Oblicza Duchowości – 13.02.2014

Dorota Pasalska w kolejnym (17) odcinku o duchowych obliczach muzyki.

W studio NTV Janusz Zagórski rozmawia z Marianną Bartke, certyfikowanym instruktorem DNA Theta Healing o fenomenie tęczowych dzieci.

Materiał zrealizowany przez NTV Warszawa.
Rozmowa Adama Szczepańskiego z Anną Szyszką na temat jej pasji.

Janusz Zagórski przedstawia więcej szczegółów na temat programu I Zlotu Sympatyków NTV.

 

 

 

 

 

101 thoughts on “Oblicza Duchowości – 13.02.2014

 1. Ad. dyskusja o tęczowych dzieciach.

  (U)śmiech sympatycznej Pani w 35 minucie nagrania, gdy wyznała, że w ciągu ponad dwóch lat certyfikowała (przeszkoliła na płatnym kursie) ponad 2000 osób – bezcenny!

  Z czystej ciekawości, otwartości i chyba dziecięcej naiwności, jako że duchowość to wyjątkowo nie moja dziedzina, zajrzałem na wspomnianą stronę internetową http://www.mariannabartke.com. Dowiedzieć się na niej można, że po skończonym kursie (cena kursu 1500 zł) – uczestnik będzie mógł m. in. sam się uzdrawiać, widzieć elfy oraz anioły a także korzystać z dobrodziejstw telekinezy i telepatii. Wspaniale, w końcu kto z nas nie chciałby być zdrowy, zobaczyć elfa albo czytać w myślach innych ludzi, nie wspominając nawet o przesuwaniu ciężkiej szafy zaledwie siłą własnych myśli!

  Z lektury strony Pani Marianny dowiaduję się, że twórczynią metody uzdrawiania ThetaHealing® jest Pani Vianna Stibal z USA. Jak rozumiem znak ® przy nazwie metody oznacza, że technika ta jest na tyle niezawodna, że aby nie wypaść z ezoterycznego rynku, należało zastrzec znak towarowy i zrobić na to patent. To już drugi patent, z jakim się spotykam w tym roku w branży ezo – pierwszy był na bodajże pewien kosmiczny eliksir po 30 euro za butelkę, ale ale…

  Nie wiedząc kim jest Pani Vianna Stibal, twórczyni wspomnianej metody uzdrawiania, biegnę do wujka googla i zasięgam opinii mądrzejszego. Po niespełna 15 minutach lektury różnych stron oraz kilku filmów, moje oczy stają się wielkie jak pięciozłotówki – oczywiście z wrażenia.

  Sprawdzam też zaprzyjaźnionego YouTube’a i wyświetla mi się małe dziennikarskie śledztwo przeprowadzone przez BBC na temat brytyjskich uzdrowicieli Theta Healers. Dowiaduję się w nim, że sympatyczna Pani Uzdrowicielka, za jedyne 400 funtów pokaże nam skuteczną metodę samouzdrowienia się z raka lub za jedyne 30 funtów udzieli telefonicznych wskazówek. Kolejna osoba, u której zdiagnozowano ciężką chorobę, cudem uniknęła śmierci od „samouzdrowienia”, bo przez dwa lata zwodzona była cudami na kiju uzdrawiacza Theta, a rzekome leczenie kosztowało ją ponad 1200 funtów. Oczywiście bez żadnego rezultatu dla choroby.

  W kolejnej odsłonie – sama założycielka ruchu i twórczyni cudownej metody uzdrawiania ThetaHealing® otwarcie przyznała podczas wykładu na London School of Economics, że jej metodą możliwe jest także… PRZYWRÓCENIE DO WZROSTU AMPUTOWANEJ KOŃCZYNY oraz… SAMOISTNE WYLECZENIE SIĘ Z WIRUSA HIV. Myślę sobie – to dopiero weterani wojenni oraz miliard murzynów w Afryce się ucieszy! Chociaż może niekoniecznie, bo emerytura tych pierwszych i zarobki tych drugich, z pewnością nie starczyłyby na to, aby opłacić usługi takiego uzdrowiciela. Niewidzialna ręka rynku, niestety tutaj nie zadziała, gdy mamy do czynienia z takim patentowanym monopolem…

  Ponieważ broń boże nie chciałbym niczego insynuować, chciałbym się jedynie podzielić z Wami kilkoma linkami do filmów lub artykułów, które znalazłem na temat uzdrawiania Theta. Myślę, że zanim zapiszecie się na takie warsztaty i wydacie ciężko zarobione 1500 zł, a co gorsze – oddacie swojego raka w ręce takiego uzdrowiciela – dobrze jest zasięgnąć wiedzy z niezależnego i alternatywnego źródła wiedzy jakim jest oczywiście internet.

  http://www.youtube.com/watch?v=D-mCQzIlERs – wspomniany raport dziennikarki BBC o ThetaHealing®

  http://www.thetahealing-unmasked.com/index.html – bardzo ciekawa strona, która odpowiada na wiele ciekawych pytań związanych z powyższą tematyką oraz osobą samej Vianny Stibal – polecam zapoznać się ze szczegółami

  http://www.youtube.com/watch?v=aTl4UPiLjsg – króciótko na temat Pani Vianny Stibal oraz jej kontaktów z Twórcą oraz o mięśniowej metodzie badania poziomu szczęśliwości – http://www.youtube.com/watch?v=pxlVrja-H-E

  No i teraz na sam koniec nasuwa mi się takie pytanie. Przyjmijmy, że to wszystko jest prawdą. Że metoda jest skuteczna. Że możemy się uzdrawiać oraz wyzwalać w sobie zdolności parapsychiczne. Skoro sama prowadząca kurs stwierdza jednoznacznie, że udział w kursie może wyzwolić w człowieku różne para-moce, to czy byłaby tak łaskawa i podała informację, ilu spośród wspomnianych 2000 ludzi, których przeszkoliła, wyzwoliło w sobie moce do widzenia elfów, aniołów, a przede wszystkim jasnowidzenia, telepatii oraz telekinezy? Nawet jeśli założyć, że 99% ludzi, było „opornych” na wiedzę i wiarę i nie przeszło pomyślnie „transformacji”, to zawsze zostaje ten 1% czyli 20 osób, u których musiały się wytworzyć lub ujawnić wspomniane moce. W przeciwnym wypadku całe szkolenie byłoby bezsensowną stratą czasu i pieniędzy – tak zakładam, a metoda komplenym placebo.

  Czy możemy liczyć zatem, że NTV zaprosi do studia choćby nawet 2 (czyli jeden promil z grupy 2000), które byłyby w stanie zademonstrować np. dar jasnowidzenia albo lepiej – telekinezy lub telepatii? O ile w/w audycja skupić może 2-3 tysiące widzów, to jestem przekonany, że przedstawienie na wizji telekinezy w akcji spokojnie podbiłoby licznik do kilku milionów wyświetleń. Jeśli metoda ta jest aż tak bardzo skuteczna – co stoi na przeszkodzie, aby prowadząca warsztaty lub ktokolwiek z jej uczniów – pokazał jak działa telekineza? To byłoby coś!

  Będę wdzięczny za informację kiedy można będzie na antenie NTV obejrzeć pokaz telekinezy. Oczywiście certyfikowanego telekinety w szkole ThetaHealing®.

  Tomek

  1. „……Czy możemy liczyć zatem, że NTV zaprosi do studia choćby nawet 2 (czyli jeden promil z grupy 2000), które byłyby w stanie zademonstrować np. dar jasnowidzenia albo lepiej – telekinezy lub telepatii? O ile w/w audycja skupić może 2-3 tysiące widzów, to jestem przekonany, że przedstawienie na wizji telekinezy w akcji spokojnie podbiłoby licznik do kilku milionów wyświetleń. Jeśli metoda ta jest aż tak bardzo skuteczna – co stoi na przeszkodzie, aby prowadząca warsztaty lub ktokolwiek z jej uczniów – pokazał jak działa telekineza? To byłoby coś!…”

   Zaiste !!! i dziwne że tak się nie dzieje wszak w dobie internetu jest to ta metoda trafiania z wiedzą „pod strzechy” jeśli komuś n a p r a w d ę zależy na propagowaniu wiedzy a nie na czymś innym – też teraz pisanie/propagowanie książek które trzeba zakupić/biznes – i gdzie w tych czasach jest tak że ludziska jeszcze tzw. siłą rozpedu książki kupują a nie czytają – jest bardzo wymowne/nie halo!?

   Ot tak…dzielę sie spostrzeżeniami/przemyśleniami bez certyfikatu/copyright i pozdrawiam 🙂

  2. @Tomek
   Podpisuje się pod tym co napisałeś, ponieważ sprawdziłam na sobie złudne obietnice kilku innych „cudotwórcow” co oczywiście sporo mnie kosztowało.

  3. Tomciu – jako sceptyk niczego takiego z pewnoscia nie doswiadczysz w swoim zyciu. – bo to wlasnie Ty sam kreujesz swoj Swiat ,tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy. Znasz zapewne eksperyment z zastosowaniem podwojnej szczeliny i jego rezultat , ktory byl uzalezniony od zalozen eksperymentatorow. Zalozenia eksperymentatorow byly rozne i wplynelo to na przebieg i efekt eksperymenu. Wreszcie NAUKOWCY ! uswiadomili sobie ,ze ENERGIA ZACHOWUJE SIE W ZGODZIE Z OBSERWATOREM ,PROWADZACYM DANY EKSPERYMENT. Innymi slowy -rezultat zawsze potwierdza zalozenia. Tak bylo i jest zawsze ,zatem wszyscy maja racje. KIM JEST w takim razie obserwator , jezeli wplywa na przebieg eksperymentu ? Zastanow sie nad tym , a kiedy chcesz zobaczyc Boga ,to spojrz wreszcie w swoje odbicie w lustrze;) Jezeli obserwator wplywa na rezultat doswiadczenia ,to jest zapewne wladca a energia /czyli swiadome fotony/, sa poddanymi . Jezeli myslisz inaczej to mi to wytlumacz 🙂 Pozdrawiam Cie ,Prosze Pana 🙂

   1. Droga Gaju,

    To mówisz, że kiedy – my sceptycy – będziemy mogli posłuchać przemówienia, wykładu, może nawet prezentacji osoby, która ukończyła taki kurs? 🙂 Przecież nie ma chyba nic takiego złego w takiej sugestii czy też prośbie. Tak jak Ty będąc osobą uduchowioną chciałabyś pewnie kiedyś złapać łyżką trochę naukowej antymaterii do słoika ;-), tak ja jako osoba nauki, chętnie pooglądałbym wyczyny osoby uduchowionej i do swojego słoika łyżką złapał trochę telekinezy. 😉 Wszelkie lewitacje, jasnowidzenia, telekinezy, pirokinezy, telepatie i teleportacje – mile widziane! 🙂

    Może znasz Gaju odpowiedź na moje pytanie – czy, a jeśli tak, to to kiedy możemy się spodziewać na antenie takiej niezwykłej osoby? Przecież to najbardziej genialny pomysł jaki można tylko wymyślić, aby przekonać takich wstrętnych sceptyków jak ja i udowodnić, że środowisko, z którym się identyfikujesz jest co najmniej poważne, żeby nie napisać realne i z tej planety a nie z Księżyca. No co, zły pomysł? Sama przyznaj! 🙂

    Tomek

   2. @Tomku Coraz wiecej mowi sie obecnie o zmianach rezonansu Schumanna . Przez tysiace lat rezonans Schumanna / zwany tez pulsem Ziemi, wynosil 7,83 cyklow na sekunde. Wartosc ta byla tak stala ,ze Nicola Tesla uzywal tej wlasciwosci do bezprzewodowego przesylania elektrycznosci . Z tej stalej korzystala tez armia. Jednak sytuacja ta zmienila sie w latach 80-tych ,kiedy to zaczeto rejestrowac powolny wzrost tej czestotliwosci . W tej chwili wynosi on juz podobno 12 cyklow na sekunde. Wiadomo na pewno, ze Rezonas Schumanna istnieje. Wiadomo rowniez ,ze wysoko nad Ziemia jego wplyw zauwazalnie maleje.Z tego powodu NASA odtwarza ten charakterystyczny puls na stacji kosmicznej , aby astronauci nie mieli dolegliwosci z tym zwiazanych. Jak sadzisz ,czy to jest nic nie znaczacy drobiazg ? Ponadto kiedy zmieniasz Pole to automatycznie zmieniasz atom w tym Polu , wiec zastanow sie nad tym. Pisalam Ci rowniez o malenkim ziarenku ,aby Ci wytlumaczyc ,ze wszystko jest Swiadomoscia – Energia – Informacja , wiec instynkt jest rowniez zapisana informacja , telepatia jest rowniez informacja itd. Acha jeszcze odnosnie NOL , czy nie przyszlo Ci nigdy go glowy ,ze ich technologie , moga nas wyprzedzac setki tysiecy,lub nawet miliony lat i moga Oni np .balansowac bez trudu miedzy materia i antymateria ? No coz wierzacy uwazaja ,ze Bog stal sie czlowiekiem i tego sie trzymaja a przeciez Jezus pokazal rowniez ,ze jako czlowiek , stal sie ponownie Bogiem. Pokazal On wyraznie ,ze mozna tez przemieszczac sie w druga strone , ale czy ktokolwiek odwazy myslec , ze moglibysmy jako ludzie rowniez to robic ? BOG JEST WSZYSTKIM I WE WSZYSTKIM . JEST ROWNIEZ TYM , CO LUDZIE UWAZAJA ZA NICOSC , tak wiec nie narzuca sie ze swoja wersja siebie , aby wszyscy byli usatysfakcjonowani 🙂 Pozdrawiam Cie.

   3. Gaju,
    1. przychylam się do prośby przedmówcy Tomka.
    2. co ma badanie częstotliwości drgań Schumanna do telekinezy w ofercie theta healing?
    3. przykład Jezusa jest, nomen omen, doskonały. Czy uważasz, że skasował Apostołów za certyfikaty, tłumy słuchających za chleb i ryby, a Łazarza za hmmm, healing totalny?

    dar serca (w obie strony) – tak. certyfikat za pincet osimset – nie. to proste jak drut, bo w przeciwnym razie wrócimy do dziesięciny, a z rozwoju duchowego zrobimy zawód.

   4. Przepraszam Gaju, jeśli tym co napiszę Cię urażę, ale czy potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, które postawiłem oryginalnie w swojej wypowiedzi? Być może nie wyraziłem się na tyle precyzyjnie dlatego wybacz mój chaos i aby ułatwić Ci odpowiedź – doprecyzuję swoje pytanie. Jest ono następujące, uwaga:

    ________POCZĄTEK PYTANIA________
    Czy jako stały widz NTV mogę liczyć na to, że poza audycjami z nauczycielami zachęcającymi chętne osoby do udziału w swoich odpłatnych warszatatach i kursach – NTV zaprosi do studia także choćby jedną osobę spośród wspomnianych 2000 (słownie: dwóch tysięcy) uczniów, którzy ukończyli taki kurs?
    ________KONIEC PYTANIA________

    Na stronie www prowadzącej czytam, że celem kursu jest przybliżenie uczestnika do umiejętności m. in. telepatii i telekinezy a także rozmawiania z elfami i aniołami. (…) Dlatego właśnie uważam, że nie ma lepszej reklamy dla tego typu szkoły jak np. prezentacja tego, co potrafią jej uczniowie po ukończonym kursie. Co stoi na przeszkodzie, aby zaprosić do studia jedną osobę, która na takim kursie nauczyła się wyzwalać w sobie moce telekinetyczne? Czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach odważy się zaprzeczyć logice tego, co właśnie napisałem?

    Chętnie podyskutuję, pod warunkiem, że osoba, która podejmie się tematu – odpowie na moje pytanie.

    pozdrawiam serdecznie,
    Tomek

   5. @ JMW W swojej wypowiedzi skierowanej do Pana Tomka , odnosze sie miedzy innymi ,do swoich poprzednich wypowiedzi , dotyczacych innych tematow w TV ,ktorych zapewne nie sledziles wiec …. ?

   6. Tomku – nie ja prowadze TV ,wiec pytanie kierujesz raczej w niewlasciwa strone. Zabralam glos jedynie w sprawie tego wieloaspektowego zagadnienia . W swojej wypowiedzi odnioslam sie rowniez , do naszych poprzednich dyskusji , liczac na Twoje przemyslenia. To wszystko .

   7. Gaja ; jak najbardziej świat ma naturę czysto energetyczna, powiem elektryczną kto tego nie rozumie albo nie chce zrozumieć to jego strata ?Co do „noli” mam takie same zdanie ?myślę, przenikanie tych wartości, relacje pomiędzy światami, stanu energii, nie są odlegle , zostaje wątek rozgraniczenia, co jest podstępną grą na płaszczyźnie technologi ,a co jest konsekwencja rozwoju duchowego , jego naturalnych następstw .Co do” ODKUPICIELA” uważam ze tez trzeba trzymać się tych samych zasad ,bo dużo wskazuje ze medialne osoby są dziełem instytucji i nie wypływa to z serc ludzkich jedynie z wyrafinowanego działania .nikt nie potrzebuje pośredników , wybawców w materii ducha. wszystko jest jednością tego samego planu energetycznego . Pozdrawiam

   8. @ Majestic Mysle ,ze pozbyto sie Jezusa ,bo chcial zbyt wiele powiedziec ludziom a to nie moglo sie podobac tym ,ktorzy wtedy sprawowali wladze. On doslownie wykladal ludziom fizyke kwantowa /oczywiscie poprzez przypowiesci/. Chcial jak sadze przekazac ludziom prawde o tym , jak poteznymi sa Istotami – noszac w sobie Boska Swiadomosc . Nigdy tez nie mowil o sobie ,ze jest Bogiem ,tylko synem Boga /tak zreszta jak my wszyscy/ Zostal jednak potraktowany jako Bog i byloby to oczywiscie bardzo dobrze , bo wszystko i wszyscy Jestesmy Jednym Bogiem ,jednak taka sytuacja spowodowala ,ze ludzie nadal uwazaja ,ze sa nikim w porownaniu z Jezusem i nie sa zdolni do tego wszystkiego co On sam czynil , bedac na Ziemi. Jednak w Ewangelii wg Swietego Jana 14,12 czytamy :”Zaprawde zaprawde powiadam wam :kto we mnie wierzy ,bedzie takze dokonywal tych dziel,ktorych ja dokonuje,a nawet wieksze od tych uczyni” Przypuszczam ,ze Jezusowi nie chodzilo o to , aby ludzie skladali mu holdy i wierzyli w Niego jak w Boga, bo byl czlowiekiem pozbawionym ” ego” i nie potrzebowal takich tytulow ,ale stalo sie inaczej. Poniewaz stalo sie tak jak sie stalo ,nikt nawet nie odwazy sie myslec ,ze moglby Go nasladowac . Takie jest moje zdanie na ten temat.

   9. Rozumiem, że kwantowa komunikacja jest odpowiedzią na moje pytanie o to czy kiedykolwiek zobaczymy jakikolwiek wymierny efekt uczestnictwa w takim kursie, tak? 🙂

   10. Tak sobie właśnie pomyślałem… o Klasztorze Shaolin w Chinach! Nie tylko każdy słyszał o jego mistrzach i uczniach, ale też bez najmniejszego problemu może zobaczyć na własne oczy co potrafią jego mnisi. Internet jest pełen filmów dokumentalnych oraz nagrań na YouTube, które dobitnie ukazują, że ichniejsza DUCHOWOŚĆ nie jest czymś szablonowym i zwykłym, do czego przywykliśmy. W dodatku mamy ten komfort, że możemy ją podziwiać samemu, nawet będąc sceptykami żyjącymi w duchu tzw. kultury zachodniej.

    Oczywiście nauka w klasztorze Shaolin nie trwa tydzień oraz nie jest bezpłatna – w to nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, ale nikt o zdrowych zmysłach i choć elementarnej wiedzy o nim, nie pokusi się o stwierdzenie, że klasztor komercyjnie zarabia na swoich uczniach. Dlaczego zatem nie pokusić się o małą konfrontację tego co się uczy w szkole ThetaHealing? Jeśli klasztor Shaolin otwarcie pokazuje swoje duchowe osiągnięcia z energią Chi – i widać rezultaty! – co stoi na przeszkodzie abyśmy zobaczyli na własne oczy telekinezę Made In Poland?

    Sami pomyślcie…

    Tomek

  4. @BEERCOASTERSpl – zainspirowałeś mnie do zbadania owego promila ze słynnej już grupy 2000. Sam temat niewiele mnie interesuje, ale mając okazję kontaktu z 3 osobami po kursach (jedna z nich była nawet na 4 kursach) u wspomnianej Pani Marianny, zrobiłem krótki wywiad w sprawie. Wnioski nie są pozytywne. Ogólnie: coś tam działa, ale jest niebezpieczne. Żadnej poprawy zdrowia – wręcz odwrotnie. Podobnie z „uzdrowieniem” portfeli. Kłopoty finansowe, jakieś sytuacje zagrażające (też na drogach)… Oczywiście, to mogą być po prostu zbiegi okoliczności. Jeszcze jedno, w wypowiedziach słyszałem też ostrzeżenia (nie potrafię powtórzyć, ale coś w stylu: nie wiadomo z czym mamy do czynienia, w sensie, z jakimi mocami, wymiarami…???).
   W każdym razie przydałaby się jakaś „instytucja” badająca efektywność (rezultaty) podobnych metod zanim zaczniemy je bezkrytycznie promować. Pozdrawiam rozważnych sceptyków.

   1. Czyli wychodzi na to, że to wszystko funta kłaków warte. A co na to NTV? Przecież mogliby się wypowiedzieć.

 2. pytanie do pani Ani Szyszki
  czy bemben ktory prezentuje do leczenia muzyka jest wykonany ze zdartej z zwierzęcia skóry..czy jest mozliwość dostania takiego bębna (dla mojej kobiety) ktory nie był by okupiony cierpieniem zwierzaka.poniewaz nie wyobrażam sobie pozytywnej energii wydobytej z odartego ze skóry stworzenia.

 3. BEERCOASTERSpl No pięknie zredagowane ani jednego słowa obelgi ? fachowe podejście do zagadnienia, wyssane wszystko do granic, Brawo !!!

 4. Jak można cyniczną, psychopatyczną jednostkę jaką jest Bolek, który spełnił za pieniądze swój agenturalny obowiązek, za co uzyskał kosztem milionów oszukanych współobywateli pieniądze i władzę wskazywać jako przykład, nie daj Boże, do naśladowania. Tą wypowiedzią ta pani pokazała, że jej duchowe rozumienie jest zerowe, zatem to co uprawia to zwykłe szarlatanerstwo za pieniądze.

 5. BEERCOASTERSpl – akurat z przedmówca się zgadzam. Jestem zaa – aby z konfrontować właśnie takie osoby z ich mocami. Stwórzmy i pokażmy 1 polski zakon Jedi 🙂

  Jak dla mnie kolejne naciąganie. Osoby uduchowione (pamiętajcie) nigdy nie poproszą cie o przeznaczanie twojego majątku by osiągnąć wyższe moce. A w dzisiejszych czasach ezo stało się intratnym biznesem – powodem jest fakt, że ludzie zamiast szukać rozwiązania wewnątrz samego siebie – szukają nie doskonałych nauczycieli.
  Poza tym tzw.moce są wyłącznie wypadkową tego, że wskoczyliśmy na wyższy poziom poznania nadal są rzadkością – nawet u tak uduchowionych osób jak mnisi tybetańscy. A zgadnijcie kto jest bardziej uduchowiony? Pani Bartkę czy chociażby Tenzin Rinpocze? Jeśli już ktoś chce ci przekazać wiedzę z tego tematu – koszty powinny być wyłącznie dobrowolnym datkiem. A tak robi się z tego biznes XXI wieku.

  Do wszystkiego trzeba podchodzić z wewnętrznym odczuwaniem – czy tego akurat potrzebuje i chce. Zaufaj swojej intuicji.

 6. 2000 * 1500 = 3000000 (trzy miliony) OMG chyba za chwile wymysle alfa-beta-zeta healing polegajacy np na leczniczym spaniu na worku kartofli i bede milionerem LOL

  No moze nie poszlo by mi tak latwo bo nikt nie nabiera sie na pierwszy lepszy pomysl, trzeba by temu nadac jakas paranaukowa podstawe i mocno rozpowszechnic. W zasadzie wszystkie takie przekręty musza siłą rzeczy dzialac jak typowy system piramidalny i co widze powyzej tak wlasnie wyglada. Kazdy kto kupuje certyfikat inwestuje zeby potem naciagac innych sprzedajac im certyfikaty itd itd

  Jak latwo sie domyslic liczba osob jest ograniczona a wspomniane statystyki z pewnoscia zawyzone dajac wlasnie ta wizje zysku i zachecic do inwestycji

  Krotko mowiac kolejny oszust wyj@$ał złodzieja

  1. To co właśnie zwróciło moją szczególną uwagę, to fakt jak wypozycjonowany jest w ogóle internet dla słowa kluczowego „theta healing”. W polskich googlach na dzień dobry dla podanej frazy wita nas strona nie kogo innego jak samej Pani Bartke (http://bit.ly/1dQMZMD). Na YouTube wypozycjonowane najwyżej zaś są filmy Vianny Stibal.

   Wchodzę niechcący jeszcze raz na stronę Pani Marianny i okazuje się, że 1500 zł to cena kursu jedynie dla „Tęczowych Dzieci”. Taki np. kurs „Anatomii Intuicyjnej” kosztuje już… Uwaga, usiądźcie – 2780 zł (słownie: DWA TYSIĄCE SIEDEMSET OSIEMDZIESIĄT ZŁOTYCH).

   Tak szybko jak otworzyłem stronę, tak szybko ją zamknąłem i chyba nigdy więcej na nią nie wrócę, bo właśnie się wyleczyłem z wszystkiego na co byłem chory. Pięć lat w tył i w przód! 🙂

   Oczywiście jakąkolwiek ocenę czy też komentarz pozostawiam wyłącznie w Waszej gestii.

   zdrówka wszystkim życzę,
   Tomek

 7. A co wy na to:

  35:41 „to jest metoda…uzdrawiająca przede wszystkim konta finansowe”

  bardzo duchowe podejście buchacha

  hmm a pan Janusz zgłosił chęć udziału/uzdrowienia certyfikowanego !?

 8. Módlmy się za Amerykę, tak mówi jeden z wniebowstąpi-onych, wszystko co z Ameryki jest zmutowane przerobione jak GMO, nawet duchowość zniekształcona.

 9. @tomek . Ja tez sie podpisuje pod tym co niepisales . Sprawdziłem linki podane przez Ciebie . Zastanawiam sie w jaki sposob cos co jest oparte na klamstwie miec cos wspolnego z Bogiem ?
  @ Big Fan , podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia obiema rekami .

 10. Jakoś źle odbieram od osoby zajmujacej się rozwojem duchowym (na wysokich planach Stwórcy) słowa, że „buszuje na rynku”. „Rynek” rozwoju dchowego budzi moją ostrożność, a „buszowanie” na tym rynku, nie kojarzy sie z pozytywnym zajęciem. Czasami z podświadomości mówiacego może wypsnąć się nieopatrznie prawda.

  1. Prawda ? pani opowiadając o nowych umiejętnościach po kursach w pewnym momencie aż zachrypła… czyżby czakra gardła zareagowała na opowiadanie bajek ? Joanno, dokładnie takie same miałam odczucia, że pani chyba nie do końca wierzy w to co robi i właśnie podświadomość dała znać o sobie.

 11. A mi się spodobała zapowiedż panelu dyskusyjnego nt. nowych technologii-spotkanie z polskimi wynalazcami i będącymi niezależnymi-to jest naprawdę super-dzięki.Darek Kwiecień powinien popsuć atmosferę mówiąc jak jest -sobie albo innym,bo modelowy pokaz bez odniesienia się do stawianych jemu publicznie zarzutów będzie zwykłą komunistyczną farsą.

 12. Znalezione w sieci „Animacja video stworzona jest na postawie świętej geometrii, obejmującej energie stworzenia w postaci kwiatu życia i struktur geometrycznych, które tę energię ukierunkowują. Podkład muzyczny w postaci utworu Gayatri Mantra w wykonaniu Deva Premal posiada również niezwykle wysoką wibrację.”
  http://whitedevas.eu/?p=723

 13. Parę słów o Theta Healing…

  Większość z was zna metodę Silvy, dlatego pozwolę sobie porównać obie metody i stwierdzić, że są do siebie w pewnym sensie podobne, mówię to, by dać wam wyobrażenie, o co mniej więcej chodzi. Obie metody są w istocie proste, można się ich nauczyć z książki, więc wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na kurs, jesli ktoś nie chce.

  Tak naprawdę cała wiedza jest w nas, książki czy kursy są pomocą, by do tej wiedzy dotrzeć. Ale nie są koniecznością.

  Jeśli chodzi o materiały pokazane w BBC, to wiadomo, jak kłamliwe jest to medium, więc nie wiem, czy warto brać je pod uwagę.

 14. Ja jestem w stanie uwierzyc w lecznicze wlasciwosci muzyki np instrument Glass Armonica, jest to wywolywanie wibracji kryształów i jest to czyms wiecej niz „muzyką” Wynalazek jest znany od kilkuset lat (XVIII wiek) co prawda jego jakoby wlasciwosci lecznicze zostały „naukowo obalone” ale ja w to wierze ze muzyka moze regulowac (ale tez rownie dobrze rozstrajac) wibracje energetyczne organizmu. To nie jest zadna nowa koncepcja, około 1000 lat temu pewna zakonnica Hildegarda Von Bingen wpadła na pomysł tworzenia leczniczej muzyki. Przy czym w zasadzie nie bylo tam wiele podkładu muzycznego, dosc ascetyczne i cała siła leżała w samym głosie (Głos to najlepszy na swiecie instrument) Co tu gadac, muzyka niezbyt na czasie, ale jej odswierzone wersje łatwiej docieraja do mnie jak np:

  http://youtu.be/_40BSI4cL3Y

  W zasadzie wszelkich klasycznych instrumentow powinno sie unikac jak ognia jesli slyszeliscie o standardzie strojenia instrumentow na 440 Hz ktore jest nienaturalne (cokolwiek zagra sie na dostepnych instrumentach wytworzy dysharmonizujaca powodujaca stres i choroby muzyke) Stad ta koncepcja ze kazda naturalna muzyka moze miec wlasciwosci dostrajajace i lecznicze, albo nietypowe instrumenty albo przestrajanie instrumentow albo calkowite pozbycie sie ich i sam SPIEW W CISZY po prostu sami sobie cos zaspiewajcie i zatanczcie to was calkowicie scharmonizuje = wyleczy. Nie potrzeba do tego zadnych certyfiukatow ani uzdolnien!

  1. Tu jest przyklad teorii spiskowych 440Hz
   http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm

   Ja logicznie wnioskuje ze głos ludzki jest właściwie naturalnie dostrojony i jest to najlepszy instrument (gdyby probowac uzywac jakiegokolwiek instrumentu do leczenia- ten jest najpewniejszy i najbardziej dostepny ze wszystkich)

 15. Ciekawe ile płacą ci szarlatani za czas antenowy a tym samym reklamę do naciągania ludzi na pieniądze, nieraz ciężko zarobione.

  Dla mnie powinno to być ścigane z urzędu, kończę kurs nie mam telekinezy i prokuratura …. No chyba ze podpiszesz umowę tak skonstruowaną, ze nijak się doczepić do uduchowionej za kasę ….

 16. @BEERCOASTERSpl :
  tylko jedno do Ciebie Piracie Internetowy: jezeli wszystko wysadza twoje baterie muzgowe,najlepiej odlacz sie od sasiada IP /bo napewno sprzedarza podstawek papierowych do piwa w EBAY nie przynosi tobie zdrowego i pogodnego myslenia ani Patentu ! nie muwie juz o zarobku…. ) , szukaj roboty, szukaj partnera/ki, nie wyjadaj chleba matki, , nierob z siebie naukowca-bo zadnym nie jestes, do dzisiaj nic ! ani to nic ! nie przedstawiles poza twoja „pusta geba….., zawiscia i nadzieja ze pociagniesz za soba „tlumy….., jakos jeden albo dwa ciche stlumione glosy sie z kolan podniosly…….porazka, wlazisz na kanaly gdzie jestes zablokowany i chociarz masz przyjemnosc tam narozrabiac nacisnieciem „lapki w dol…”-jezeli sprzyja tobie przyjemnosc istnienia tutaj i teraz to tylko wspolczuje tobie przybycia na ta ziemie w tym ciekawym czasie, ale nie dla ciebie…………….milego pobycia mimo wszystko

  1. Oho! Drżyjcie mędrcy, klękajcie narody!!! Moja stara, dobra znajoma z Hiszpanii przemówiła ludzkim głosem…

   […] ciach

   //
   Beercoaster, to co robisz to niepotrzebne podgrzewanie atmosfery, które nikomu już nie jest potrzebne. Kto się miał czegoś dowiedzieć to się dowiedział i wyciągnął wnioski z przewalającej się dyskusji na tych łamach. To, że szyjesz cienkim ściegiem nie oznacza, że smród jest mniejszy. Póki co pójdziesz na odpoczynek od pisania i pluj sobie na admina i całe ntv za taką decyzję. Twój następny wpis oczywiście posłałem do kosza… tu nie miejsce na rozróby, a Ty nie występuj w roli adwokata pana Damiana. Zawsze w takich kwestiach trzeba oddać głos obu stronom, aby czytelnik czy widz mógł wyrobić sobie własny pogląd. Jakby co, antena ntv jest do dyspozycji…

   Voytek – [Admin]

   1. Wiedźmin miał magiczny miecz na potwory wykuty z magnetytowej stali na którym były krasnoludzkie starożytne magiczne runy znaczące w wolnym tłumaczeniu: „Na pohybel skur…” i mam wiadomość dla Gracjany…jakby ci kosmici byli prawdziwi to by ci nie wciskali głupot o istnieniu Nibiru i nie pisz więcej kobieto bo jestes tylko zwykłym dezinformacyjnym mupetem jak nazywa was Bartley.

   2. Jak widac , niektorzy tutaj sa jeszcze na etapie miecza 🙂 A Nibiru moze byc z powodzeniem , we wszechswiatach rownoleglych . Polecam ksiazke profesora Michio Kaku „Wszechswiaty rownolegle” ,zeby nie bylo na mnie ,ze cos sobie wymyslam 😉

   3. @Voytek Admin napisał: „Beercoaster, to co robisz to niepotrzebne podgrzewanie atmosfery, które nikomu już nie jest potrzebne……Twój następny wpis oczywiście posłałem do kosza… tu nie miejsce na rozróby”

    Hmm…tzw. cenzura w niezależnej telewizji/w wolnych mediach beee – nie widzę tu ani rozróby ani smrodu a kontrowersje/różnica zdań/rozbieżność sądów/spór/dyskusja/polemika zawsze są pouczające – i znaczy co jakby atmosfera się podgrzewała w kierunku pochwały/uwielbienia to zapewne byłoby fajnie i podobałoby się szanownemu Adminowi !?

    //
    Proszę nie wypowiadać się nie znając nieopublikowanej treści wpisów. Dyskutujemy tu merytorycznie z szacunkiem dla drugiej osoby i jej poglądów. To jest chyba „oczywista oczywistość”. Wszystkie wycieczki osobiste, inwektywy, złośliwości itp. będące poza granicą tzw. dobrego gustu nie będą publikowane.

    Voytek – [Admin]

   4. Z całym szacunkiem dla Admina… czy Loona, notabene w tym wątku pierwsza atakując Beercoastera, nie przekroczyła owej mitycznej, cienkiej czerwonej linii? Bo według mnie jej wypowiedź nijak się ma do „szacunku dla drugiej osoby i jej poglądów”…

   5. Hmm…”poza granicą dobrego gustu” buchacha…

    Tu dedykuję słowa !@Alina7 :
    „Obiektywizm, Adminie – nie jest Pana mocną stroną”

    i jak ktoś też dobrze stwierdził:
    „Tak samo z banami – banujesz to musisz taką decyzję uzasadnić i upublicznić. To także ocenią sami czytający. Bo jak dojść prawdy, że dany bloger dostał bana bo był agresywny i obrażał innych skoro nawet nie można tego zweryfikować bo komentarze są już wycięte?
    Pozbawienie kogoś prawa do wypowiedzi to bardzo ważna rzecz. I musi być dobrze uzasadniona. A to już obowiązek banującego.”

    //
    Przede wszystkim to nie jest forum i tu się nie da dać skutecznego bana, mogę jedynie wpisu nie puścić lub pościć do kosza, co na jedno wychodzi. Jeśli taki wpis miałby być upubliczniony i poddany pod ogólną dyskusję to takie „pilnowanie” jest bez sensu. Stali bywalcy tego miejsca dobrze wiedzą, że interweniuję niezwykle rzadko i nie ingeruję w meritum opisywanych kwestii. Oczywiście ma to swoje słabe strony, że dyskusja staje się trywialna, a nawet bez sensu, lecz każdy może się w ten sposób wypowiedzieć. Takie, puki co, są ustalenia z NTV. Alternatywą jest likwidacja komentarzy co już zaczyna być wprowadzane na YT, właśnie z powodu głupich i wulgarnych wpisów adresowanych dość często personalnie, co nie służy ani samej NTV oraz występującym w programach gościom… Nie każdy musi mieć odporność admina na zalew głupoty i wulgaryzmów.

    Voytek – [Admin]

   6. Przede wszystkim to wiadomo – chodziło raczej o analogie.
    Hmm…”trywialna i bez sensu” – jak mnie nie interesuje to nie biorę udziału jednak skoro ktoś z kimś coś „wałkuje” to widać w tym momencie ich to interesuje z jakiegoś powodu. No i tu przecież obracamy się w tzw. środowisku duchowym/niezależnym – patrzac tak to nie ma wpisów „głupich” bo wszystko o czymś świadczy jest po coś i dla kogoś czymś…ma być/nauką – a odnośnie tzw. „wulgaryzmów” to wszystko świadczy o nadawcy a adresat ma się zastanowić na sobą bo po to coś się wydarza – nie ma skutku bez przyczyny – i tu też stara mądra prawda iż że: „nie wzburza na czego nie ma w nas”!!! A skoro admin ma odporność na zalew głupoty i wulgaryzmów dobrze rokuje jednak i tego właśnie należałoby życzyć innym 😉

 17. Ja tez jestem za tym, aby Pani uduchowiona przebywajaca w studio pokazala swoje zdolnosci na oczach milionow widzow co potrafi. To zadna reklama nie potrzebna. Pchac sie beda na kurs ludziska. 0j bedzie sie wowczas dzialo, Prosze o pozytywne zalatwienie , Czekaja widzowie NTV. Wszystkie osoby uduchowione tylko mowia I zachecaja na przyjscie na kurs za ciezkie pieniadze. Niech odrobine pokaza swoje umiejetnosci to wowczas kazdy uwierzy.

 18. „HIM Ponad Swiatlem/pl/” / you tube/ Warto obejrzec ten film ,gdyz jest oparty na faktach autentycznych , dotyczacych rowniez sfery naukowej i sprobowac wyciagnac wlasne wnioski. /prosze nie zwracac uwagi ,na bledy ortograficzne tlumacza /

  1. Gaja, Dzięki ,to jest to co mamy !szkoda ze „ktoś” świadomie eliminuje ,to co do nas należy , coś co jest cząstka nas i wszechswiata od zarania .Pozdrawiam

 19. Enaergia
  E=mc2
  E–jest to totalna wartosc energii zawierajaca sie w objekcie.
  m –zalatwia mase objektu
  c–jest matematycznym constant , ktory wskazuje speed of light .
  Przyklad.
  Hydrogen ma bardzo prosta atomiczna strukture , ktory moze sie laczyc z innymi strukturami atmowymi w kombinacje i robi inne substancje . Wezmy wiec H2O .Czyli 2 atomy Hydrogenu +Oxygen
  Ktos kiedys gdzies rozpatrzyl , ze 1 kilogram czystej wody w przblizeniu 111 grams, lub 0,111kg hydrogenu atomu .
  odnajdzmy wiec ile energii bylo by zrealizowane zeby obrocil sie w energie (jak to sie robi hydrogen bomb), my potrzebujemy multiply do kwadratu predkosc swiatla , wychodzi wiec 300,000,000 metrow na sekunde .
  E=mc2
  E=0,111×300,000,000×300,000,000
  E=10,000,000,000,000,000joules(J) unit energii.
  1 joule jest miejwiecej warty ilosci energii zrealizowanej kiedy uposcimy dosyc ciezka ksiazke na podloge .
  ———————————–
  Mozemy to zrozumiec w ten sposob , ze woda zawiera energie i stan jej sie bedzie zmienial jak dodamy albo odejmiemy energie .
  Kiedy zabierzemy z wody energie zamieni sie w solidna forme , a kiedy dodamy energie zmieni sie w gas , co my nazywamy para .
  Punktem zalozeniowym tutaj jest wszystko jest energia .
  Modyfikowanie fizycznego aspektu wody indykuje , ze
  To samo sie stanie z naszym ludzkim cialem . Czyli jaka liczbe my musimy wprowadzic do E=mc2 formuly do ludzkiego ciala ? . To bedzie taka ilosc energii zawarta w ciele ludzkim wypelniona totalna wartoscia Duszy (soul) .
  Zauwazylam , ze drogi sie wreszcie schodza gnostykow i akashic rekord niezwykle zauwazylam w zrozumieniu fizycznego Soul i Totalnego Soul .
  Universe zaczal wyrazac sie w mysli „Co bedzie jezeli ?”Cala energia potencjalnie bedzie explore ta MYSLI zawarta we wnatrz koperty Universe .
  Ta koperta jest elliptyka w ksztalcie jak sie patrzy z zewnatrz.
  Jak mysl byla uzyta raz w jakims kierunku „Creator”, zostawia ja i nie bierze udzialu pozostawia do eksploration tym co zamieszkuja ten universe .
  No i biora w nim czynny udzial czyli wszyscy , ktorzy sa w tym Universe co go buduja od podstaw .

 20. Panie Januszu proszę skorzystać z zaproszenia p.Bartke na kurs 24 lutego. Tygodniowy kurs na pewno przekracza pana możliwości czasowe, ale można by zarejestrować np. samą końcówkę kursu kiedy uczestnicy będą mogli już zaprezentować nowo nabyte umiejętności w zakresie o jakich była mowa w rozmowie. Z wielką ciekawością obejrzał bym reportaż na antenie NTV jakie umiejętności posiada certyfikowany absolwent takiego kursu. Była by to znakomita okazja żeby pokazać czy tego typu kursy przynoszą wymierne efekty.

 21. Wrazliwosc, czucia, wechu, dotyku ,wychwytywania mysli u innych ludzi i zwierzat . Ja na przyklad czuje w palcach moich chore organy u ludzi . Zajmowalam sie kiedyc leczeniem tych organow nie biorac zadnych pieniedzy od ludzi poniewaz traktowalam to jako cos absolutnie normalnego .nazywalam to art of healing . Lubie art wszystkiego i to bylo moim zainteresowaniem jak wchodzilam palcami w komorki ludzkie potem dalej i jeszcze dalej i czasami dalej bez emocji szlam tak daleko z rozbijaniem czasteczek chorego organu , ze wreszcie dochodzilam do jakiejs prawdy . Jak spokoj i balance nstapil w moich palcach to wychodzilam z tego miejsca i na tym polegal healing . Nie myslalam nad tym wiecej i zostawialam to swojemu biegowi .Obecnie swiat kabli elektromagnetycznych ,mikrofalowek i innych czestotliwosci nagromadzonych w cialach i srodowisku jest tak deprawujacy nasze otoczenie , ze moim zdaniem najwazniejsza rzecza jest uporac sie z tymi dewjacjami na swiecie i wtedy ludzie beda sobie bez problemu mogli pomagac na wzajem bedac tylko ze soba i nie musza ingerowac w czyjas energie w sposob celowy . Inni healerzy maja duza potrzebe pomoc ludziom poniewaz czuja w nich napiecie uklady nerwowego lepiej niz normalni ludzie . Jezeli czlowiek idzie do healera to inni tego nie rozumieja tylko on sam to rozumie ten co idzie .I w dalszym ciagu nie rozumiem krytki innych odnosnie tej dziedziny .
  Przeciez nie bedziemy sie leczyc drugami tylko poniewaz statysyki mowia , ze wiecej ludzi na swiecie umarlo od medycznego leczenia durgami i invazyjnej agresji w ich cialo roznymi naswietleniami niz tych , ktorzy potrafili swoj umysl zbalansowac czesto przy pomocy healerow .
  Nie zapominajmy tez o tym , ze tak wlasciwie to nikt tez nikogo nie zabija , wszystko co sie dzieje nam jest decyzja podjeta troche wyzej niz w pomarszczonym mozgu pod czacha , wlasciwie to nasz Soul podjal decyzje oposzczenia ciala fizycznego . A dlaczego Soul che oposcic cialo to nikt tego nie bedzie wiedzial tylko on sam .

 22. Dodaje sobie taka to informacje do mojego wpisu2014 o 12:49 poniewaz mi sie skojarzylo ze mozna by bylo zobaczyc taka calkowita integracje Duszy z cialem fizycznym czlowieka .
  bedzie po angielsku ale nieszkodzi bo bedzie widac na You Tube. Pisalam z ta osoba 2 lata temu nazywa sie Michael Monk robi wiele swietnych wydawaloby sie ponadludzkich rzeczy lacznie z dematerializowaniem sie i leczeniem innych .http://www.youtube.com/watch?v=ISBXN78hT4A&list=UU3Z1ikiM7x0L4Hc7YxUhnrA

  1. Dzieki Kalino – to jest piekne i wzruszajace. Szkoda ,ze ludzie z takim sceptycyzmem. podchodza do wolnosci , ktora juz jest w nich i to doslownie na wyciagniecie reki. Dobrze tez ,ze sa wspaniali ludzie ,ktorzy chca im w tym pomoc .Pozdrawiam Cie i proponuje krotki filmik : ” Wywiad z Clemensem Kuby o samouzdrawianiu ,wladzy i pieniadzu ” /You tube/.

 23. Aaaa…właśnie obejrzałam wywiad z Anną, również uwielbiam bębny i czuję ich rytm mocno:)))) Szkoda, że warsztaty tylko w stolicy:)

 24. Banujecie jeden z bardziej wartościowych głosów w komentarzach (BEERCOASTERSpl) jednocześnie pozwalając osobnikowi loona obrzucać go błotem. Ezoteryczny biznes i jego personifikacje w rodzaju tych z linków BEERCOASTERSpl to plaga, którą należy demaskować. Szanowna NTV, idziecie w stronę ezobrukowca, nie jestem tylko pewna czy dzieje się tak z powodu ignorancji, naiwności czy nieoczyszczonych intencji.

  1. ezo® . Nie obstaje na określonej opcji ,”wartościowych głosów w komentarzach” owszem są takie .Ale personalna krytyka nie może mieć miejsca „Ezoteryczny biznes”owszem to zjawisko! i należy to weryfikować, chyba po to tu jestesmy ? jeżeli zarzuty sięgają już sfery czysto prywatnej jednocześnie całość można nazwać domniemaniem to należy to sobie odpuścić .Osobiście wyczułem aspekt manipulacji przez obcych , należy dodać ze ofiary zazwyczaj są tego nieświadome i są, będą przekonane o swojej racji i są oczywiscie prawdomówne bez względu jaka treść jest przekazana , czy tez relacja .Patrząc na takie działania widzę jedynie dywersje , takowych analogi zabijania w zalążku jest dość sporo , religie zakazują wielu rzeczy i milczą ! nagle wyrastają jak grzyby po deszczu egzorcyści!? co to jest ? nagle antidotum jest serwowane ?a może tak zacząć nauczać o okultyzmie o świecie demonicznym itp , może to będzie właściwym i naturalnym antidotum ?ktoś powiedzial” jak źródło tryska jadem to nie licz ze się tam uzdrowisz” Dlaczego nikt nie skoncentrował się na treści przekazów i informacji , ja to zrobiłem i zweryfikowałem ustaliłem zbieżne znane mi wnioski , ale „Ktoś” pokrzyżował mi plany .I to są Ci wszyscy którzy nie dorośli do tematu , łykając gotowce, pewniaki ,schematy ,coś co się nie mieści w ramach. po prostu kasować ???.i to jest największa patologia !!! i zagrożenie .I co mieliśmy i mamy z tego?akcja -reakcja -akcja -reakcja a temat i źródło zniknęło .Stara dobra dywersyjna metoda .jak za dawnych czasów, na stos, albo jakiś monastyr i kontakt się urywa .

 25. ezo®
  Shut up i do kata , bo jeszcze dostaniesz cegly do trzymania , czasami , ktos za duzo papla i musi isc do kata . Tak to jest . Ja osobiscie nie lubie drobiazgowcow i takich co tylko w jednym kierunku patrza , trzeba miec open mind . Niech sobie twoj kolega pooglada Michaela Monka i grupe pracujacych z nim wspanialych mlodych ludzi , ktorzy naprawde potrafia duzo zrobic a malo paplac( i to bardziej ezoterycznie NIZ TECHNICZNIE ) -on bierze tylko 29 dolarow za miesiac treningu jak zrozumialam . Moze to i tak duzo jak dla Was .
  Nie wierze w nauke technologiczno- zaawansowanej cywilizacji ,jest to nauka destrukcji , ktora sie ciagle reperuje .
  Powiedzmy sobie tak , ze czlowiek przez ignoranctwo wieloletnie doprowadzil do tego , ze ciagle musi cos naprawiac i reperowac jak nie w sobie to na zewnatrz .
  Moze to jest wlasnie to „Jakby to bylo jakby to bylo tak …? no i sie kreci zycie wynikajace z tego pytania .

  1. Eliasz 🙂 To kwestia Wiary. Wszakże stanie „Ci” się wedle Twojej wiary. A technicznie rzecz ujmując, człowiek to jak napisano „dusza żyjąca” (Awatar ! idealny bioskafander dla istot wręcz nieograniczonych) byle nie na autopilocie. Nikt nie może wiedzieć, poza Tobą samym co do siebie jedynie. Tak to już ułożono by nie było kolejnej świętej inkwizycji ani handlu mapami. Idealna symulacja (kwestia wiary ewoluuje)

   SeCi

  2. Uwazam jednoczesnie ,ze powinnismy w naszym zyciu postepowac tak , aby inni przez nas nie plakali a wszystko bedzie dobrze.

  3. @ eljasz Jezeli BOG jest CERTYFIKOWANY , to spokojna glowa – tzn my wszyscy tez jestesmy CERTYFIKOWANI . Mam tez cicha nadzieje ,ze tak wlasnie JEST .

 26. Hej 🙂

  Nie żebym, ale pomijając wszystkie Audycje i Komentarze jakich nie miałam okazji obejrzeć i przeczytać jeszcze. Mimo całego Szacunku i świadomości moich własnych słabości. Proszę wybaczcie, nadrobię zaległości. Tu jedynie mogę bez nadwyrężenia mojej dzisiejszej kondycji dodać dwa słowa skoro już jestem z Wami. I tak po samych już tytułach zastanawiam się czasem gdzie jest ten „Nowy paradygmat” (Ponad! Podziałami :P) Czy nikt nie ma wizji, nie widzi możliwości? A może, może właśnie środowisko tego nie pragnie, skoro… No właśnie człowiek człowiekowi, starć przyjaciela, przynoszę wam miecz? AMEN, szukamy. Czy jednak nie siebie? 😉

  Ale to tylko wrażenie, mam zaległości i co mogę powiedzieć? Już będę jakiś czas.

  Moją religią marność, Moim Bogiem (Bratem, Siostrą, Ojcem i Matką) drogi Człowiek. …
  Wyraz Boga (Słowo Żywe) WY! brama i droga … światłość za światłości, zrodzeni nie stworzeni. Krew z krwi, kość z kości, NIC poza ni ponad. 😉

  Prometeusz.
  Jestem.

  1. Kto jarzy literówki? 😉 Mądrości, Wy moja.

   Niedoskonali realizują się poprzez wyzbycie się słabości. Doskonali zaś, jak Wy, realizują się poprzez samoograniczenie. Zwykłam mawiać. Bo czego pragnąć, mając wszystko, ileż można? Więc jesteśmy 😉

   Na pohybel pracownikom w fabryce naszego Taty 🙂
   SeWy 😛

 27. Ja z prośbą do wiedzących.Chcę uzyskać odpowiedz na pytanie-co oznaczaja kolory na czapce pani Anny Szyszki.Jest to jakaś symbolika,czy jest to zwyczajna kolorowa czapka.Tęczę w Warszawie podpalono-więc zastanawiam się czy jest to ta sama symbolika,czy nie jest.Proszę aby mnie ktoś oświecił,bo moje myślenie na temat takiego tęczowego ułożenia kolorów idzie zdecydowanie w określoną stronę.

 28. Jest to kolor Selvester ,indygo . No coz podoba ci sie kolor indygo Ja sie w tym kolorze prawie codziennie przegladalam , poniewaz woda oceanu czesto byla indygo i tak czysta ze widzialam przy brzegu skaly na kilka metrow w dol skarpy . jakby to bylo przyjemnie gdyby nie bylo politykow w garniturach , ktorzy mysla , ze sa pempkiem naszego swiata .
  Ja na przyklad nie jestem indygo ale jestem pewna , ze Ziemia jest flat i( podobno tez mam dziwna odchyle )wiem , ze jest flat bo mam na to dowody , ze ma atrybuty galaktyki dyskowej i dlatego wszyscy mowia o nieskonczonosci ale nie wiedza gdzie ona jest ta nieskonczonosc . NASSA jest stekiem klamstw i sie paralizuje teraz swoim klamstwami
  NIESKONCZONOSC JEST TUTAJ GUYS nie jest zamknieta i ograniczona kula w globie wiec wiem , ze Real Estate globalistow ma wielki problem i chce to zatajic przed nami . Zimskie dobra sie nie koncza i jedzenia wystarczy dla wszystkich poniewaz pod wplywem temperatury kreuja sie nowe i tak naprawde to Ziemia sobie pomaga swietnie sama , przeciez jakby mogla byc czyms mniejszym nia Slonce i Ksiezyc i inne planety z tego systemu kiedy ona to wykreowala zycie tutaj , inne planety sa pomocnikami w kreacji NAS. Aczkolwiek .GMO moze zniszczyc nam piekna kreacje . Dlatego zostalo wprowadzone i tylko dlatego ,poniewaz Velon nie zywia sie tak jak my jako semi fizyczna rasa . Czy slyszeliscie o osbie , ktora jadla bloto . Tak byla taka osoba . Ciekawe jaka miala genetyke w sobie .
  Dlatego terminologia , ktorej uzywaja jak Globalny Rzad , Globalna Armia , Globalny Bank .So what !! Dla mnie taki projekt i system jest nie z tej Ziemi to jest system nadany z jakiejs cywilizacji velonskiej /anunaki , ktora zalatwila swoja planeta czy dysk i teraz przy pomocy ludzkich papets rzadowych zalatwaia nasza planete . Niby kreuja ta planete dla siebie . Ja nie bylam slepa od 1996 roku . W tym roku widzialm pierwszy raz wycinke rainforest na Tasmani na trociny do Japoni . Poruszylo mnie to doglebnie . Najbardzie korzystnym terenem dla nich juz wschod obecnie dlatego sweeping energy money i calej ekonomi na te tereny ,Od 15 lat sa potworne susze w Australii i wiecej sie pali property jak w innych latach poptrzednich . I jest wiecej powodzi tez . Zalozenie trzeba wykurzyc ludzi z terenow i zrobic dla siebie lad dostosowany do nas ( taki to zamysl Velon /Anunaki ) . Taki podobny set up mieli na swoim sytemie , Niburu jest jedna z ich planet .Ona nie jest w naszym ukladzie i nigdy nie byla . Oni poruszaja sie na statkach kosmicznych . Australia Centralna tez ma czerwona Ziemie . Ok dlaczego w Australii sa az 6 station of HAARP o , ktorych rzadko kto wie albo nie che wiedziec ( Ta technologia jest dana nam od ANU ). Prawie wszystkie w Australi sa zasilane energia sloneczna 🙂 HAARP w Australii niewatpliwie kreuje taka pogode i robi mentalny problem u ludzi na tych terenach , sa ospali i jakby chodzili w programie niewiedzy .
  Ja o tym pisze , zeby ekspose jak najbardziej o co tutaj chodzi . To nie jest sprawa tylko na Ziemi zaczelo sie manipulowanie niestety z poza Ziemi wiec jak sie wie zrodlo manipulacji to sie dochodzi do prawdy A jak sie dochodzi do prawdy( dokladnie tak samo jak w healingu czlowieka ) leczy sie caly chory system . Zaleczanie i tlumaczenie i analizowanie nic nie da .

 29. SeJa jesteś dowodem na to ,że dusza ludzka jest niezgłębioną zagadką wieczności.
  Jam nie godzien czytać twoich wpisów.
  pozdrawiam

 30. Przeczytałem w/w komentarze i moim skromnym zdaniem do wszystkiego należy podejść z rozwagą . Każda metoda jest oparta na schemacie energetycznym który zakłada że wszyscy są tacy sami . Lecz każdy z Nas jest inny mimo że bardzo podobny energetycznie posiada inne pasma wiodące, inny rezonans wibracyjny. Co przekłada się ze pewne konstrukcje schematyczne nie działają tak samo i w tym samym czasie, dlatego do wszystkich metod uniwersalnych należy podejść bardzo rozsądnie i z cierpliwością , ale też i ostrożnością! Twórca danej metody zawsze! Zapisał własną informacje energetyczną i którą przekazuje uczestnikowi danych zajęć co niesie wiele niebezpieczeństw (nie zawsze) . Tematu do końca nie rozwinę bo należało by napisać kilkanaście stron . Jestem człowiekiem który wiele lat poświecił na zgłębianie i prace z ludźmi w ich rozwoju . Szkoda że do tej pory Pan Zagórski nie zaprosił do programu osób które są wstanie pokazać jak to działa a jest ich w Polsce kilkanaście:)

 31. \z Marianną Bartke, certyfikowanym instruktorem DNA Theta Healing o fenomenie tęczowych dzieci.\

  Opłaty za rozmawianie o BOGU,
  ze str.www:
  Kurs Dzieci Tęczy we Wrocławiu – 24.02 do 28.02.2014
  Koszt Kursu: 1350zł!. Zaliczka 800 zł.
  Dla powtarzających cena wynosi 50% .
  Zniżka rodzinna – 15%. Zniżka dla studentów i emerytów – 10%.
  (w tym: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, słodki poczęstunek)

  jak powszechnie wiadomo kofeina i cukier (‚słodki poczęstunek’) wzmaga w samej chwili…”brania” koncentrację, wydolność intelektualną, ale w konsekwencji sprowadza się do uzależnienia, cukrzycy, zakwaszenia organizmu.
  Jest udowodnionym zjawiskiem stosowanie tych technik przez sekty kontrolujące przebieg spotkań informacyjnych, werbunku za pomocą właśnie…podejrzanych poczęstunków.
  Zastanawiające jak odnieść np. kofeinę i cukier (stymulujące legalne ‚narkotyki’ zawierające się w ludzkim menu tej zwyczajowej pseudo/cywilizacji) do kursu…rozwoju duchowego…dla rodzin z dziećmi
  Nie lepsza byłaby na tę okazję zdrowa, uzdatniona woda jako czysty nośnik pamięci?…

 32. 18 lutego 2014 o 09:42 govi pisze:
  ,,SeJa jesteś dowodem na to ,że dusza ludzka jest niezgłębioną zagadką wieczności.
  Jam nie godzien czytać twoich wpisów”
  – – dopisuję się to ‚twojej listy’ #govi 🙂 – zawierzyłem twej analizie i jakby z góry nie podejmuję się bycia godzien czytania tych wpisów

 33. Pociesza mnie fakt Kalino czytając Ciebie ,że ANUNAKI nie są aż tak skuteczni w działaniu i niektórych umysłów nie udało im się zaciemnić i zniewolić. Liczę na to ,że logiczne myślenie i działanie w słusznej sprawie wyzwoli wreszcie naszą planetę spod tej zbrodniczej okupacji.

   1. I to jest właściwe pytanie. Bo czy da się zryć banie, tym co mają zryte banie? (chorych zarazić, zdrowych wyleczyć?) 😉 Tym jacy są kwiatem świadectwa właśnie, kto wie. A może, może to właśnie Ci ostatni będą jak przewidziano tymi jacy odziedziczą wszystko?
    Ale, Ci nie mają pojęcia o czym mówią drwiąc nawet i z siebie samych, nie chcą być najTheBest kosztem innych, bo to piękne świadectwo samorozwoju.

    Zryta bania 😉

  1. Okupantów było wielu Zmieniali się poprzez walki o wpływ dopiero rada” galaktyczna” ustaliła ze ten kształt cywilizacji jaki jest obecny będzie udziałem draco i reptilian. Anunaki wykorzystali wcześniejsze „technologie” energetyczne które stworzyli ( …? Jak to napisać … istoty z innego wszechświata:)) Delikatnie je zmodyfikowali do potrzeb transportu pewnej częstotliwości energii do własnego świata(przestrzeni) który umierał . Obecnie Anunaki już nie korzystają z tych „instalacji” . Teraz właśnie reptilianie wykorzystują je do wzniecania wojen itd.
   Sam proces wyjścia z tego karmicznego kola wcale nie jest tak prosty jak to się obecnie przedstawia. Kluczem do zmiany nie jest jakaś tam technologia jest nim człowiek- ziemia. Ziemia – człowiek . Czekam cierpliwie jak Pan Janusz wreszcie zaprosi do programu osobę –osoby które wytłumaczą te wszystkie zależności dlatego oglądam wszystkie nowości i czekam na te perełkę. I komu tak naprawdę zależy by istota ludzka odzyskała własną tożsamość energetyczna bo na pewno nie astralowi i innym nacją kosmicznym.

 34. Dorotko jesteś piękna i wspaniała; dobrze ,że jesteś , Pozdrawiam serdecznie

 35. Pozwolę sobie również na pewien drobny komentarz odnośnie Theta Healing.
  Może nie tyle T.Healing, bo nie znam tej metody, więc co się będę wypowiem się z innej strony.

  Pragnę przypomnieć, że jedno z największych uzdrawiających mediów świata- Rosa Branco będąc w ubiegłym roku w Polsce pobierała opłatę 300 zł. Nawet to nie ona pobierała, tylko pobierał organizator. Organizator, który musiał opłacić przelot samolotem z USA do Polski i z powrotem, opłacić wyżywienie przez prawie dwa tygodnie, pokryć koszty hoteli, pokryć koszty wynajęcia lokali do sesji, koszty przejazdów na sesje z Wylatowa, do Wa-wy i Katowic. I pewnie jeszcze z tych 300 zł sam organizator musiał parę groszy z tego mieć bo też posiadał koszty choćby takie, że dzwonił i wysyłał smsy informacyjne do ludzi odnośnie sesji, opłacał swój pobyt w hotelach i musiał też coś jeść ?
  Rosa Branco z tego co wiem, nie pobierała żadnych opłat, tylko prosiła o pokrycie w/w kosztów.
  Akurat w przypadku R.Branco nie panuje odwieczna zasada, że jak idziesz do uzdrowiciela, czy mistrza po wiedzę, to idziesz do niego z garncem złota, którą stosuje p.Bartke.
  Nie ma, ponieważ pewien ten rodzaj uzdrowień – jest darem. Jest darem, ponieważ wcześniej ludzie/istoty wypracowały sobie ten dar i nie muszą teraz płacić ekwiwalent, który równoważył by pewien dług.

  Trudno w ogóle porównywać to co robi p. Bartke i Rosa Branco, bo są to rzeczy nieporównywalne ze sobą jeśli chodzi o jakość i rozmiar uzdrowień. Bo w przypadku R.Branco są to uzdrowienia wielopoziomowe na różnych gęstościach, czy (wymiarach jak kto woli) gdzie rezyduje człowiek/istota wielowymiarowa. I głównie w tych uzdrowieniach chodzi o uwolnienie z barier i wzorców, które pozwolą ”choremu” wziąć samemu odpowiedzialność za swój los i swoje istnienie. Bo nikt nie może nikogo uzdrowić ! Uzdrowić możesz się tylko sam, a inni mogą Ci tylko pomóc w tej drodze. Jedynym wyjątkiem są Ci, którzy tej odpowiedzialności wziąć nie mogą. Dotyczy, to dzieci, kalek, ludzi obłożnie chorych i Ci są bezpośrednio uzdrawiani.

  Wspomnę również, że jak powiedziała R.Branco w wywiadzie J.Zagórskim Ci, którzy do niej się zgłaszają nie są przypadkowymi osobami. I są jak się wyraziła – wezwani. To pojęcie (wezwani) jest trudne do wytłumaczenia. Raczej się to czuje z poziomu swojej istoty, że się jest wezwanym, niż się to wie.

  Również jak rzekła R.Branco , przybywa ona również do Polski z innego powodu. A, mianowicie pracuje z przestrzenią, w której zapisane są tzw. negatywne programy głównie pochodzące z okresu II-giej wojny światowej. Te programy-wzorce determinują ludzi. Determinują ich zdrowie i determinują ich rozwój.
  I tak właśnie wygląda holistyczne uzdrawianie. I tylko takie, czyli holistyczne, wielopoziomowe przynosi wymierne efekty.

  Kończąc powiem tak :

  Jeżeli trafiasz do p.Bartke i płacisz jej 1500 zł, to widocznie dlatego, że to dla Ciebie jest dobre. Jeżeli trafiasz np. do Rosy Branco i jej osobiście nie płacisz nic, to również dlatego, że to dla Ciebie jest dobre.
  Innymi słowy, to gdzie trafisz wynika z czegoś. Wynika z jakiejś przyczyny…?

  Jakakolwiek krytyka NIC nie da ponieważ przypadki nie istnieją …!

  1. Jeśli przypadki nie istnieją, również krytyka ma swoje miejsce i może ma trafić do kogoś, kto miał ją przeczytać.

   1. Więc oboje macie rację, bo i nie możecie się mylić ( choćby eksperyment z podwójną szczeliną). Więc nic nie robić? Pozwolić nawet na krzywdę, uszczerbek na duchu? Skoro też wyjaśnić się niczego nie da jeśli ktoś sam nie jest gotowy, szuka zbawicieli, uzdrowicieli zamiast samemu uzdrowić własne serce, dusze, umysł, ciało w konsekwencji. Wielu pragnie przewodnictwa, wręcz przejęcia ciała, demonicznych czy religijnych układów… Za czapkę śliwek nawet jeśli jeszcze zdrowi na ciele. Jaka na to rada? Jaką ustawą to zmienimy? Nic nie robić, czy stać się jak Ci przewodnicy cudzego życia. Czym że to od Astrala się różni?
    A morze pogodzić się z faktem, że każdy ma własną drogę, możliwości poznawcze, kaliber czy jak zwał. Czy nie do takich właśnie wniosków doszli Ci źli podobno, a Ci dobrzy co? A nich pokarzą właśnie to czego nauczają, telepatię czy telekinezę lub odrośnięte kończyny. Cały Ruch jest alternatywą stworzoną na okazję tego supermarketu z opiatami wedle każdego kalibru. Jeśli to jest złe? Kim jesteśmy my. 😉 Ale po co nad tym się zastanawiać, stać się Iluminatem złym bo świadomym, lub być częścią iluzji dla Gawiedzi więc dobrym. No Lobotomia mnie nie bawi, wolę być zła wedle wadliwych.

    Cóż 🙂

 36. Astre pisze:”Również jak rzekła R.Branco , przybywa ona również do Polski z innego powodu. A, mianowicie pracuje z przestrzenią, w której zapisane są tzw. negatywne programy głównie pochodzące z okresu II-giej wojny światowej. Te programy-wzorce determinują ludzi. Determinują ich zdrowie i determinują ich rozwój.
  I tak właśnie wygląda holistyczne uzdrawianie. I tylko takie, czyli holistyczne, wielopoziomowe przynosi wymierne efekty.”
  Pytanie gdzie jest to odsyłane? Transformowane? Na co ? A możne po prostu upychane do płaszcza naszej kochanej planety? NIKT NIC za nikogo nie zrobi jak nie zrobisz tego sam KAŻDA emocja musi zaistnieć we wszystkich ciałach astralnych i fizycznym , dopiero jest szansa ze pole zostanie uwolnione. Łatwo jest ludziom pokazać zmianę w ich życiu niby oczyszczonym , ale czy zadaje sobie ktoś pytanie ,a co z dzieckiem danej osoby i rodzina? Piszecie o sumach w Polsce za godzinę pracy w polach przekonań bierze sie od 100-300 złotych. Sa tez i ludzie pracują uznaniowo. Daleko szukacie a swojego nie znacie. Świat energii to zawiły świat i niestety nie wszystko jest takie jak wygląda. Ludzie ciągle ida na łatwiznę i chcą zapłacić by ktoś im pomógł i płacą. Przykre jest to ze kiedyś spotkałem panią z dzieckiem(porażenie mózgowe)i zaczęliśmy rozmawiać . Powiedziałem jej bardzo delikatnie ze sa osoby które mogą ja nauczyć jak pracować z sobą by pośrednio pomoc dziecku i coo… stwierdziła ze ONi z mężem nie będą pracować nad sobą , wola zapłacić by zrobili to inni. Sam kiedyś miałem ciężko chore dziecko i chwytałem sie wszystkiego by uratować mu życie. Jak by wtedy ktoś powiedział, ze jak będę stal na głowie przez miesiąc i to pomoże to bym stal. Dziś syn żyje ma 20 lat i jest 100% zdrowy. Praca nad sobą jest najcięższym zajęciem a MY jesteśmy po prostu leniwi. Taka jest prawda. Odpowiedz na pytania sa w naszych sercach i tam ich trzeba szukać, a nie na kursach za grube tysiące. Pozdrawiam

 37. Praca nad soba jest bardzo wielka rzecza , ze nawet przezwyciezy tak zwana czarna materie, ktora potrafi robic perfekcyjny scan ciala ludzkiego lub organow , technologia ta moze byc czesciowo od velon i od szarakow raczej przychodza mi do mind szaraki a velon daly jakby grunt pod nia .Mam na mysli jej agresywna lucyferanska forma jest od Velon a sama idea od szarakow uzycia tego typu przeswietlenia organizmu i ingerencji , szaraki daly technolgie( o neutralnym aspekcie ) . Wracajac do pracy nad soba i nad swoim cialem moze doprowadzic do zneutralizowania wprowadzonej w nasze cialo czarnej materii ,ktora potrafi penetrowac wszyskie organy.
  Dokladnie wiem o tym poniewaz taki experyment byl zrobiony na moim ciele .Lecz moja determinacja i niezwykly bunt i oburzenie wrecz agresja do nich i ich metod ingerowania w ludzkie zycie przezwyciezyla czarnej materii technologie . Potrafilam zregenerowac swoje organy w 80%( chociaz jeden wielki profesor na Tasmani powiedzial , ze to co ja mam to nie jest wylczalne ) Oczywiscie nie wiedzial co ja mam , udawal , ze wie ) Samoleczenie trwalo troche czasu poniewaz zmienilam calkowicie moje srodowisko z pustelnika zyjacego na kompletnym bezludziu nagle znalazlam sie wsrod dziwnych znerwicowanych krzyczacych osob .Ale jest Ok jakos te krzyki opanowalam . Polacy jak rozmawiaja ze soba to troche krzycza bardzo podobnie jak Wlosi tak spiewaja . Oczywiscie nikt tez nie rozumial mojego leczenia , ze potrzebuje cisze i zamkniete drzwi . Telefony i przyjaciele odwiedzajacy mnie byly wazniejsze niz jakies szukanie prywatnej przestrzeni ,zostalam okrzyknieta odludkiem juz niearaz . Zaadoptowanie sie w srodowisku i zaakceptowanie jego wymagalo z mojej strony duzo energii . Nie moglam wiec calkowicie poswiecic czasu na skanowanie swojego ciala . Wiedzialam , ze nikt mi nie moze pomoc w tym ale akurat znalazl sie doktor , ktory uwierzyl w to i zorganizowal mi czas na tak zwane samoleczenie bez uzycia drugow ,nikt by nie potrafilby mi pomoc poniewaz ta technologia jest ludziom normalnym nie znana Ciekawe jest to w niej , ze moze przyjac rozne formy, jak diablskie , spiderskie ,wezowate i innech gadow i insektow . Wiem , ze reptilian stuff moze byc tez organizowany przez nia o takich wlasnie strukturalnych i formach.

Comments are closed.