Oblicza Duchowości – 11.07.2013

Prelekcja Wandy Wegener na XI Harmonii Kosmosu.

Kolejny odcinek Wiedzy Duchowej przekazywanej przez T. Owsianko. Tym razem sporo czasu zajęły odpowiedzi na komentarze. Następne wykłady po wakacyjnej przerwie, za kilka tygodni.

Rozważania na temat kontrowersyjnej wystawy „The Human Body” pokazującej wypreparowane zwłoki.

29 thoughts on “Oblicza Duchowości – 11.07.2013

 1. Doprawdy cięźko uwierzyć, że Pani Wnada
  po długim okresie nieobecności wchodzi na scenę
  i podaję te same przykłady co w książce i poprzednich wystąpieniach…

  no comment…

 2. Pani Dorotko. Mam podobne przemyślenia. Faktycznie, pseudokultura. Makabryczny żart. Myślę, że nasza Polska wrażliwość weżmie górę. Pozdrawiam.

 3. Reklama egzoszkieletu.
  „Stworzony przez Sagawa Electronics urządzenie nazwane Powered Jacket MK3 jest reklamowany jako środek transportu do poruszania się po mieście, który może dodatkowo podnosić niewielkie obiekty. ”
  Warto przyjrzeć się podprogowemu przekazowi tej reklamy: nastolatka w zrobotyzowanym szkielecie jest przedstawiona jako silna, a dojrzały mężczyzna (prezenter) słaby – ma pociętą twarz.

  w NWO – człowiek jest niepotrzebnym, słabym elementem rzeczwistości 😉
  czy Dick i twórcy Terminatora nie przewidywali takich możliwości…
  Skynet… ACTA, GMO, egzoszkielety… „BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ”…

  http://pej.cz/Egzoszkielet-dla-japonskich-uczennic-WIDEO-a6983?utm_source=o2_SG&utm_medium=Tech&utm_campaign=o2

  http://www.youtube.com/watch?v=beKkf8Oo0GU&feature=player_embedded#at=381

  http://pej.cz/Egzoszkielet-dla-japonskich-uczennic-WIDEO-a6983?utm_source=o2_SG&utm_medium=Tech&utm_campaign=o2

 4. Czego aid się spodziewałeś???

  Pani Wanda za darmochę wiele nie powie, jak zapłacisz ok 2000-3000 za kurs to się dowiesz co trzeba.
  Mam nadzieję, że w tv tangen bedzie co nie co więcej na temat zdrowia a jak nie – to uważam ten projekt za bezużyteczny, bo tak bedziemy sie kręcić w koło macieju.
  Obym sie mylił.

 5. PANI WANDO, CHYBA PANI SIĘ ZAPĘDZIŁA Z TYM OCENIANIEM NAS ZE CHCIELIŚMY PANIĄ POWALIC NA DESKI.

 6. AID – dlaczego by nie powtarzac znanych juz informacji? Ludzie szybko zapominaja. Poza tym samo przypominanie sobie czegos daje radosc. Pani Wanda widocznie poniekad zyje w takim swoim wykreowanym przez siebie swiecie w symbiozie ze swoja podswiadomoscia i wciaz sie napelnia tymi samymi myslami, by czuc sie lepiej, zdrowiej. Mysle, ze to nie jest nic zlego.

 7. A ja się dziwię, że ludzie płacą takim ludziom jak Wanda Wegener za kursy, książki itp. Przecież ona niczego nowego nie wymyśliła. O afirmacjach, wizualizacji, roli podświadomości i wiary napisało już wielu przed nią.
  A w dodatku ona sprzedaje kursy jak schudnąć, a sama jest gruba.

 8. Pani Wanda powinna popracować nad swoim językiem mówionym i nie używać sformułowań: „ciężko zrozumieć” a – trudno zrozumieć, „jestem szczęśliwa jak moje dzieci są zdrowe” ale – jestem szczęśliwa KIEDY moje dzieci…, „teściową tak samo można zmienić” ale – teściową też można zmienić, „takie coś mi przyszło do głowy” a – coś takiego przyszło mi do głowy, . Tym bardziej, że w końcu prelekcji wystąpiła jako „poprawiaczka” języka mówionego. A jej prelekcja jest przykładem brzydkiej polszczyzny o nikłej wartości poznawczej; to była raczej spontaniczna, nieprzygotowana pogadanka na „temat wolny”. Życzę by zastosowała swoje rady także w swoim języku.
  „11”

 9. 🙂

  Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą – William Cooper.
  ———————————————————————————-
  „Mamy tylko siebie, wielka mamy moc
  Czasami starczy, wystarczy tylko SPLUNĄĆ NA SZCZĘŚCIE
  Spojrzymy sobie w oczy bedzięmy wiedzieć więcej” – http://teksty.org/strachy-na-lachy,bog-to-jeden-wie,tekst-piosenki

 10. Panie Tadeuszu!bardzo sie ucieszylam,ze Pan do NAS jeszcze wpadl przed urlopem!Milego wypoczynku kochany panie Tadeuszu!do zobaczenia w sierpniu!pozdrawiam serdecznie

 11. „Jaskolko ciszo ostra,zalobo wesola,aureolo kochankow,Zmiloj sie nad nimi…”

 12. Rozważania na temat kontrowersyjnej wystawy „The Human Body” pokazującej wypreparowane zwłoki.
  Dla pieniędzy większość ludzi zrobi wszystko, pieniądz to w obecnych czasach BÓG.

 13. Panie Tadeuszu dziękuję za odniesienie się do moich wpisów. Szczególnie istotne dla mnie jest kiedy mówi pan o wolnej woli. Teraz już wiem,że nie chodzi o zrobienie z nas bezwolnych robotów wykonujących czyjeś polecenia, a jest to czas kiedy nasze świadomości wreszcie wskakują na właściwe tory. Mam nadzieję, że po tych torach ułożonych przez Ojca popędzimy teraz ostro do przodu ,z uśmiechem na ustach i przyjemnością wypełniając jego wolę. Nie będziemy już błądzić po Ziemi niczym ślepcy z zawiązanymi oczami, a decyzje które będziemy podejmować będą nam dawać najlepsze rozwiązania 🙂
  No i ta wiadomość, że Ziemia jest epicentrum wszechświata jest szczególnie budująca i dająca powód do dumy 🙂
  Panie Tadeuszu życzę panu miłego wypoczynku, proszę się luzować do woli z ulubionym piwkiem i cygarkiem, a po urlopowej przerwie czekamy na nowe tematy 🙂

 14. 0dnosnie Pani Wandy , rowniez stwierdzam, ze to samo w kolo macieju gada, Nic nowego nie wnosi., chyba ze czerwone spodenki I buciki z kwiecistym wdziankiem. o to to tak, Prezentacja byla.

 15. Juz ta wystawe widzialem jakies dziewiec lat temu. Moja kolezanka wtedy wlasnie przyjechala na ta wystawe zauroczona tym wyeksponowaniem tych miesni nie tylko chimczy kow ale tez czarnuszkow. Sam widzialem te zwloki nawet matki w ciazy przekrojonej na pol i szczerze nie robilo to na mnie takiego wrazenia. Mysle ze dzisiaj pan Donek Tusk jest wiekszym hitlerem niz sam Hitler wiec nie badzmy tak bardzo szaleni.

 16. 🙂
  Jedynie do pkt. 20-ego mom inszy podgląd 🙂
  Cyt. „Jak zapewne wiesz, świat jest najeżony konstruktami mającymi trzymać w ryzach społeczeństwo na jak najniższym poziomie świadomości. Do tego służą:
  -systemy polityczne, religijne, ideologie;-towarzyska propaganda, nakaz bycia “normalnym”
  Wiecej: http://www.eioba.pl/a/4als/20-zasad-doswiadczania-zycia na-ziemi#ixzz2Z7qD1BUb
  „Żyj, by każdy Twój dzień nowym był wyzwaniem” – http://teksty.org/de-mono,poznaj-siebie,tekst-piosenki

 17. Bardzo trafna prelekcja Pani Wandy, proponuję zamieścić więcej materiałów tej Autorki, jeśli to możliwe, pozytywna osobowość i rzetelna wiedza, zdecydowanie popieram !!!

Comments are closed.