Nauka i technologia nowej ery – 9.04.2013

Druga rozmowa z Tadeuszem Tellerem.
http://www.ingeneza.com

Zapis prelekcji Włodzimierza Zylbertala wygłoszonej w ramach „Spotkania Wolnych Ludzi” i „Przywitania Wiosny”, które miało miejsce w dniach 22 – 24 marca 2013 w ośrodku „Mieszko i Jagienka” na przełęczy Tąpadła.

Monika Burzyńska, z wykształcenia lekarka, jest trenerem rozwoju osobistego związana z Instytutem Arete. Żywa rozmowa, którą przeprowadził Tomasz Kołomyjski porusza szereg kwestii związanych ze zdrowiem i utrzymaniem zdrowia nie tylko tego fizycznego ale również wpływem wielu czynników z otoczenia, z których w ogóle nie zdajemy sobie sprawy.
Strona Instytutu Arete: http://www.instytutarete.pl

 

37 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 9.04.2013

 1. Genialny wywiad, jak dla mnie masa niezwykle ciekawych informacji, o których niby wiedziałam, ale nie tak dobitnie. Bardzo za to dziękuję i pozdrawiam!:)

 2. Fantastyczny materiał. A na koniec rozmowa z Moniką – prawdziwa niespodzianka. Niesamowita, energetyczna, mądra, ładna, wykształcona, zachwycająca – cudowna, dynamiczna osobowość, „cukiereczek na deser” wtorkowego programu – czy Monika zechce częściej gościć w NTV ?

 3. Panie Januszu,
  w pensjonacie „Elizjum” w Lądku Zdroju (http://www.willaelysium.republika.pl/)
  rezyduje od kilku dobrych miesięcy wybitny amerykański specjalista od systemów zabezpieczeń, współpracujący kiedyś z wieloma renomowanymi firmami o przodujących technologiach m.in. z NASA. Nazywa się Luis Fernandez. Jest starym i schorowanym, ale ciagle jeszcze sprawnym intelektualnie człowiekiem. Jest tam, bo rodzina ze Stanów zapewne chciałaby, żeby jej nie przeszkadzał, a w Polsce jego życie jest znacznie tańsze niż w Stanach. Takie mam informacje od przyjaciól, którzy też tam mieszkają i widują go codziennie. Może warto byłoby sprawdzić, jak niezwykła wiedzę ten czlowiek posiada i czy nie zechciałby się nią podzielić. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za te wszystkie audycje z najwyższej półki, których poziom nieustannie mnie zadziwia.

 4. Zylbertal używa samochód?Przecież sam twierdzi że katastrofa jest pewna i nawet podaje ilości wody zużytej do produkcji samochodu. Ja myślałem że takiej wielkości Mag używa portali bądź w najgorszym wypadku wrotek magnetycznych a tu samochód ….
  Pachnie mi tu zwykłą hipokryzją…..

 5. Już mnię zainteresował wywiad z Pania doktor ale wywody na temat „zaniku” mózgu przy jedzeniu mięsa zniechęcił mnie do do odwiedzenia proponowanego poniżej linku.

 6. Ja tak że chciałbym podziękować za wspaniały wywiad z panią Moniką i dopisuje panią do moich ulubionych lekarzy, którzy znają się na rzeczy.Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam.

 7. Moim zdaniem p. Monika z tym mięsem to się kompromituje. Mam wrażenie, że na siłę promuje wegetarianizm i wmawia, że już Chrystus o tym mówił. Nie ma żadnego źródła a opiera się na „pierwotnej nieocenzurowanej wersji biblii” gdzie „ponoć” Chrystus wypowiada jakieś słowa. Tak to każdy może powiedzieć wszystko i o wszystkim, dlatego że nie można tego sprawdzić.
  Przykład: w pierwotnej nieocenzurowanej wersji biblii ponoć Chrystus powiedział że ( i tu każdy może coś wymyślić) np pochodzi z kosmosu. I chociaż jest to bzdura to wielu w to wierzy i utwierdza się w przekonaniu że faktycznie tak powiedział.
  Fakt jest mowa o niejedzeniu mięsa, ale słowa takie znajdziemy w tekstach napisanych w sanskrycie.

 8. Rosyjskie odkrycia na temat DNA wyjaśniają paranormalne wydarzenia

  Ezoteryczni i duchowi nauczyciele wiedzieli od wieków, że nasze ciało może być programowane przez język, słowa i myśli. Fakt ten został obecnie naukowo udowodniony i wyjaśniony.
  Ludzkie DNA jest biologicznym internetem i to nadrzędnym w wielu aspektach w porównaniu z tym sztucznie stworzonym. Ostatnie rosyjskie odkrycia naukowe w sposób bezpośredni lub pośredni wyjaśniają fenomena, takie jak jasnowidzenie, intuicje, spontaniczne i zdalne akty uzdrawiania, samouzdrawianie, techniki afirmacyjne, niezwykłe światła/aury wokół ludzi (zwłaszcza duchowych mistrzów), wpływy umysłu na wzorce pogodowe i wiele, wiele więcej.
  Na dodatek, istnieje ewidencja odnośnie zupełnie nowego typu medycyny, w której można wpływać na DNA i zmieniać jego program poprzez słowa i częstotliwości BEZ przycinania i zastępowania pojedynczych genów. Jedynie 10% naszego DNA używane bywa do budowy białek. A to właśnie ta część DNA jest przedmiotem zainteresowania zachodnich naukowców i jest ona badana i kategoryzowana. Pozostałe 90% uważane jest za „śmietnik DNA”.
  Jednakże rosyjscy naukowcy, przekonani, że Natura nie jest głupia, połączyli siły lingwistów i genetyków w ambitnym przedsięwzięciu przebadania tych 90% „śmietnika DNA”. Ich rezultaty, odkrycia i konkluzje są po prostu rewolucyjne!
  Stosownie do tychże odkryć, nasze DNA jest nie tylko odpowiedzialne za konstrukcję naszego ciała, ale służy również jako baza przechowywania danych oraz komunikacji. Rosyjscy lingwiści odkryli, że kod genetyczny – a specjalnie owe ‘bezużyteczne 90%’ – podlega tym samym prawom, co wszystkie nasze ludzkie języki.
  Aby dojść do takiego wniosku, porównywali oni reguły syntaksy (sposobu w jaki słowa są składane razem, aby formować frazy i zdania), semantyki (studium znaczenia w formach językowych) i podstawowych zasad gramatyki. Odkryli oni, że zasady (alkalia) naszego DNA oparte są na regularnej gramatyce i posiadają ustalone reguły, podobnie, jak nasze języki. Zatem, ludzkie języki nie pojawiły się przypadkowo, ale są odbiciem naszego wrodzonego DNA.
  Rosyjski biofizyk i biolog molekularny dr Piotr Garjajew i jego koledzy – badali również wibracyjne zachowanie się DNA. W wielkim skrócie, założenie miało brzmieć: „żywe chromosomy funkcjonują podobnie jak holograficzne komputery, używając wrodzonego DNA promieniowania laserowego.” Oznacza to, że byli oni w stanie, np. modulować pewne wzorce częstotliwości ( takie, jak dźwięk) w formie podobnej do promienia laserowego, które wpływały na częstotliwości DNA a zatem i na samą informację genetyczną.
  Jako, że podstawowa struktura par zasad DNA oraz języka ( jak wyjaśniono wyżej) – jest tą samą strukturą, nie ma potrzeby żadnego dekodowania DNA. Można po prostu używać słów i zdań ludzkiego języka! To również zostało eksperymentalnie dowiedzione!
  Żyjąca substancja DNA (w żywej tkance, a nie w probówce) będzie zawsze reagować na modulowane językiem promienie laserowe, a nawet na fale radiowe, jeśli użyte zostaną właściwe częstotliwości (np. dźwięk). To ostatecznie i naukowo wyjaśnia, dlaczego afirmacje, hipnoza itp. mogą wywierać taki silny efekt na ludzi i ich ciała. Jest to bowiem całkiem normalna i naturalna kwestia, że nasze DNA reaguje na język.
  Podczas, gdy zachodni naukowcy wycinają pojedyncze kawałki DNA i wstawiają je w inne miejsca, Rosjanie entuzjastycznie stworzyli urządzenia, które wpływają na metabolizm komórkowy poprzez modulowane częstotliwości radiowe i świetlne, reperując w ten sposób zaistniałe uszkodzenia.
  Udało im się nawet odkryć wzorce informacyjne szczególnego DNA i transmitować je do DNA innej komórki, reprogramując tym samym komórkę do innego genu. Tak więc z powodzeniem transformowali oni np. embriony żaby w embriony salamandry, transmitując po prostu wzorce informacyjne DNA! W ten sposób całkowita informacja została transmitowana bez jakichkolwiek efektów ubocznych lub dysharmonii, które się wydarzają przy cięciu i łączeniu pojedynczych genów DNA.
  Reprezentuje to niewiarygodną, przeistaczającą świat rewolucję i sensację: poprzez stosowanie po prostu wibracji (częstotliwości dźwięku) i języka, zamiast archaicznych procedur cięcia i kombinowania!
  Ten eksperyment wskazuje na ogromną potęgę genetyki falowej, która w sposób oczywisty ma większy wpływ na formowanie się organizmów, niż biochemiczne procesy sekwencji zasadowej.
  Ezoteryczni i duchowi nauczyciele wiedzieli od wieków, że nasze ciało podlega programowaniu poprzez język, słowa i myśli. To zostało obecnie naukowo dowiedzione i wyjaśnione.
  Oczywiście, sama częstotliwość musi być poprawna. I oto, dlaczego nie wszyscy odnoszą podobne sukcesy lub mogą dokonywać tego zawsze z tą samą siłą. Indywidualna osoba musi pracować nad procesami wewnętrznymi i swym rozwojem po to, aby ustabilizować świadomą komunikację z DNA.
  Rosyjscy naukowcy pracują nad znalezieniem metody, która nie byłaby uzależniona od tych czynników, ale która mogłaby działać ZAWSZE, pod warunkiem, że użyje się poprawnej częstotliwości. Ale im wyżej rozwinięta bywa indywidualna świadomość, tym mniejszą ma ona potrzebę jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych: jest ona w stanie osiągnąć te same rezultaty sama przez się . Nauka w końcu przestanie wyśmiewać takie pomysły i potwierdzi oraz wyjaśni rezultaty. I na tym jeszcze się nie kończy.
  Rosyjscy naukowcy odkryli również, że nasze DNA może powodować kłopotliwe wzorce w próżni, tworząc w ten sposób magnetyzowane tunele czasoprzestrzenne! Owe tunele sa mikroskopijnym ekwiwalentem tzw. ‘mostów Einsteina-Rosena’ w bliskości czarnych dziur (pozostawionych przez wypalone gwiazdy).
  Są to tunelowe powiązania pomiędzy całkowicie różnymi lokalizacjami we wszechświecie, poprzez które informacja może być transmitowana z pominięciem czasu i przestrzeni. DNA przyciąga owe fragmenty informacji i przekazuje je do naszej świadomości. Ów proces hiper-komunikacji (telepatia, chanelling) jest najbardziej skuteczny w stanie relaksacji.
  Stres, zmartwienia czy nad-aktywny intelekt – zapobiegają skutecznej hiper-komunikacji, albo też informacja będzie całkowicie zniekształcona i bezużyteczna. W naturze, hiper-komunikacja stosowana była z powodzeniem przez miliony lat. Zorganizowany przepływ życia u insektów dowodzi tego w dramatyczny sposób. Współczesny człowiek zna ją jedynie na bardziej subtelnym poziomie, jako „intuicję”. Ale może on, również, odzyskać jej użytek w pełni.
  Jako przykład wzięty z natury, kiedy ‘królowa-matka” mrówek jest odseparowana od swej kolonii, pozostałe mrówki-robotnice będą ochoczo kontynuować budowle, zgodnie z planem. Jednakże, kiedy królowa zostanie zabita, cała praca w kolonii ustaje. Żadna z mrówek nie będzie wiedzieć, co dalej robić. W sposób oczywisty, królowa transmituje „plany budowy” – nawet gdy znajduje się daleko – poprzez grupową świadomość, łączącą ja z jej poddanymi. Może ona być tak daleko, jak się jej podoba, jak długo jest żywa. (R. Sheldrake + pole morfogenetyczne).
  Pośród ludzi, hiper-komunikacja jest najczęściej spotykana, kiedy ktoś nagle uzyskuje dostęp do informacji, która znajduje się poza zasięgiem wiedzy danej jednostki. Takowa hiper-komunikacja bywa wówczas doświadczana, jako ‘inspiracja’ lub ‘intuicja’ ( również w transie chanellingu). Włoski kompozytor Giuseppe Tartini, np. śnił pewnej nocy, iż diabeł siedział przy jego łóżku, grając na skrzypcach. Następnego ranka Tartini był w stanie spisać utwór dokładnie z pamięci. Nazwał go „sonatą z diabelskim trylem”.
  Przez cale lata 42-letni pielęgniarz śnił o sytuacji, w której był on podłączony do pewnego rodzaju CD-ROM-u zawierającego pełnię wiedzy. Wiedza, która mogła zostać zweryfikowana – z wszelkich możliwych pól, była transmitowana w ten sposób do jego umysłu i był on w stanie przypomnieć ją sobie po obudzeniu. Był to tak ogromny napływ informacji, iż wydawało się , jakby cała encyklopedia bywała transmitowana w ciągu nocy. Większość faktów znajdowała się poza zasobem jego osobistej wiedzy i osiągała detale techniczne, o których wcześniej nie wiedział absolutnie nic. Kiedy zachodzi zjawisko hiper-komunikacji, można zaobserwować w DNA, jak również u ludzi, szereg supernaturalnych fenomenów.
  Rosyjscy naukowcy naświetlali próbki DNA światłem laserowym. Na ekranie formował się typowy wykres falowy. Kiedy próbka DNA została usunięta, wykres falowy nie zniknął, pozostawał nadal na ekranie. Wiele kontrolowanych eksperymentów wykazywało, że ów wzorzec falowy pochodzi z próbki już usuniętej, której pole energii najwidoczniej pozostało utrwalone na dłużej. Ów efekt nazywa się obecnie ‘fantomowym efektem DNA’. Uważa się , że energia spoza czasu i przestrzeni ciągle przepływa poprzez zaktywizowany tunel czasoprzestrzenny (wormhole), choć sama próbka została usunięta. Te uboczne efekty, najczęściej napotykane w hiper-komunikacji notowanej u ludzi, są niewyjaśnionymi dotąd polami w pobliżu osób, które je przejawiają.
  Urządzenia elektroniczne, jak odtwarzacze CD i podobne – mogą zostać rozstrojone i zaprzestać funkcjonowania na całe godziny. Kiedy pole elektromagnetyczne powoli się ‘rozpłynie’, urządzenia te mogą funkcjonować ponownie w normalny sposób. Wielu ‘uzdrawiaczy’ i ‘psychików’ rozpoznaje ten efekt w swej pracy: im lepsza atmosfera i energia, tym bardziej frustrujące może się to okazać dla urządzeń nagrywających, jako że przestają one funkcjonować w dokładnym momencie rozpoczęcia takowej transmisji. Często, do następnego dnia wszystko wraca z powrotem do normy.
  Może dla wielu osób będzie to upewnieniem, iż nie ma to nic wspólnego z ich technicznym brakiem uzdolnień; może to znaczyć natomiast, że mają oni zdolności w kierunku hiper-komunikacji.
  W swej książce “Vernetzte Intelligenz”, Grażyna Fosar i Franz Bludorf wyjaśniają owe powiązania w sposób jasny i dokładny. Autorzy cytują również źródła, które sugerują, iż we wcześniejszym okresie rozwoju – ludzkość miała cechy bardzo podobne do zwierząt; była bardzo silnie połączona ze świadomością grupową, a zatem działała, jako grupa. Po to jednakże, aby móc rozwinąć i doświadczyć indywidualności – my, ludzie musieliśmy zapomnieć o hiperkomunikacji nieomal kompletnie.
  Obecnie, jako że jesteśmy w miarę stabilni w naszej indywidualnej świadomości, jesteśmy w stanie tworzyć nową formę świadomości grupowej – taką dosłownie, w której osiągamy akces do całości informacji poprzez nasze DNA, nie będąc jednocześnie zmuszanymi lub zdalnie kontrolowanymi odnośnie tego, co czynić z takową informacją. Wiemy obecnie, że w podobny sposób, jak my używamy internetu, nasze DNA może ładować swoje dane do sieci, może je otrzymywać z sieci i może też ustabilizować kontakt z innymi uczestnikami sieci. Zdalne uzdrawianie, telepatia czy ‘zdalne widzenie’ co do stanu innej osoby – mogą zatem być wyjaśnione. Niektóre zwierzęta wiedzą z góry, kiedy ich właściciele planują powrót do domu. To z kolei może na nowo interpretowane i wyjaśniane poprzez koncepty grupowej świadomości i hiperkomunikacji.
  Wszelka kolektywna świadomość nie może być rozsądnie użyta przez jakiś okres czasu, bez posiadania wyróżniającej ją indywidualności; inaczej powrócilibyśmy do prymitywnego instynktu stada, które bywa łatwo manipulowane. Hiper-komunikacja w nowym tysiącleciu oznacza więc coś zupełnie innego.
  Naukowcy sądzą, że gdyby ludzie posiadający pełnię indywidualności byli w stanie odzyskać świadomość grupową, posiedli by oni nieomal boskie potęgi aby tworzyć, zmieniać i kształtować rzeczy na Ziemi! I ludzkość kolektywnie zmierza ku właśnie takiej świadomości grupowej nowego rodzaju.
  …50% dzieci stanie się problemem, jak tylko zaczną one uczęszczać do szkoły, jako że system tworzy z nich jedną zbiorowość i domaga się jej dostosowania (ujednolicenia). Ale indywidualność dzisiejszej młodzieży jest tak silna, że odmawia ona tegoż dostosowania i opiera się uniformizacji, wyrażając swe opory na najróżniejsze sposoby.
  Jednocześnie rodzi się coraz więcej jasnowidzących dzieci. Coś w tych dzieciach dąży coraz bardziej w kierunku grupowej świadomości nowego rodzaju i nie może zostać już dłużej stłumione.
  Z reguły, np. pogoda bywa raczej trudna, aby mogła wywrzeć na nią wpływ pojedyncza jednostka. Ale może mieć na nią wpływ grupowa świadomość ( nie jest to nic nowego dla tubylczych plemion). Na pogodę mają silny wpływ ziemskie częstotliwości rezonansowe (rezonans Schumanna). Ale te same częstotliwości są również produkowane w naszych mózgach i kiedy wielu ludzi synchronizuje swe myśli, lub kiedy pewne jednostki (duchowi mistrzowie, np.) skupiają swe myśli na podobieństwo promienia laserowego, wówczas wcale nas nie dziwi, że mogą oni mieć wpływ na pogodę.
  Współczesna cywilizacja, która by rozwinęła świadomość grupową, nie posiadałaby ani żadnych problemów środowiskowych, ani też braku energii; bo gdyby miała użyć takich potęg umysłowych, jako zjednoczona cywilizacja, posiadłaby kontrolę energii swej własnej planety, jako naturalne następstwo rzeczy.
  Kiedy większa liczba ludzi jednoczy się w jakimś wyższym celu – jak np. medytacje pokojowe – potencjalny gwałt również się rozpływa.
  W sposób oczywisty, DNA jest również organicznym superprzewodnikiem, który jest w stanie działać przy normalnej temperaturze ciała, w przeciwieństwie do sztucznych superprzewodników, które wymagają nadzwyczaj niskich temperatur (pomiędzy 200 i 140AoC) aby funkcjonować. W dodatku, wszystkie superprzewodniki są w stanie przechowywać światło, a zatem i informację. To w dalszym ciągu wyjaśnia, w jaki sposób DNA może magazynować informację.
  Istnieje też inny fenomen powiązany z DNA i tunelami czasoprzestrzennymi. Normalnie, owe super-maleńkie tunele są wysoce niestabilne i utrzymywane są jedynie przez najmniejsze ułamki sekundy. W pewnych warunkach stabilne tunele czasoprzestrzenne mogą się organizować, co wówczas daje w efekcie wyraźne ‘domeny próżniowe’, w których np.grawitacja może zostać transformowana w elektryczność. Domeny próżniowe są promienistymi kulami zjonizowanego gazu, które zawierają zauważalne ilości energii. Istnieją pewne regiony w Rosji, gdzie takie świetliste kule pojawiają się bardzo często.
  W następstwie zamieszania (wywołanego nowymi odkryciami) Rosjanie rozpoczęli masywne programy badawcze, prowadzące ostatecznie do niektórych z wyżej wspomnianych odkryć. Wielu ludzi zna domeny próżniowe, jako świetliste kule na niebie. Zainteresowani przyglądają się im w zaciekawieniu i zapytują się , czym też one są.
  Pomyślałem raz sobie: “ Halo, wy tam w gorze. Jeśli jesteście UFO, to uformujcie trójkąt”. I nagle owe kule światła zaczęły poruszać się w kształcie trójkąta. Lub tez wystrzelały poprzez niebo, jak krążki hokejowe na lodzie; osiągały przyśpieszenie od zero do szalonych prędkości, ślizgając się bezgłośnie po niebie. Człowiek pozostaje z otwartymi ustami ze zdumienia, jak wielu to czyni, sądząc ze są to UFO. Przyjazne, oczywiście, skoro formują trójkąty jedynie po to, by nas zadowolić.
  Obecnie zaś Rosjanie odkryli – w regionach, gdzie domeny próżniowe pojawiają się dosyć często – że czasami fruwają one, jako kule światła od ziemi ku niebu i że owe kule mogą być sterowane myślą. Od tego czasu odkryto, że domeny próżniowe emanują fale o niskiej częstotliwości, które są również produkowane przez nasze mózgi i z powodu tego podobieństwa fal – są one w stanie reagować na nasze myśli. Podbiegać do takiej kuli znajdującej się na ziemi może nie być najlepszym pomysłem, ponieważ owe kule światła mogą zawierać niezmierzone ilości energii i są zdolne do zmutowania naszych genów.
  Wielu duchowych mistrzów również produkuje takie widzialnezgłośnie po niebie. Człowiek pozostaje z otwartymi ustami ze zdumienia, jak wielu to czyni, sądząc ze są to UFO. Przyjazne, oczywiście, skoro formują trójkąty jedynie po to, by nas zadowolić.
  Obecnie zaś Rosjanie odkryli – w regionach, gdzie domeny próżniowe pojawiają się dosyć często – że czasami fruwają one, jako kule światła od ziemi ku niebu i że owe kule mogą być sterowane myślą. Od tego czasu odkryto, że domeny próżniowe emanują fale o niskiej częstotliwości, które są również produkowane przez nasze mózgi i z powodu tego podobieństwa fal – są one w stanie reagować na nasze myśli. Podbiegać do takiej kuli znajdującej się na ziemi może nie być najlepszym pomysłem, ponieważ owe kule światła mogą zawierać niezmierzone ilości energii i są zdolne do zmutowania naszych genów.
  Wielu duchowych mistrzów również produkuje takie widzialnezgłośnie po niebie. Człowiek pozostaje z otwartymi ustami ze zdumienia, jak wielu to czyni, sądząc ze są to UFO. Przyjazne, oczywiście, skoro formują trójkąty jedynie po to, by nas zadowolić.
  Obecnie zaś Rosjanie odkryli – w regionach, gdzie domeny próżniowe pojawiają się dosyć często – że czasami fruwają one, jako kule światła od ziemi ku niebu i że owe kule mogą być sterowane myślą. Od tego czasu odkryto, że domeny próżniowe emanują fale o niskiej częstotliwości, które są również produkowane przez nasze mózgi i z powodu tego podobieństwa fal – są one w stanie reagować na nasze myśli. Podbiegać do takiej kuli znajdującej się na ziemi może nie być najlepszym pomysłem, ponieważ owe kule światła mogą zawierać niezmierzone ilości energii i są zdolne do zmutowania naszych genów.
  Wielu duchowych mistrzów również produkuje takie widzialnewidzialnezgłośnie po niebie. Człowiek pozostaje z otwartymi ustami ze zdumienia, jak wielu to czyni, sądząc ze są to UFO. Przyjazne, oczywiście, skoro formują trójkąty jedynie po to, by nas zadowolić.
  Obecnie zaś Rosjanie odkryli – w regionach, gdzie domeny próżniowe pojawiają się dosyć często – że czasami fruwają one, jako kule światła od ziemi ku niebu i że owe kule mogą być sterowane myślą. Od tego czasu odkryto, że domeny próżniowe emanują fale o niskiej częstotliwości, które są również produkowane przez nasze mózgi i z powodu tegopodobieństwa fal – są one w stanie reagować na nasze myśli. Podbiegać do takiej kuli znajdującej się na ziemi może nie być najlepszym pomysłem, ponieważ owe kule światła mogą zawierać niezmierzone ilości energii i są zdolne do zmutowania naszych genów.
  Wielu duchowych mistrzów również produkuje takie widzialne
  W pewnych projektach mających na celu uzdrawianie Ziemi, podobne efekty świetlne pojawiają się na fotografiach. Mówiąc prosto, ten fenomen wiąże się z siłami grawitacji i antygrawitacji, które są coraz to bardziej stabilnymi formami tuneli czasoprzestrzennych i przejawiają formy hiperkomunikacji z energiami spoza naszej struktury przestrzennoczasowej. Wcześniejsze generacje, które doświadczały takiej hiperkomunikacji i widzialnych domen próżniowych, były przekonane, ze anioły pojawiały się przed nimi; I my nie możemy być zbyt pewni do jakich form świadomości możemy mieć dostęp, kiedy używamy hiperkomunikacji.
  Nie posiadając naukowego dowodu na ich faktyczne istnienie, ludzie posiadający takowe doświadczenia NIE cierpią na halucynacje. Zrobiliśmy po prostu kolejny gigantyczny krok w kierunku zrozumienia naszej rzeczywistości. Oficjalna nauka zna również anomalie grawitacyjne na Ziemi, które przyczyniają się do powstawania domen próżniowych. Ostatnio anomalie grawitacyjne odkryto w Rocca di Papa, na południu Rzymu.

 9. Ale ciekawy wywiad z P. Moniką…
  Jak miło widzieć osobę z akademicką wiedzą medyczną,
  myslącą już w nowy, otwarty sposób 🙂

  Dużo wątków ze starych systemów Yogi i TAO – SUPER !!!
  Trochę ciężko teraz ćwiczyć w opryskiwanym aluminium mieście,
  ze zutylizowaną jonizacją ujemną, pranayamę …
  – ale to w sumie czas kaliyugi… trzeba korzystać z tego co jest …
  😉

  Fajnie to Tomek poprowadził
  z luzem ale i konkretem

  Pozdro

 10. Do LUCYFER:
  Sam sobie to czytaj a na przyszłość skracaj wklejane skądś tam teksty. To nie jest forum.

 11. Proszę o podawanie sposobów na odtruwanie organizmu z metali ciężkich.
  Jak się chronić przed tym co leci na nasze głowy ze smug samolotowych.
  A tak w ogóle jak to przerwać ten horror.

 12. Bardzo lubię wystąpienia Pana Zylbertala.
  Są o tyle trudne, że zmuszają do podjęcia głębszego wysiłku i całościowego
  przyjrzenia się procesowi zmian. Jako uranicznym zbuntowanym – trudno
  pewnie Nam słuchać peanów nt. Saturna – utrzymującego system kontroli
  „solarnych” elit… ale, ale…
  Świetny to moment, żeby z dystansem ocenić własne zaangażowanie
  i łącząc zapał i lotność Wodnika wykorzystać narzędzia wypracowane przez Koziorożca bez rewolucyjnego szaleństwa.

  Tak jak wychodzimy ze schizofrenicznych przeskoków z lodówki do czajnika
  typu : kapitalizm-komunizm, tak powinniśmy rozsądniej popatrzeć na ducha
  czasu – i nie niszczyć i odrzucać wszystkiego co było wcześniej,
  tylko z tych rozmaitych elementów wysegregować najbardziej wartościowe i ułozyć NOWY – funkcjonalny – otwarty system ładu.
  DIALEKTYKĘ powinniśmy zastąpić KOHERENCJĄ, co w zasadzie pięknie zepnie
  nowoczesność ze starą mądrością TAO – zamiast ścierania się przeciwieństw – harmonia przeciwieństw Yang-Yin.

  Fajna uwaga nt. Nietzschego.
  Nie wiedziałem, że swoją filozofię afirmatywnej woli mocy podsumował takimi słowami. Rzeczywiście sam przewidział kres epoki ego…

 13. @Lucek
  świetny artykuł, ale zmień nicka, bo zniechęca do czytania.
  Skoro piszesz o znaczeniy słów… paradoks. prowokacja, premedytacja?

  apropos kodowania DNA językiem:
  „Na początku było Słowo…”

 14. Jupiter
  Wywalic NATO. Wiem co stosowac ale co z tego . Dzieci tego nie beda stosowac co ja czy ty jak bedziesz wiedzial. Wiec trzeba globalnie wywalic ta wojskowa gnide NATO .Nie bede przekazywac co stosowac poniewaz mysle o wszystkich a nie tylko o sobie .

 15. LUCYFER
  Fajnie , ze chcesz przekazac cos , ale nauczylam sie , ze czlowiek lepiej chwyta krotkie informacje , percepcja jest bardziej scentralizowana . Podawaj to dalej prz okazji ale w krotkich formach . To nie jest krytyka to jest obserwacja z doswiadczenia . Bardzo dziekuje ci za chec przekazania informacji .

 16. „Więc trzeba globalnie wywalić tą wojskowa gnidę NATO”

  Co zamiast NATO? Jak słabe narody Europy obronią się przed agresorem albo wojną domową?

 17. Kalina świata nie znasz. Historii nie znasz. Ludzi nie znasz. Facetów nie znasz. Pozwól że Cię oświecę na jakiej beczce prochu żyjemy. Kraje które z chęcią skoczyły by sobie do gardeł:
  Korea Płd vs Korea Płn
  Iran vs Izrael
  Indie vs Pakistan
  Japonia vs Chiny
  Rosja vs USA
  Rosja vs Gruzja
  Azerbejdżan vs Armenia
  Serbia vs Czarnogóra
  Turcja vs Syria
  Polska vs Rosja
  Argentyna vs Wielka Brytania
  Wenezuela vs USA
  Grecja vs Turcja
  Rosja vs Finlandia
  Izrael vs Niemcy
  Egipt vs Izrael
  Kraje Afryki
  No praktycznie każdy większy kraj ma z kimś rachunki do wyrównania.
  Na potwierdzenia moich słów >>> http://www.zenderowski.republika.pl/wyprawabalkanskasprawozdanie.htm

 18. maq
  skad wiesz czy to nie jest kreowane po to wlasnie zebysmy pisali taka liste jak mi wyszczegolniles . Za kurtyna tylko jedna sila za tym stoi , ktora ma niby pokojowe intencje i misje . A wiesz przeciez , ze wszystko co dostajemy w informacjach to jest na opak . Wiec prosta sprawa poodwracaj sobie to wszystko co wyszczegolniles i wtedy zacznij analizowac .:)

 19. Teraz wyszczegolnij wszystkie pokojowe armie i misje i zobacz dobrze w materialach jaki byl ich prawdziwy udzial w tych konfliktach . Pod dobrym badaniu dojdziesz do przedziwnej konkluzji , ze wszystko na Ziemi by sie dzialo fajnie jakby nie bylo sil porzadkujacych i organizacji pomocy .

 20. No tak kreowanie nieprzyjaciol, rozjuszczanie teroryzmu i wszystko to jest celowe , tylko dlatego zeby extermisci sie kreowali bo wlasnie o to chodzi , potem rozjuszczona banda extermistow juz nie bedzie reagowac na zadne negocjacje i to tez jest celowe wiec cokolwiek sie bedzie robilo zeby zazegnac ten konflikt to i tak nic nie zrobisz. Najlepiej w tym wypadku nic nie robic . To jest tak samo jak z rozjuszczonym w szale czlowiekiem .

 21. A co powiesz o pseudokibicach którzy biją kibica przeciwnej drużyny? Ktoś ich sprowokował? Nie. Nienawidzą jego drużyny bo kiedyś ograła ich zespół i tyle w temacie. Agresywni ludzie, agresywny świat.

  „wszystko na Ziemi by się działo fajnie jakby nie było sil porządkujących”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_w_Rwandzie < tak by było Kalinko bez tych sił

 22. Super wykład Pani Moniki Burzyńskiej. Oby częściej gosciła w NTV. Mam nadzieję, że wspomniany przez Panią Monike temat smug chemicznych powróci. Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy.

 23. Musi byc prowokator juz z porzednich meczow , zostalo w nim nie zrealizowane nie odposzczone i nigdy nie bedzie jak bedzie chodzil na mecze , musi przestac chodzic na nie , zeby sie wyleczyc .

 24. maq
  naprawde chcialabym uwierzyc , ze pokojowe sily na ziemi sa pokojowe ale jakos mi to nie pasuje nie przez MIND , bo ja nie uzywam MIND jestm na heart center .
  I wogole nie uwazam , ze szeszynka jest waznym organem u czlowieka, uwazam , ze to jest implant organiczny a mozg dla mnie ma taka sama wartosc jak kazda komorka w moim ciele .Wiem , ze bedzie argument , ze bez palca mozna zyc a bez mozgu juz jest finito . No coz dla mnie palec jest wazny .
  Jezeli chodzi o gland – gruczol to uwazam , ze waznym jest grasica a w glowie pituitary ( nie wiem jak po polsku )

 25. Pisałaś że nikt nie chce wojny. Są pewne jednostki które chcą i przy sprzyjających okolicznościach mogą przekonać do niej innych. Nie trzeba wiele do zasiania nienawiści, wiemy o tym dobrze.
  Pozbywając się NATO wróci przymusowy pobór do wojska. Jestem tego pewien na 100%

 26. Skoro fluor tak strasznie destruktywnie dziala na nasz mozg to dlaczego wciaz jest raczej ”pozytywnie ukazywany”? Pierwszy z brzegu artykul z googla:
  http://www.nutrivitality.pl/herbata/424-zawartosc-fluoru-i-witamin-w-herbacie.html

  Pamietam jak w latach 90-tych naklaniano dzieci do picia mleka, pozniej stwierdzono, ze jednak moze byc szkodliwe..Dlaczego? Podobno czlowiek moze spozywac 2-3 jaja kurze tygodniowo. Teraz slyszymy ze jajko to zdrowie i jedzmy ile sie da. Podobnie tez jest z miesem, sokami, olejami, itd. Mozna.., nie mozna…, trzeba, nie trzeba. Co sie dzieje?
  Tak szczerze mowiac to nie wiadomo komu wierzyc i co jesc. Mysle, ze najlepiej poprostu spozywac wszystko na co sie ma ochote, oczywiscie zachowujac umiar i starac sie spozywac jak najwiecej nieprzetworzonej zywnosci – najlepiej samemu sobie kucharzyc i jesc duzo warzyw i owocow jesli to mozliwe (nie kazdy toleruje spozywanie ogromnych ilosci warzyw i owocow, wiec nie ma co uogolniac). Ja na przyklad jestem wszystkozerny, lecz niekrotych potraw staram sie unikac. Unikam tych dan, po ktorych sie czuje ociezaly i czuje ze ogranizm na problem z szybkim przetrawieniem. To jest oczywiscie bardzo indywidualna sprawa. Kazdy czlowiek trawi ”na swoj sposob”. Jedzmy to na co mamy ochote, zachowujac umiar (nie objadajac sie). Unikajmy jedzenia ktore nam zalega w jelitach. Po najedzeniu sie powinnismy zyskac energie a nie spac. Pozdro.

 27. Pan T. Teller sugeruje tu i na swej stronie, że płatek śniegu regeneruje swoją symetrię ZE WZGLĘDU na równy lot w powietrzu.
  Dziwna teleologia. Jakby to było powodem jego istnienia…

 28. @Lucyfer
  O jakich odkryciach tu mowa? Brak źródeł, odnośników, nazwisk, dat… Stąd nie wiadomo na ile to prawda – przynajmniej do wstępnej oceny. Czy to wzięte z Fosar i Bludorfa?

 29. Zachowawczo, zachowawczo krasnalu Zylbertal. Powiedz lepiej co takiego dobrego jest w szczepionce panie wszystkowiedzący Chałabało Herrer.

Comments are closed.