy tam robicie jak nie pomagacie? 😀

Comments are closed.