Oblicz Duchowości – 26.02.2015

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Dominiką Dominiak.


Rozmowa, a właściwie wypowiedź Alicji Dominiak o duchowości, jej postrzeganiu tej sfery i zabiegach Barsa.


Druga rozmowa Janusza Zagórskiego z Ewą May na temat jej autorskiej metody LFT.

64 thoughts on “Oblicz Duchowości – 26.02.2015

 1. Panno Dominiko, ja po proszę niech panna powie coś o Bajach Słowiańskich, tak o dla odmiany.

  Kosmos, baśnie i bajki polskie, baje słowiańskie w obrazkach: polskie, rosyjskie, białoruskie, czeskie, chorwackie, słowackie, serbskie
  http://pokazywarka.pl/kosmosibaje/

  1. //Panno Dominiko, ja po proszę niech panna powie coś o Bajach Słowiańskich, tak o dla odmiany.//

   Czyli .. baju baju baj .. niektórzy mają talent do bajania/bujania :)))))

   1. no rzeczywiscie jaki ten nard pobujany ? zabujany wymyślili sobie Wandę i Kraka no i jeszcze Smoka , nawet kopce usypali od tego bajania -bujania na ustach zapewne mieli piosenkę baju, baju, baj , no to Trwaj i Czuwaj dalej w bujaniu czyli .. baju baju baj .. Ps, dużo Pomyślności w anty -bajaniu przecież to norma .!?

   2. No .. to jest talent niepośledni .. a ty Qcap oprócz dowciapnego kołowania przewrotnego na odwyrtkę to masz jeszcze jakieś talenty ? hahaha

  2. dopowiem:
   Niech panna Dominika i jej koleżanki i w ogóle wszystkie kobiety, niech zapuszczą długie włosy i robią warkocze a także niech chodzą w sukniach.

   Wedy Słowiańskie
   Żony odzień męskich nie noście,
   gdyż kobiecość stracicie,
   a noście żony to, co wam polega na…

   http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum/16-nasza-sowiaska-spucizna/257-wedy-sowiasko-aryjskie

   Włosy a kobieca moc
   Włosy to jeszcze jeden wspaniały dar, który wręczyła jej natura. Spływające strumienie długich włosów fascynują i oczarowują swoim pięknem, mimowolnie zmuszają do podziwiania ich właściciela.
   Mężczyźni częściej oglądają się za długowłosymi pięknościami. Dlatego właśnie właścicielki długich warkoczy zawsze podświadomie przyjmowane są jako bardziej kobiece, pełne spokoju niż kobiety noszące krótkie fryzury.
   Z nimi łatwiej stworzyć rodzinę -to znaczy od nich promieniuje stabilność, ugruntowanie, większa cierpliwość – spróbuj wyhodować warkocz, ile czasu i cierpliwości to kosztuje a do tego jeszcze codzienna pielęgnacja . (…)

   http://michalxl600.blogspot.com/2015/02/wosy-kobieca-moc.html

  3. Młody,Paweł Szydłowski powinien się pojawić w NTV ? potwierdził wszystko dokumentami z wielu źródeł ,od wrogów dowiadujemy się więcej niż z własnej zakłamanej i utajnionej historii, fenomen na skale światową ! no ale tysiąc lat zaborów w zaborze musi czymś owocować , bo jak inaczej ?! https://www.youtube.com/watch?v=SKoeIOfISu8 a tutaj przykład jak się wykonuje zaćmienie mózgów aby było baju baju baj i nawet tego nikt nie skrytykuje BO TO z Y -Tuba uniwerek ,a to przecież uraza dla mózgownicy !? https://www.youtube.com/watch?v=fZbEtXuLakc

   1. Szydłowski czyta katolickie kroniki, prawda jest trochę wykręcona bo tego chcą Watykan i Starożytny Egipt.

    Odkrywanie sławiańskich korzeni
    (…)
    O naiwności! Jakież to niesamowicie niedorzeczne spojrzenie. Przyjrzyjmy się „autorytetom” od słowiańszczyzny:
    – Thietmar – biskup katolicki – w. X
    – Gall – ksiądz katolicki – w. XII
    – Helmold – ksiądz katolicki – w. XII
    – Cholewa – biskup katolicki – w. XIII
    – Kadłubek – biskup katolicki – w. XIII
    – Boguchwał – biskup katolicki – w. XIII
    – Długosz – arcybiskup katolicki – w. XV
    – Kromer – biskup katolicki – w. XVI
    – Naruszewicz – biskup katolicki – w. XVIII
    http://ag.108.pl/index.php/slawiano-arianie/150-odkrywanie-slowianskich-korzeni

   2. Młody, było rożnie , niektórzy pisali raporty ile co i kto , niektórzy coś powielali ,ale z tej listy to Paweł Szydłowski chyba jedynie dwóch wspomina właśnie ,a ta strona co podałeś to taka folklorystyczna bardziej właśnie wspomina jedynie taki aspekt ludowy który się uchował , jest dużo stron patrzących na Slowianstwo przez pryzmat komunizmu bo to zawaliło długotrwały proces feudalizmu powiązanego niejako bezpośrednio z Watykanem to zaś wyzwoliło głęboką rusofobie bo tam był zainstalowany komunizm,w takiej niemocy wypośrodkowano Slowianstwo , drugie to kościół Greko katolicki tępiony przez Rzym a mamy w nim Rosję U -krainę , wszystkie te aspekty dają rożne pojęcia i wprowadzają chaos w jednoczeniu się Słowian , a właśnie wspólne pochodzenie powinno niweczyć wszystkie fobie i idiotyzmy , jak na razie tego nie widać .

   3. Czekaj czekaj 🙂 Tak mącili jak mogli by nie popaść w dysonans za wielki z tym co na owe czasy, jak na kogo przypada a ludowi wiadomym jeszcze było. Z czasem coraz mniej aż do dzisiejszej Historii. Więc? To jest dowód potęgi o jakiej nikt się nie zająknie a o której i z owych pism wywnioskować należy. Kłopot jeno w tym, że pamięć ludzka jest zawodna i zablokowana od tysiącleci, to i piszący nie wiedzą co i jak zafałszować by mieli 😉 A jeśli kto wie i łuski z oczu straci, ten wszędzie prawdę dostrzeże, nawet w słowach wrogich. 😛

   4. Jak i murem oczywistości stoi i tylko w świetle się umacnia. Poza granice wyobraźni nawet.

   5. Młody 😛 Ja jednak wolę targać włosy, takie szczotki do k nędzy i nosić spodnie, no w sumieee chyba nie wolę ale … 😛

    Co do włosów. Włosy są jak Antenki i to wcale nie jest żart. Nawet po śmierci działają. Kiedyś Pan Alex wyjaśniał moc kolczugi. Ale nie ma jak włosie, wełna, sweter, koc z wełny to daje moc jak Samsonowi. Włosy są ważne. To mówił Wanka Tanka by nie zaplatać włosów, ani sobie ani rumakowi, ani na grzywie ani na ogonie. To mówi Tora by nie golić głowy do okola. To jest wiedza i mądrość o naturze i działaniu rzeczy. Nie noście nakryć głowy bo osłabiacie ducha w sobie. I ja to mówię. 😛

   6. „Majestic pisze:
    28 lutego 2015 o 21:08

    Młody, było rożnie , niektórzy pisali raporty ile co i kto , niektórzy coś powielali ,ale z tej listy to Paweł Szydłowski chyba jedynie dwóch wspomina właśnie ,a ta strona co podałeś to taka folklorystyczna bardziej właśnie wspomina jedynie taki aspekt ludowy który się uchował , jest dużo stron patrzących na Slowianstwo przez pryzmat komunizmu bo to zawaliło długotrwały proces feudalizmu powiązanego niejako bezpośrednio z Watykanem to zaś wyzwoliło głęboką rusofobie bo tam był zainstalowany komunizm,w takiej niemocy wypośrodkowano Slowianstwo , drugie to kościół Greko katolicki tępiony przez Rzym a mamy w nim Rosję U -krainę , wszystkie te aspekty dają rożne pojęcia i wprowadzają chaos w jednoczeniu się Słowian , a właśnie wspólne pochodzenie powinno niweczyć wszystkie fobie i idiotyzmy , jak na razie tego nie widać .”

    Zacznij czytać Wedy i prawo Słowian: Rita

    Wedy Słowiańsko-Aryjskie
    http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum/16-nasza-sowiaska-spucizna/257-wedy-sowiasko-aryjskie

    PRAWA RITA . Telegonia.
    (…)
    Prawa Rita zabraniają słowiańskim narodom związków międzynarodowych z czarnoskórymi mongoloidalnymi, semickimi (szarymi! ) i innymi narodami. Pomieszanie Krwi wyżej wymienionych narodów między sobą doprowadza do degradacji, powstaniu różnych epidemii (ospy, cholery, tyfusu), chorób wenerycznych (syfilisu, rzeżączki, szankroida, chlamidoza, trichomoniaza, mleczarki, mykoplazmoza i innych.), różnych dziedzicznych chorób (cukrzycy, gruźlicy, reumatyzmu, schizofrenii, epilepsji i jeszcze 500 dr.), zachorowaniu krwi (AIDS), zwyrodnieniu całej gałęzi Rodu z pomieszaną Krwią.
    Takie prawidła dla współczesnego człowieka na tle propagowanego internacjonalizmu i reklamy międzynarodowych małżeńskich związków z początku wywołuje zdumienie. Jednak ono znajduje całkowicie logiczne wyjaśnianie na mocy uwzględnienia/ rozpoznania pochodzenia różnych narodów/ras.
    https://indianchinook.wordpress.com/2014/04/14/prawa-rita-telegonia/

    „Powinności Kobiety” i „Powinności Mężczyzny”
    http://www.forum.anastazja.org/viewtopic.php?f=29&t=309&start=0&sid=f962d4628f09c61b2777430ec9ceb1c4

   7. Młody , oczywiscie !, to była podstawa zachowania RASY ,dlatego kładziono nacisk na rodowody na zachowanie rodu a w nim ścisłych reguł , nie mamy nic wspulnego z innymi rasami , bo wszyscy tu jesteśmy przesiedleńcami , każda rasa to odmienna energetyka inny układ gwiezdny planetarny ,ewolucja szla równolegle ale w innych warunkach i miejscach , zapewne gdzieś mieliśmy wspólny schemat wyjściowy , ale miliony lat, setki milionów ewoluowały osobno i się odrębnie adoptowały do srodowiska . tak czystość Rasy to bezpieczeństwo dla każdej rasy z osobna .

   8. Młody , Kadłubek opisał, spisał, wszystko na polecenie Księcia Kazimierza II Sprawiedliwego ,nie mógł się za dużo mylić albo nakłamać , bo te historie były jeszcze nie zapomniane .

 2. Mam pytanie, czy może ktoś z okolic Łodzi wybiera się 20-22 marca na Powitanie Wiosny w Przełęczy Tąpadła? Chętnie dołożyłabym się do kosztów podróży w zamian za transport:-)

 3. Z przykrością muszę rzec, że zmienia się program NTV, niestety na gorsze.
  Coraz więcej w nim promocji różnych osób na wykonywane przez nie usługi a coraz mniej wiadomości, które mogą pomóc rozwijać nowe spojrzenie na otaczającą nas „rzeczywistość”, poszerzać wiedzę, wnieść coś odkrywczego a nie być tylko reklamą handlową 🙁

  1. szeptucha masz racje , ale to odkrywcze właśnie jest skomercjalizowane bo dopiero odkrywane, odkryte, ukazane , w miarę czasu i postępu będą to rzeczy oczywiste ,tyko w taki sposób wyjdzie to wszystko na światło dzienne ,Ci ludzie to promują mimo ze biorą pieniądze , w obecnym świecie wszystko kosztuje , ktoś kto tym się zajmuje musi z czegoś żyć robić opłaty rodzinę utrzymać , gdybyś była milionerka nie zwracałabyś na to uwagi ? niestety niema akurat dla takiej duchowości dotacji państwowych , musimy brać to co jest i być wdzięcznym ze jest , ze ktoś zaryzykował zajmować się tym .

  2. Dopóki będziesz do niego wracać – jakkolwiek by się nie pogarszał – wciąż będzie najlepszy

  3. @szeptucha To wypowiedz się konkretnie , co chciałabyś zobaczyć i usłyszeć w NTV . Ale naprawdę – konkrety proszę .

 4. Panie Januszu, kiedy wywiad z Dominiką na temat tantry? Nie zyskuje Pan wiarygodności na tej chamskiej, nachalnej i prymitywnej promocji. Niestety Pana preferencje uderzają w całą NTV, której wiarygodność i obiektywność robi się z programu na program z Dominiką coraz bardziej wątpliwa a niezależność zamienia się w promowanie, powiedzmy obiektywnie, mało utalentowanej kliki interesów.
  Pozdrawiam i życzę otrzeźwienia.

   1. Na przykład Pani Dominika wspominała o Modlitwie. Spróbujcie w Zachwycie (wyzwalając emocje (radość, w tym wdzięczność bo przecież już)) przed snem zauważyć jak wiele już wiecie, i tu cytat modlitwy. Wiem wszystko co chcę wiedzieć, niesamowite. I spłynie na Was wiedza o wszystkim co możecie przyjąć dziś i by jutro ułatwić. W nocy spłynie i rano dopełni loadingu. To więcej niż złoto. Poznacie wszystkie tajemnice, wierzcie tylko że już macie mądrość i wiedzę. 😉 To najprostsze.

    Przeklejka ztąd (to nie błąd, to błąd Języka) : http://niezaleznatelewizja.pl/2015/02/alternews-26-02-2015/comment-page-1/#comment-51512 (jeszcze nie opublikowane, ale Sobota 😉 Cyk 😛 )

 5. Dominice już sutki nie sterczą-no gratuluję ,ale nie ma się z czego cieszyć.

  1. Sylwesterku -to powiedz /moje/ dziecko . co by Cię tak naprawdę ucieszyło ? 🙂

   1. Na pewno coś…sterczącego – to już wiemy. Co sie nie ma.. to się lubi co ktoś ma:)

 6. Fm Pani Alicjo. Jest Pani zwykłą przeciętną osobą, pustym byle jakiem nikim jaki się i owszem zetknął z tym i owym tudzież tam o czym pięknie Pani kłamie i obstawia się dyplomami … 🙂 Przysługa. Zwykła banalnie przeciętna chora trzepnięta dzimdzia nazywając po imieniu.

  1. Pewnie ktoś bez urazy jak wielu Jej powiedział że jest starą duszą :DDD

   Nooo szukajcie a znajdziecie 😛 Staniecie się kim nie jesteście. I tu ciekawostka, zaprzeczeniem siebie. 😉 tle Tak to jest jak ktoś próbuje siebie przeskoczyć. Udać że ma Duplom z przed neonów a nigdy nie żył nawet. 😀

   1. Tak to można nabrać i tu taaadaaa innych troposzków 🙂 Ino właściwie na co? Na nic i to jest najzabanalniejsze 😀 Po nic, nie wiem marketing? 😐 Jak to ktoś powiedział? Mam talent/y haaa

  2. @eNeN Jakby to było pięknie na Świecie , gdybyśmy odłożyli chociaż na jakiś czas , własne „ego” i pozwolili spokojnie wypowiedzieć się Tym osobom – z wypowiedziami których , niekoniecznie się zgadzamy .

   1. Prawda przesadziłam i to bardzo 😐 Przepraszam Wszystkich jakich uraziłam. 🙂

  3. Czy ty jesteś marnym opłacanym trollem, czy bredzisz tak z własnego charakteru ?

   1. TseringN: My Kochamy Osobę, używającej nicka eNeN Ps ,na czym polega marność ? czy wierzby nadwiślańskie przycięte co roku ,stanowią o marności czy sile w nich zawartej ?

 7. Oooo Pani Ewa dziś pojechała pozytywnie 🙂 Wiem i podziwiam, mało kto wie ale trudno jest nagrać coś fajnego kiedy pora jest masakryczna do 2 w nicy 🙂 Sporo prawdy Pani powiedziała, już nie wiele, nie wiele, tylko odrzucić obraz merkabę, białą bluzkę i pierścionek hipnotyczny co wszystko wiem, ja. Ale wynika z niepewności jeszcze. Już dziś jest Pani Kimś i będzie po stokroć. 🙂

  Główna recenzentka 🙂

  1. Mogłabyś się trochę powstrzymywać? To tak w trosce o Ciebie (bo póki co…dajesz się lubić, za swój światopogląd). Nie mów nigdy przez szkło kontaktowe niczego – czego nie powiedziałabyś temu komuś prosto w oczy. To taka zasada podobna do szanuj bliźniego swego jak siebie samego, i do nie zrobię drugiemu co mi niemiłe

  2. Obejrzałem tę zaległość teraz (DziękiTobie) i naprawdę nie wiem czego chcesz od mamy Dominiki? (może po prostu powinnaś w nocy spać?! a nie opijać się…koheiną?…). Ciepła, dobra o wiarygodnych ciekawych doświadczeniach kobieta
   Wywiad ten także, dopełnił pewną inspirację ( o jedzeniu, spożywaniu, żywieniu) którą nosiłem jakiś czas

  3. No Gregu 🙂 Ale to był pozytyw przecież, i że nie potrzebne rekwizyty nawet. 😛 Tym bardziej więc mogła bym to spokojnie w oczy powiedzieć 😛

 8. Chciałbym napisać coś do grupy osób ,tzw sensytywnych, które tak siebie określają…czują, które głoszą opinię o……wsłuchiwaniu się w swój własny organizm-zawsze kiedy mowa o dietach, odżywaniu innym: przejściu, zmianie w tym co jemy, jak się odżywiamy.
  Proponuję zatem, abyśmy odstawili na dzień, może dwa albo dłużej – kto potrafi, ze swego codziennego jadłospisu to, co zauważalne w pewnych ilościach kulinarnych. Może to być: kawa, może mięso, papierosy? chleb i bułki codzienne, alkohol…żeby dać parę przykładów karmienia naszych organizmów
  Odstawicie to, by następnie wsłuchać się w swój organizm …sensytywnie i usłyszeć jego głos… Co ma do powiedzenia…
  Aby nie czekać, i się nie doczekać 🙂 ,uprzedzę fakty…
  Nie wiem czy jestem…sensytywny 🙂 ,na ile i co to naprawdę znaczy,ale możecie spodziewać się w sobie wyraźnego, głośnego Głosu Wewnętrznego (nie mylić z WJ..)
  „Co ty mi k***a robisz?! Oh*aś , Oc*eś!? Tylko NIE kofeinę, teinę. nikotynę, gluten, cukier! Nie prowokuj mnie. Oddawaj to bo cie wykończę, nie wytrzymasz tego!”
  Jesteś ciekawy eksperymentu? Zaryzykujesz?

  Jedzenie a odżywianie, to dwa różne pojęcia
  Wie to o czym piszę pani Helena Smereczyńska od logicznego łączenia pokarmów
  Nie jedzenie mięsa, tzw wegetarianizm, wcale nie jest taki zdrowy jakby niektórzy tego chcieli i myśleli. Owszem, zdrowszy (jakość ekologiczna mięsa: pasze z mączki kostnej, hormony wzrostu masy ciała itd) ,także mentalnie: to nie przyczyniamy się do globalnej ”Rzeźni nr 5′.
  Co jednak z tego, że nie przykładamy ręki do mordowania innych (w tym pacyfizm międzyludzki braci większych) a mordujemy samych siebie…? Taki układ ma być niby OK?… Nie Jednym Jesteśmy, podobno?.. czy to nie pachnie…jednak jakąś hipokryzją?
  Na czym polega to zabijanie siebie… Na tym samym na czym polega samobójstwo. Różnica polega tylko na tym, że tradycyjne”rytualne (świadome!) samobójstwo trwa krótko, a wykańczanie się powolne – dłużej. Efektem pierwszego jest śmierć zazwyczaj natychmiastowa. Drugiego: powolna w mękach choroby długiego umierania lub starczego niedołęstwa (na co czyha tzw NFPZ, nieobliczalny fundusz powolnego zabijania).
  Nie dawajmy sobie powodu do zachorowania już na średnio poważną chorobę. Dostanie się do szpitala na „chorobę NFPZ” to w dzisiejszych realiach oddanie siebie na jakiś oddział celem wydojenia przez cwaniaków z rodzimych czy nie-rodzimych korporacji ,w parę miesięcy czy trochę dłużej, tysięcy lub miliona z podatków nas wszystkich. Jesteśmy mięsem medycznym na tej wojnie finansowej (na równi ze spożywczą…)
  Nie o to chodzi żeby się leczyć czy uzdrawiać samemu. Chodzi o to, żeby w ogóle nie zachorować.
  Nie piszę tego do osób, które wierzą w gwiazdy, przeznaczenie, zdrowie/lub chorobę zapisane w genach, łaskę bożą i ład kosmiczny – typu: jak ma być tak będzie.
  To raczej nie ma wiele wspólnego z odpowiedzialnością za siebie-własne zdrowie, byciem kowalem własnego życia i zdrowia?
  ZWŁASZCZA…przy stanie dzisiejszej nauki, wiedzy o odżywianiu, pracy organizmu, immunologii, mikroorganizmach, funkcjonowaniu organów, gospodarce hormonalnej itd
  Tak Wiedza to Informacja. Informacja to Świadomość. Świadomość to Duch, Bóg
  Odrzucanie wiedzy, informacji jest odrzucaniem….
  Te osoby (nie będę wymieniał z Nicków) twierdzą, że są bardziej duchem, niż ciałem, a więc nie przystoi im zajmować się tak drobiazgowo ciałem (zostanę okrzyknięty jak nie hedonistą to ortoreksem – zamiennie dla ich wygody, i z niezrozumienia tego o czym piszę, a raczej niechęci do zrozumienia – wszak właśnie idzie o hedonizm, ból odstawienia: używek, nawyków, uzależnień, „korzystanie z życia”, życie pełną piersią bez ograniczeń jak długo się da (a może wojna będzie i będę żałowała że se czegoś odmówiłem kiedy to jeszcze było…’ Taka płynie argumentacja od zmysłów wew.Ego)
  Oczyszczenie organizmu.
  Nie dla tych którzy pokładają JEDYNIE wiarę w…Świetle, kontakcie z osobistym duchem opiekuńczym itp odczuwaniu ochrony i opatrzności bożej. Oni uważają że Światło za nich to zrobi, oczyści, wyprostuje, wymieni komórki na nowe. Przecież Mu wierzą… (takie trochę…starotestamentowe izraelskie kupczenie, handel: „wierzę, jestem oddany, modlę się, używam duchowości – w zamian nie muszę robić z siebie ortoreksyjnej ascetki, masochisty. Jest…równowaga… 🙂 Ja coś dla Niego… On coś dla mnie 🙂 ”
  eNeN ?
  jak sobie wyobrażasz świat bez pieniądza? Tzn, wiem jak sobie wyobrażasz, pisałaś a ja to czytałem
  Z mojego wyobrażenia Nowej Ziemi wynika, że to jedynie pierwszy warunek, niezbędny ale nie jedyny
  Jednym z celów Matrixa jest rządź i dziel. I zrobili to nam, z nami. Wieloma narzędziami i wieloma skutkami się to objawia.
  Jeśli ludzie przetrwają (i nie będzie totalnego przebiegunowania, tsunami lub&i 3wojnyGlobalnej, i większości nie wybije) a System upadnie (instytucjonalny, finansowy, religijny – nie za dużo tego jak NA RAZ 🙂 …cud na miarę wzięcia ludzkości żywcem przez UfO na inne, lepsze planety 🙂 , będą potrzebne niezliczone wioski, miasteczka, miasta o odmiennych preferencjach, stosunku głównie do: sposobu odżywiania, …polowania, rozrywki, „religii”, roli mediów ,informacji, propagandy, sposobu wymiany towarowej/produkcji: podziału dóbr, korzystania z naturalnych zasobów Planety; do Ekologii, recyklingu ścieków etc
  Takich jak my jest 1 %, mających jakieś wyobrażenie o w/w czynnikach że tak powiem
  Reszta nawet nie wie że one istnieją, albo nie wie o co chodzi w ogóle z nimi, nawet jeśli słyszała, i z czym to się je…
  99% populacji jest od czegoś uzależniona, psychicznie oraz fizycznie, i to grubo. Tego nie da się wyleczyć za pociągnięciem czarodziejskiej pałeczki – afiszem: Od dziś mamy Nową Ziemię!
  Odstawcie potencjalne „narkotyki” „żywieniowe” które są dla Was codziennością, potraktujcie swoje ciała raz jak…Świątynię Ducha. Poczujcie czystość…a raczej ból czystości. Bo to ,że Was dziś nie boli – to tylko „dzięki” narkotycznemu brudowi krążącemu w organizmie Waszych żył i uśmierzającemu ten (niewidoczny) ból…
  Poczujcie Nową Ziemię, to co Was czeka…
  Czyścioszki od pełnych gorących wanien z pianą 😉

   1. SUPER 😀 ,dzięki!
    z lekkich hajów euforycznych przerzucić się na herę ,jak tak, wszak wszystko się samo oczyści

    Dobrze zaczęłaś: „Jeżeli to jest prawda…”
    a ZNASZ?…Pomóż sama sobie a Niebo dopomoże

   2. @ Qcyp Qcypku – czy Treborok mógłby przetłumaczyć , wszystkie filmy z serii Avatar2015 , na język polski ? Czy to jest możliwe ?

   3. Powiedzmy że zamierzałem wybudować sobie wypragniony dom, ze słomy, kopułowy etc. Wyobraź sobie teraz, że trafiam w Necie na zalew informacji o transmutacji ludzkości (taki sam jak przed/na 21.12.2012…) i darmowych domach kopułowo ekologicznych, które z powodu wkroczenia naszego układu słonecznego w nadwyraz energetyczny rejon wszechświata (lub raczej..w..Milky Way) takie domy będą wyrastać jak grzyby po deszczu. Tylko wchodzić i mieszkać i być szczęśliwym.
    Zostawiam więc plany budowy (załatwianie pozwoleń, pracę, wysiłek etc) i czekam… Z wiarą, gotowością na przyjście nowego…
    (Nie chciałbym być nieuprzejmy wobec pana Romana Nachta, cenię , szanuję jego wiedzę, światopogląd, w ogóle postawę prezentowaną, ale pojechał za mocno z tym, cyt: „Wkraczamy, jako Ziemia, US i galaktyka w sferę/strefę?/ transformacji”
    Gdzie Słońce, Ziemia, a gdzie galaktyka?!…
    Takie wypowiedzi właśnie działają na mnie trzeźwiąco…)

   4. @Gregory Ja różnicy raczej nie odczuję , bo jestem zazwyczaj spokojna , a z używek – to tylko rano kawkę sobie piję i to z wielką przyjemnością , bo mam niskie ciśnienie 🙂

  1. Ego ma być rodzicem dla ciała. Doskonałym rodzicem pełnym Miłości. Tam na stronie pani Heleny możesz przeczytac o niezaspokojeniu emocjonalnym, o niezaspokojeniu Miłości. Stąd te „nałogi”. Znam wielu niepijących,którzy w głowie nadal są alkoholikami. Bo nie kochają Siebie. Są dla siebie tyranami jak ich ojcowie i matki. Taki mają model bycia rodzicem (dla Siebie). Gdy „rzucasz” używkę i obserwujesz te głosy to daj im miłość. Potrafisz? Pozwól im się rozpłynąć w Miłości.. Potrafisz? inaczej to jest „walka” i ból… i bycie anonimowym alkoholikiem do końca swych dni… Poza tym żadna skrajność nie jest dobra, trzeba dokładnie prześwietlić intencje rzucania.. bo jak ktos dąży do doskonałości w Matriksie to pomylonemisie. Jak ktos dąży do „bycia dobrym”, „do bycia lepszym niż inni” to pomylone misie. No i jeszcze jedno-jak ktoś się czuje więźniem Matriksa to sorry, to już ma przehebane.. i dalej nic nie rozumie.. i to oznacza walkę i upadłą Świadomość, niezintegrowaną Świadomość.

   1. Ego ma być rodzicem dla ciała. Doskonałym rodzicem pełnym Miłości.”
    – Wówczas to już nie jest „Ego”. Wówczas to jest „Ok”

  2. Kultura kulinarna,
   czy to jedynie umiejętność właściwego posługiwania się właściwymi sztućcami? Czy: z ilu dań powinien składać się obiad..
   Czy można…kulturalnie popełnić samobójstwo? To surrealizm, prawda?

   Co robić, kiedy „wielkie żarcie” jest udziałem populacji ludzkiej Ziemian (pewnie nie tylko jej – nie jesteśmy jedynymi we wszechświecie z planet o najniższym barbarzyńskim „rozwoju” cywilizacyjnym, takich jest najwięcej, być może miliony w samej galaktyce) ,jest takim samobójstwem, rozłożonym w czasie, to…
   …czym innym to jest jak nie nim?
   Chcemy wieczności (w jakiejkolwiek formie: fizycznej, duchowej czy fizycznoduchowej), a nie umiemy uszanować w pełni tego, co jest nam dane (a już wiemy: mamy naukę, wiedzę, INFORMACJĘ; alibi się kończyło… 🙂
   A dane jest tu życie 120-140 lat w sprawności (w każdym razie bez wózka inwalidzkiego i łoża madejowego w hospicjum przez ostatnie lata na karmieniu zupką mleczną… – tak by zwolnić miejsce następnemu), które skracamy o połowę jak z obliczeń wykazało,
   to tak jakby powiesić się w wieku 35 (średnia życia kobiet 73 lata)

  1. 🙂 Teraz wszyscy razem
   Coś się dzisiaj stanie
   Coś się stanie dziś 🙂

Comments are closed.