Nauka i technologia nowej ery – 7.04.2015

Ósma rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Kulisy teorii względności”. Szczegóły można znaleźć w jego e-bookach dostępnych na stronie http://www.virtualo.pl/


Kolejna rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą autorem bestsellerowej książki „Ukryte terapie”.


Z nauczycielem Taijiquan i Qigong Tomaszem Grycanem z Akademii Wudang rozmawia lek. Irmina Mrozowicz-Szmidt.

Akademia „Wudang” zajmuje się wewnętrznymi sztukami walki (taijiquan) oraz taoistycznymi systemami prozdrowotnymi (qigong). Przekazywane są tradycyjne oraz nowoczesne metody pracy z ciałem i umysłem. Oferta treningowa jest bogata i każdy, w zależności od zainteresowań oraz aspiracji, może znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy zajęć mogą ćwiczyć rekreacyjnie dla relaksu i poprawy zdrowia, mogą też bardziej intensywnie i głęboko studiować wewnętrzne systemy, poznając zarazem bojowe aspekty „neijia”.

Nauka w Akademii nie wymagają specjalnych predyspozycji fizycznych. W treningach mogą uczestniczyć zarówno osoby młode, jak i starsze. Niektóre zajęcia, jak na przykład Dao-Tao-Fit, bardzo dobrze nadają się do powrotu do dawnej aktywności fizycznej po przerwach spowodowanych okresem macierzyństwa, kontuzji lub dłuższej chorobie.

Więcej na: http://www.wudang.pl/

29 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 7.04.2015

 1. JERZY ZIĘBA- święty człowiek
  nie o to chodzi żeby się do niego modlić należy go wspierać !!!

  1. O tak 🙂 Choć obejrzałam tylko kilka filmików, zawsze sobie obiecuje że do-oglądam resztę, ale z tym już różnie bywa 😉 Pan Dr. Zięba na Ministra zdrowia 😛 (a to akurat uważam tylko kwestia czasu)

   1. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi (Lipton) fizykę (puki co i dla wielu jacy jedzą) Newtonowską Tytusie 🙂 A Pan Dr. Jedzie na Seminarium do Profesora Liptona 🙂

   2. Obejrzałam sobie wczoraj w nocy ten odcinek z Panem Dr. Jerzym Ziębą 🙂 No wspaniałości 🙂

    A właśnie co do końcówki chciałam dorzucić że w zasadzie Jak najbardziej też tak uważam. W końcu zdrowie to nie tylko brak choroby, a możliwość życia jako Szczęśliwa istota, jaka może się realizować, spełniać i nawet bez obaw myśleć o przyszłości swojej, bliskich, przyszłych pokoleń i Planety nawet. Bo i cóż to warte ten tylko się dowie, kto to straci 😉 To też właśnie to jest Być albo nie być dla nas wszystkich w zasadzie. Nie mylić z być albo nie być oto jest pytanie 😉 Jak wielu Ludzi nie widząc szans nażycie, targa się na nie i nie rzadko w desperacji rozszerzonej gdzie zastanawiają się później czy to już terroryzm? … Słowem też bym doszła do takich wniosków.

    Dziękuję Panu Januszowi i ekipie NTV za Pana Dr. Jerzy, jaki i dla mnie jest nieoceniony wręcz nie wypada wręcz przeliczyć na jakikolwiek kruszec. Tyle dobrego dla Ludzi co się rozszerza i NTV ma tu swój nie mały udział, i to nawet powtarzam po innych. Za samo choćby to Dziękuję NTV za wspaniałą robotę 🙂

    Każdy człowiek przekona kilku co-najmniej, łatwo przeliczyć co się stanie 😉 Tu zachodzi też pewien świetnie mi znany mechanizm. Gdyby głaskać jedynie po główkach a nie narazić się pozornie jakiemuś Lekarzowi czy Dilerowi Farmy, lub tam komu dając prawdę w obie strony, zarzut i wyjście. To taka osoba jaka to ogląda, czyta powie sobie w sercu „No dobrze, ale przecież ja taka nie jestem, ja nie szkodzę …” I co się dzieję, ale czy na pewno się siebie zapyta? I następnym razem uśmiechnie się do kogoś, pomoże, nie oszuka, … By zadać kłam zarzutowi i odkrywa zupełnie nową siebie inną o niebo lepszą jakość jaką znów niesie dalej 🙂 A samo tylko głaskanie nie było by powodem do zaprzeczenia i nic by nie dało 😉 Tu trzeba mieć to wrodzone coś by poruszyć strunę się delikatnie i nie grubiańsko. Co Pan Dr. Jerzy robi to koncertowo. Wielki Szacun, to się nazywa doświadczona Dusza 🙂

    Obiecywałam sobie że to napiszę bo nosiłam się już dłuższy czas.

   3. Wiadomo Wiosna, tyle zaległych pasji i zachwytów i jak co roku odkrywania zakamarków duszy … Lepiej późno jak wcale coś i szkrobnąć 😛

 2. Wczoraj, czyli 7.04. w głównym wydaniu Wiadomości w programie 1, ogodzinie 19.30, poruszono temat szczepionek. Powiedziano, że jeżeli rodzice nie będą szczepić dzieci grozi im kara do 50 tys. złotych. Tacy rodzice mają termin 9 miesięcy, albo na zaszczepienie, albo na zapłacenie kary. Poza tym powiedziano, że w USA dzieci niezaszczepione mają problem w znalezieniu przedszkola, czy szkoły, ponieważ te placówki nie chcą przyjmować tych dzieci, które są zagrożeniem dla innych dzieci. I u nas takie placówki też zaczynają postępować podobnie. Słuchając tego, do tej pory jestem w szoku. Wielka Farma nie odpuszcza.

  1. Słuchałam w wywiadzie z jedną panią wychowującą dziecko w USA, że wystarczy powiedzieć, że należy się do jakiegoś wyznania, które to nie pozwala na szczepienie dzieci.Może tak założyć fikcyjny Kościół, wymyślić sobie własnego Boga i dadzą trochę spokoju.W USA jest to chyba łatwiejsze niż w Polsce bo tutaj mafia z Watykanu na to nie pozwoli, wszak kto nie wygra wyborów oni rządzą dalej.

   1. – zaślepienie przeważnie szkodzi rzetelności.
    Bo co ma – jak piszesz – „mafia z Watykanu” do problemu szczepionek w Polsce ??
    To nie „mafia z Watykanu” uchwala ustawy narzucające nam taki obowiązek (właściwie przymus) szczepień.

  2. Jak się zaszczepi cała grupa farmaceutyczno-medyczna oraz wszyscy urzędnicy, politycy i rządzący, to ja zrobię to samo nawet bez nakazu 🙂

 3. Do tematu pana Zięby polecam obejrzenie tego filmu :https://www.youtube.com/watch?v=FRc4YvtJixM oraz drugą jego części.
  Ja osobiście po tej lekturze jak tylko w radiu lub telewizji słyszę coś na temat fundacji i pomocy chorym na raka,to z prędkością światła otwierają mi się wszystkie scyzoryki które noszę przy sobie! Następnie wyłączam lub przełączam kanał i dziękuje stwórcy że nie obdarzył mnie podstępną chorobą jaką jest zidiocenie masowe.
  Także panie Jurku trzymam mocno kciuki ,sercem popieram i oby się udało jak najszybciej wyedukować zniewolone społeczeństwo.
  Wiem że walka nie będzie łatwa, gdyż zadzierając z koncernami farmaceutycznymi oraz chemicznymi z których to zyski są bazą finansowania zbrojeń militarnych ( wiadomego nam państwa ) . Mimo wszystko WSPIERAM ! POPIERAM! EDUKUJĘ RODZINĘ I ZNAJOMYCH!
  Pozdrawiam wszystkich wolnych ludzi!

 4. Panie Zbigniewie – dzięki za zainteresowanie tematem Ampere’a! Tamten komentarz pisałem z głowy czyli z niczego, więc dlatego był bardzo ogólnikowy. Teraz żeby nie być gołosłownym odszukałem i podaję linki do źródła z którego się o tej machlojce z Amperem dowiedziałem:
  http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/277030,amperomierz-czyli-przemija-bowiem-postac-tego-swiata
  oraz
  http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/277949,zakazana-fizyka
  Może okażą się przydatne…

 5. Ja osobiscie narazie namawiam przechodniow na ulicy , ze maja dzwonic do Urzedu Miasta Poznania i mowic o tym , ze niebo jest dzisiaj zatrute chemikaliami ze smug . Mowie tez zeby weszli na strony i czytali o tym .

 6. TseringN, a to ma, że rejestracja grupy wyznaniowej pewnie się nie powiedzie.Czytaj może ze zrozumieniem zanim zarzucisz zaślepienie.

  1. A co ma wg Ciebie „mafia z Watykanu” do rejestracji związków wyznaniowych, czy jakichkolwiek stowarzyszeń ??
   – Rejestrują urzędnicy aktualnie rządzącego układu, zgodnie z przepisami, które sobie uchwalili.
   Myślenie nie boli.

   1. Zgadzam się z Tobą myślenie nie boli, więc zacznij myśleć.Wiem od byłego księdza, że połowa Krakowa należy do KK i rodzin biskupów, a pewien historyk z Torunia powiedział, że to miasto to już niedługo będzie drugą Częstochową.Tak krok po kroku przejmują własność Polaków.No to kto tu rządzi , jak do nich należy już duża część kraju?

Comments are closed.