Oblicza duchowości – 10.05.2012

– Włodzimierz H. Zylbertal – Astrolog, numerolog, ekofilozof, badacz – labes.edu.pl
– Tadeusz Mroziński- badacz słowiańszczyzny – http://apokalipsa-eden.bloog.pl/
– Tadeusz Owsianko – moja wiedza o wszechświecie cz VIII

11 thoughts on “Oblicza duchowości – 10.05.2012

 1. Wspaniały wykład. Oczywiście, że trzeba przyjmować czyjąś wiedzę czy doświadczenia z rezerwą ale zawsze one są bardzo cenne. Pozdrawiam

 2. Panie Tadeuszu! Gdyby Pan poruszył kiedyś kwestie jak jest tam po naszej fizycznej śmierci co będziemy odczuwać i jak to się ma do nieistnienia będę bardzo wdzięczna.

 3. Panie Tadeuszu !
  Pani Alina de Białynia Rzepecka z Krakowa pragnie się z Panem skontaktować. Próbowała kilka razy, ale być może ma nieaktualny telefon do Pana. Pani Alina będzie wdzięczna jeżeli poda jej Pan swoje namiary.
  Pozdrawiam .
  Baba

 4. Czynię zadość ,, Babie” i podaję mój tel.797161805
  Pozdrawiam
  Tadeusz MR

 5. Już nie mogę doczekać się kontynuacji wykładu pana Tadeusza.
  Cieszy mnie to, że się rozwijam i bardzo mnie ciekawi jakie są tego przejawy z punktu widzenia pana Tadeusza no cóż cierpliwości poczekam te 7 dni.
  Opis Ojca jako kobiety w kontakcie z p.Tadeuszem i woalki był tak abstrakcyjny, że aż jeszcze bardziej wiarygodny z mojego punktu widzenia.
  Bardzo dziękuję za przekazywaną mądrość i opisy Wszechświata.Do -usłyszenia dużo zdrowia Panie Tadeuszu!!!

 6. Panie Tadeusz Owsianko ciekawi mnie w jaki sposób przedstawiono panu przyczynie istnienia wolnej woli we wcześniejszej formie wszechświata i dlaczego wolna wola musiała zaniknąć.

 7. Jeśli to byłoby możliwe to prosiłabym o dłuższe wykłady Pana Tadeusza Owsianko! Wiem, że czas antenowy jest ograniczony, ale może dałoby się coś z tym zrobić! Temat jest bardzo interesujący i ciekawie przedstawiany, co zresztą widać po wpisach, większość komentarzy zazwyczaj dotyczy właśnie tego wykładu, więc zainteresowanie jest spore. Pozdrawiam serdecznie!

 8. 1. twierdzi p.Owsianko, że odp. na zagadkę jest wąż – dobrze, jednak to tylko 1 część pytania. teraz proszę poszukać takiego odpowiednika w nowoczesnej technice, często dotykamy … korzystamy w praktyce, i ….w chwili TEJ!
  świetne malowidło z wężem i dobry komentarz, jednak czy ten symbol jest związany z materią? jest związany z TYLKO z przestrzenią Ziemi i każdym człowiekiem tu narodzonym, ale nie jest materią, raczej przeciwnie, czynnikiem duchowym.

 9. Prosze wiecej Owsianko, bardzo bardzo prosze:)
  Moze program 1,5 h tylko z nim?

 10. Doogladałam film do 32 min. i … wyłączył się.
  Na ekranie pojawił się napis „film obecnie niedostępny”
  Prosze powiedzieć dlaczego ?

Comments are closed.