Oblicza Duchowości – 14.05.2015

Krystyna Maciąg i Janusz Zagórski wspominają postać Jerzego Szuleckiego z Wylatowa, który zginął w wypadku samochodowym. Miejscowość Wylatowo i sam Jerzy Szpulecki stał się znany szerszemu ogółowi po pojawieniu się kręgów w zbożu na jego polu i wraz z nimi wszelkiej maści badaczy tego zjawiska. Pan Jerzy udostępnił wtedy większość swego domu na tzw. Bazę, w której spotykało się wielu badaczy i sympatyków piktogramów oraz ufo. Z tego miejsca też po raz pierwszy na taką skalę miał miejsce całodobowy monitoring pól, z którego przekaz można było śledzić online w internecie, a codziennie wieczorem nadawano program informujący o nowych piktogramach i niezwykłościach tego miejsca i okolic. Z tych doświadczeń w zakresie transmisji i prowadzenia studia Wylatowo wypączkował projekt naszej NTV. To wszystko nie mogło by mieć miejsca gdyby nie osoba Jerzego Szpuleckiego i jego rodziny, którzy użyczyli gościny w swoim domu i przez wakacyjne miesiące co roku sami byli świadkami powstawania kręgów i innych niewyjaśnionych zjawisk w okolicach Wylatowa. Sam Jerzy Szpulecki również doświadczał dziwnych wizji i zjawisk, a będąc gościem na Harmonii Kosmosu w 2011 r. opowiedział o tym zgromadzonej tam publiczności.


W studiu NTV Janusz Zagórski i Dominika Dominiak oraz w połączeniu skypowym Anna Burakowska z wydawnictwa NAMEYA (wydawca i tłumaczka książek Ramaathisa) i sam Ramaathis Mam. Rozmowa koncentruje się wokół tematyki związanej z przesłaniami od Arkturian, którzy poprzez channeling kontaktowali się z Ramaathisem.


Tadeusz Owsianko z porcją świeżej wiedzy duchowej o bieżących przemianach wokół nas.

170 thoughts on “Oblicza Duchowości – 14.05.2015

 1. Pan T.O. – 0:42 – rzekł – pani Wiktoria pisze : żołądek będzie teraz łącznikiem z całym wszechświatem – pani Wiktorio i wszyscy którzy mnie teraz słuchacie nie żołądek a brzuch ..

  Hmm ojojojoj panie T.O. !!!!! znowu pan przekłamuje/mija się z prawdą/faktami !!!!! to tak z nieuważności czy przewrotności – czyli przez głupotę czy z premedytacją – pytam !!!!!?

  wszak pod poprzednim pana wystąpieniem napisałam :

  fakt faktem że trochę inaczej ale o tym brzuchu/żołądku/pępku mówił pan w „obliczach duchowości” a ja tam 28.03.15 zwróciłam też na to uwagę i napisałam: 22:40 – hmm .. ale z tym „nowym epicentrum” że „żołądek będzie teraz łącznikiem z całym wszechświatem”

  Tak więc to stwierdzenie „żołądek będzie teraz łącznikiem z całym wszechświatem” nie jest pani Wiktorii ale pana !!!!! pani Wiktoria napisała To-CO-PAN-OZNAJMIŁ w Obliczach Duchowości 26.03,15 !!!!! przecież jest cudzysłów jak byk i to co zawiera to są pana stwierdzenia !!!!! ojoj nie ładnie panie T.O. !!!!! może by tak odszczekać skoro pan zmienił zdanie a nie przypisywać mi tego co nie moje wszak wkłada pan w moje usta to co sam pan oznajmił !!!!!!!!!?

  P.S. to pokazuje że pan sam pan nie wie co pan gada/plecie :o)))))))))))))))))))))

 2. Ojojoj żałosny panie T.O. – inni lepiej pamiętają/wiedzą co pan mówi niż pan – ale to jeszcze nic żałosne jest to że swoje przypisuje pan innym – hmmm przewrotność – wszystko żeby się popisać – tak więc proszę posłuchać jak pan sam tu stwierdza :
  23:04 :

  http://niezaleznatelewizja.pl/2015/03/oblicza-duchowosci-26-03-2015/

  że : „żołądek który na dodatek okazuje się teraz że będzie łącznikiem z całym wszechświatem

  1. Bynajmniej, nie mniej przez Terespol do Wrocławia 😉 Nie oglądam.
   Show must go on.

 3. Kiepski tłumacz z tej Pani, robi mnóstwo błędów. To na serio ona tłumaczyła książki Ramaatisa?

 4. NOWĄ KORĘ MÓZGOWĄ dostaliśmy w prezencie 455 tysięcy lat temu od naszych Braci i Sióstr a jego zasiewanie / w naszym DNA / zakończyło się 40 tysięcy lat temu. Do tego czasu mieliśmy /aż i tylko / mózg „gadzi” , który nie ewoluuje jednak spełniał i nadal spełnia wspaniała rolę i nie sposób przecenić jego działania o którym nie będę teraz pisać. Do tej pory posługujemy się swoim mózgiem w minimalnym stopniu. Nowa kora mózgowa została stworzona po to by wyświetlać holograficzne obrazy. Tym właśnie jest myśl. Każdy neuron w mózgu jest połączony z innym neuronem. Tylko po to aby stworzyć wyobrażenie żółtego koloru , zapala się 10 000 neuronów a jeszcze więcej aby pojawił się obraz słońca. Używamy mózgu ,by tworzyć obrazy , by je sobie wyobrażać . Mózg jest maszyną do wyobrażania.Te obrazy stworzone w korze mózgowej /płat czołowy/ decydują o rzeczywistości. One tworzą rzeczywistość. Pozwalają na rzeczywistość . Zapewniają jej wieczność , albo ją zmieniają. TĘ ZDOLNOŚĆ NAUKA NAZYWA OBSERWATOREM. Nowa kora mózgowa jest wspaniałym architektem . Projektuje archetypy. Jego zadaniem jest logiczne myślenie i dostarczanie Duchowi wszelkich możliwych wyobrażeń , ponieważ bez nich nie możemy przekształcić fali w cząsteczkę . Tak więc nie pogardzałabym nową korą mózgową Panie Tadeuszu . Wszelkie oznaki na „niebie i ziemi” 🙂 świadczą jednak o tym , że nawet nie zaczęliśmy tworzyć swoich najwspanialszych marzeń , ani urzeczywistniać ich w życiu, gdyż w dalszym ciągu używamy/ ibidem /, zaledwie jednej dziesiątej części swojego mózgu . Rozwój w tym względzie powinien polegać na stałym i konsekwentnym tworzeniu , nowych połączeń między neuronami , czyli zaprzestaniu powtarzania przeszłych doświadczeń a tworząc nowe. Nasza dusza wie co powinniśmy rozwiazać w naszym życiu- by posunąć do przodu swą ewolucję , w drodze do Źródła .

 5. Dla chętnych : „Arkturiańskie Objawienia” – można przeczytać fragment tej książki , na stronie Złoty Wiek Gai / kliknąć a napis , na szerokiej kolorowej zakładce , na górze strony/

 6. Witam Panie Tadeuszu bardzo ciekawy wykład, czy mógłby pan rozwinąć bardziej ten komunikat o reptilianach ,, że zostali odcięci o ziemi i ziemian”. Pozdrawiam wszystkich

 7. Zjedz swoje serce a doznasz najwiekszej milosci poprzez uczucie.
  Totalna bzdura i kolejna manipulacja,nawet sam pan T.Owsianko nie bardzo w to wierzy bo jakos malo energi w tym co mowi.

  1. Skoro dla ciebie jest to „totalna bzdura i manipulacja” – to po co tu zaglądasz ? Znajdź sobie strony godne twojego poziomy /pojmowania.

   1. Szkoda bylo odpowiadac,zagladam czasami z ciekawosci i nikomu nic do tego.Wolno mi pisac o tym co mysle po ogladnieciu jakiegos nagrania.Coraz mniej to robie bo i zainteresowania mego nie ma dla obecnej dzialalnosci NTV.
    Malo waznych wiadomosci,jakies stare ,odkurzone sprawy niby z duchowosci.Sprowadzanie do Polski niby nauczycieli duchowosci-co to ma byc!- USUPIANIE NASZYCH SWIADOMOSCI.
    ALE TO I DOBRZE MOZE W KONCU PARE OSOB SIE OBUDZI I ZOBACZY CO I KTO KIERUJE NTV.

  1. 🙂 Będzie tak.
   „O północy i w południe słucham Radia Z wyobrażam sobie,że piosenki, które śpiewają kobiety są dla mnie”… 🙂 & /…/ 🙂 „”Oni chyba specjalnie te piosenki nagrywają dla nas i o nas 🙂 „”
   ———– 😀 CalUśka rajt ie po Tfoiej „*wyobrażam*”
   ” Gdy użyje się właściwej wysokości dźwięku, wibracje dźwiękowe są w stanie rzeźbić kamienie, podnosić materię, rozdzielać wodę i zmieniać energię. Ta technika była odpowiedzialna za zbudowanie niektórych spośród największych budowli i pomników na waszym świecie.
   Możecie się zastanawiać i dziwić,w jaki sposób możecie mieć tego rodzaju wpływ na “publiczną” stację radiową. W jaki sposób wasz nastrój determinuje,które piosenki są odtwarzane,skoro istnieją miliony innych ludzi, którzy słuchają tej samej stacji radiowej? To wspaniałe pytanie, a odpowiemy na nie tak: zawsze będziecie przyciągać taką rzeczywistość, która z wami najlepiej współbrzmi. Radio nieprzypadkowo odtwarza piosenki, które obrazują wasz nastrój; to raczej wasza wibracja przyciąga te piosenki,które współbrzmią z waszą istotą w danym momencie.Pamiętajcie, że istnieje nieskończenie wiele równoległych rzeczywistości.”… //krystal28.
   😀 *Tero jusz wisz; https://www.youtube.com/watch?v=DFK7C6_8va4
   Pisołek łotem iusz 2-a roky i pszedśfenty rzem tysz Pisołek.

   1. góralku dajesz rade, mam gdzieś pieniądze jak piszesz, kumple kiedys olali ale mam Ciebie łobuzie ! Dziękuje Ci, (i Ty masz mnie) PRZYJAZN TO POTEGA

 8. Dziwnie się to wszystko toczy, raz jest się na górze raz na dole, ja teraz jestem na dole, chociaz dobrze sie czuje mam pustą głowę, czuję samotność, za dużo mnie nie cieszy, może muzyka:) ale nie jest za wesoło. Smucę się byle czym, może to pogoda, a może po prostu coś ze mną nie tak, szukam przyjaciół znajomych miłości, a nie mam nic do zaoferowania, jestem pusty. Kocham, ale to nie wystarcza, mam smętne życie, zazdrość to moj grzech teraz, zazdroszczę Seji że wszsytko wie, a ja czuję się przy Tobie Seja taki głupi, nie mam już słów, nie wiem, czy dotrzymam słowa i będę przy Tobie dłużej… nie rozumiem już nic, na nic się nie nadaje, jesteś zbyt mądra, starałem się myśleć o tym jaka jesteś ale to mnie przerasta, ja jestem malutki. A Wy tutaj jesteście Wielcy. Tyle mądrych słów i zdań nigdzie nie słyszałem jak tutaj, Biblia jest zbyt trudna na mój mózg, wiare tracę, chociaż wierzę. Nie wiem jak to ująć, ale chyba nie nadaje sie na waszego przyjaciela 🙁 gUral jesteś fajnym gościem, Seja Gaja Alinka padam do Waszych stóp i tam zostanę, już nic nie napiszę przez kilka miesięcy chyba tak czuję, trudno mi się z Wami żegnać, ale czuję że w tym wszystkim jestem sam, piszecie o mnie ładne słowa, cieszę się każdego dnia, ale stałem się przez to samolubem, pochłania mnie pycha, nic już nie umiem wymyślić jestem pusty! nienawidzę siebie, głupi wśród mądrych, mam wyrzuty sumienia, że jestem taki zadufany w sobie i sam, dni lecą, a ja wciąz tego nie mam, wciąż czuję, że czegoś mi brak w sobie. przykro mi, ale znikam na jakiś czas, bo czuje ze przez ten cały czas robiłem z siebie głupka, Wy tu o poważnych tematach, a ja kocham kocham i kocham. Czułości na co to komu…? przepraszam za wszystko, wrócę bo nie mogę bez was żyć ale chcę żebyście wiedzieli, że jestem nikim, nie jestem fajny, ani cudowny, ani nawet miły, mam za uszami, i powinienem nabrać pokory, muszę się teraz połączyć z Bogiem, bo mam wrażenie że coś z życia tracę i gubie sie w tym wszystkim, miłego miesiąca albo dwuch dla Was, ja odpoczywam, hej 🙂 Dziękuje.

  1. @Goldpress Ty jesteś wspaniałym i niekończącym się nigdy Życiem . Ty jesteś boskim światłem Wiecznej Egzystencji i niekończącą się Miłością – nosisz to wszystko głęboko w sobie , jednak stale szukasz na zewnątrz . Kiedy to zrozumiesz , przestaniesz szukać tego co już masz i czego nigdy nie zgubiłeś .

  2. Goldi – nic nie wymyślaj! Kochasz- i kochaj – NIC ważniejszego nie ma na tym świecie.
   Wszystkiego Naj (c: (o: (-:

  3. Goldi, bo Ci pacnę po uszach.. i po co Ci To? 😀 Jesteś cudny, naturalny, spontaniczny.. Człowieku! 😀 Endemit wśród ludzi, którzy boją się (!!!) wyrażać siebie, co by się na śmieszność nie wystawić.. ot taki jesteś Naturszczyk wśród plastiku!
   A co do Pustki.. no cóż. To już kwestia pracy ze Świadomością i Nieświadomością..
   Pustkę/Nieświadomość wypełnia Duch czyli Świadomość..

   1. Dlaczego Seja nie istnieje? Przepraszam Sejcia. Nie gniewaj się słonko na mnie 🙂 małem gorszy dzień, zawsze bede przy Was i Tobie, zastanawiam się tylko co ja znacze, czy cos wnoszę, czy mi wierzycie ze Was kocham? za chwile poslucham wasze piosenki, Seja pamietaj jestes wielka, jezeli to przeze mnie tak piszesz, to juz wiecej nie bede 🙂 Uśmiechnij się, wszyscy sie smiejcie, ja cos wymysle, zeby juz dluzej było mi lepiej, jestescie niezwykli, i ja tez 🙂 musze tylko odpoczac 🙂 Wczoraj słucham eski gUral to świetny materiał o to mi właśnie chodziło, by ktoś razem ze mna słuchał tych piosenek 🙂 ja chce marzyć i marze o tym by ludzie marzyli gdyby tylko mala czesc ktos przerzył to co ja, wiedziałby co to piekno a kazdy z nas kocha przeciez piekno, to naprawia spory, dobrze jeszcze raz was przeczytam bo jestem u brata i mam 5 minut zmienie sie dla Was i bede sie zmieniał bede Was zaskakiwał tak jak Wy mnie dzieki Izka ze sie odezwałaś i moja kochana Alinka wczoraj w nocy myslalem o Was wszystkich byłem smutny, ale mi przeszło! Sorki. Bede lepszy cos zawsze sie dzieje i cos zawsze wymysle, chociaz jestem serio głupiutki. Hihihi już.

   2. Powiedziałem Wam gdzie możecie za mną podążać, to o pólnocy Radio Z, nawet trochę wcześniej a dla mnie możecie mi też powiedzieć co lubicie, ja na pewno za Wami pójdę i będę Was szukał 🙂 Za Seją poszedłem, miałem przeczytać Potęgę Podświadomości przeczytałem, miałem obejrzeć The Secret obejrzałem, setki jej piosenek i większość słów przejrzałem 😉 byłem z Tobą Sejka w wielu miejscach i mam Cię w serduszku. Kocham Cię. ?Izka45 co lubisz? zawsze bede z Wami ponieważ https://www.youtube.com/watch?v=kybeq2dWBf8 Nie musi to być od razu, to trwa, to nazywam życiem, Przyjazn, Milość, Szaleństwo, podstawa to kochać, Alinka ja bede, to ja 🙂
    Muzyka pozwoli mi Was odnaleść, ona nie kłamie. A Ty Seja istniejesz! wszystko bedzie dobrze, Ty sie nie poddajesz, bo kochasz tak jak ja a nawet duzo bardziej, tylko czasem jesteś zalatana i zapominasz o sobie. Kocham Was!

   3. Goldi co ja lubię? wszystko lubię a czasem nic nie lubię.. czasem tez mam doły i to jakie! ale idę wtedy nad rzekę, siadam na drzewie, patrzą na nurt i sobie myślę: pantha rei.. wszystko płynie, wszystko mija, ja minę ale Ja jest nieśmiertelne 🙂 i zaczynam się śmiać.
    4U:
    https://www.youtube.com/watch?v=lRl9Av95Uck

   1. Izka super to napisałaś to co lubisz i czego nie lubisz, masz podejscie do życia trzeba Ci przyznać 🙂 A Piosenek nie znałem dlatego tym bardziej dziękuję, że mogłem Cię od tej stronki poznać 😉

   2. Sejka kochana, całą noc myślałem o co chodzi z tym że nie istniejesz, mam nadzieje, że dobrze się czujesz, czekałem na tą piosenkę co Ci dałem całą noc aż do teraz do 8, tam było, czy istniejesz nie wie nikt, może faktycznie tak jest… jesteś psotka 🙂

   3. Seja odezwij się, bo się zamartwie, o co chodzi?? Kurde… znowu cos zepsułem, pamietaj, że to tylko moja wina, cokolwiek Ci jest, Ty jesteś ponad wszystko, pamietaj. Boje się czasem, że Cię nie rozumiem, czesto tak jest wiem, ale dziwisz mi się, jak Ty jesteś Królową Świata? sie MA 😛 🙂

   4. 😀
    TÓ na odp.
    Iza45 pisze:17 maja 2015 o 21:49
    „Goldi co ja lubię? wszystko lubię” 😛 -oza… siem nie piszem, nobo teren splantwałem, ino śmigam ino na http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_O6_orig.gif 😀
    yak to dżewij bywało, tak ino kópamienci
    😀 Nui własnemy, osobistemy *pazurkamy udziargany 🙂
    Dżewo lUbie, noto mom chdzie cepnonć *buiacek http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/zabaw4.jpg
    Czymom siem tyn hatep-ó 😀 http://rebelianci.org/476514/Myslenie
    😀 https://www.youtube.com/watch?v=J6n5nQ9w84o

 9. ad
  http://niezaleznatelewizja.pl/2015/04/nauka-i-technologia-nowej-ery-21-04-2015/comment-page-1/#comment-56799
  http://niezaleznatelewizja.pl/2015/04/nauka-i-technologia-nowej-ery-21-04-2015/comment-page-1/#comment-56802
  http://niezaleznatelewizja.pl/2015/04/nauka-i-technologia-nowej-ery-21-04-2015/comment-page-1/#comment-56805

  „Niechciana Prawda Czy nie lepiej zmienić , czyli podwyższyć swoje wibracje , aby przestać smakować oprawcom o których wspominasz ? Czy Prawo Przyczyny i Skutku przestaje obowiązywać zabijającego , w przypadku zabijania tych bytów – nawet wtedy kiedy służy to jego własnej obronie ?

  NP Czy walka i mordowanie nie jest przyczynkiem do kolejnej walki i do kolejnego mordowania ? Czy nie stanie się tak ,że im więcej ich wymordujesz , tym więcej pojawi się w ich miejsce ?

  NP Czy nie przyszło Ci do głowy , że mordując / z takich bądz innych przyczyn/ utrzymujesz siebie w niskich wibracjach , w których jesteś atakowany przez niskowibracyjne byty ? Czy to nie jest pułapka i sidła , które sam na siebie zarzucasz ? Czy nie tworzysz tym samym , sytuacji bez wyjścia dla samego siebie ? Mordowanie to mordowanie a podobne przyciąga podobne. Stajesz się wtedy , jak lep na muchy .”

  Hmmm Gaju….
  sprawa nie jest taka prosta i powstrzymywanie się od zabijania niewiele daje gdy dla drugiej strony to tylko „młyn na napadanie”.

  Generalnie wiele Twoich rozterek związanych jest z błędnym pojmowaniem słowa KARMA czyli naszego KONSEKWENCJE. Można rozróżnić kilka znaczeń tego słowa:

  1)
  najprostsze i najłatwiejsze do wyobrażenia – jak wsadzisz rekę do wrzątku to (karma) się oparzysz i boli. Jak rozbijesz ulubiony kubek to (karma) już sobie z niego nie popijesz i tak dalej…… Takie pojmowanie karmy każdy odbiera w sposób niejako naturalny będąc niejako ŚWIADOMY KONSEKWENCJI swoich CZYNÓW…..

  2)
  drugie znaczenie słowa KARMA jest oparte o nauki zawarte w starożytnych hinduskich pismach. To znaczenie słowa KARMA w języku polskim funkcjonuje jako „KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE”. Wiadomym jest iż często właściciele psów upadabniają się do wyglądu swoich zwierzaków. Spowodowane jest to tym iż biopole pupila ZDOMINOWYWUJE biopole właściciela nadając mu właściwą sobie energetyke. Idąc dalej tym tropem wiadomo iż określona forma fizyczna wykazuje poniwowatość do „ducha” o określonej konstrukcji energetycznej. Na przykład by dusza karalucha mogła zaludnić ciało człowieka musi „ewoluować”. Jest to takie zabezpieczenie by przy reinkarnacji dana dusza trafiała we właściwe sobie ciało. By nie było przeskoków międzygatunkowych.

  Ale,

  energetyka nie jest stała. Jest zmienna w danym zakresie i ta zmienność, jej kierunek i wartość zależy od czynnosci podejmowanych w życiu (wykonując daną czynność i prezentując przy jej wykonywaniu emocje nadajemy czynności pozytywny czy negatywny ładunek modyfikujący zwrotnie nasze biopole). Czyli jak ktoś się pobożnie modli to mu się „wibracje polepszają”, jak oddaje się czynnością zakazanym prawem to mu energetyka dziczeje i tak dalej. To samo się ma przy obżeraniu się potrawami danego rodzaju, nasze biopole zaśmiecają szczątki biopola potraw…. i teraz jeśli nasze biopole jest słabe albo czynione uczynki częste i dominujące to średnia wartość naszego biopola wokoło której wibruje nasza energetyka niesiona emocjami też się zmienia. Albo w dół albo w górę w zależności od OTOCZENIA i podejmowanej z tym OTOCZENIEM INTERAKCJI.

  W pewnym momencie nasze „wibracje” mimo iż pochodzące ze wcielenia w ciało homo sapiens są na przykład zgodne z wibracjami „marchewki” bo się nią ktoś lubi zajadać, albo hulaki bo ktoś prowadzi takie życie, albo mordercy bo „lubi sie pławić we krwi” i tak dalej……

  Im bardziej nasza podstawowa wibracja jest modyfikowana przez obcą energię zgodną z czynnościami jakie podejmujemy w życiu tym jest coraz większa jest szansa iż się i urodzimy w otoczeniu takich bytów bo PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE jak i w formie bardziej energetycznie poniwowatej niż poprzednia. To jest WĘDRÓWKA DUSZ….. wywołana karmą czyli energetycznym efektem podejmowanych w czasie życia naszych wyborów.

  3)
  to pojęcia „karma” wyraźnie widać na przykład w hinduskiej kastowości. Tyczy się zrozumienia ułomnosci ludzkiej natury, ułomności wywołanej chciwością władzy czy kożyści z zajmowanej społecznej pozycji. Tu słowo „karma” wcale nie jest „prawem karmy” jak się wmawia tym z niższych kast a zwyczajnym MUREM by pospólstwo nie protestowało i nie próbowało się wdzierać i zajmować stołki tym (samozwańcom) z wyższych. Jest OBRONĄ ZAJMOWANEGO STANOWISKA dla siebie i swojego potomstwa poprzez WMÓWIENIE INNYM iż to „wola boża”, „naturalny porządek rzeczy”, (rzeczona) „karma”… etc Ale to wszystko tylko SOCJOTECHNICZNE ZABIEGI by dożywotnio paść się na reszcie stada co widać po „dynastiach” panujących, sektach religijnych etc….. W nich osobniki predysponowane są tępione jeśli nie są z sitwy panującej pod dowolnym powodem jakie druga, tępiona strona, da sobie WMÓWIĆ i UZNA ZASADNOŚĆ. Także modny dziś antysemityzm/ antynazizm WPISUJE się w ten trend: „NAM PANOM WOLNO (mordować, kraść, oszukiwać…) a wy śmiecie z niższej kasty macie drżeć przed (naszym) prawem…….” Wszystko po to by jedni mieli wszystko kosztem drugich i ci drudzy NIE PROTESTOWALI W OBLICZU WYZYSKU bezwolnie zgadzając się na swój niewolniczy los.

  Co zaś do postawionych pytań to:

  – generalnie naczelnym prawem kosmosu jest CHROŃ ŻYCIE, CHROŃ BIORÓŻNORODNOŚĆ bo wiadomo kosmos to PUSTA w jakiej nie ma jedzonka. I żeby samemu nie zemrzec z głodu trzeba jego zapasami ROZWAŻNIE gospodażyć i powstrzymując się od MORDOWANIA JAK LECI nie zamordować sobie przy okazji składnika własnego łańcucha pokarmowego. Dlatego też naturalne kultury zabijają TYLKO TO CO POTRZEBUJĄ DO PRZEŻYCIA dbając tak by pozostałe sztuki się rozmnozyły i były im pozywieniem na przyszłe lata.

  – można założyć iż ze względu na „własną” korzyść w oparciu o schemat „wędrówki dusz” należy nic innego nie robić tylko „chronić i podwyższać swoje wibracje”. Jest to droga jaką wyznaje kilka sekt, w przypadkach szczególnych dochodzi do często irracjonalnych czynności jak omiatanie miotełką drogi gdzie się chce postawić stope by niczego nie zdeptać” przy okazji miotełkując uśmiercając to co się (pozornie i dla gawiedzi na pokaz) chroni.

  Niestety ta droga jest ZWODNICZA. To droga IDEALNEJ OFIARY. Takiej mszycy co się daje i daje doić. Są dwa podstawowe błędy w takim postepowaniu:

  – środowisko
  Aby powyższa metoda była idealna nic nie powinno stanowić dla nas zagrożenia. Nie powinno być nikogo czy niczego mogącego SPROWADZIĆ na takiego osobnika NISKOWIBRACYJNE DZIAŁANIA na przykład zbrojnej bandy co jakiś czas napadających domostwo takiej osoby po dobytek, dzieci etc….. Ponieważ jedni EGOISTYCZNIE nie chcą się szlamić NISKOWIBRACYJNĄ OBRONĄ przed napastnikami (bo druga strona medalu to ŚMIERĆ) ten OBOWIĄZEK trzeba na kogoś fizycznie zrzucić….. Tak powstał podział (na przykład) na kapłanów….. i roboli czyli straż świątynną ……. I teraz pomyśl … czy ci strażnicy wykonując powierzone im obowiązki i zabijając intruzów mają czy nie mają szanse na lepsze przyszłe wcielenia?

  Innym pytaniem jest CZY MAMY PRAWO Z WŁASNYCH EGOISTYCZNYCH POBUDEK SKAZYWAĆ INNYCH NA TAKI LOS (łamanie przykazań) ????

  Oczywiście i tu „pomysłowość” wiernych nie zna granic i obrone ODE ZŁEGO scedowano „religijnie” na bóstwa obarczając ich obowiązkiem mordowania w obronie podobno swoich poddanych bo wiernych….. w babranie się we krwii i ogólnie w niskowibracyjne czynności ale za to wierny jest kryty i jak faryzeuszowski świętoszek czysty (bo rabini tak działają wymuszając na innych mordowanie w ich interesie sami uchodząc za „boskich” „czystych” i „ponad”….).

  Z podobnego egoistycznego powodu powstały te wszystkie „kasty” w Indiach, prawa rabiniczne … etc…. Wszystko w celu by inni robili potrzebne nam ale niskowibracyjne czynności, by inni się SZLAMILI a my egoistycznie korzystając z owoców ich pracy udawali wniebowzięte aniołki. A to zwyczajne pasożytnictwo jest tyle że ubrane w ładne wysokowibracyjne szatki.

  – cel
  Drugim problemem jest cel praktyk. Wiadomym jest iż większość praktykuje dla „darów” kundalinii by się poczuć jak „władca świata”. Jeśli by na osi x odnosić się do „jakości wibracji” (czystości) a na drugiej oznaczać „posiadaną duchową moc” to otrzymamy „nasz świat” zapełniony kropkami/ różnymi istotami w którym naturalna się wydaje wiara iż należy dążyć do maksymalizacji „czystości i mocy” bo to „droga aniołów”. Niestety to jest haczyk a w modelu brakuje „gumki” jaka jest jednym końcem przywiązana do przeciecia obu osi a drugim do śmiałka albo się „wznoszącego” albo „upadającego” w duchowości…. I jest tak jak w życiu – im dalej od punktu (0,0) tym trza bardziej uważać by nie zostać zmieciony „gumką” na drugą stronę (model oczywiści pomija tak miłe nazi brukanie świata „żydowskimi cywilizacyjnymi wartościami” jak lichwa, pedofilia, koprofilia, zoofilia, sodomia, wojny….). Im się jest bardziej oddalonym od punktu (0,0) tym DETERMINIZM i wymuszany nim poprzez aktualną pozycję na tym wykresie dostępny garnitur czynności na jakie „przyzwala” nam „gumka” maleje wraz z jej wydłużaniem….. Można powiedzieć iż coraz bardziej się grzęźnie w klatce mimo iż (pozornie) duchowa czystość wzrasta po samo niebo. A potem jeden błąd i lot w przepaść bo……

  ….wyjście z Matrixa leży w osi Z a nie X i Y….. ale kto by o tym pamiętał jak się wszyscy szkolą w maksymalizacji wartości X i Y.

  Innym zapominanym celowo bonusem w rozważaniach „czemu myślenie o podwyższaniu wibracji to pułapka” jest OBOWIĄZEK wynikający z zajmowanej w społeczeńśtwie roli i tak jak lekarz POWINIEN (bo ślubuje) leczyć pacjentów a nie lichwić z nich kasę na lekarstwa, jak policjant ŚLUBUJE BRONIĆ Naród przed bandytami w tym rządowosejmową bandą „czworga” (pis po sld pls) a nie bronić własną piersią tych bandytów i drani w garniturach tak żołnierz ŚLUBUJE bronić Narodu przed innymi żołnierzami.

  I teraz czy on ma wykonywać swoje obowiązki i zabijać czy też egoistycznie „dbać o swoje wibracje” i się z uśmiechem pogardy i politowania przyglądać jak inni umierają czyniąc to co ślubowali czynić? Tu jest haczyk SKWAPLIWIE WYKORZYSTYWANY przez wszelkich napastników – NIE BROŃ SIĘ PRZED NAMI bo ….. to wola boża (sfabrykowane przykazania), to niskowibracyjne …. , to antysemityzm…., to rasizm, to postawa antydemo(n)kratyczna…. itd

  Ale to wszystko to MIND WAR, takie kuszenie do złego bo OBOWIĄZEK a co ważniejsze PRZYRZECZENIE go spełniania przebija ważnością wszelkie prawa karmy. I uciekanie od niego czy wykonywanie z egoizmem na ramieniu jest „grzechem śmiertelnym” (żeby było zrozumiale).

  A ja tylko realizuje coś co powinno innym pomóc ludziom przejrzeć na WŁASNE a nie channelingowe oczy by dostrzec w jakim siedzą szlamie wciśnięci tam CELOWO kłamliwymi dogmatami religi, obyczajowości czy prawa. Wciśnieci tam na ich zgubę przez semickie biblijne Żmije udające kapłanów, autorytety moralne….. i tak dalej….

  Sprzątam to co i tak musi być sprzątnięte by ludzie mogli sobie w spokoju podnosić swoje wibracje. A że przy sprzątaniu się człowiek ubrudzi, cóż taka rola w tej zabawie. ;p

  1. @Niechciana Prawda To jest Świat wibracyjny i tylko one / wibracje /się liczą . Ludziom można mówić takie lub inne rzeczy , usprawiedliwiając swoje postępowanie ,można ich też wprowadzać w błąd , wykorzystać , a nawet oszukać , ale Multiversu , już nie da się wprowadzić w błąd – bo odczytuje nas precyzyjnie , poprzez nasze wibracje . Tyle w temacie , a nasze życie nie kończy się tu i teraz . „Tam” liczą się również wibracje , które kierują nas w takie a nie inne, przestrzenie wibracyjne . Moje słowa kieruję nie tylko do Ciebie , ale też , do każdego z nas .

  2. @Niechciana Prawda Bóg /Omnibyt/ ma czas , Bóg poczeka , dlatego będziesz „zabijał” jeszcze , być może eony lat , pozostając ciągle w tych samych /utrzymywanych przez ciebie samego/ wibracjach . Nie zostaniesz też unicestwiony z tego powodu – tak jak ty to czynisz innym , gdyż takie jest twoje obecne zrozumienie , twój poziom świadomości . Aż kiedyś wreszcie , dojdziesz do wniosku ,że nasyciłeś się już tym doświadczeniem i pragniesz innych doświadczeń ,na swojej ścieżce ewolucyjnej. Wtedy zrobisz kolejny „krok”ku głębszemu zrozumieniu .

   1. Równie dobrze możesz za to samo krytykować rolnika iż PIELI swoje grządki z chwastów.

    Bo przecież po co ma się martwić o swoje PLONY skoro powinien wedle ciebie się CIESZYĆ, ŻE MA NA NIEJ ZIELONO bo chwastowato.

   2. @Niechciana Prawda W tych chwastach , o ironio , więcej jest wartościowych składników , niż w modyfikowanej pszenicy , po której tylko puchnie brzuszysko 🙂

   3. Jasne, więc zaorajmy wszelkie pola, zetnijmy wszelkie sady i żywmy się szczawiem z przydrożnych rowów….. I będzie takie pro-eko-nomo…..

    Z drugiej strony jak chwasty są”ważne”to po co człowiekowi człowiecza forma. W „krówczej” czy „króliczej” będzie mu zgrabniej „kicać”…. za chwastami.

    Naprawdę nie dostrzegasz pułapki w swoim myśleniu?

   4. ..co ciekawe, okazuje się, ze to nie przypadek ze takie a nie inne „chwasty” (co to są chwasty? ludzka nazwa?) rosną wokół danych roślin…natomiast pielenie do gołej ziemi powoduje wysuszenie i erozję gleby…. jeszcze jako ludzkość dużo musimy się pouczyć od Matki Ziemi i jej zależności… wyjść z dualnego postrzegania.. walki dobra ze złem.. co nie oznacza bierności (model Wschodu) ani neurozy (model Zachodu).

   5. „..co ciekawe, okazuje się, ze to nie przypadek ze takie a nie inne „chwasty” (co to są chwasty? ludzka nazwa?) rosną wokół danych roślin…”

    – jest różnica między SYMBIOZĄ obcych gatunków a PASOŻYTNICTWEM.

    Nikt się symbiozy nie czepia jak jest z pożytkiem dla obu stron ale…..

    …na Ziemi występuje ten drugi model, model w jakim pasożydy za wszelką cenę próbują utrzymać obecne status quo wmawiając gnębionym i wymordowywanym ludom iż to „dla ich duchowego dobra” czy to z ambon czy to poprzez kamliwe i fabrykowane w anglii „channelingi”.

    I dlatego tu będzie wizytacja Boga Prawa i odstrzał żydów, masonów, kapłanów odżydowskich bluźnierstw, wiernych wyznających te odżydowskie bluźnierstwa, sodomitów dowolnego rodzaju ….. Będzie przywrócony STAN ZERO bez pasożydów, ich herezji, ich kultury, ich „cywilizacyjnego wkładu w ‚rozwój’ ludzkośc”, bez ich gollumów….. To jest ta depopulacja jaka w kulturze masowej jest czyniona przez żydów i ich masońskie podnóżki (jakim obiecano współwładzę a są do wybicia przez żydów – „protokoły”o tym na przykład mówią o wytrzebieniu masonów jak staną się żydom zbędni) czyli tych co mają być sami zdepopulowani poprzez zatruwanie powietrza, wody, żywności, lekarstw czy technologiczne oddziaływanie letalne na masy….. byle ich jak najwięcej wybić przed godziną wizytacji i w tłumie niedobitków uchodzić za „religijnych”….. temu też służy uporczywe wciskanie się wszelkich żydowskich zwyrodnialców w słowiańskie a zwłaszcza polskie piórka….dla ZWIEDZENIA wizytacji….

  3. Niechciana prawda:) Dużo jest racji w tym co napisałaś, lecz czy i Ty nie uległaś iluzji nie omylności? Czy wyszłaś już z Matrixa…. hum. domniemywam ze raczej nie 😉 Jest taka grupa osób „określajacych” się „shaumbra”osoby te uważają ze poprze świadomość jaką osiągnęły są już wolne od „piekiełka „reinkarnacji i po śmieci nie pójdą do światła tylko do Źródła a to zasadnicza różnica) . Zadałem kilka pytań i moim zdaniem sa daleko od tego w co wierzą, a mimo wszystko i tak sa chyba najbliżej odkrycia murów więzienia ze wszystkich znanych mi nurtów świadomości. „Marduk „zaprojektował i naszą świadomość i miejsce w którym jesteśmy ja Ty Oni. Nikt nie jest lepszy nikt nie jest gorszy różnica to tylko punkt na osi Z jak to określiłaś , więc gdzie jesteś ? w jakim punkcie ? To pytanie zawiera też i odpowiedź. Pozdrawiam

   1. .. a co jeśli Matrix to wszystko co masz aby przejawić Siebie? znaczy Ducha w formie 🙂 heheh

   2. 1.
    „Jest taka grupa osób „określajacych” się „shaumbra”osoby te uważają ze poprze świadomość jaką osiągnęły są już wolne od „piekiełka „reinkarnacji i po śmieci nie pójdą do światła tylko do Źródła a to zasadnicza różnica) .”

    – egregory nie są Źródłem….

    2.
    „Nikt nie jest lepszy nikt nie jest gorszy różnica to tylko punkt na osi Z jak to określiłaś , więc gdzie jesteś ? w jakim punkcie ? To pytanie zawiera też i odpowiedź. Pozdrawiam”

    -w tym wynikającym z Obietnicy i Obowiązku….

   3. 1.
    „https://astromaria.wordpress.com/2007/06/24/egregory/
    ?!”

    – z moch obserwacji to wygląda nieco inaczej. Wyobraź sobie energetycną przestrzeń jako jednorodną wszędzie wodę a żyjące w niej różnorodne istoty jako ryby (by było prosto). Teraz niby wszelkie te istoty mając wszędzie taką samą wodę mogą się dokładnie tak samo rozwijąc. Praktycznie jest tak iz każda wymaga takiego samego ale nie TAKIEGO SAMEGO środowiska dla swojego rozwoju. To jest podobnie jak z dietą u człowieka, niby każdy może jeśc to samo co inni ale każdy je to co preferuje.

    Ponieważ te istory (ryby) są nie dokońca dopasowane do idealnej przestrzeni energetycznej (wody) wokoło nich każda z nich niejako samoistnie projektuje siebie (swój wzorzec energetyczny) na otaczającą przestrzeń loalnie zmieniając środowisko by je nieco lepiej dopasować do siebie. To jak z rybami, niby są w wodzie a każda i tak pokryta śluzem polepszajacym jej życie w środowisku. I teraz ten „śluz” widziany z perspeektywy istot o niższych wibracjach może się wydawać samoistnym egregorem (bo nie mogą dostrzec ryby) ale tak do końca nie jest bo wewnątrz śluzowej otoczki ta ryba (istota) pływa. To samo jest w świecie energii – każda otacza taka warstwa która w zależności od „wibracji” żródłowego bytu będzie przyjemna albo oblepiająco-wysysająca z energii.

    Innym przykład to podobny z linku – wierni się modlą. Modlą się wokoło jakiejś idei czy wymyślonego bóstwa. W warstwach i wibracjach wyższych niż ich gromadzi się energia o określonym wzorcu.. Im więcej, silniej i częściej się oni „modlą” to tej energii jest więcej. W pewnym momencie moze ona zostać zasiedlona przez „rybę” z pierwszego przykłądu dla jakiej ta energia będzie poniwowata z własną. Z puntku widzenia wiernych to bezosobowy egregor spełnia ich modlitwy ale naprawdę ich spełnianiem zajmuje się byt jaki znalazłsobie w ich modlitwach życiową niszę do wegetacji.

    2.
    „w tym wynikającym z Obietnicy i Obowiązku….
    !?”

    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/05/oblicza-duchowosci-14-05-2015/comment-page-1/#comment-58387

    3.
    Za jaiś czas przepatrze stare wpisy i poszukam pomietych pytań bo widziałem że je zadawałaś.

   4. NP: „– egregory nie są Źródłem….”

    co Ty nie powiesz hehe, nie istnieje nic poza Źródłem, ot zagwozdka o co chodzi, nieprawdaż? Jeżeli Wszystko/Źródło, jest we wszystkim to o co chodzi??? Gdzie następuje zniekształcenie? Pomyśl trochę, i poobserwuj Naturę, nawet tzw „pasożyty”. Przestrzegam przed bezmyślnym ich wybijaniem, bo w Naturze, nie ma (!!!!) nic zbędnego i wszystko jest potrzebne i wszystko jest dobre! Czego niedorozwiniętego ludzkie ego nie pojmie nigdy, stąd jego rozwalanie (wiary w iluzje) podczas procesu duchowego…

   5. 1. „Z puntku widzenia wiernych to bezosobowy egregor spełnia ich modlitwy ale naprawdę ich spełnianiem zajmuje się byt jaki znalazłsobie w ich modlitwach życiową niszę do wegetacji.”
    … znaczy „byty” mogą powstawać jak grzyby po deszczu i na każdą modłę ? czy/a w jaki sposób znikają ? albo/a jak jest z pozbywaniem się ich ?

    2. ciekawe że też bym tak stwierdziła

    3. czekam/oczekuję

   6. „Przestrzegam przed bezmyślnym ich wybijaniem, bo w Naturze, nie ma (!!!!) nic zbędnego i wszystko jest potrzebne i wszystko jest dobre! ”

    – wszystko co jest WTÓRNE jest ZBĘDNE……

   7. Iza45 Uważam – śledząc od dawna Twoje wpisy ,że Jesteś tutaj , najmądrzejszą osobą na tym Forum i to nie jest kadzenie , lecz stwierdzenie faktu .

 10. Bóg Jest , jak Wielki Ocean a Ty jesteś jak fala z tym Oceanie . Czy fala zanurzona w Oceanie może być kiedykolwiek samotna ? Przecież jest otoczona ze wszystkich stron Oceanem /który jest jej Ojcem/Matką / i tworzy równocześnie /samą sobą/ ten Ocean , bo wchodzi w jego skład . Jak więc możesz mówić o swojej samotności skoro to zupełnie , nie jest możliwe ? Pozdrawiam Cię Goldpressku i przytulam do serca .

  1. Gaju a Ty jesteś piękna, ja nie umiem czasem znaleść słów, ale odpowiadasz wszystkim, czytasz, jesteś ponad to, ponad wszystko, masz w sobie coś, masz podzielną uwagę, jesteś cierpliwa potrafisz patrzeć a to ważne. A ja jestem nie swój, chociaz dobrze mi jak nigdy, boje się, że ja nie istnieje dla Seji, że o to jej chodziło 🙁 może nie znam jej do końca, ale Ona jest lepsza niż myślicie może. Lepsza niz ja myśle, Sejka chce Ci pomóc, a Ty nie potrzebujesz pomocy, jesteś światłem. Izunia serduszko 🙂 Słucham jeszcze raz Twoich piosenek, bo trzeba słuchac nieraz dwa razy żeby zrozumieć piosenkę i to co w niej siedzi dzięki Tobie. Trzeba wysyłać myśli w trakcie słuchania piosenki do kosmosu, a wtedy wróci to z dwojoną siłą, za miesiąc czasem za rok, ale poleci piosenka która będzie odpowiedzią, ważne są myśli, które trwają podczas piosenki, tak uważam i podczas śpiewania, to są marzenia 🙂 Chyba hi hi. Dziękuje też za Dobranoc Izunia, To dla Ciebie
   https://www.youtube.com/watch?v=XLgYAHHkPFs

   1. Też tak uważam, ze ważne są myśli i odczucia podczas słuchania. Muzyka jest moim Życiem Goldi… Ona mnie wypełnia, różna, różnista.. czasem w ciszy.. bo cisza to też piękna muzyka ;-).

  2. Gaju, chyba wygrałem z samotnością, to takie proste, wracać myślami tam gdzie się kocha i pragnie i chce, ja miałem to szczęście, że spotkałem Seje

   1. @Goldpress Oboje z SeJą – jesteście jak piękne kolorowe motyle , bujajace sobie w błękicie . A to dla Was obojga :”Motyl ” Nie pytaj mnie , skąd lecę , dokąd lecę, Skąd jestem tuż ? Przez chwilę tak na lekkim kwiatku świecę , Dyszę wśród róż.

  3. Przepraszam Voytek że tyle musisz tego czytać 🙂 i puszczać, ale dziękuje Ci ze to puszczasz, nawet jak pisze raz po raz pod spodem, ale już ostatnie.
   Seja pewnie teraz myślisz, że po co ja słuchałam tych jego wszsytkich piosenek… niektóre są brzydkie, niektóre mówią prawdę aż do bólu. Zostanmy tu tak bedzie lepiej, Mam na to kilka odpowiedzi ale w piosenkach, musimy tu zostać, nie bede juz wysyłał duzo piosenek, one mówią teraz o miłości, a My musimy sie trzymac tego co jest. Chyba ze chcesz, wtedy zmienimy Świat 🙂 Sejka myślę op Tobie w każdej sekundzie i wierzę Ci we wszystko, ale wiem też że mogę być obciążeniem, więc jak nie chcesz, zamilknę, ale Ty nie milknij, ludzie Cię słuchają, dla mnie i dla nich jesteś sercem bijącym i płynącą krwią. A nasza miłość jest dowodem. Góralku teraz przejrzę to co mi napisałeś i oczywiście pioseneczke chrum chrum pioseneczka, pioseneczka 🙂 oł yeah! Do zobaczenia, Gaju bo Ty jesteś taka kochana ze czyatsza wszystkich i rozumiesz wszystkich, dlatego jesteś Wielka i ja chce byc taki jak Ty i bede bede Taki jak Ty jak Seja i miliony ludzi, bede ich głosem, bede z miłością patrzał na Świat, będę czytał wszystkich i pomogał i rozumiał tak jak Ty Gaja, ale jestem naładowany, miałem sen o Seji, pierwszy gdzie byliśmy parą, to wszystko się dzieje, kocham swoje życie, jestem taki jak mówicie, i ja Wam sie odwdzięczę, bo życie, to uczucia. A teraz dla Gaji Zeus, mój kochany.
   https://www.youtube.com/watch?v=q0kNiSk_mWE
   lubie byc zwyczajny, pamiętaj Seja i tęsknię czasem Bóg prowadzi moją rękę i idę za ciosem, a ten Bóg to czasami Ty!!!!!!!!!!!!!!! serio…

   1. Dziękuję Goldpressku, za tę piosenkę od Ciebie. Pozdrawiam Cię serdecznie .

  4. Goldpresska 🙂 Ty też Gaju pokonałaś samotność! Jesteś takim żródełkiem, które nigdy nie wysycha, wiatrem, który wieje gdy potrzebujemy jego podmuchu, orzezwieniem i delikatnością, czrujesz mnie swoją miłością i słowami, jesteś przepiękna w swojej osobie 😉 Kocham Cię, że ło ho 🙂

   1. @Goldpress W swojej boskiej esencji ,każdy bez wyjątku człowiek , jest naprawdę piękny 🙂 Tutaj jednak ,nie ma świętych ludzi i każdego człowieka , czasami coś poniesie, a wtedy warto zwrócić się , do swojego wnętrza , bo tam mamy w sobie , samego Boga. On nas też otacza , więc nigdy nie możemy być samotni , bo to jest po prostu niemożliwe 🙂

 11. Tak, przyznaje Panu rację , Jestem Przejawieniem Już całym, Cząsteczka , została rozpoznana, Brzuch, a dokładnie jelita, dlaczego Mózgiem, Fizycznego już Ojca Matki Boga, indywidualnego jego jej kształtu Mezczyzna Kobieta, Ten kształt zaczyna stawać się swoim przwdziwym przejawienie, Jel;ita, napływ energii, a wiec wibracji w energii, a wiec informacji które sa zapisem wibracyjnym, do jelit , do brzucha, jeżeli jest oczyszczony ze starych emocji, branych za uczucia, jeżeli w głowie mózgu jest cisza, jeżeli Serce, jest czyste z programów, wibracyjnie wpisanych bo poprzez ktrew, w tym ŻYWYM Życiu, jak postrzegano Boga z krwi I kości I tkanki miesnej, jak Prawda to prawda, bo tak Człowieka, tego Prawdziwego, postrzegano, I co poniektórzy oświeceni Duchowie, korzystajacy z NIEGO, wciąz tak GO postrzegają, ale to już Jest ich, TO „Ciało” powraca poprzez wibracje, do swojej naturalności, do swojego zamysłu o Sobie, Jelita, przyjmowac zaczynaja naturalne zapisy , I od tego Mózgu wszystko rozpoczyna sie zmieniać, Pokarm , który służył dla Ludzi, przestaje służyć dla ŻYWEGO BOGA, Chemia, cała tablica Mendelejewa, nic dodać nic ujac, I nie krzycz że to nie prawda, bo jesteś wegetarianinem, pytanie jest takie czy to co sporzywasz jako wegeterianin, jest czyste, Ta czysta ŻYWNOŚĆ, będziesz dopiero sadził na Żywej Ziemi, gdy Twój Mózg Prawdziwy będzie juz w swojej Pełni, Zmiany , a rozpoczyna sie dziać kochani, I obejmą Wszystkich Ziemian, Duchowość wyszkolona wyuczona, Albo podda sie brzuchowi I „Ciału” swojemu, albo będzie czy odchodzić, Brzuch dba o Siebie I swoje Ciało, bo jest Jego Mózgiem, Jego Umysłem, Który zgodnie z zamysłem powraca na Ziemie , poprzez napływajace wibracje, Serce , W Kobiecie, Piękne zobrazowanie Kobiety jako Bogini matki, I coś do tego dołoże od Siebie, Kobieta Duchowa, energetyczna Jednym Słowem Fizyczne Przejawienie Boginii przez Ojca, ponownie zamysł, którego nikt zmienić nie Mógł, I tak Stanie ŻYWY OJCIEC Obok Swojej Bogini Matki,
  Wiecej o zmianach I dlaczego, I jak sobie poradzić, na moim blogu,
  Odkryłam juz wszystkie cząsteczki, które miałam na Sobie, I W harmonii podnosze Swoja Energie poprzez Swoje powracajace do Mnie wibracje, Mój zamysł I Stajesie prawdziwa Kobieta pełna naturalnych uczuć właśnie w łonie, Bądź odważny I rozpocznij nazywać po imieniu to co odczuwasz jako Ciało, gdy udawania sztucznej Miłości przestaniesz, I tej sztucznej delikatności kt.óra odgrywałeś, I swoje Ciało, Siebie okłamywałes, rozpoczniesz odczuwanie Siebie, Siebie Jednego Prawdziwego ZYWEGO Przejawiajacego sie w Swoim Rytmie Ojca, W Kształcie mężczyzny I w Kształcie Bogini Kobiety, Acha jest jeszcze jedno, dziekuje za wzmocnienie poprzez niektórych tych cząstek , które przestały oddziaływac na Mnie, Tej Mocy I Siły Prawdziwej , nikt zatrzymać nie może, a Jest w kazdym z Was indywidualnie, I czy nie szkoda wam „czasu” I Energii, na zajmowanie sie innymi, może lepiej Zauważyć tę Swoja Boskość, I Oddać jej działanie, I być juz dla Siebie tylkowsparciem, Jako ŻYWE ŻYCIE , Które sie STAJE,

 12. Chciałam jeszcze raz poruszyć ważność Serca, Panie Tadeuszu jest to to co zauważam, Pan ma to juz za Soba I Zajmuje sie tym co Napływać zaczyna do Pana jako Indywidualności, Serce I medytacja, bo od tego Pan zaczął kiedyś, Kolej teraz na tych , którzy sa tego jeszcze nieswiadomi,
  To mój tekst,
  I teraz to co jest podstawą , stania sie Sobą, odkrycia Siebie, z pod płaszcza utkanego z cząstek energii, o różnych wibracjach, Religia , Ezoteryka, Nauka, zapisy cząstek, waszej iluzji, ciagajace WAS „Ciało” na spotkania , odczyty, szkoły, msze, rekolekcje, Wszystko, czym a może z czego ten Wasz Płaszcz był uszyty, czy był złym płaszczem, czy będziesz go rozdzielać I dzielic , na Dobry I Zły, A może w Ciszy , w swojej indywidualnej medytacji, rozpoznać Siebie , Jednego Jedna , I poprzez Wibracje swoje Ściągnąć ten Płaszcz raz a dobrze, A wtedy pozostanie doczyszczenie, tego co jeszcze jako niteczka, mały okruszek, pozostał na Tobie,
  Serce energetyczne Dusza, TY , Cały swój potencjał ten najwyższy aby rozpocząć w jelitach przyjmowac swoje zapisy, te naturalne I odczucie Mocy Swojej wciąż wzrastajacej, tej prawdziwej I Ziemskiej,
  I Powrócić do Prawdziwego Bożego Serca,
  Od Serca każdy rozpocząć powinien, a może raczej swoich wibracji tam kiedyś pozostawionych dla Siebie, Bo tam Jego najwyższy energetyczny potencjał, Czekajacy na ŻYCIE, I Będacy ŻYCIEM, w ŻYWYM ŻYCIU,
  Takie proste, I to co iluzja Miłości było,odpadnie pod wpływem naturalnych wibracji, Indywidualnego Energetycznego Serca, tej Swojej Esencji potencjału dla ŻYWEGO BOGA.
  tak to czuję, po zadaniu pytania , dlaczęgo wciaż rozdźwięk w tym kontekście, rozpoznałam, Pan jest juz po zharmonizowaniu Siebie z tym Swoim najwyższym potencjałem energetycznym Swojej indywidualnej Esencji, a wiec wskazówka dla tych co wciąz biegaja szukaja I iluzję Miłościa nazywają,
  Pozdrawiam I radosnego życze odkrywania,

 13. @Qcyp Tak mój drogi Qcypie , wszyscy maja prawo do życia w dostatku i obfitości , jeżeli tylko pragną jej doświadczać , a nie tak jak to było dotychczas , ciągłe wydzielanie ludziom , biedy po równo . Takie dzielenie biedy , służy tylko tym , którzy chcą zniewalać ludzi i manipulować ludźmi , posługujac się ta biedą , jako elementem przetargowym , w różnych sytuacjach . Czas to wreszcie zrozumieć i dać ludziom konkretną wiedzę na ten temat , która im wreszcie uzmysłowi , że wcale tak nie musi być .

 14. @Qcyp Ta wiedza , pozwoli im na życie w pełnej obfitości, bez wydzierania przy tym , z gardła innych ludzi i bez mordowania ich w kolejnych , niekończących się , wojnach i walkach .

  1. Gaja pisze:
   7 maja 2015 o 20:04
   @wolny inaczej 🙂 Skąd masz takie dane ? A może komuś zależy jednak na tym aby rozpropagowac taki „program ” ?
   Hey:) niestety nie udzieliłem Ci odpowiedzi zamknięto wątek:) postaram sie może jutro odpowiedzieć wyczerpująco:) pozdrawiam

 15. I coś co zebrałam tak jak potrafiłam, być może komuś sie przyda,
  Jak Stać sie Sobą Świadomością, Dlaczego wyść z głowy, Tak jak pisałam Twój Mózg, TY Energia , został rozbudowany pod wpływem wibracji , bardzo dawno temu wrzuconych, przez pomyłke stworzonych, Dziś jest to nieważne, Ważny Jestes TY Cały I Jeden, Indywidualny, w swoich naturalnych wibracjach, a wiec posiadajacy Swoja Moc, I nie z Serca, a właśnie z łona, która odtworzy, odbuduje Twój wygląd, Twoja Młodośc Swoje ŻYWE ŻYCIE, Którego na Tej Ziemi w Swojej Jedności jeszcze nie było.
  Ono dopiero rozpoczyna stawanie się Sobą, Moc w łonie, Żywy Ogień, transformujący każdy wibracyjny zapis, rozpoznany tylko wtedy gdy Jesteś Świadomością, Czakra Serca , która rozdzielała Cie na Głowę na wysokości gardła, I łono, fizycznośc na wysokości splotu słonecznego będzie rozpuszczana, będziesz to odczuwał tylko TY bo ten procesy dokonuje sie w Tobie przez Ciebie I dla Ciebie, Dla Jednego przejawienia swojego Prawdziwego zamysłu, myśli, o Sobie , gdyś był Stwórca tego Wszechświata, w którym stajesz sie indywidualnym Bogiem , Boginią Ziemska, z MOCĄ STWÓRCZĄ Odzyskana w Sobie, dlaczego odzyskaną , każda wibracja, którą rozpoznasz, spływajaca do twego łona, gdy Świadomy tego jesteś, oddajesz działanie Sobie, Żywemu Ogniu, W Swym łonie, Tej MOCY, która od najmniejszej, bo taka sie stała, gdy wszystko przyjmowała na Siebie Ciało Energię , czy fizyczna czy Duchową , to nie ma znaczenia , była zawsze w tym kształcie , który z Siebie ukształtowała, Dlaczego? Bo przyjmuje wibracyjne zapisy w Sobie, które spala, w Sobie Ogniu , Mocy, I Tutaj już szerzej wyjaśniona wizja Tadeusza, z ławeczka I węglem, Cuda, Prawda , jak wszystko staje sie jasne, Tak wiec zaprzestań odcinać I oczyszczać, cokolwiek, Jest to Twój „WĘGIEL”, który rozpali w Tobie Twój ŻYWY OGIEŃ, zauważysz ten ogień, I wzrost Swoich , tylko Swoich indywidualnych częstotliwosci drgań Siebie Energii a więc wprowadzenie swojej naturalnej odkrytej przez Ciebie wiedzy, Nowych wibracji, zapisów, Swoich dźwięków, SWOICH,
  Gdy posprzątasz u Siebie, gdy Świadomościa sie staniesz I pozwolisz na zapisów w głowie spalenie, A wtedy Twoja Moc, TY Stwórca, odzyska , a może otrzyma dopiero to co było Myślą, To co Było zamysłem o Sobie ŻYCIU, ŻYWYM MATERIALNYM , ŚWIADOMYM, Z MOCĄ DZIAŁANIA, I NARESZCIE BĘDZIESZ ROZWIJAŁ TO CZYM NAPRAWDĘ Jesteś, Swoją Przejawiona indywidualna „Jedność”, tak dużo , tych uwarunkowń powstało, Wszyscy chcą być w Jedności , nie bedąc Soba, gdy Siebie rozpoznasz, bedziesz chciał indywidualnie sie dalej rozwijać, I Świadomie, Nic wiecej, a Wiec czas zacząć od Siebie, Tego węgla spalanie, aby ta Moc , rozświetliła dalsze pokłady w Tobie, I Tylko Twoje, Spływaja wzorce dla kazdego indywidualnego rozumiejscego ich sens ŻYCIA, Ogólne wzorce, które jako TY Jeden rozpoznajesz, a wiec Bóg Ojciec , Mężczyzna z Kólą Ziemska na wysokości klatki pierwsiowej, wskazana lewa reka , Silna I Męska , gotowa do Działania, poprzez stworzone przez siebie wyjścia z tego co pozostawione zostanie na Ziemi, nalezy to posprzątać, I Kobieta, Bogini Ziemska , która rozpoczyna powiększać swą Moc od łona, I Tworzy sie Miłość Prawdziwa Miłość Boga, Bogini Ziemska, Godna, dziewicza I Prawa, Właśnie prawa, uzupełniajaca Mężczyzne z lewą wskazaniem, Koniec półkól Móżgowych juz rozpoczety w głowie, Jeden Jedna staje obok Siebie, taki był zamysł o Sobie I Swoim indywidualnym przejawieniu Siebie w dwuch kształtach, Energia seksualna , w każdym I w połaczeniu, można powiedzieć drżyjcie duchowie, przed Tą Fizyczna Mocą tych Dwoje, Tak wiec Życze Soba sie stawania, I Cudnego Indywidualnego ŻYCIA na Tej Cudnej ŻYWEJ PLANECIE ZIEMI, Która rozpocznie gdy wy sie staniecie , w waszej Świadomości dla Was rodzić, Co, Piekno barwę, porzywienie, smak, wzrost, ruch wszelaki, odczucia które rozpoznawać będziecie jako WY Prawdziwi I ZYWI, Odzcucia, wiatru na swojej twarzy, zapachu, który z kwiatów I roślin rozśiewany, I wszystko to dla was , Bo taka Myśl Taki zamysł był Jedyny w swojej dla Siebie Jedności, Planeta Ziemia, I wy indywidualni na niej.
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 16. Jak to jest iż w żadnych „channelingach” nie pojawiają się rasy dzięki którym na Ziemi istnieje jeszcze biologiczne życie a są zawzięcie promowane wszlekie rasy okupacyjne (jak arkturianie) zainteresowane wyłącznie obecnym systemem wyzysku ziemian? Jest jakaś zmowa „mistrzów” „duchowych” na mówienie o naprawdę pozytywnych rasach doglądających Ziemię i broniących jej przed „koalicją robaka i węża” obecnymi wyzyskiwaczami?

  1. Nikt kto posiada Świadomośc ingerować nie będzie , wiedząc o Mocy Tego co Teraz STAJE sie na tej Planecie, w Swoim Fizycznym kształcie, którym był zawsze.

  2. @Niechciana Prawda Czy możesz wymienić te pozytywne rasy , które masz na myśli ?

   1. Chociażby ta odpowiedzialna za budowę na Ziemi 5 cudownych/ anielskich/ mistycznych miast z których jeden komplet istniał do około 3700 pne do momentu jak z powodu Ewy wybuchła wojna (o jabłko czyli PANOWANIE NAD PLANETĄ Ziemia) i drugi komplet wybudowany około 3300 pne jak Set POMŚCIŁ Ozyrysa trzepiąc żydów (właściwiej murzynów z Teb (bo z tamtąd pochodzą judaistyczni kapłani, ze świątyni Amon’a/ Amen’a/ Ammon’a – ammonici z bibli) – sojuszników Innany i Ereszigal). Ta pozostawiła na Ziemi coś co dziś w szczątkach znane jest jako Wedy.

    I chociażby ta znana z chińskich mitów jaka tu jest znana z bytności swoimi księżycami (stacjami bojowymi) jak wyzwalała ziemian od wszechpanującego semickiego zwyrodnialstwa raz mszcząc Ozyrysa i drugi raz gdy w mitach Marduk walczył z Tiamt (znanym z bibli państwem żydów, na historyczne państwo średnioasyryjskie). Ta w kulturze religijnej przetrwała (jej księzyce) jako Archaniołowie czy Bodhisatwowie co by nie wgłębiać się w te mniej znane.

    I chociażby ta jaka ma właśnie na Ziemię na inspekcję przybyć i przed którą te wszelkie „dobre” (wedle ezościem zwanych channelingami) jakie bytują właśnie na Ziemi „przypadkiem” kopią nory w ziemi by się ukryć przed nią i przed Sądem Bożym zaich bezeceństwa przeciwko Stwórcy i Kosmicznemu Prawu tu czynione.

   2. @Niechciana Prawda Ciekawa jestem co by na ten temat powiedziała teraz Kiara ? Ona przecież studiuje , te wszystkie stare księgi . A jak oceniasz Lemurian ? Mój kochany Ramtha , pochodził z Lemurii . To była rasa niezwykle uduchowiona , natomiast Atlantydzi , traktowali ich z pogardą i wyższością , gdyż postawili na naukę i rozwój nowych technologii – które potem doprowadziły ich do zguby . Lemuria też ucierpiała z tego powodu .

   3. „A jak oceniasz Lemurian ? Mój kochany Ramtha , pochodził z Lemurii . To była rasa niezwykle uduchowiona ,”

    – jeśli masz na myśli ten kontynent co był poniżej Indii i jakiego część stanowi Madagaskar to z niego około 1700 pne pochodzi najbardziej ODRAŻAJĄCE, najbardziej OBRZYDLIWE, najbardziej WREDNE, najbardziej LUDOŻERCZE ZŁO jakie widziała i jeszcze widzi Ziemia.

   4. To NIEWYOBRAŻALNIE ODCHYDNE ZŁO znane jest w róznych kulturach pod róznymi nazwami, w mitach greckich znane jest pod zbiorczą nazwą Achajowie, z „kultury” żydowskiej jako plemie Dana, z mitów szkockich jako Tuatha de Danaan, z mitów hinduskich jako Danawowie, z jeszcze innych jako OŚLOUSZY (tak są przedstawiani na reliefach buddyjskich w tajlandzkich świątyniach).

    Wszystkie te nazwy okreslają ich jako LUDOŻERCZE DEMONY lubujące się w wojnach i bestialskim dręczeniu innych. Oczywiście „zaginione”plemie Dana to tylko część czegoś co się zbiorczo zwie dziś żydzi. Dla mnie żydostwo to nie nacja a stan umysłu – stan ZOOLOGICZNEJ NIENAWISCI DO CHRZEŚCIJAŃŚTWA (jakim jest literalnie Buddyzm Mahajany a nie jezusikowo-maryjkowe pierdy) połączony z ZOOLOGICZNĄ OBSESJĄ NA ZDOBYCIE KRYJĄCEJ SIĘ W CHRZEŚCIJAŃSKICH (czyli postbuddyjskich) ARTEFAKTACH WIEDZY I MOCY. Dlatego tez wszelcy „żydzi” jacy się CYWILIZOWALI poprzez ASYMILOWANIE z tubylcami (gojami) są przez ich sanhedryn z taką zapiekłością mordowani
    w sponsorowanych im zydowskich rzeziach bo jako „żydzi” nie wykazujący nienawisci do gojów są nieprzydatni sanhedrynowi w niszczeniu wojnami, lichwą czy promocją „żydowskiej kultury pedalskopedofilskiej”.

    Dobry żyd (według sanhedrynu) – powinien OCIEKAĆ NIENAWIŚCIA DO GOJÓW co widać po marszach nienawiści przyje przyjeżdzajacego do Oswięcimia iSSraelskiego szczeniactwa jak dyszy nienawiścią do tych jacy w czasie wojny ratowali ich krewnych ukrywając po „stodołach”. Jak niszczą co tylko mogą byle tylko się zemscić za wmawiane im krzywdy … w ramach tresury w nienawiści do gojów.

   5. NP Tak więc nadal wspomagasz i kreujesz podziały , które istnieją od niepamiętnych czasów , między ludźmi . Wyznajesz też Pana-Ogrodnika , który uprawia własne- czyli LUDZKIE PLANTACJE w wiadomych celach ? Koszmarny ten twój świat . Gdzie tu miejsce na prawdziwą ludzką wolność ? Gdzie tu miejsce na Światło ? Pragniesz wprost starego porządku i dawnych podziałów – bo to przecież „smaczne jedzonko” . Ramtha , Jezus , mówili ludziom o wolnośći – a Ty mówisz o dalszym zniewoleniu i panach , pod butem których byliśmy , jesteśmy i będziemy , jako uprawiana plantacja , czyli jako te marne owce skupione w stadach i przerażone własnym nieuniknionym losem . Nadal kreujesz strach i przemoc , tak więc pod rękę ci jednak z tymi , którzy to dotychczas ludziom robili i nadal robią .

   6. @Niechciana Prawda Dla mnie natomiast – odrażające , obrzydliwe i ludożercze zło , reprezentują ci , którzy hołdują ludzkim podziałom , którzy do nich zachęcają i pragną je dalej podtrzymywać !!!!!!!!!!!!!!! To ci którzy pragną wojen i przemocy !!!!!!!!!!!!!!!!! To ci , którzy pragną podtrzymać na siłę wymykający im się z rąk , dotychczasowy stan rzeczy – chociaż tłumaczą to swoje postępowanie , tzw walką ze złem . To ci , którzy stale zastraszają i pełni są agresji , w imię rzekomego dobra jakie dopiero stworzą na Ziemi , zreszta byli już tacy „wspaniali” naprawiacze swiata , na przestrzeni ludzkich dziejów . Zapomnieli jednak , że od dawna wiadomo – że takie same energie przyciągają się do siebie a podobne przyciąga podobne i ludzie już o tym wiedzą . Tak więc coraz mniej ludzi daje się naciągać , na takie rewelacyjne teorie ,budowania rzekomego dobra . Ludzie na szczęście się budzą , a wraz z ich wibracyjnym podniesieniem , odchodzą te odrażające , pełne agresji i śmierci , potworne energie .

   7. Ramtha odszedł / wniebowstąpił/ na północno wschodniej stronie rzeki Indus , na oczach swojego ludu. Jego potomkowie zaludnili później dorzecze Indusu, Tybet , Nepal a nawet południową Mongolię. Jego lud stanowili Lemuryjczycy oraz ludzie z Jonii , później zwanej Macedonią, którzy zmieszali się z tubylczymi plemionami uchodźców z Atlantydy. Kontynent Atlantyda , zwany wtedy Atlantią , przynależał do cywilizacji ludzi o czerwonej skórze. Ci których póżniej nazwano Indianami, pochodzą właśnie , ze starożytnego ludu Atlantydów. Atlantia była wtedy wspaniałym kontynentem , rządzonym przez cywilizacje , która przekształciła myśl w moc czystej energii. Atlantydzi niezwykle czcili intelekt , dlatego do tej pory wschodnie wybrzeże Ameryki słynie z intelektu a zachodnie z duchowości. Tak więc podstawy te , przetrwały do dzisiaj. Wybrzeże obecnego Nowego Jorku należało kiedyś do wysp , położonych w pobliżu północnego krańca Atlantydy. Ziemie obecnej Ameryki Południowej wyglądały inaczej niż obecnie. Były to dwa lądy , które zbiegały się w jednym punkcie. Powyżej tego punktu , oddzielony przesmykiem, rozciągał się większy kontynent zwany Atlantią. Przesmyk ten był jedynym połączeniem z Lemurią. Nie istniała inna droga . Ramtha nie podróżował po kontynencie atlantydzkim. poznał tylko jego najbardziej wysunięty na południe port , zwany Onai . Onai było wtedy jedynym portem na półkuli południowej. Było to ogromne miasto/o powierzchni 2x większej niż Nowy Jork / , tam znajdowała się droga wodna , przesmyk , który lączył Atlantydę z Mu/ Lemuria/ . Gdyby chciano odkryć prawdziwą kolebką cywilizacji , to właśnie tam by ją znaleziono.. W tamtym okresie dzięki temu przesmykowi między kontynentami , wiele osób emigrowało do Atlantydy , by uciec przed ogromnymi bestiami / chodzi o dinozaury/, które opanowały tereny Mu . Ludzie budowali pod ziemia tunele i korytarze , aby schronić się przed bestiami. Niecka oddzielajaca Atlantyde od Lemurii , była wielkim bagnem nie do przebycia w którego środku gromadziła sie woda. Te bagna służyły Atlantydom za śmietnik , wyrzucali tam toksyczne odpady i ciała zmarłych. Dla nich te tereny były bezużyteczne . Na terenach podmokłych rośnie jednak ryż. Wiedzę jak go uprawiać zawdzięczamy żółtej rasie , bowiem za sprawą Atlantydów , mokradła te stały się jej ziemią rodzinną.

   8. Gaja – dałaś się uwieść DIABOLICZNEJ MOWIE jakby to powiedzieli buddyści czy KŁAMSTWOM ŻMIJOWEMU PLEMIENIU jakby to powiedział Chrystus.

    Od tysięcy lat różne wysokouduchowione osoby próbują znaleźć rozwiązanie na WSPÓŁŻYCIE demonów (żydów) z potomkami Devów (aniołów). I się NIE DA. Nie da się nie dlatego iż „gojowie łakną krwi”. Ci nawet cząęsto starają się nie reagować na żydowskie napaści. To żydzi w każdym przejawie swojej „twórczości”jej łakną. Wystarczy wziąc na tapetę dowolny ich Main Kappf jak tora czy talmud, dowolne ich PUBLICZNE wypowiedzi – W KAŻDEJ NAWOŁUJĄ DO MORDÓW, DO ETNICZNYCH MORDÓW tak jak ostatnio nawołują (przynajmniej nawoływali bo z uwagi na fiasko w wojowaniu Koszernego Sektora przycichli) do „rezania Rosjan w Noworosji”. W każdej widać wprost ŻYDOWSKĄ NIENAWIŚC do nieżydów….. nawet teraz w ramach budowania NWO, w ramach sprowadzania arabskich terrorystów do Europy by roozpalić w niej oczekiwaną 3 żydowską wojnę światową widać CHEŁPLIWE PRZECHWAŁKI ZYDÓW o zgotowaniu „gojom piekła na ziemi”…. Wystarczy CHCIEĆ CZYTAĆ ……

    Ilu ogólnoświatowych morderców, co to ich trupy szły w miliony, było żydami? WSZYSCY. Wystarczy tylko grzebnąć głebiej w życiorys danego psychopaty i nagle wychodzi jego obrzezana natura czy żydowskie DNA. Myślisz iż to PRZYPADEK? A może pomyśl iż to jest ZAPLANOWANA PRAWIDŁOWOŚĆ? Sukcesywne mozolne przerobienie planety w wielki obóz koncentracyjny dla gojów z czym się żydzi już na dziś nawet nie kryją to CZYJ POMYSŁ? Tych wrzeszczących jacy to „gnębieni” przez gojów czy też może wyrachowanych cynicznych sadystów kryjących za uśmieszkami i pejsami spojrzenia psychopatów patrzacych jakby tu gojowi wbić nóż w plecy czy chociaż go OBSYPAĆ KLĄTWAMI by mu się „duchowiej” żyło.

    Jak chcesz z nimi WSPÓLNIE ŻYĆ jak oni cię potrzebują jedynie jako parobka czy żywą „krowę” do zaszlachtowania dla ich mzimu? jak sobie za twoimi plecami dysponują TWOIM MAJĄTKIEM dzieląc go bez krępacji pomiędzy siebie. Zastanów się nim znowu będziesz gadać wyczytane brednie o tym jako to ci sadyści czy pedofile są gnębieni bo goje nie chcą dawać im dzieci do „religijnej” defloracji czy dawać sobie podrzynać gardła (tak to LUDZKE halal) dla ich ammonickiego bożka z murzyńskich Teb.

    Cały problem z tym co się określa mianem żyd jest ich psychopatyczna „religia” będąca niczym więcej niż autohipnozą w we wkodowywaniu sobie ANTYHUMANITARNYCH ZACHOWAŃ. Hipnozą popartą DEMONICZNYM OPĘTANIAM (plaga 100% populacji tzw żydów) demonów mówiących im do uszka „nienawidź”, „zabij”, „obrabu”. Nie jedna uduchowiona osoba widząc „ureligijnego żyda dostaje na jego widok zwykłych TORSJI bo takie ma on „wysokie ” wibracje. Ludzie obecnie już widzą DEMONY jakie się kręcą wokoło ich „rozmodlonych postaci, tym bardziej ochudne im wyżej dany żydek w „religijnej” hierarchi.

    Jak chcesz z nimi współżyć wcześniej ich nie CYWILIZUJĄC zabierajac im wszelkie „noże” czy chociażby nie ODCINAJĄC od ich ociekających krwią „duchowych przewodników”?

    Napisz, chetnie poczytam…..

   9. @Niechciana Prawda To jest właśnie ta pułapka , którą sami na siebie zastawiliśmy , obarczając nią oczywiście innych .Nie ma innych – jesteś tylko TY i twoje potworne lub piękne kreacje , w zależności od tego co kreujesz !!!!!!!!!!! To jest właśnie to oddzielenie – ta nieszczęsna iluzja oddzielenia . Cóż można zatem , odwzorować w swoim życiu , kiedy się nienawidzi ?

   10. Gaja,

    jesteś idealnie WYTRESOWANYM przez System Elojem,

    inaczej mówiąc PERFEKCYJĄ OFIARĄ

    jaka nawet bestialsko zażynana dla jakiegoś żydowskiego mzimu będzie się cieszyć z „kolejnego duchowego doświadczenia” dopytując się ich „jak im może pomóc w rytuale”.

   11. „Ramtha odszedł / wniebowstąpił/ na północno wschodniej stronie rzeki Indus , na oczach swojego ludu. Jego potomkowie zaludnili później dorzecze Indusu, Tybet , Nepal a nawet południową Mongolię.”

    – naprawdę uważasz iż to (wiki):

    „Ramtha is presented as a Lemurian warrior who fought the Atlantians over 35,000 years ago and who is appearing today as a spiritual teacher channeled by an American woman, JZ Knight, leading the Ramtha’s School of Enlightenment.”

    to „życiorys osoby uduchowionej a nie czegoś w „tym” stylu: https://vimeo.com/115638515

    Czy naprawdę DEGENERACJA ludzi zaszła już tak daleko iż bezkrytycznie wierzą w każdy wydany czy opublikowanyu kretynizm byle tylko opakowanie było „ślitaśnie” ?

    Gdzie się wam ZApodział INTELEKT i co gorsza INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY ??

   12. Good On You Niechciana prawda
    I tak dlugo wytrzymalas pojedynek z bestia 🙂

   13. @Niechciana Prawda Tak to się niestety /dla mnie / kończy , kiedy się podejmuje dyskusje , z takim ……..

   14. Panie Voytku , czy można prosić o ……… ?

    //
    o …….. ?
    Czy mam ogłosić tutaj ciszę wyborczą i zamknąć możliwość wpisów?

    Voytek – [Admin]

   15. @Niechciana Prawda Oto masz niezaprzeczalny dowód na to ,że podobne przyciąga podobne . Pozostawiam cie zatem , w odpowiednim , towarzystwie .

   16. @Voytek Rozumiem z tego , że wyzywanie mnie od bestii , itd , jest normą na tym forum ? Dziękuję .

    //
    A czego Ty Gaju oczekujesz, że niby co mam zrobić? Kalinę postawić do kąta i może jeszcze kazać klęczeć z rękami podniesionymi do góry, a Ciebie pogładzić po główce i dać smoczka do buzi? No proszę Cię… żyjesz w świecie dualizmu czy tego chcesz czy nie i choćbyś nie wiem jak zaklinała rzeczywistość to z jednej strony dadzą Ci marchewkę do powąchania, a z drugiej strony obiją dupę. To jest stary jak świat program i zostanie zdjęty jako jeden z ostatnich dopiero po przekroczeniu masy krytycznej zrozumienia u ludzi. Gaju więcej dystansu do siebie samej i mniej śmiertelnej powagi. Życie ma radosną stronę z poczuciem humoru włącznie (ach, te zabawy losu…) i tam się kieruj aby pięknie i radośnie żyć (nawet w tej dualnej rzeczywistości).

    Voytek – [Admin]

 17. I cos na koniec,
  Dusza, I fizyczność Jedna , Jeden, Bóg , Bogini, Ziemi, I Duch, przestrzeń, która wykona Wszystko, aby połaczyć sie z Ojcem Umysłem, który będzie stwarzał w Nim , Przestrzeni , swoje ŻYWE OBRAZY, Który bedzie tworzył, gdy odrzywiać sie rozpocznie posadzona przez ŻYWEGO SWEGO ŻYCIA rece jarzyną, Owocem, Ziołem, roslina,i płynącą czysta wodą, I spójrz teraz jaka idealna Jednośc Ciebie Istoty, która jest tak wielowymiarowa, I Będąc Duchem, otacza swoje Źródło, Będąc Świadomościa , Jest opiekunem dla umysłu, który wzrastać zaczyna w zgodzie I harmoni w ŻYWYM ŻYCIU, z tym co sporzywa,Fizyczność, a Co zasadził poprzez Swoje ręce, w zgodzie z odczuwaniem Swoim, będac Świadomościa w Sobie przestrzeni, rozpoznającą Fizyczności „potrzeby”w Duchu, który juz w wibracjach Serca jest podniesiony, I odzyskuje To cudne brzmienie, w Sobie I Przez ŻYCIE ŻYWE Swoje dokonane, Piekne Prawda? gdyś Jest soba Świadomościa dostrzegasz te swoja Jedność, Nic wiecej, I ŻYJESZ, Już nigdzie nie odchodząc, I wiecej Jako TY sie nie rodząc, To ZYCIE ŚWIADOME, w Sobie, rozpoczynasz teraz, Czyś Rozpoznał Siebie jako Jedność I zaufał już tylko swojemu dla Siebie działaniu? Warto, z jednej strony odpuścić, aby ta druga Cie przyjęła, I Jedna sie Stała, w Ziemskiej Jedności Przestrzeń swoją odzyskała I z innymi połączyła,
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  1. @Elżbieta To spożywanie fizyczności , źle mi się jakoś kojarzy . Nazwałabym to raczej scalaniem , ale wiadomo przecież o co chodzi. Tak czy inaczej „koniec gry” , bo scalony Bóg , nie ma z kim grać .

   1. @Elżbieta Gdybyśmy jednak , w swojej boskości , światłośći i pełni tym samym , nabrali troszkę ochoty, na dalsze doświadczanie siębie, to chyba wszystko , zaczęłoby się od nowa ??? Jeżeli czegoś nie pojmuję -to proszę o wyjaśnienie .

  2. Gaja, dobrze, tak jak tadeusz mówił , Jesteś istota wielowymiarową, jeżeli jesteś na którymś z poziomów dominujaca nad pozostała Soba , inaczej tego nie określę piszac o tym, wtedy nie zauważasz” pozostałych” Siebie, po co jest obserwacja Siebie, tylko po to abyś odczuła, I tutaj odczuwanie o którym tez mówił Tadeusz, Jesteś Jedną , odczucie Siebie Ducha , o którym mówi wiele źródeł, nie ma nikogo innego jak TY. Dusza, nie ma nikogo innego jak ty, Ciało nie ma nikogo innego jak ty, Źródło , nazwane Esencja nie ma nikogo innego jak TY, Jądro Ziemi , nie ma nikogo innego jak TY itp, Nie wytłumaczę Ci tego, nie można, wytłumaczyć odczucia SIEBIE, odczucie Siebie, Wewnątrz Ciała, którym przede wszystkim Jesteś będąc przede wszystkim w nim, Gdy mówisz Mówisz jako Jedna, uczucie Jedności, pewność z Mocą wewnętrzną, zaufanie do Siebie, wypełnione pewnościa, są to wszystko tylko nazwy , które zostały przyporządkowane każdemu, I one są rozdzieleniem , zawsze byłas Jedna, Indywidualna, harmonia w wszystkich „twoich wymiarach” I widzisz , choc byś tysiace książek przeczytała, dodasz sobie tylko bagażu w Głowie, która jako Twarz ma wyrażać Twoje piękno Twój blask wyłaniajacy sie z Mózgu w brzuchu, cała wiedza Twoja wiedza, jest natychmiast przez Ciebie dla Ciebie od Siebie przez Ciebie przekazywana, do podzielenia sie nia , dalsze tworzenie, Gdy Staniesz sie Świadomie już SOBą Jedna , dopiero sie rozpocznie jakie będzie? tego nikt nie wie, jego jeszcze nie było, będziesz go dokonywac, gdy przyjmiesz wszystko zgodnie ze swoim potencjałem który uaktywniany jest przez Energię spływajacą do nas, Sama kiedyś mówiłam pisałam , że to spływa do nas, Nie wizje symboli, otrzymuje kazdy indywidualnie I interpretacje ich również , One sa w Kazdym z Nas, Napływa Energia , która uaktywnia te symbolikę, , Twoją wiedzę , Ciebie , bo Jestes przecież ta wiedzą dla Siebie, uaktywnia w Twojej harmonii, I Jesteś Tą Energią która napływa I uaktywnia, to co tak długo było „uśpione”, Kłania się stanie się najwyższym „Swoim indywidualnym potencjałem” wtedy wszystkie religijne , ezoteryczne naukowe, tematy, wyznania, nauki, przestają istnieć , tak zwyczajnie , jesteś Sobą , czujesz sie sobą , bez lęku, I to najważniejsze, bez lęku w Tobie, że ktos cie będzie karał, że zasłużyć masz na cokolwiek, Jestes Soba, nawet Słowo wolność juz do Ciebie nie pasuje, chcesz wszystkiego co najlepsze, I ponownie to tylko określenie które pokazuje że będąc Soba nie istnieje już dobro, zło, Jesteś ty, nie ma chcę lepsze, chcę więcej, Jesteś I masz, Nie moim celem jest wskazanie , że ktoś gorszy lub lepszy, wiem ile czasu zajeło mi czytanie, a później rozbieranie sie z Tego, na pytanie czy to było potrzebne dla mnie odpowiem tak , skoro czytałam to było to częścia mnie, skoro ściągałam było to cześcia mnie, Gdy już zajęłam sie soba , a wiec to co nazywaja medytacja , bycie z Soba , nie wizualizacja , nie zapadanie I odpływanie w Cisze , bycie z Soba ,w swojej Świadomości, odczuwanie swojego „środka” Serca, gdzie Twoje najwyższe potencjały , do Ciebie wypełnienia I zharmonizowanie , rozpoznania jak jesteś wielowymiarowa, to powoduje zaufanie wypełnione Twoja moca , Toba do Siebie, że jesteś tym Stwórca w tym Bogu, w tym Duchu przestrzeni wokół Ciebie I dostarczasz sobie wszystkiego czym jako fizyczność jestes, Prawa Energii, w tobie Istocie wielowymiarowej, ale Energii którą Jesteś w swoich wibracjach w Swojej częstotliwości Indywidualność, kazdy Jest tylko Swoim Przejawieniem, zbiorowość, układała nas w jeden kartonik, I czy ta zbiorowość była zbędna był to etap, przejściowy do którego doszliśmy, Będąc zawsze, a więc kto doszedł? I z kad przyszedł, I na tak wiele pytań nie znajdziesz odpowiedzi, bo zawsze Soba Byłaś, I w Sobie, aby teraz wyłonić sie jako swoja Indywidualność swoja Jedność, Gaja nie potrafię inaczej tego opisać, to co zajęło mi tak dużo słów, gdy już Świadomą siebie będziesz, Jest mgnieniem jest właśnie „teraz” I I jesteś, poczucie czasu znika z Ciebie, Ludzkość zniknie z tej planet , gdy rozpozna Siebie I stanie sie Bogiem Boginia z Moca Stwórcza , Tak normalnie Ziemianinem, w swojej Wielowymiarowości, Coś takiego, Sama nazwa Bóg, Bogini, też jest przez Ciebie stworzona, I w zależności jak na to popatrzysz, Ona też zniknie, gdy ta starająca się dominowac zapełniona Głowa, przestanie myśleć I zacznie swoje piękno wyrażać od Środka, No I poetka tez jestem fajnie, kiedyś karano mnie za to że lubiłam rysować I pisać, I teraz pytanie czy sama siebie karałam czy część zbiorowej Świadomości chciała abym do niej sie dostopsowała, I co zrobisz, będziesz walczyć z tym czym nie Jesteś, czy zauważysz siebie I Siebie kochać będziesz, rozwijając swoje naturalne talent, które Ci wskazana , kiedy Cie karano,

   1. @Elżbieta Wszystko może dobrze – tylko pogadać nie będzie z kim 🙁 jak już będę taka sama , z sobą , w sobie i wszyscy ludzie znikną 🙂

   2. I widzisz Gaja, pytasz, a póxniej e to nie dla mnie, ale nieszkodzi może przydało sie komuś innemu, I kto mówi że znikna Ludzie, Oświeceni a może rozświetleni w swoim naturalnym wewnetrznym Świetle byc , a rozmowy wtedy będa inne, te budujące , a nie wciąż skomlace I oceniające, wątpisz w Siebie I swoje Prawdziwe ŻYCIE? TO kim JESTEŚ, bojąc sie Siebie Prawdzy, a może Ty tylko wolno latajacy Eter, który zbiera sie do odejścia I troche mu szkoda? Bo wciaż szuka tego co stare było, I miast stać sie Jedna, z tak wielu „Ciał” korzysta I sprawdza, które , która lepsza, I ponownie oczyszczona Przestrzeń Ziemi, Starym zaśmieca, Życie jest Życiem , I to żywym Prawdziwy,. I tak to sie coś kończy aby mogło to ZYCIE Spogladać na swoje oczy, Życzę powodzenia, I nie zaczepiaj wiecej, bo nie utrzymasz Odmiennych od Siebie wibraji, Masz Swoje , to Twoja wiedza, a więc czas sie odkryć , a nie być zurzyta sukieneczka , Której szkoda.

   3. Elżbieta, nie mogę przebić się przez twoje teksty i poezję (przez wypowiedzi p. Tadeusza Owsianko również). Czy ze mną jest coś nie tak ? Czy tylko ja tak mam ? Czy nie nastał dla mnie czas zrozumienia Waszych wypowiedzi ?

   4. @Elżbieta Może i czytałaś Ramthę , ale nic z niej nie zrozumiałaś . Moim ideałem jest zespolić się w sobie i poczuć pełną , prawdziwą jedność i więź z moim wewnętrznym bogiem i Wieczną Egzystencją w której istnieję i którą niejako sobą tworzę . Ramtha w żadnym wypadku , tego nie podważa i przedstawia różne poziomy rzeczywistości , oraz sposób , na ich osiągnięcie , oraz wspięcie się na sam szczyt tej wielkiej piramidy , aby osiągnąć wreszcie Punkt Zero /od którego przecież , zaczęła się nasza wędrówka , po świecie Istot na poszczególnych poziomach/ Niczego też nie narzuca i niczym nie zastrasza – tak jak to robią tutaj , niektórzy ludzie na Forum .Ludzie ci , z pewnością nie niosą tym samym Światła , ziejąc krwawą nienawiścią do innych , czym podtrzymują nadal , stary schemat myślenia . Ramtha nie dzieli też ludzi na lepszych i gorszych , których trzeba wymordować , jak chwasty na polu . Chociaż sam kiedyś tak myślał i walczył przeciw innym – to jednak zrozumiał , że nie tędy droga . Zrozumiał , że wzajemna nienawiść , nie jest budulcem do budowania lepszego Świata i lepszej Cywilizacji , gdyż przemoc zawsze buduje jeszcze więcej przemocy i ludzkich tragedii . Niczego też nie zakazuje , jednak tłumaczy , że kiedy znajdziemy się w wyższych wibracjach , one sprawią , że nie zechcemy już zabijać i używać jakiejkolwiek przemocy wobec innych ludzi . Nie wiem też skąd ta twoja niechęć do ludzi , którzy próbują z tobą po prostu rozmawiać ? Nie wiem skąd tyle jeszcze podejrzeń , wobec innych ? Nie musisz mi odpowiadać , bo okazuje się , że cię zaczepiam , jednak musiałam powiedzieć tutaj o tym – z czym wewnętrznie rezonuję .

   5. @Ola ja też nie trawię słowotokowej certyfikowanej poezyji a na przewrotność mam alergię ;o)))

 18. Gaja, nie ma gdzie z Tobą polemizować bo nigdzie nie zostawiasz dla innych miejsca.Strach otwierać lodówkę.Możesz mi powiedzieć skąd wiesz, że Twój kochany Ramtha pochodzi z Lemurii.Przyszło Ci może do głowy, że nie mówi prawdy?

  1. A teraz Ja Cie zapytam , Kim Jesteś , utwierdzając w przestrzeni Ziemi to co ma z niej odejść, poddajac w wątpliwośc Serce ŻYWEGO ZIEMIANINA, ŻYWEGO ŻYCIA ZIEMSKIEGO Całego Ziemianina z krwi I kosci, na niej od poczatku będacego, Kim Jesteś , Ty zachwalająca jakichś niewidzialnych Duchów, watpiaca w Moc I wiedze , umiejetności teraz odkrywane ZYWEGO ŻYCIA, Kim Jesteś, wciąz mieszajaca w tym co Jest Soba I czystościa Ziemska odpowiedz teraz TY Kim Jesteś,

 19. Gaja pisze: A jak oceniasz Lemurian ? Mój kochany Ramtha , pochodził z Lemurii . To była rasa niezwykle uduchowiona , natomiast Atlantydzi , traktowali ich z pogardą i wyższością , gdyż postawili na naukę i rozwój nowych technologii – które potem doprowadziły ich do zguby . Lemuria też ucierpiała z tego powodu .

  Mu ,,Lemurczycy” to dzisiejsi Polinezyjczycy.Atlantowie to my. I co? widzisz że to my gardzimy Naturą.Historia się powtarza.

  1. @Qcyp Nie – historia się nie powtarza ,-ludzie się budzą , chociaż na Forum pełno jet tych , którzy tej historii pragną hołdować i ją podtrzymywać . Przeczytaj o wzrastającym pulsie Ziemi , na „Zmiany na Ziemi ” .

 20. Pytam też TYCH , którzy mówią o wewnętrznym zespoleniu w się w sobie -czyli w Bogu i z Bogiem / czego nie jestem przeciwniczką / – gdzie podzieją się wg nich , ci ludzie , którzy nie zdołają tego zrobić w tym momencie na Ziemi ? Gdzie odejdą w jakie duchowe przestrzenie , bo o ile mi wiadomo , to jesteśmy ” krawędzią prowadzącą ” ??? Czy czeka ich tutaj niechybna depopulacja o której często się teraz wspomina – bo nie są zdolni ewoluować ?

  1. PYTAM też TYCH , którzy już się w sobie „zespolili” – skąd przemawiają do nas ??? Skąd przemawiają oni , do tych maluczkich , którzy się jeszcze nie zespolili a nawet nie mają o tym zespoleniu , zielonego pojęcia ? To że Matka Ziemia , jest już zarezerwowana dla „zespolonych ” , to się od NICH samych dowiedziałam ,na tym Forum , a co z innymi ludźmi ? Czy zostaną wyrzuceni na kompostownik Wszechświata , jako bezużyteczne istoty ?

  2. I widzisz Gaju, o jakiej ewolucji mówisz, Czy temu kim Jesteś potrzebna Jest ewolucja, Jesteś najwyższym swoim Przejawieniem, już gotowym , tylko teraz odkryj Siebie, ale bez ramthy I Mistrzów wzniesionych, wiem co pisze bo sama wychodziłam z tych niebiańskich zagród, Ramthe pierwszego odrzuciłam a może to on mnie odrzucił, nie mogłam doczytać tej ksiego do końca, zrobiłam to na przymus, wbrew Sobie I swoim odczuciom wewnetrznym , którym jeszcze nie ufałam, bo wolałam pobiegac na zewnątrz, Życzę Powodzenia na wieczorku rozstania z Mistrzami, którym wierzysz,

   1. @Elżbieta Jak już jesteś wszystkim , to stwarzaj sobie wszystko bez pomocy innych . Zresztą , po co komu ogródek , jak już ma wszystko .

  3. Właśnie tym zastanawianiem , zatrzymujesz swój I ich process odkrywania Siebie, żywa blokada Gaja, która boi sie zaufać I dostrzec Swoja Prawdziwa wewnętrzna I żywą wielkość, Wszyscy w Sobie są doskonali, kazdy indywidualnie, I w czasy ramty I jego nauk , nie potrzebują powracać , bo już tam byli I na swoja powierzchnię wyszli,

   1. @Elżbieta My zawsze byliśmy kompletni i jesteśmy kompletni . To ty wmawiasz wszystkim , że nie są kompletni i że dopiero muszą się nimi stać . Na tym kończę i dziękuję ci za tę dyskusję , w końcu to dla mnie zaszczyt , że ja marna owca , rozmawiałam chociaż przez chwilę z jednostką ponadprzeciętną i pełnym uosobieniem Absolutu .

 21. Ola , Gaja, jeszcze raz, tak długo jak będzie sie chciało rozumieć innego człowieka, Ludzia, osobe , wciąż jest nauka od nauczyciela, będac maleńkim niezaradnym podatnym uczniem, dajacym soba sterowac innym, naturalne Prawo Energii, czy o to teraz chodzi, chodzi abyś nareszcie zaufał I dostrzegł Siebie, Siebie, jako tego który posiada wszystko w Sobie, całą swoją dla Siebie indywidualna wiedze , którą teraz rozpoczyna rozwijać, ale nie grupowo, w grupie można być wsparciem , ale nie dla tego co w Ramtha wyczytane I zrozumiane, bo nigdzie cie to nie zaprowadzi, a wręcz odwrotnie , miast stać się Soną wciąż wychodzi sie na zewnatrz zasilając wszystkich tylko nie siebie, Do tego co piszę , co mówi Tadeusz, co już zaczyna Mówić wielu, dołuż coś swojego, SWOJEGO, w Sobie odnalezionego I od Siebie dla Siebie pozostawionego, nie można wszystkich umieścić ponownie w szkole, tak jak robia to ramthy szkoły, I nauczaja , a może odwrotnie blokuja to co te dzieci miały rozwinąć same , same w Sobie ze wsparciem rodziców że to są ich naturalne dyspozycje I naturalnie w ich czasie odkryte, a nie wymuszane godzin treningami, Kochani, kiedy pojawi się zaufanie , że zgięciem palca, jest bo ty go zgonasz, I robisz to Świadomie, bo właśnie ty tak postanowiłaś, I to wykonałaś, a nie treningami przez inną energetyke dokonywanymi I niejednokrotnie swoje wibracje wprowadzanymi w te czysta BOGATE w Sobie Siebie dziecięce wielkie Energie , bo kształty dziecięcy , który wzrośnie, ale w Swoim rytmie wewnętrznie I zewnętrznie, I tak to nieświadomi rodzice robią wieka krzywde , mając tak wielkie w Domu Diamenty ŻYWE, biora sobie za cel I honor aby u duchów, manipulatorów, je Ożywiać, Obudź się , albo wyjdź z iluzji ramthy, I dołóż coś od Siebie, a nie z książki,
  Pozdrawiam http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  1. Acha, I niech to będzie nawet , twój spontaniczny uśmiech, Twój jako całej Ciebie, taki zwyczajny, jest najwiekszym darem, cegiełka do tej Prawdziwej Całości, która powstaje teraz DOPIERO na Ziemi, usmiech , Twój, bo właśnie ty czujesz że masz go dołożyć do tej „Jedności”.
   pozdrawiam

  2. .. a ja mam takie małe (ale jakże ważne) pytanie.. Siebie to znaczy kogo? Proszę o odpowiedź w jednym zdaniu, bo za bardzo gmatwasz, to co proste jak drut. Wybacz szczerość.

   1. Odpiwiem, z radością, odpowiem pytaniem, KIM Jesteś, Stwórcą , który dopiero sie Staje, Boginia Kobietą , Która tez się odkrywa w Sobie , aby wspierać to Stwórcy przyszłe Tworzenia, czy MIXEM, który niezorientowany, raz nieistniejacym na Ziemi Stwórca , Bo on dopiero zajmuje sie swoim odtwarzaniem, , Raz Kobieta , która wibracje męskie ma na Sobie, lub wibracje stare , kobiety ofiary, Tak prosto , zwyczajnie odpowiadam na to co czuje nic wiecej , I gdy czuję tak wiele wibracyjnych rozdzieleń w Jednej indywidualnej Sobie, nie wiem czy gdy jednej udzieliłam odpowiedzi na zapytanie, , ta druga I trzecia były niezadowolone, I atakiem , a może ponownie staniem sie ofiara jest odpowiedzią , skierowana dla mnie, Ja nie pytałam, I pytać nie będę, dokładam, to co odkrywam w Sobie, Jednej Sobie, Z trening dziękuje odpisać dla Jednego kształtu, w którym tak wiele „osobowości” to naprawdę sztuka,

   2. Iza , I przeczytaj to co napisałaś, założyłaś, z gory pisząc „wybacz za szczerość” ze będę tym pytaniem poruszona, Jest to najwieksza manipulacja energetyczna, w której nieświadomy , a może Świadomy człowiek, oczekuje od rozmówcy wysłanej w jego stronę, zapisanej wibracyjnie informacji, wykreowanej dla drugiej osoby, sytuacji, Czy zrobiłas to nieświadomie, czy świadomie , Jest to manipulacja , dokonaną na mnie Energii, I dlatego Stań się Soba indywidualna Soba, W kształcie Kobiety, aby zakończyć te sztucznie stworzone Jedności, Nie ma takiego Prawa, aby wpływać na Energię , która chodzi na dwóch nogach samodzielnie, I Jest Siebie świadoma, „wybacz,” u mnie to słowo nie istnieje, ale wyczuwam w tym zapisanym , co świadomie, lub nie, wysłane zostało wibracyjnie, Tak wiec powtarzam , tak normalnie Stań sie „Sobą” w Sobie, a bez podtekstów, będziemy normalnie rozmawiać, Dbam o Siebie I swoje naturalne , tylko moje wibracje, One naprawdę Sa Moje,

   3. Elżuniu, nic nie zrozumiałam z tego co napisałaś. Chyba jakaś głupia jestem, niestety a może stety. I nie było moją intencją manipulować Tobą, skąd Ci to do głowy przyszło?
    Pozdrawiam.

  1. Tak Gaja, Piękne To miejsca , które czekają na Żywe Świadome Życie,
   Gdy swój najwyższy potencjał osiagniesz w Sobie, będziesz wsparciem, dla tych, których teraz chcesz na Siłe za kołnierz Ciągnąć, Zaufanie , które odczujesz w Sobie dokona pozostałych połaczeń w Tobie,
   Jeżeli Kobieta Jesteś, odkryjesz , co to jest Moc prawdziwa ,I godnośc wzrastająca z Twego łona,
   I przyjdzie taki moment , że usiadziesz I poczujesz Tę Cudną Ziemie w swym Sercu, I rozpoczniesz oddychac, obejmujac Ja swym Cudnym czystym oddechem, I tak tulic ją będziesz w Sobie połaczona w Sercu z Jej Jądrem, Czy prubowałaś kiedyś przytulić tę Matke w Sobie? I być dla niej wsparciem I razem z nia przechodzić tę energetyczną przemianę, Sprubuj, wystarczy usiąść I poczuć Ją w Sercu , reszta zadzieje się Sama, Boś wielka Jest Moca Pramatki w Sobie Kobieta Boginia Ziemską, która Obok Świadomego Stwórcy stanie, gdy razem z nim odkryje sie w Sobie, a tutaj nikogo z ludzi pozostajacych na Zewnątrz wziąść do Siebie nie możesz , Oni stana przy tobie I będa podobni Tobie,
   To dla Ciebie Gaju, I nie wściekaj sie dłużej, Boś sama Jest Moca, jakiej ramtha nigdy w Sobie nie miał, odkryj się w Sobie I wzrastaj,

   1. @Elżbieta Zajmij się więc , wreszcie sobą i zostaw innych w spokoju . Każdy wie czego mu potrzeba i w którą stronę ma iść – Tak więc zajmij się sobą , bez narzucania na siłę , swoich ” racji „.

   2. @Elżbieta Gdzie jest to twoje rzekome”zespolenie” jeżeli tak ostro i bezkompromisowo , atakujesz innych ?

   3. O to zbyt wiele wymagasz. Gaja i JEJ NATURALNE wściekanie się DAJE JEJ POCZUCIE ISTNIENIA.

   4. @Qcyp Widzę , że wzrastający puls Ziemi , „rewelacyjnie”na ciebie wpłynął 🙂

   1. „gUral ” Tak długo pozostaniemy „niedoskonali”, jak długo / jako potężne , wielowymiarowe Istoty /pozwolimy sobie , na bycie niedoskonałymi dziećmi , niedoskonałymi uczniami , których stale trzeba nauczać i uświadamiać – a wiadomo , że nauczanie nie jest za darmo 🙂

 22. A to co by wesprzeć Tę Esencję , która Jest już fizyczna I o tym nie wie, bo jakaś Duchowość , wciąż na zewnątrz ja wyprowadza, przysłaniając Jej ZYWE ŚWIATŁO, Swoją sztucznościa ze wszystkich zebraną,
  Kobieta , Mężczyzna, Bogini , Stwórca, w Przestrzeni , tej krystalicznej, Która pierwsza była, aby mogło wszystko w Swojej indywidualnej Mocy stwórczej z Siebie powstawać I Siebie tworzyć, Przestrzeń Ojciec, który spoglada I doczekać sie nie może kiedy ZYWE SWOJE ŻYCIE, Będzie mógł czuć w Sobie, Cuda, prawda, gdy zauważysz obserując Siebie, ŻEŚ TYM Jednym Jedynym ZYCIEM, Którym teraz Jesteś, Kiedy poczujesz w Sobie moc Przestrzeni I Energii Pramatki , która teraz w raz z Promieniami słońca Cię wypełnia , odkryjesz Mężczyzno, Prawdziwego Stwórcę w Sobie ZYCIU I TY Kobieto Prawdziwa Boginię Ziemska , która przyjmuje w swe łono Pramoc matczyna , Bogini , która żywa Jest na Ziemi, I tak Ojciec doświadcza swojego ZYCIA Stwórcy I Bogini Ziemskiej w swoim Dwuch kształtach, które podnoszą sie wibracyjnie poprzez swoją napływającą Energie pramoc matczyna , Miłość Ojca, Pozostawioną dla Jego ŻYWEGO ŻYCIA , na TU I TERAZ, Stwórcy , co tworzyć rozpoczyna I Bogini, dla której tworzy w swojej odkrytej Prawdziwej wiedzy, ŻYCIE kochane , fizyczności już w sobie rozpoznana, innego ZYCIA niż teraz Jestes , nie będziesz Miała, odkryj w Sobie swoja Świadomość, I stan sie Indywidualna,
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 23. NA POCZĄTKU BYŁ TYLKO ABSOLUT !!! Odpowiedzcie mi zatem na pytanie – CZY JESTEŚMY W TAKIM RAZIE ŚMIERTELNI ?

   1. @Qcyp W chwili w której myslisz , że jesteś wyobrażeniem , bo taki jesteś właśnie wzniesiony i przebudzony i wiesz lepiej od innych – to właśnie wtedy nie jesteś przebudzony. Bo właśnie wtedy nasz umysł spekuluje . Tak długo jak myślisz , że jesteś przebudzony , to jesteś ty , który myśli , że jest przebudzony 🙂

 24. Matko moja, ale wysyp plastikowej miłości.Branie się za łby to prawda o Was i waszej sztucznej miłości i akceptacji.

  1. ZAISTE .. finezyjny strzał w dziesiątkę :o)

   finezyjny «pełen finezji, subtelny, delikatny, wyrafinowany, precyzyjny»
   finezja «precyzja, misterność, subtelność w wykonaniu czegoś»

 25. Gaja pisze:@Elżbieta My zawsze byliśmy kompletni i jesteśmy kompletni . To ty wmawiasz wszystkim , że nie są kompletni i że dopiero muszą się nimi stać .

  Chyba kopnięci i to zdrowo w czółko hihihihihihi
  Wyobrażenie nigdy nie będzie kompletne , stąd te wasze rozterki i nie rozumienie fragmentu waszej śmiesznej egzystencyji.

  1. @ Qcyp Życie nie jest fragmentem tylko całością . To twoje „wyobrażenie” o życiu , dzieli na fragmenty , to – co było , jest i będzie zawsze całością. Przestań spekulować a przekonasz się , że jesteś życiem – kompletnym życiem .

   1. A co to jest życie według ciebie?Podaj choćby jeden przekład że ty żyjesz,bo jak na razie to widzie wyobrażenie pewnego rycerza bez jaj, osoby zmyślonej/nieprawdziwej.
    ŻYJESZ dziewczyno w kłamstwie iluzji ,fragmentu odczuwania przez niezbyt rozwinięta percepcji,blokowaną pewnością niesprawdzonej wiedzy.I ty to nazywasz życiem? hał hał hał 🙂

   2. @Qcyp To wskaż mi łaskawie , gdzie to wyobrażenie -czyli wg ciebie ja , zaczynam się ??? 🙂 Wskaż mi tę granicę !!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.