Oblicza Duchowości – 13.03.2014

Rozmowa z Dorota Krzyżanowską, inicjatorką akcji „Modlitwa i medytacja dla Ukrainy – Prayers and Meditation for the Ukraine” na facebooku, o dużym zainteresowaniu tymi działaniami społeczności facebookowej, a także wpływie propagandy na umysły. A ponadto kwestię dobry zły człowiek i podatności na wpływy zewnętrzne.
Więcej o wydarzeniu na FB:
https://www.facebook.com/events/1468711390023752/?source=1

Program przygotowany przez NTV Warszawa.
Rozmowa Beaty Szmidt z jej gościem Romanem Fierfasem.

Roman Fierfas o sobie:

„Astrologia oraz psychologia zorientowana na proces są dla mnie sposobami poznawania drugiego człowieka i podstawami dla pomocy terapeutycznej. Na bazie chińskiej medycyny praktykuję różne formy uzdrawiania bioenergią, w tym masaż narządów wewnętrznych Chi Nei Tsang, daoistyczne Kosmiczne Uzdrawianie oraz elementy tradycyjnego Reiki. Energię do pracy daje mi medytacja, zdrowe żywienie, daoistyczna alchemia wewnętrzna, joga i Qigong.

W mojej praktyce indywidualnej i pracy terapeutycznej łączę wiedzę astro- i psychologiczną ze znajomością bioenergetyki ludzkiej istoty. Umiejętności bioterapeutyczne i wiedzę psychologiczną łączę z czysto fizycznymi zaleceniami wszelkiego rodzaju, w których dieta i znajomość specyfiki polskiego rynku spożywczego są ważnym elementem podstawowym.”

http://www.xorceria.com/roman/o_mnie.html#axzz2uLAHdkrJ

http://www.xorceria.pl/teksty/roman/index.html#axzz2uLAuclIR

Dawno, dawno temu zaczęła się zawzięta walka o wpływy nad światem materialnym, mentalnym i duchowym. W tym pojedynku, w szranki stanęły zarówno Siły Ciemności, jak i przedstawiciele światów o najwyższych wibracjach, zarówno przedstawiciele gatunku Homo Sapiens, jak i delegaci innych ras, zamieszkujących planetę Ziemię. Legenda głosi, że walka ta ma miejsce od tak dawna, jak dawno zrodziło się w człowieku pragnienie do górowania nad innymi, skłonność do okrucieństwa i przekonanie, że bogacenie się cudzym kosztem jest jedyną sprawdzoną metodą na życie w dostatku i szczęściu. Walka ta przybiera wiele form, a jedna z nich, szczególnie niebezpieczna z powodu swojej masowości, dotyczy artystów, gwiazd i ich odbiorców. Myślisz, że to Ciebie nie dotyczy? Słuchasz muzyki? Czytasz gazety? Kojarzysz twarze z telewizji? Więc też jesteś uczestnikiem tej gry. Dobrze byłoby zatem poznać jej reguły.

 

77 thoughts on “Oblicza Duchowości – 13.03.2014

 1. Gaja 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=JTzyP6CAAbY Najpierw ciarki, potem wytrzeszcz, później się rozpłakałam jak dziecko, a na końcu się śmiałam. Nie to że tego nie znam, ale usłyszeć coś co tak doskonale się zna, i oko rozbłyska kolejnym pomysłem … Gdzie ten kto ma nie straci, a kto nie ma może wszystko już i nawet Mamonem nie skrępowany. Oczywiście to etap przejściowy, Owe NewKratos, do NewGodKratos myśl biegnie z prędkością światła… Tym razem nie poprzez pozorne dobro do zła, a poprzez pozorne zło, do piękna. Gdzie stare pojęcia będą wrzucone w ogień. Prawdziwe Królestwo. Jedna myśl, zmienia wszystko, a ona nie zginie.

  SeJa

  1. Tylko makijażu szkoda 😉 I niech niewolnicy krzyczą że odbiera im się wolność jaką znają.

   1. Tu jeszcze taka refleksja jeśli mogę 😉 Anastazja Mądra, http://www.youtube.com/watch?v=WalMUv5gfTI&list=PLKwsCxK3FVXUN7nIepYMYCa8aRs67BaMQ&hd=1 Ta nie mądrą co mądrą udaje. Bo jedz jak oddychasz = NIE MYŚL, nie ulegaj sztucznym / cudzym rygorom = CZUJ, ten odcinek to imitacja.
    A Anastazja wręcz powtarza we wcześniejszym odcinku słowo w słowo stare przekazy, kiedy to na ziemię przywieziono nasiona i wyjaśniano jak można z nich korzystać. Anastazja mówi Prawdę. Choć i szklanka wody to ma moc uczynić.

   2. Rozumiecie 🙂 Anastazja mówi prawdę, choć w tym odcinku akurat narratorka sprzedaje własne uwarunkowania, własne prawdy. 😉 Rozpoczynając „Jedzenie jest naj… the best” Wbrew całej nauce. i tak też ciągnie.

  2. Nic mi nie rozjaśniłaś ostatnim wpisem. Nadal nie wiem dlaczego jestem w tym czasie na Ziemi a nie w innym. Dlaczego moja „przygoda” z życiem zaczęła się w 1984 a nie np. w 1543? Może w poprzednich wcieleniach nie byłem na tyle świadomy świata i siebie? Może nie byłem człowiekiem, aż do tej pory? To by wiele mi tłumaczyło? Powinnaś wiedzieć takie rzeczy skoro masz dostęp do każdego ze swoich ciał.

   1. nie wódz mnie. A może to ja jestem … nie norma-hę-tywna? a z Tobą wszystko oki, zapewniam 😉

  1. „gUral” Napisales :” Kocham i jest milosc ,nie musze do tego nic wiecej robic” Jakie to piekne 🙂 Pozdrawiam Cie 🙂

  2. Teraz nie odpowiadam tylko za siebie. … Jeśli tak jak ja, Dotknęlęś prawdy. Miotasz się dziś pomiędzy pytaniami, …

 2. Do Doroty Krzyżanowskiej.Słuchałem 9 minut .Uważam,że należy zająć sie polskimi bezrobotnymi,dać tamę odbieraniu dzieci rodzinom z powodu ubóstwa,uniemożliwić upokorzanie poprzez odbiór zasiłków z MOPS ,wyczyścić sądowy smród ,a prawniczy przynajmniej wydzynfekować,bo pośmierduje jak sądowy, dalej ani mi się nie chce wymieniać.Gwiazdować światowo,albo europejsko każdy by chciał,ale lepiej poukładać zabawki na podwórku.Przed dworcem PKP w Kielcach stoi krzyż z tabliczką z nazwiskami bezdomnych zmarłych na dworcu-w kraju świętago Jana drugiego nazwiska Wojtyła-światowca.Bez megalomanii więc proszę,od zdojania mleka z krowięcego cyca,od jednej marchewki rosnącej w polskim ogrodzie proszę i bez odnoszenia się do wyższych wartości-skoro te nie zostały dostrzeżone w sytuacji kiedy na spokojne życie nic się już nie da zadziałać,poza świrowaniem renty ,pojściem do polityki i wyjazdem na zachód.

  1. Brakło mistrza, za chwilę będzie rodzimowierstwo i anielski tarrot, tudzież zdrowaśki ezo :/

 3. Alex-opowiedz coś ludzkim głosem o wojsku polskim które dało ci emeryturę i nie żałuj,że nie poznawałeś świata jak każdy bez munduru.To była cienka bajeczka dla oficerów-nie stać cię na nic większego?Jak tak dalej będziesz się produkował,to napiszę tu-jak pan bóg da-znaczy admin,że coś ci jednak brakuje i popęd do światka artystycznego w tobie jest.Jeżeli zapotrzebowanie na muzę jest daj znać-podeślę-rude są najlepsze.Napisz jaki masz stopień wojskowy-chcę tym odnieść się do poziomu WP.

  1. Aż obejrzę, namówiłeś mnie. Nie chce mi się przełączać na kabarety 😉

  2. Obejrzałam. To ja już wolę wbić w Tuba Koziołka matołka. A nie rozpiszę się z 2 powodów, z czego wymienię jedynie drugi. Temat jest mi mocno znany, co do nagrań tyż i to nie byle nagrań, w nie jednym studio europy, organoleptycznie. Równie dobrze można by sprzedać historyjkę jak to młody programista został wplątany w nalot policji bo ściągnął dziecięce porno, odkąd zaopiekował się nim Mason tudzież Aparatowy przetwórca mięsa, masaż… 😉

   1. Albo wrzucić jak to New Age, lub KrK, a cy co niszczy ludzi… Pełno tego wszędzie u konkurencji. Apropo konkurencji. Gość o dziwo ma u siebie extra materiały i do tego całkiem przyzwoicie poprowadzone.

   2. To prawda NTNS 🙂 … Co tu wiele wyjaśniać, czy się tłumaczyć. Miałam wczoraj powiedzmy ciekawy dzień i ostro przesadziłam … W zasadzie wstyd mi za siebie. Przepraszam Pana Alexa oraz NTV, I Was wszystkich. No bywa 😉

    Dobrej nocy Wszystkim 🙂

 4. Pani Doroto 🙂 Moja kochana za Kata 😉 Kiedy zabrakło mistrzów. Jeszcze chwila i Arkana magii zaproszą. To jeszcze jeden dowód, by powiedzieć, własne jest lepsze jakie by nie było. Bo co komu po cudzym, gdzie mistrz „odejdzie” a my zostaniemy na rozdrożu, manowców nieznanego świat.

  Masłowska

   1. 🙂 Tu mosz na łotarce.
    01.12.2012 02:21
    „SeJa 😛 Zbanowany
    Zbyt proste. Hm 🙂 Jasne że proste, zbyt proste by można było po prostu tam pójść, do Boskości. Boskość rozumie, i kocha swoje dzieci. Miłość dzieci do siebie i siebie na wzajem jest jednością w Ojcu. Jednak miłość do kogoś kogo się nie zna, w tym siebie i Boga jest urojona. Powiesz że na wiedzy zbudujesz relację bez miłości? Wiedza dziś jest mądrością a jutro głupstwem zaledwie się okazuje. Wszystko co na tym fundamencie w sobie zbudujesz runie gdyż fundament to niestały jak piasek. Miłość to skała która nigdy się nie zmienia, to co na niej zbudujesz jest niezmienne. Więc nie ma Boskości bez miłości, jak i miłości bez Boskości. I kombinuj, jak pójść drogą prostą. Więc czy miłość jest złem, jak mokry ogień? Te pojęcia zawsze w parze idą Miłość, mądrość, światło, dobro, zdrowie, szczęście, dostatek, obfitość, … życie. Podobnie jak przeciwstawne uważane za złe … I nigdy ich osobno nie widziano. Są sobie tożsame i wynikają jedne z drugich wzajemnie. Więc wykreśl miłość z Boskości to i radość i mądrość … wykreślisz razem ze światłem i nie rozpoznasz w sobie boskości. Więc czy sobie w sobie zaprzeczysz nazywając to mądrością i drogą środka ? To tak jak byś ogień z woda pomylił i mądrością to nazwał.

    Mówisz że nie musisz podejmować wyborów ani rozpoznawać ich w sobie. Oczywiście ze nie musisz, jednak wówczas zamykasz sobie drogę do rozwoju i nauki, oraz do doświadczania. Podczas gdy to Ty sam o sobie stanowisz i każdego dnia dokonujesz wyborów. Decyzja o szkole i jej wybór, praca bądź nie, … Wybierasz i zbierasz tego owoce. Owa skala i zebrane doświadczenie oraz wgląd w Mądrość Boską pozwalają dokonywać lepszych wyborów co przekłada się na jakość Życia i satysfakcje. Co nie znaczy iż nie masz prawa do błędów, jako bóg jesteś ponad wszystko i masz prawo do każdej z dróg i do owoców jej na swojej drodze. Tu kłania się natura prawdy i świadomość fraktalna ale olać to narazie, bo nie chce mi się pisać. W każdym razie jeśli nie wybierasz pomiędzy tym co jest dla ciebie dobre a tym co takie nie jest, to okoliczności narastające wybierają za Ciebie. I aby był wybór konieczna jest świadomość spektrum możliwości i wolna wola. A to nie znaczy że stajesz się wyborem jako punkt na skali owego wyboru utożsamiony z nim. JA obejmuje wszystko jednocześnie i widzi nie tracąc z oczu reszty jak było do tej pory przed wzniesieniem. Paradoksalny dystans w jedności, gdzie jest się całą prawdą jednocześnie a nie jej wycinkiem bez całości, lub zaledwie ogółem bez szczegółu. 😀 http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=608&p=4
    TnN 🙂

   2. „Pod niebieskim niebem
    Wszystkim czego potrzebuję jest mój rower

    Obudź mnie w lipcu ” 😉

 5. [Nie mogę się oprzeć] Spełniony??? Kocha „Ludzi, pieska, kotka, siebie, swoich studentów” ale kobiet, nie – kobiety piep..y. Medytuje – wolny od kobiet, rzeczy czy [innych] przedmiotów. Jądra puste, i serce tak naprawdę, też.

  1. To oczywiście do tekstu o miłości, zamieszczonego przez „gUrala”. „gUrolicku” to absolutnie nie do Ciebie. No, chyba, że się utożsamiasz z tym „piewcą” miłości i kobiet. Pozdrowionka.

 6. Witajcie . Czemu macie chemtrails za plecami ?
  Czy nie ma juz zdjęć pięknego nieba z pufiastymi
  naturalnymin chmurkami ?

  1. A poć tu do mnie. Tu jeden próbował dojść czemu śmigłowcem po nocku, to mu łeb ścięło. Więc nie ma ani jednej chmurki. Bo To moje niebo. :DDDD Gdziekolwiek jestem…

   1. W tym względzie musimy pójść na pewien kompromis. Dla mnie +400C jest już znośnie chłodno, bo gdzie do +700C komfortu. No ograniczę się do +70, ja mogę marznąć, oto kompromis. Sadźcie kaktusy, Ziemia przesunięta, ekonomia rozwalona. Jakie Hemi, co? 😀

   2. O bosh, Seja wróć za kilka dni 😉

    Tnń, co by nie było, to ja sama nikt się nie podszył.

 7. Panda
  Chyba sie przebudziles istoto nie ma juz pieknego nieba i nie ma plaskiej Ziemi tylko jest GLOOOOOOBE a pozatym sa milosnicy komputerowego artu wiec dlaczego ma sie ludziom nie podobac sztuczne niebo 🙂

  1. Mnie sie nie podoba sztuczne niebo bo mam go dosyć na
   codzien . W alternatywnej tv powinno być alternatywne czyli naturalne , wykreowane przez Matkę Naturę niebo z prawdziwymi cumulusami . Czyż nie ???

 8. 🙂
  Widze, co „worem” i do tego eszcze póstem frekfencja dopisała, 😛 ino dumam,coby lepij pasował wy „nałóce i tahno” 😛
  „gUral” 8 marca 2014 o 10:12 pisze:
  Nobo na pyt. BÓG TO WSZYASTKO CO JEST ? frekwencja, kepściutko ;-(
  Pozdro 😀

  1. „gUralu”! Wziąłeś to jednak do siebie. (mój komentarz nt. zamieszczego linku do Twojego postu). Przepraszam, jeśli Cię uraziłam, a wygląda, że tak. Jesteś przecież mądrym człowiekiem, a posty Twoje świadczą o dużej wrazliwości i wielkim sercu. Proszę wybacz mi, niedoskonałej, która zżyma się na zakłamanie, zamiast przejść „mimo”. Cały tekst, pod nieszczęsnym linkiem, stał w zbyt dużym rozdźwięku do pięknych słów, które zacytowałeś. Wyłonił się (z całego tekstu) inny obraz. Obraz człowieka wcale nie wolnego i nie miłującego. Dlatego zareagowałam, bo poczułam zafałszowanie w tym. Pomijając już, że traktowanie z pogardą i wykorzystywanie jakiejkolwiek żywej istoty, jak również przedmiotowe do niej podejście, budzi mój sprzeciw. Pozdrawiam Cię serdecznie i nie żyw do mnie urazy, bo przecież nie jesteś autorem całego tekstu? Nie pasuje mi to do Ciebie. A czy „wór” pusty czy nie, jakie to ma znaczenie, jeśli serce jest gorące dla wszystkich?

   1. 🙂 @7-ki
    Po 1-sze. ” nie żyw do mnie urazy” urazy do sie??? 😀
    2. Pociesze Ciebie jeśli zdradze sekret ze jezdeś 1-ną
    z wielu chturne „gUrola” ino kumkajo 😛 np. Voitecek
    Po czecie(3-cie); ” Proszę wybacz mi,” 🙂 wybaczyłem Sobie
    jusz CHO! CHO! CHO!, a morze jesce wcześnij 😀
    4. „wór” przez „ó”, to znacy pełny-zamknienty 🙁
    Po 5-te dont łory, bi CHepi 😀 , 😀 , 😀
    http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
    🙂 Aj law Ju Wsiech werrry mucio .

   2. A że sę wtrące 3 grosiki jeśli mogę 😉 Ahaaaa znaczy copka śliwek pusta. No ja to wiem 😉 A cy copka czy wór cały … hehe
    _______________________
    Gaja to wczorajsze „niewypowiedziane nigdzie” zdanie było genialne, się uśmiałam hehehe 😉

 9. SeJa, Gaja … zachwycają się Anastazją ..
  W 2003r. czytałam pierwsze jej książki i równocześnie pisałam wiersze w temacie,
  a nawet piosenkę. SeJa lubi śpiewać, mogę Ci ją wysłać.
  A teraz, jeśli Admin pozwoli, zamieszczę dwa wiersze

  Modlitwa Anastazji

  Z Przestrzeni Boskich Mgieł wyłania się,
  oczyma duszy widzę Go – Majestatyczny Cedr.
  On dzwoniąc budzi Przedwieczną Myśl :
  „ Cichutko spłyń w rozżarzoną czeluść
  ludzkich serc. W oka mgnieniu zmień to, co zmienić chcesz.

  Obraz zewnętrzny w miłość przekształć
  uśmiechem życzliwości i duszę ukaż.
  Dzwoniący Cedrze – nadaj bieg myślom szybkością
  przekraczającą szybkość światła.
  W Tobie jest Moc, Mądrość i Miłość,
  Tyś Szambala – Ojciec – Matka.

  Majestatyczny Cedrze Niebios ukaż się światu,
  ukaż się w nas – Twoich dzieciach.
  Przenieś ludzi przez odcinek czasu ciemnych sił.
  Otul płaszczem swej poświaty i się stań w ludzkich sercach
  Orłem ukazującym Przestrzeń Miłości.
  Rozbudź, proszę, w każdym ludzkim sercu potrzebę
  rodzenia, tworzenia – Dobroci.

  Wśród miliona gwiazd szpilki twoje lśnią kolorami
  stubarwnych promieni.
  Rozdaj je – Ziemi, a każdy, choćby tylko zapach poczuł,
  życie swe odmieni.

  Dzwoniący, Majestatyczny Cedrze Wszechwiedzy,
  Promykiem mym dotykam Cię i proszę: Przeobraź świat –
  Energię Miłości w ludzkie serca zlej.
  Majestatyczny Cedrze, kocham Cię”.

  Rodzi się syn

  Rodzi się syn nieznany nikomu, rodzi się w tajdze.
  Przestrzeń przenika słoneczny promień i wzywa:
  Nadszedł czas Świtu , budzi się nowa nadzieja.
  Za dzień, za dwa, a może wieczność – młody orzeł
  wzniesie się pod obłoki i ukaże młodzieńcowi
  świat szeroki.
  Wydobędzie miecz ognisty, przeniknie nim
  w majestatyczny Dzwoniący Cedr – uwolni energię
  śpiącą od stuleci, rozsypie orzeszki, listowie,
  przywoła dzieci: „Zbierajcie, proszę, to pokarm dla dusz”.

  Nadejdzie czas,
  nadejdzie moment
  Przedwieczna Myśl – światem zawładnie, rozkołysze
  w sercach pragnienia jedności, braterstwa,
  wspólnoty działania.
  Rosjanin, Grek, Turczyn, Amerykanin i wszelki naród –
  Obywatel Ziemi – podejmie udział w tworzeniu Dobra.

  Zadbajcie jeno, aby nie spłonęła tajga.
  Tam, gdzie niedźwiedzica z wilczycą rozmawia – tam
  panuje pokój, tam szumi tajga, tam świecą cedry,
  tam Starcy ludzkości błogosławią, a ojciec Feodoryt
  modli się w pustelni: „Ojcze Wszechmocny, ludzkość
  cierpi – zlej swą Miłość”.

 10. 🙂
  „Pamiętam to szaleńcze przekonanie: “śmierć jest ostateczną gwarancją mojej wolności”. “Bóg mógł mnie stworzyć, ale ja mam potężniejszą moc, bo mogę się zniszczyć. Takiego wała, Boże! Ha, ha!” I właśnie o to chodziło tworzącym tę chorą wizję “lepszego życia” w zaświatach! Myślę, że dzięki chytremu zabiegowi przedstawiania mnie jako wspólnika Czcigodnego Starca nikt nie mówił mi o proroku, bo sądził, że ja wiem o nim dużo więcej i był przekonany, że nie życzę sobie rozmów na ten temat. Może nawet bano się, że będę karał zdrajców wyjawiających sekret? Ale nie pojmuję, dlaczego prawie nikt nie zauważył zasadniczych różnic między tym, co on głosił, a co ja mówiłem. Pewnie byli zbyt nawaleni i zasłuchani w swój wewnętrzny narkotyczno – hipnotyczny głos?? Mistrzowie jogi nie na darmo twierdzą, że stajesz się tym, co spożywasz (w sensie wibracji). ” http://regresing.org/artykuly-regresing/atlantydzkie-klimaty/
  & http://nnka.wordpress.com/2012/06/14/bunt-ludzi-rzeczy-na-atlantydzie-w-sesjach-regresingu/
  Pozdro 🙂

 11. No pókim jeszcze odważna 😛 Dla czego nie ma jeszcze piątkowej audycji z działu UFO, Oni już tu są ? A cy co mimo ramówki? Bo się niepokoję nieco a i w innych symptomach.

  //
  No jak nie ma? A rozmowa Janusza z Zakopca?

  Voytek – [Admin]

  1. Dobra, Dzieki za info Voytek 🙂 Już wiem co jest … To nie jest Wasza wina.
   … Wiele bym mogła napisać o tym, albo raczej najwyraźniej nie. Z drugiej strony, to i lepiej i dla mnie. Się święci, dzień pamięci? Mam tak pisać to faktycznie lepiej. Nie powinna nic wyjaśniać.

   Wariatka 😉

 12. @SeJa Ona zawsze „prowokuje” nas do uwaznosci i trzymania sie wlasnego kursu , bez wzgledu na to ,co sadza o nas inni i co sadzi o nas Ona sama. Za to Ja wlasnie najbardziej cenie , bo uczy nas wszystkich samodzielnosci 🙂 Cenie ja rowniez za odrobine pozytywnego „szalenstwa ” ,ktore wnosi na to Forum 🙂 .

   1. Alina7 odpowiedzialas mi po goralsku i przez moment pomyslalam sobie,ze moze Ty tez ,jestes kolejnym wcieleniem Se…. ? :):):) W koncu i tak ,wszyscy JESTESMY JEDNYM 🙂

   1. Ano. A propos „odpowiedzialas mi po goralsku i przez moment pomyslalam sobie,ze moze Ty tez ,jestes kolejnym wcieleniem Se…. „.- Lubię sobie cosem pocmykoć po góralsku, ale mojego wcielenio nie oddom nikomu, nawet SeJi. Ale i tak wszyćcy jesteźmy Jedno. Pozdrawiam Cię serdecznie Gaju, choć w tej chwili smutno mi jakoś na sercu, bo Wiesz sama co wisi w powietrzu. Co z naszymi pozytywnymi wibracjami? Ruszają mnie niestety mocno poglądy tych, którzy prą do wojen, jakby tylko w ten sposób można było wprowadzić zmiany na Ziemi. Muszę popracować nad sobą i odciąć się od pewnych spraw. Jeszcze raz pozdrawiam. Do kolejnego wpisu. A.

  1. 🙂 @7-ki i inszych tysz.

   ……… . . . JESTEŚMY ODMIENNI W JEDNOŚCI……….
   „Daj więcej beatu maestro
   Buja się całe sąsiedztwo
   Nie znamy granic… i podziałów 😀 http://teksty.org/mrozu,jak-nie-my-to-kto,tekst-piosenki
   Dzisiaj się tworzy legenda, Wiesz dokładnie o co chodzi nam.
   Bo jak nie my to kto?
   Bo jak nie my to nikt
   Tego… lepiej nie zrobi tu! 😀 http://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
   🙂 >Niema nic, czego Ty nie możesz mieć<

 13. Hi
  O kolo 1000 dzieci znika codziennie . Może to jest ważne do rozpatrzenia i dla poprawienia energii na Ziemi .

  1. Będę o Was Wszystkich myślała berdo Ciepło. Wspomnijcie i mnie czasem. Pewnie wrócę za jakiś czas, znaczy się pojawię i kto wie, spotkamy się. Na razie jest jak jest, cokolwiek to ma oznaczać.

   Dziękuję za wszystko.

   1. @SeJa Uwielbiasz pozegnania 🙂 a tymczasem za oknem piekna Wiosna ,pierwsze wiosenne kwiaty , wiosenne slonce lub wiosenny deszczyk na zmiane , wiec dosc pozegnan i badz tutaj zawsze z nami 🙂

  1. @”gUral” Dzieci przynosza na ten Swiat, takie cudowne , Krystalicznie Czyste Energie 🙂 Chcesz zobaczyc prawdziwego Boga ,to spojrz na dziecko – TO JEST WLASNIE BOG 🙂

   1. 🙂
    Nic +, nic łodionć. I jest NIM/w czystej postaci/ do ok. 6-ego, 7-ego. roku życia, z pamięcą i wiedzą o swojej BOSKOŚCI.
    Dlatego tysz, by odkurzyć, wyczyścić tom Jego wiedzę, wkodować
    np. rze „Ala ma kota”, i „czy x czy toje czydzieści czy” 😛 . Okazuje se że niemal wszyćke
    jezdezwa posiadaczmy tegusz „zwierzontka”, do chwili
    capstrzyka 😀 uderzenie w czop „bańki”
    http://www.youtube.com/watch?v=PdBfIDxp9es
    http://www.youtube.com/watch?v=-83mS-GqsFM
    🙂

Comments are closed.