O telewizji

Projekt niezaleznatelewizja.pl realizowany jest przez środowisko Forum Nowej Cywilizacji (FNC) od grudnia 2008 roku. Pierwsze doświadczenia w nadawaniu programów telewizji internetowej na żywo zdobywaliśmy w słynnym Wylatowie. Tam po raz pierwszy w historii badań nad zjawiskami paranormalnymi (UFO, piktogramy), działał monitoring kamer przemysłowych wylatowskich pól on-line oraz nadawano na żywo codzienne audycje z zainstalowanego w wylatowkiej bazie studia RTV. Po zakończeniu Akcji Wylatowo  marzyliśmy o powołaniu alternatywnej telewizji internetowej. Na przeszkodzie stanęły oczywiście ograniczenia finansowe. Postanowiliśmy nie czekać na kasę tylko działać w ramach istniejących realiów.

W 2008 roku przy pomocy Waldka Wawera z Mogilna zaczęliśmy nadawać na początek autorski program Janusza Zagórskiego w niedzielę o 20.00  na jego osobistej stronie januszzagorski.pl. Na aktywowanej w 2010 roku stronie niezaleznatelewizja.pl  rozszerzyliśmy naszą ramówkę przez autorskie audycje nadawane przez osoby ze środowisk alternatywnych.

W lutym 2012 roku rozpoczęliśmy nadawanie z nowego studia we Wrocławiu. Nowe warunki techniczne pozwoliły nam na nadawanie codziennych audycji przez 5 dni w tygodniu oraz archiwizowanie ich w jakości HD w naszym archiwum audycji. Aktualny rozkład naszych programów możecie zobaczyć przeglądając ramówkę.

Zapraszamy do współpracy!
Skontaktuj się z nami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *