Oblicza Duchowości – 11.10.2012

Rozmowa Janusza zagórskiego z Leszkiem Szostakiem i Agatą Dziedzic współorganizatorami Festiwalu. heartandmindfest.pl

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Dorota Pasalską o muzyce i dźwiękach w tonacji serca.
wtonacjiserca.pl

Kolejny zapis z warszawskiego kursu Dolores Cannon.

Rozmowa via Skype z Dorotą Ziembą-Miłek, organizatorką wizyty Dolores Cannon w Polsce.

8 thoughts on “Oblicza Duchowości – 11.10.2012

 1. http://soulowicz.wordpress.com/category/andromedanie/

  Polecam przeczytać drugi przekaz -Andromedanie -Czas się Przygotować- jest tu mowa o przejściu do Nowej Ziemi( ktora de facto już istnieje) o ktorej mówi Dolores Cannon.Podnoście swoje wibracje ciała.Przesyłam Swiatło Miłosci.Dziękuję za piękne wykłady Pani Dolores.W mojej domowej biblioteczce mam dwie pozycje tej wspaniałej Istoty-ksiązki noszą tytuł;Kosmiczni Ogrodnicy i Jesteśmy Dziecmi Gwiazd.Polecam do przeczytania obie pozycje.

 2. Nie ma Pana Tadeusza Owsianko i zapadła cisza…
  Nikomu nigdzie nie buzuje, nikt nie wyolbrzymia, włos się nikomu na głowie nie jeży,
  … cóż trzeba powtórzyć za Sztaudyngerem :
  „Szczęśliwi łysi, nic im nie stoi, nic im nie wisi.” 😉

 3. tak więc każdy z nauczycieli (uczących teraz polaków w ameryce) jest wg modelu „mają szeroki wachlarz wiedzy” nabyty u wielu „mistrzów” w różnych zakątkach świata. I CO Z TEGO? skoro nabyli wiedzę, która była dostępna mistrzom i jak widać nic ona tymże mistrzom nie dała dla przedłużenia ich życia nawet o kilka miesięcy. wyskoczyli z ciała dokładnie w dniu przewidzianym w dniu urodzenia.
  gdyż jak napisano w Pismach „czy mistrz pozwoli przeskoczyć się swojemu uczniowi” nawet gdy tenże studiuje fizykę. M. rozdziela wszystkim bezwartościowe pliki , a studenci z otwartymi dziobami wchłaniają te bezwartościowe HISTORYCZNE badziewie ABY NA CAŁYM SWIECIE BECZEć jednakowym dzwiękiem …..
  nie znając podstawowych mechanizmów są marionetkami w grze nudzącego się Systemu rzucającego opowiastki o kosmicznych cywilizacjach czy energiach.
  a gdzie TU jest miejsce dla NAUK Ewangelicznych?
  jedyny styczność T.Ow. z Ojcem Jezusa była w kościele gdy tenże przemówił i porwał na studenta, tylko coś okazuje się, że Jezus był zbyt mało inteligenty aby pojąć przekazywane nauki – BAJKI! o kosmosie spiralach, czakrach, duchach i antymateriach, dlatego sięgnął tylko do codzienności stosunków międzyludzkich i …

  powodzenia płaszczaki

 4. Jak jasno widać scentralizowany system wchłaniania wyszedł naprzeciw dokonując zasadzki w pojmowanie Wiedzy jaka z różnych kanałów spływa. Łamią się posady struktur pojmowania Boga dotychczasowym stopniem rozpoznawania Jego Świętej Obecności w tym, co stworzył. Otwiera się kanał Mocy JUŻ otwarty w sensie gotowości przenikania w serca i umysły ludzkie, które jako że jeszcze szczelność i podwładność starym strukturom wykazują, staną się wkrótce masą uległą jak wosk ku utworzeniu właściwej struktury na obraz i podobieństwo Boże tu i teraz, nie POTEM, JUŻ włada światem NOVA CHRYSTUSOWA MYŚL. Zatem, Ty, który czytasz nie, sądź, że Ojciec, Którego głosi Tadeusz O. gdzieś przy nim lub w niebiosach dalekich tkwi, ON JEST W TOBIE i czeka kiedy otworzysz Mu drzwi swojego serca i wypowiesz : „Oto Jestem, prowadź mnie”. w odpowiedzi wynurzy się „ JAM JEST”, odpowiedz w pokorze : „KOCHAM BOGA WE MNIE”, a resztę dokona Duch Św. w Tobie. Twoje „CHCĘ” wyznaczy stopień wzrastania w dziedzinę POZNANIA, iż jesteś tym, kim pragnie Cię mieć Bóg, Jego dzieckiem umiłowanym.

 5. Mam nadzieję, że Pan Tadeusz Owsianko pojawi się niebawem na wizji, i opowie nam z wrodzoną swadą i lekkością, o tym co słychać w Siedmiomilowym Lesie. Głos rozdętych wielkości już szykuje rumaki, by kruszyć z nim kopie, a to znaczy ,że coś dociera do zakutych głów ( nie mylić z rycerzami) 😉 . Jest tarcie, jest rezonans. Obyśmy się umieli spierać ładnie.
  Za Dolores Cannon również dziękuję, klasa sama w sobie. Tyle lat doświadczeń z hipnozą regresyjną a ciągle ta pasja w oku. Na dodatek skromna i kochająca ludzi. Oj uczyć się trzeba, pięknych cech. Świetny wywiad.
  Dziękuję 🙂

Comments are closed.