Oblicza Duchowości – 11.05.2017

Krystyna Maciąg rozmawia Z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską o pięknym nowym przedsięwzięciu pod nazwą Harmonia Serc.


W kolejnej audycji Roberta Alexandra Gajdzińskiego zostało przedstawione dyktowanie Klary Poelz-Hitler – matki Adolfa Hitlera.

Zainteresowanych nabyciem książek, Robert informuje, że jest jeszcze dostępny Tom I „Co Mówią Zmarli – Dyktowania Ludzi w Duchu”. Pakiety Tom I i Tom II do nabycia od 28 kwietnia do wyczerpania nakładu z hurtowni w Londynie.
Zamówienia na www.newrealitybooks.com w zakładce „książki”.

27 maja we Wrocławiu odbędzie się seminarium autorskie Roberta Gajdzińskiego pt.: „Co mówią zmarli? Dyktowania ludzi w Duchu”. Szczegóły na: http://niezaleznatelewizja.pl/co-mowia-zmarli-seminarium/


W Studio NTV Sobótka Janusz Zagórski rozmawia z Grażyną Zygmunt na temat jasnowidzenia i pomagania ludziom w rożnych sytuacjach życiowych.


53 thoughts on “Oblicza Duchowości – 11.05.2017

 1. ten film odnalazl Tomek nasz Bog pozwole sobie jeszcze raz ten film ponownie zamiescic jak jeden czlowiek dal zycie 669 innym ludziom :::: to jest cud nad cudami ;;; zwykły…pacuś pisze:

  13 maja 2017 o 08:39

  Uratował 699 dzieci podczas Holokaustu ! Zobacz jego reakcje gdy zobaczył , że siedzą obok niego !! http://fantube.pl/nicholas-winton/

  Odpowiedz

 2. I komentarz rozmowy Janusza z Igorem =Igor Witkowski mowi coraz wiecej ludzi odbiera odczowa ze w tym roku nastapi odslona /tzw. apokalipsa/ =to co pisze od roku mam pelne zaufanie do przekazow ze to co robimy UJAWNIAJAC TU NA FORUM I wszyscy co to robia nawet podaje termin do pazdziernika zostanie wieksza czesc oszostw I klamstw UJAWNIONA!!! to czuje =potwierdza to Igor =Janusz I wszyscy I wszystkie ISTOTY KTORE DZIALAJA W TEJ RZECZYWISTOSCI = w listopadzie 2017 roku bedziemy zyc w innej wolnej I faktycznej rzeczywistosci ha ha ha bawmy sie cudem istnienia dziekujemy Januszowi I NTV.PL

 3. Odnośnie wypowiedzi Pani Zygmunt , którą serdecznie pozdrawiam , pragnę dodać , że ŚMIERĆ jest wielka iluzją – bo KREACJA nigdy nie może być zniszczona. Kiedy ciało nie może dłużej funkcjonować , Duch tej osoby , wycofuje z ciała energię -duszę i wtedy wszystko staje się spokojem i ciszą . Religie ujmują to w taki sposób : „Tak oto w kołysce Boga nie ma bólu , nie ma łez i nie ma rozpaczy”. Śmierć jest jak zapadanie w sen. Dusza która jest pamięcią , opuszcza masę komórkową ciała , podróżując przez centra energetyczne zwane pieczęciami/czakrami/i wydostaje się przez ostatnią siódmą pieczęć , zwaną przysadką, znajdującą się w środku głowy. TAN PROCES jest bardzo często DOŚWIADCZANY jako PODRÓŻOWANIE W TUNELU z akompaniamentem szumu wiatru. ŚWIATŁO , KTÓRE JAŚNIEJE NA KOŃCU TUNELU- TO ŚWIATŁO NASZEGO JESTESTWA, DUCH NASZEGO JESTESTWA /CZYLI MY SAMI /. Tak więc w chwili śmierci , wszystko zaczyna przekształcać się w ŚWIATŁO, aż stanie się niesamowicie jarzące , ponieważ kiedy opuszczamy ten poziom , uwalniamy się od gęstości materii i wracamy do swojej ŚWIETLNEJ EGZYSTENCJI. Tam stajemy się po prostu potężnym umysłem i emocjami a nasze ciało jest zbudowane ze światła , zmieniającego swoją formę elektryczną w zależnosci od myśli zaakceptowanych w naszej świetlnej formie . Stamtąd odchodzimy do jednego z siedmiu nieb . POSTAWY JAKIE WYRAŻALISMY EMOCJONALNIE NA TYM POZIOMIE – DECYDUJA O TYM , DO KTÓREGO Z TYCH NIEB PÓJDZIEMY. Tak wiec to – co nazywamy niebem, jest po prostu ŻYCIEM NA RÓŻNYCH JEGO POZIOMACH I PŁASZCZYZNACH. NASZA PŁASZCZYZNA ISTNIENIA JEST JEDNĄ Z NICH. Na żadnym z tych poziomów , nie ma miejsca zwanego piekłem, gdzie torturują i karzą ludzkość . Ona robi to wystarczająco dobrze . Kiedy zatem opuszczamy ciało , przenosimy się do nieba , CZYLI POZIOMU WIBRACYJNEGO , który jest kompatybilny z naszym zrozumieniem świadomości lub kolektywnymi postawami emocjonalnymi, które tutaj wyrażaliśmy . TE SIEDEM POZIOMÓW TO : prokreacja i przetrwanie , strach i ból , władza , miłość doswiadczona, miłość wyrażona , Bóg widziany we wszystkich formach życia i Bóg -Ja Jestem . TAK WIĘC GDZIEKOLWIEK NASZA ŚWIADOMOŚĆ JEST SKONCENTROWANA W PRZEWAŻAJĄCYM STOPNIU W CELU OSIĄGNIĘCIA ZROZUMIENIA , będzie to NIEBO do którego odejdziemy , ponieważ POLE MAGNETYCZNE NASZEJ AURY/Duch naszego jestestwa/ -PRZYCIĄGNIE NAS DO WIBRACJI TEGO POZIOMU .

  1. Ta płaszczyzna istnienia , na ktorej sie obecnie znajdujemy nazywane jest płaszczyzną demonstracji , ponieważ właśnie tutaj istoty mogą być świadkami swojej mocy kreatywnej w materii i wyrażać jakiekolwiek postawy emocjonalne. TO JEST JEDYNY Z SIEDMIU POZIOMÓW ,KTÓRY JEST POGRĄŻONY W CIEMNOŚCI I JEDYNY , NA KTÓRYM NIE MOŻEMY USŁYSZEĆ MUZYKI ŚWIATŁA. tak więc Istoty o wspaniałym obeznaniu , rodzą się tutaj , aby znaleźć się pod wpływem programów świadomości społecznej i pogrążyć w nieobeznaniu. Tak więc to jest bardzo trudny rozwój , na tym poziomie rzeczywistości. Trzeba pamiętać o tym , ze jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi tutaj , nasz smutek zostanie zwielokrotniony po śmierci, ponieważ kiedy uwalniamy się od ciała , znajdujemy się w stanie czystych uczuć i emocji , które dzięki temu uwolnieniu się z ciała zostają spotęgowane i zintensyfikowane , jednak dzięki tej amplifikacji szybko uczymy się jak urzeczywistnić poziom , który jest nam potrzebny aby się dalej realizować .

  2. Amen hhihihihihihi . Skoro to iluzja proszę o dowody.Śmierć to jedyna/prawdziwa rzeczywistość.Kto mówi/prawi inaczej po prostu bredzi.Gdyby nie było śmieci/resetu waszego oprogramowania , wasze marne/mechaniczne żywoty doprowadzały by was do szaleństwa.W Polsce właśnie przez pieniądz/materializm ludzie kończą z kłamliwą iluzją, zwaną życiem. Tak wygląda obraz 3RP po 28 latach wolności. Dołączając do tego depopulacje, zadłużenie, żałosne wynagrodzenie, koszty egzystencji to kaplica.
   Miłego dnia hihihihhuihihhi

   1. Qcyp A ja mam na ten temat odmienne zdanie . Do Polski przyjeżdżają ludzie , aby się tutaj osiedlić – a kiedyś nikt z nich tego nie chciał . W Lublinie na ulicach , słyszy się /najczęściej / mowę Rosjan i Ukraińców , bo dużo ich tutaj studiuje . Lublin jak zresztą wiesz , to jest piękne uniwersyteckie Miasto .

   2. Zaklinasz rzeczywistość Gaju. Lublin nawet nie jest ładny.To obskurne ,szare miasto.Większość miast w Polsce jest właśnie taka.Zresztą człowiek mieszka tam czym wibruje a Lublinianie wibrują Majdankiem/Abramowicami.Mnie osobiście przechodzi dreszcz/ gęsia skórka na samą myśl o zamieszkaniu/spędzeniu 1 nocy w tym dołującym miejscu mocy.
    Krynica https://www.youtube.com/watch?v=XqDOiyAMH2A
    https://www.youtube.com/watch?v=KR_RRhOu84g
    Tutaj się wibruje a śmierć wydaje się taka ulotna hihihihihuhihi

   3. Qcyp Najpiękniejsze miejsce zamieszkania mamy już w sobie , wystarczy je tylko odnaleźć 🙂

  3. Oj Gaju udostępniam Twoje słowa na FB Piekne !!! Dziękuje !!! 🙂

   1. Majestic Jesteś jednak wolną Istotą , więc jeżeli /w swojej jaźni/ stworzysz sobie łapankę – to jej /czyli takich wibracji/ prawdopodobnie tam doświadczysz . Czyli wszystko zgodnie , z twoją elektroniczną prośbą .

   2. sesia Napisałam tak , jak naprawdę jest – BO ŻYCIE JEST ELEKTROMAGNETYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   3. aja krzyczy:

    „elektroniczny elektromagnetyzm jest wyjaśnieniem życia i samym życiem”

    pewnie więc masz numer satelitarnego telefonu komórkowego do prezesa platformy cyfrowej znaczy się dawcy życia według twojego rozumienia ?

  4. Śmierć to Śmierć , woda z ciała trafi do źródeł wody albo wyparuje , podobnie jak minerały , puzniej wypijemy je zjemy . jak martwe stare radio trafi do przetopu .tak wygląda aspekt ziemski „materialny ” a plazma energetyczna wędruje dalej z swoją informacją, nawet wieczność musi mieć aspekt „samozagłady” aby się móc reprodukować i rosnąc w sile .Światy umierają aby jak feniks powstać w swojej nowej odsłonie .

   1. Majestic Chociaż jesteś bardzo przywiązany do swojego ciałka , to go maltretujesz negatywnym myśleniem – co je oczywiście oddziela od BOSKIEJ MOCY /DUCHA/ , bez którego ono po prostu najpierw choruje a potem umiera . Ale nie sposób Cię obudzić Skarbie – bo taki masz teraz azymut i kropka 🙂 Dobrego dnia waleczny rycerzu 🙂

  5. Mam do ciebie próśbe przestańcie swoimi wypowiedziami zasłaniać ,forum nie jest od tego

   1. Rc A do czego w Twoim pojęciu służy to Forum i kto ma prawo się na nim wypowiadać a kto nie ? Komu zatem przeszkadzają tutaj moje/nasze wypowiedzi ? Nie znam twojego nicka ,wiec z Kim mam „przyjemność” ? Pewnie zechcesz zaprezentować tutaj swoje poglądy , bo na razie zaczęłaś/zacząłeś , od kąśliwych uwag na temat innych osób ? Żyjemy chyba w wolnym Kraju – a ponadto to jest Forum Wolnych Ludzi , na którym każdy bez wyjątku , może się wypowiadać !? Uważam zatem , ze uwaga Twoja jest całkiem nie na miejscu . Masz uwagi merytoryczne , do moich/naszych wypowiedzi , to je tutaj po prostu otwarcie zaprezentuj . Pozdrawiam Cię .

   2. Rc Może jeszcze jedno pytanie , na które oczekuję odpowiedzi – to co ja/my w końcu tak zasłaniam/y ?

   3. zasłaniasz to na czymś komuś mogło by dla wzrostu i pożytku zależeć, wielością propagandy…

    a nie zależnie ja mam problem z chronologią / liniowością czasu. rc miał – i ma prawo wyrazić własne zdanie nawet jeśli na swój własny i dla wielu nazbyt zwięzły a dla niewielu bardzo obszerny sposób. czy nie?

    nie trafił w dychę że staracie się zacierać?

    swoją drogą, jeśli jest ktoś kto zagraża systemowi… to system zrobi wszystko by takiego kogoś zagryźć we wszystkich aspektach życia i przejawu, czy to nie oczywiste?

    kto ma nad wami władzę i komu służycie? słudzy

   4. to nie jest ludzi wina, po prostu system jaki się gotował na bogów był gotowy na wiele i …

 4. Istnieje jednak JEDNA PŁASZCZYZNA ISTNIENIA , której widok wypełniłby Was wielkim SMITKIEM . Egzystuje tam wiele istot , które wyrażają się na I i II Poziomie Świadomości. To miejsce jest poziomem istnienia , na którym nie ma ani gór , ani rzek, ani trawy, ani roślin , ani nieba , w ich świetlnej formie . Tam znajdują się tylko niekończące się szeregi bilionów istot w ich świetlnych ciałach. One tam leżą pogrążone w iluzji , że są martwe , PONIEWAŻ NIEWZRUSZENIE WIERZYŁY , ŻE ŻYCIE POZA GROBEM NIE ISTNIEJE. Pomimo tego , że energia ich myśli jest w dalszym ciągu aktywna , magnetyczna , kompulsywna i lotna , są one przekonane , że umarły – chociaż w rzeczywistości w dalszym ciągu żyją . Pamiętajcie , że jeżeli w cokolwiek wierzymy i przekonamy o tym siebie , to przekształci się w rzeczywistość . Taką właśnie moc posiada nasza kreatywność i nasza wola . Wiele z tych istot nauczono , że kiedy umrą , będą martwe , dopóki jakiś mesjasz nie przyjdzie po nie i one zaakceptowały te nauki jako swoją prawdę. Tak wiec przed śmiercią wierzyły w swoje zmartwychwstanie . Dzięki temu ten poziom jest pełen Istot, czekających na to , że „zostaną zmartwychwstane” . Pomimo , że próbowano je dobudzić , tylko kilka się obudziło , ponieważ większości również wpojono , że pojawi się jakiś rodzaj diabła , który będzie je kusił , aby się przebudziły i to też stało się ich prawdą . Tak więc nieważne , kto stara się je obudzić , one tego nie chcą . Mogą upłynąć tysiące lat zanim zrozumieją , że są żywe i w końcu przebudzą się ze swojej drzemki. To są BARDZO NIEFORTUNNE NAUKI i jest to jedyne BOLESNE MIEJSCE jakie istnieje .

   1. Gaju wiedziałem, że dostrzeż tę muzykę relaksującą, już jak puściłaś pierwszą część Majestic Sea, ja też słucham reszty rodzajów Jima, wiem, że teraz to nowość co puściłaś, ja tylko nawizuję do wcześniejszych Twoich dedykacji muzycznych, i z tym Stelladrone, to też widziałem już po 1 piosence, że będziesz po kolei puszczać, nam dalsze części, zgadłem że tak będzie i się nie myliłem, 🙂 ciekawe co teraz Cię zainspiruję, słuchasz jeszcze Kosmosu Stelladrone????? :))))))) pojedyńczo puszczałaś, i tak właśnie przewidziałem w swojej duszy, już po 1 Twoim puszczeniu, widzisz, jak Cię znam, chociaż teraz jesteś dla mnie zagadką, bo nie oglądam wszystkiego…. ale w sercu będę Cie miał zawszę, i w każdej chwili serce. 🙂 Kocham Cię Bardzo, dziękuję w imieniu wszystkich za Twoje poświęcenie dla nas i dzielenie się przepięknymi filmami i muzyką, nie słuchaj mnie, jak chcesz przecież to oglądaj wszystko , jak czujesz się na siłach że Cię to kształci, i uwalnia endorfiny, to rób to na co masz ochotę, ale Ty to wiesz… Całuski :* 🙂

   2. Nie tylko muzykę i filmiki, ale też jedne z najmądrzejszych słów, jakie można usłyszeć. Dzięki serce. :))

   3. Tomciu Pozdrawiam Cię serdecznie i przytulam do serca . Dobrego dnia Tomciu .

 5. odnośnie tych dyktowań

  jaka matka??? mogła by coś takiego powiedzieć i stanowczo powtórzyć że gdyby wiedziała co urodzi to by usunęła płód

  bo mnie się wydaje że każda matka starała by się pomóc swojemu dziecku tym bardziej gdyby wiedziała jakie są niebezpieczeństwa, wyrosnąć na dobrego człowieka.

  to pewnie nie jest żadna matka, pewnie nawet niczyja matka

  albo że nie zamierza usprawiedliwiać swojego syna, słabe jak dla mnie

  w ogóle stwierdzenia typu, mój syn mój syn mój syn. posłuchajcie co mam na myśli. stwierdzenie że ewa braun oczywiście nie może dyktować, po czym wymienienie jednej ze swoich inkarnacji jako ewa brown.

  to ja się pytam, jak to nie może skoro właśnie dyktowała ewa brown i jest tego świadoma

  nie chodzi o to czy to jest możliwe, chodzi o to że będąc tego świadoma, nie nazywała by go synem, ani też mężem bo właściwie jak by go miała nazywać? po prostu adolfem, a może wcześniejszym imieniem a może imieniem jakie ten byt ma od początku stworzenia a nie tymi jakie ktoś mu nadał na ceremoni w jednej z ziemskich sekt. a siebie jak by nazywała? matką kogoś? ewą a może elą, czy może pizarro?

  kto tak na prawdę dyktuje!?, nie tylko w tej nekromancji

  i kto? o zdrowym trzeźwym oglądzie uwierzy w haczyk na naiwnych iż jedynie dobre duchy jakie też i nie kłamią mogą za przyzwoleniem oddziaływać z przyzwalającym, żeby uwikłać i złowić jak najwięcej naiwnych bo to jest już o pętaniem

  1. i zrozumcie proszę, kto tak naprawdę napisał to co ty czytasz teraz i kto tak na prawdę czyta

   i nie dajcie się spławić wyuczonymi nie przemyślanymi nawet dogłębnie frazesami

   🙂

   1. jak się nazywasz, kim ty jesteś, kto jest twoją matką kto ojcem i czyim jesteś rodzicem???

    co tak na prawdę cię określa na przestrzeni wielu miejsc i czasów i w miejscu gdzie każdy o tym wie.

    a może nie wie? to co wie, czego jest samoświadomy i co mówi że wie? kto to jest pytam???

 6. Jakoś trudno uwierzyć aby rodzina Gebelsow została upzorowana ,według jednego z radiestetów te dyktowania nie maja żadnych podstaw

   1. Aha (sneło mi się) że….. Majestic nie cierpi i nie trawi trollów, poza tym zatęsknił za Bogusiem :))))))

 7. Co do Rc, racja trochę za ostro…. co się z nami dzieje?? już tłumaczyłem kiedyś, że nowy powinien się wypowiedzieć swobodnie, nawet jak czymś zrazi, My powinniśmy mieć wyrozumiałość. Eh… nie dobrze się zrobiło… tlośkę za ostro medzik na przywitanie 🙂 chociaż słusznie to za ostro.. milczenie jest złotem. w takich chwilach. pokazaliśmy swoją brzydką twarz. ale wszystko można naprawić. Rc zostań i wytłumacz nam dlaczego to Ci się nie podobało, ok 🙂 Przyłączam się do pozdrowień Gaji. Miłego Dniaaaaaa :)))))

  1. Tomek zobacz ilu tu trolli było zapomniałeś ? Forum istnieje już wiele lat , zobacz Ty, ja ,i wielu Innych padało ofiarami , broniłem Każdego Uzytkownika chyba nikt nie zaprzeczy ?! jak ktoś chce zmienić merytorykę dyskusji to niech sobie to robi ? niech zaczyna od siebie i jemu podobnych ? „”przestańcie swoimi wypowiedziami zasłaniać ,forum „” co tu jest zasłonięte ? to jakaś liturgia dogmatu ma być , każdy temat jest powiązany z tysiącami tematów , tu niema akademickich tematów gdzie wszystko ustalone z góry , bo poprawność ma istnieć w idiotyzmach głoszonych , nowy rozmówca powinien mieć nieco szacunku, to dzięki Nam tu wszedł bo jestesmy niemal każdego dnia od wielu długich lat , i to My tworzymy dyskusje , i chcesz Tomek aby ktoś Ci tego zabronił ? Gaja bardzo grzecznie odpowiedziała , napisała stan faktyczny , ale taki stan chyba jest całkiem normalny zrozumiały , ale jak widać są osobniki które będą siać dyktaturę .Osobnik powinien przeprosić za nachalność i czyste chamstwo opluwając użytkowników swoim widzeniem świata widać brak tolerancji , wiec to wyuczona funkcja raczej , etatowa wręcz .Tomek nie zabieraj sobie swobody i wolności, przyzwolenie i obojętność to pozwolenie. Pozdrawiam Wszystkich .

Comments are closed.