Oblicza Duchowości – 11.04.2013

Zapowiedź bloku programowego „Oblicza Duchowości”.

Reportaż będący przeglądem tego co wydarzyło się poza salą wykładową w ramach „Powitania Wiosny” i Spotkania Wolnych Ludzi w ośrodku „Mieszko i Jagienka” na przełęczy Tąpadła w dniach 22 – 24 marca 2013 r. A miały miejsce: wejście na szczyt Ślęży i medytacje, ognisko i puszczanie lampionów, wycieczka do Kraskowa i kolejna medytacja wraz z dźwiękami mis kryształowych, na których zagrała Camila Vatral. A temu wszystkiemu towarzyszył (jak przystało na wiosnę A.D. 2013) mróz i śnieg co widać na filmie. Kto nie był niech żałuje.

Kolejny odcinek programu z Wandą Wegener, w którym mowa jest o idealnym związku pomiędzy dwiema osobami (na ogół kobietą i mężczyzną ;))

Materiał archiwalny z 2009 r., kiedy to odbyło się wielkie sympozjum we Wrocławiu – „SYNDROM ROKU 2012”. Jednym z prelegentów był Waldemar Witkowski. Jest on  autorem książek „Tworzenie Rzeczywistości – praktyczny podręcznik obsługi człowieka” oraz „JAM JEST – ścieżka do Nowej Drogi”, publikuje artykuły w Nexusie i Czwartym Wymiarze. Od kilku lat prowadzi warsztaty, na których opisuje modele ludzkiego zachowania w sposób znacznie wykraczający poza ramy współczesnej psychologii. Mimo upływu kilku lat od jego publicznego wystąpienia we Wrocławiu na Sympozjum, głoszone treści nie straciły na aktualności.

Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Słupiankiem – organizatorem IV Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych, którego mottem przewodnim jest temat: „Na Zdrowie SŁOWIANIE”.

 

 

 

 

11 thoughts on “Oblicza Duchowości – 11.04.2013

 1. czy jest możliwość techniczna, zrobienia tak, żeby komentarze można było pisać pod każdym filmem oddzielnie?

  //
  Tak jak jest to obecnie pomyślane – komentowanie dotyczy całego bloku programowego w danym dniu. Co prawda można by wkładać zawartość osobno, ale wtedy sypie się blok programowy. Idea jest słuszna, w nowej odsłonie strony pomyślimy o takiej możliwości.
  Voytek – [admin]

 2. Przemówienie Pana Waldemara Witkowskiego bardzo mi sie podobało, trafia do mnie całkowicie czuje wewnetrznie że to co mówi jest jak najbardziej słuszne i prawdziwe, dziękuje za możliwość wysłuchania tej audycji
  Robicie dużo dobrego ekipo NTV pozdrawiam 🙂

 3. WSPAAAAAAAAAAANIAŁE
  wystapienie P. Waldemara

  Jestem pod wielkim wrażeniem.

  SZACUN!!!!
  &
  Ohmmmm…

  🙂

 4. Dodaje rowniez swoje 5 groszy ,ze jestem zachwycona wykladem Pana Waldemara. Rewelacja, Dzieki

 5. Wytrzymlem tylko 10 minut tego wystąpienia p. Waldemara. Nie da sie tego słuchać. Szkoda czasu. Dziwie sie panu Januszowi ze tak zachwala ta prelekcje.

 6. I jeszcze jedno. Co to za przywitanie wiosny? Czy ntw tworzy jakaś sekte? Bo na pierwszy ” rzut oka” to tak sie kojarzy. Już nie wiem czy jest to niezależna telewizja?

 7. Przywitanie wiosny jest gleboka konekcja z matka Ziemia . Wlasciwie najwazniejsza rzecz w naszym zyciu to myslec o kims kto ma swiadomosc , ze daje nam zycie i wszystko co nas otacza jest zwiazane z ziemia . Zywi nas i dzieki niej mamy tlen . Ziemia jest rodzajem zenskim – jest to bardzo glebokie zlaczenie sie z kobieca energia i to ma glebsze znaczenie niz nam sie wydaje . Na swiecie jest dominacja Marsa i Oriona energii i dlatego mamy worrier -wojny , kontrola i ciemiezenie kobiet jest udowodnione chociazby w krajach arabskiech ,afrykanskich i hinduskich . Famine energy to nie znaczy to , ze kobiety przejma dominacje nad mezczyznami to znaczy ze bedzie balance w ogolnoswiatowej pozycji energii wszedzie .

 8. Ja raczej bym powiedział że to jest wielkie życzenie pożegnania zimy i pragnienie ciepła i słońca,znowu te zabobony i tradycje sztywno ustalone a Natura wie lepiej kiedy będzie wiosna.

 9. Nie patrze z punktu zabobonu bo ich nie znam . Wiem , ze wiekszosc ludzi siedzi w domu i nawet nie pomysli o Ziemi moze to jest dobra idea wykopsac wszystkich na zewnatrz nawqeyt pod pretekstem jakis jak to nazywacie zabobonow .( ciezka energia jest w Polsce bardzo ciezka ) .
  Hi Qcyp jak tam Thiaoouba mysla o tobie wiec masz gdzie wracac , kiedys tam wrocisz na pewno kazdy kto jest bardzo tune do jakiegos innego Universe to napewno ma tam swoje genetyczne pochodzenie i swoja rodzine ale narazie trzeba uporzadkowc sie z Ziemia skonczyc z tym barbazynskim jedzeniem wszystkich przez wszystkich . Obecnie Planeta Ziemia ma juz dosyc consuming energii 🙂

 10. Uwielbiam robic ortograficzne byki czuje sie wtedy wolnym i nie ortograficznym czlowieko-slownikiem :))))))

 11. Dziękuje Kalina że zapytałaś o 9 planetę, ja też o nich myślę ale jeszcze dużo rzeczy do zrobienia ,między innymi uświadamianie Ludziom konformizmu i ślepego podążania za tak zwanym dobrem które absolutnie blokuje rozwój osobisty Człowieka.Tylko uwalnianie się od przyzwyczajeń,tradycji,nałogów w tym różnego rodzaju świąt itp, daje wielką szanse ażeby Ziemia była planetą radości a nie jak dotychczas smutku.Więc kreujmy nasza rzeczywistość z pożytkiem dla Nas i Ziemi i nie powielajmy starych paradygmatów ,prowadzących jedynie do zniewolenia i trzymanie nas w zagrodzie.Best Regards.

Comments are closed.